Jump to content

dominik70

Players
 • Content Сount

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6053
 • Clan

  [_HWM_]

About dominik70

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dominik70

  Wargaming Game Center – wszystko w jednym!

  Te "chwilowe problemy " pojawiły się znowu, a najlepsze jest to, że grę już od dawna otwieram przez WGC i dopiero od dwóch dni mam z nią problemy. Serwer niedostępny i informacji o tym nie ma. Po prostu mają nas w tyle.
 2. dominik70

  [X] Smoleńsk

  Smoleńsk to [...]? To w takim razie co nim nie jest? Powiedz to ludziom, ktorych np. na klanówkach denerwował Smoły stojący w dymie poza zasięgiem radaru i z działami strzelającymi jak sowiecki ckm i podpalający wszystko dookoła. EDIT: wulgaryzmy! Moderacja
 3. dominik70

  Budionny (poziom VI)

  Odpuść sobie pojedynki ogniowe z krążkami i skup się na eliminowaniu ddków i paleniu bbków na dystans, myślę że to jest jedyna słuszna taktyka. Szczors jest odrobinę lepszy ale Czapajew i w górę Ci to wynagrodzą ( radarek ) he, he.
 4. dominik70

  Który okręt kupić? Alaska czy....

  Jakie wrażenie wywarł na Tobie ten okręt?
 5. dominik70

  Budionny (poziom VI)

  Manewr, manewr i jeszcze raz manewr i niestety druga linia, gdynim grałem miałem perka na podpałkę. Korzystaj jak najwięcej z samolotu. Od VIII w górę zaczyna się robić przyjemnie.
 6. dominik70

  Który okręt kupić? Alaska czy....

  Przecież można ją w zbrojowni za węgiel kupić i nie wydawać złotówek.
 7. dominik70

  Który okręt kupić? Alaska czy....

  Nieźle zarabia lubie nią grać.
 8. dominik70

  Który okręt kupić? Alaska czy....

  Myślę, Georgia by Ci spasowała. Szybka jest+boost, a także kręci dupcią jak przerośnięty krążownik. Krótki reload. Działa tylko 6 i skuteczne na średnim dystansie ale kaliber potężny. Walka manewrowa i ofensywnie. To nie japońska platforma artyleryjska w typie Mushasi i Yamato.
 9. dominik70

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Nie mam powtórki ale wydaje mi się, że dziś uszkodziłem u-boota gdy był na peryskopowej, strzelając do niego z dział Farragutem. Poza tym przyjemnie się zatapia op bombami głębinowymi. Namierzony=frag.
 10. dominik70

  Moskwa (poziom X)

  Masz rację to indywidualna sprawa każdego, jeszcze jedno słowem nie odezwałem się na temat teorii spiskowych więc przystopuj kolego, a co do postępowania WG w stosunku do graczy to popytaj tych, którzy jeszcze grają w WoT.
 11. dominik70

  Moskwa (poziom X)

  Może się okazać, że te 8 baniek nie wysyarczy bo w ostatniej chwili wymyślą coś innego. Rosja to stan umysłu.
 12. dominik70

  Moskwa (poziom X)

  Ja im tam, nie wierzę WG nie daje nic darmo. Kredytów Ci u mnie dostatek więc chyba nie będę sprzedawał.
 13. dominik70

  Wargaming Game Center – wszystko w jednym!

  Mam to samo ale dziwi mnie bo serwer widnieje jako dostępny i wgc mam od dawna. Inne gry działają prawidłowo, do WoT loguję się przez wgc bez problemu.
 14. dominik70

  Mikojan (V tier)

  Dodatkowo jest szybki bo z założonym sygnałem na zwiększenie prędkości wyciąga ponad 37 węzłów. Kirow nie jest dla niego problemem, gorzej z niemiecką stalą choć i te ładnie potrafi podpalać. Macie rację, że jest miękki, ale który rusek do IX tieru nie jest? Manewr, manewr i jeszcze raz manewr.
 15. dominik70

  Mikojan (V tier)

  Grałem, nie jest tak źle. Omaha niech się trzyma od niego z dala bo może źle skończyć. Super cytadele z niego wchodzą i jak już wcześniej pisałem, zwiadowca też swoje robi. Szybkie pociski i płaska trajektoria lotu.
×