Jump to content

pudelosha

Beta Tester
 • Content Сount

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4293
 • Clan

  [ODIUM]

About pudelosha

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 09/14/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. hahahahahaha dajcie mi chociaż 1 powód dla którego miałbym kupić łódkę z torpedami 57 węzłów i wykrywalności 1,9 kilometra :D
 2. pudelosha

  Tier 6 T-61 premium DD

  Co tu tak cicho? :) Poprzednie sezony rankingówek na 6 poziomie jakoś nie wychodziły mi grając T-61. W obecnym sprincie T-61 to mój numer jeden a gra się nim fantastycznie. Ale najlepsze jest to, że czas mija a ta OP łajba nadal jest w sklepie premium za bardzo przyzwoitą cenę :P
 3. pudelosha

  Colorado (VII)

  Najlepiej codziennie grać 1 bitwę scenariuszową o ile jest dostępna. Szkoda nerwów na tą łajbę. NC wynagrodzi Ci tą całą mękę. Działa mają dobrą celność, jest szybka i ma dobrą obronę przeciwlotniczą.
 4. pudelosha

  Venezia, X tier

  Nie mam czasu. Czy możesz zrobić to za mnie?
 5. pudelosha

  Venezia, X tier

  Aerroon prezentuje włoski krążownik X tieru - Venezia. https://www.youtube.com/watch?v=_3DqPqMPjBc
 6. pudelosha

  Tier VI - Guepard

  Bardzo fajny okręt i kontynuacja mocnego jak na 5 tier Jaguara. Doładowanie przeładowania wisienka na torcie chociaż przy kiepskiej balistyce najlepiej sprawdza się na krótkim dystansie. Trochę szkoda, że okienko do zrzutu torped z niewidki to 1,2 kilometra.
 7. pudelosha

  Siroco

  Jak dla mnie straszna kicha. O ile nie narzekałem na DoY, Grafa Spee czy inne przeciętne premki, które były do zrobienia podczas eventów, to Siroco jest strasznie słaby. Według mnie najbardziej boli niska pula życia, której nie rekompensuje lepsze niż u Jaguara cammo i manewrowość.
 8. pudelosha

  Aktualizacja 0.8.7 i nowa mechanika sektorów AA

  Ok, kiedyś miałem na Scharnhorst/Gneisenau prek co się zwał "manualne AA" czy jakoś tak i wiedziałem, że dubluje DPS na dalekim sektorze. Różnica była odczuwalna bo niemiaszki miały największe obrażenia na dalekim zasięgu. A tutaj nie wiem jak to działa. Czy z gówno okrętu jestem w stanie zrobić łajbę co się obroni (szczerze wątpię) i dlaczego z łajby o mocnym AA nie mogę zrobić rzeźnika (przynajmniej według podpowiedzi gry).
 9. Czy ktoś z szanownych forumowiczów dotarł do jakiegoś ciekawego poradnika jak działa nowa obrona przeciwlotnicza i zmiana sektorów? Mam lekką zagwozdkę co do umiejętności kapitana "Massive AA Fire". Generalnie gra podpowiada, że ten perk nie nadaje się na pancerniki (jest skreślony np. u gwałciciela Janka Bartka jak i na Mutsu, który ssie przeciwlotniczo). Podpowiadacz kapitańskich umiejętności nie widzi nic złego w doborze tej umiejętności dla francuskich DD czy pogromcy lotnictwa na 5 tierze - Kamikaze :)
 10. Ciekawe jak nowy genialny MM będzie działał w plutonie. Coś czuje, że się skończy jak poprzednie hucznie zapowiadane zmiany.
 11. pudelosha

  Jaguar niszczyciel V tier

  Uciułałem 15k ekspa na 250 żetonów w 6 bitwach i myślę, że na tym zakończę przygodę z tym okrętem ale oceniam go pozytywnie. Brak dymu rekompensuje solidna pula punktów wytrzymałości. Artyleria bardzo dobra ale balistyka niczym w Aigle najlepiej sprawia się przeciwko BB. Najczęściej walczyłem 'po francusku' uciekając w pola walki z dopalaczem absorbując uwagę przeciwników spamując HE z 10-12 km. Torpedy bardzo dobre. Poza przeładowaniem parametry jak w Kamikaze :) Najbardziej boli nieistniejąca obrona przeciwlotnicza. Miałem jedna bitwę, gdzie CV 6 poziomu męczył mnie cały czas. Wykonał 3 naloty myśliwcami z każdego 3 ataki rakietami. Spadł 1 samolot...
 12. pudelosha

  WoWS keeps crashing

  I am running on 9y old set and I just upgraded GPU. 8 Gb RAM work fine for me and I run WoWs on medium/high settings. Download CPU-Z and paste your PC spec.
 13. pudelosha

  WoWS keeps crashing

  System and PC spec?
 14. pudelosha

  Francuskie niszczyciele: część 2

  Ja bym zaproponował jeszcze szekle, za które można kupić wszystko. Od preferencyjnego MM na 8 po brak lotni na randomach.
 15. pudelosha

  Biuletyn deweloperów 0.8.7

  Philippe Auboyneau będzie obrzydliwie OP.
×