Jump to content

pudelosha

Beta Tester
 • Content Сount

  358
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [ODIUM]

About pudelosha

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,202 profile views
 1. Wynik trochę nabity dzięki dawcy w Asashio. Mimo to dawca skończył na 7 miejscu w tabeli XP w swojej druzynie...
 2. Pograłem póki co Orkanem i spisuje się bardzo dobrze. W rezerwie czeka jeszcze Cossack i LoYang
 3. Byłem dość sceptyczny jeżeli chodzi o ten tryb ale okazało się, że jest dość dobry do grindowania niechcianych krążowników. Oczywiście jest to "brawl" o ile wylosuje małą mapę. W przeciwnym razie jest kamperiada do kwadratu. Na tę chwile najlepsze brzydkie kaczątka do grania to Cherbourg oraz Tallin
 4. pudelosha

  Dlaczego t a gra coraz bardziej nie ma sensu ???

  Ale kolega ma sporo racji. Proporcja pancerników w kolejce do bitwy w stosunku do innych klas okrętów wskazuje, że ta klasa jest zbyt popularna lub jak kto woli pozostałe klasy mogłyby przyciągnąć większa liczbę graczy. Mechanika overmatcha też pozostawia wiele do życzenia.
 5. pudelosha

  [V] Tiger

  Zagrałem jedna bitwę tym wynalazkiem waląc głownie burzakami (bazowo 39% na podpałkę wygląda bardzo zachęcająco). Torped niestety nie miałem okazji użyć ale wydają się ciekawym dodatkiem. Finał bitwy niestety nie po mojej myśli
 6. True. Very painful for Dutch cruisers as well. Yesterday I played 2 battles with Leone. What a surprise when I realised she has no depth charges.
 7. Interesting concept althought airstrike does not compensate well the lack of power for Dutch cruisers. Here we have 8km range and only 20mm bomb penetration. I am interested in this ship as DD main and I look forward to seeing some gameplay (I guess in 2-3 month time)
 8. pudelosha

  Public Test 0.11.7 - Camera and Sound improvements

  I really struggle witch Dutch cruisers on public test server. Every time I change the view from airstrike to aiming and the opposite I got lost. The crosshair is pointing in unknown direction. This does not happen on live server as recently I played Dutch cruisers a lot.
 9. pudelosha

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Aktualnie masz 8 okrętów za punkty badawcze. W przyszłości powinno pojawić się coś nowego.
 10. pudelosha

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Najpewniejsze info o nowych okrętach znajdziesz na WoWs Dev Blog. Z nowych okrętów zapowiedzianych w najbliższej przyszłości żaden nie będzie za punkty badawcze (źródło).
 11. pudelosha

  [IX] Johan De Witt

  A to prawda. Czasami uda się ładnie przycelować nalot a tu same trafienia bez penetracji bo pokład BBeczka jest nie do przebicia.
 12. pudelosha

  [IX] Johan De Witt

  Dla mnie całkiem przyjemny okręt. Dobry pancerz jest niewątpliwym jego atutem. Działa dość niecelne jak na krążownik. Ja większość czasu waliłem burzakami. Za sterami holenderski kapitan za 35k węgla z bonusem do podpałki oraz z perkiem za 2 punkty redukujący przeładowanie samolotów oraz dający bonus do AA. Wziąłem też moduł na przeładowanie i grałem na 16km zasięgu dział. Blisko wysepek miałem dużo klientów do zrzucenia nalotu na głowę. Najlepsza podwójna bania za 27k poniżej
 13. pudelosha

  [VIII] Vittorio Cuniberti

  Skończyłem tego cudaka po 11 bitwach losowych i kilku walkach o konwój. W porównaniu do poprzednika odczuwalny spadek wartości bojowej. Torpedy do bani. Wolne, bez alfy, nie ma co się rzucać na yolo bo niewiele z tego wyjdzie. Do tego druga wyrzutnia ma absurdalne kąty zrzutu. Z artylerii da sie wycisnąć ponad 10km zasięgu ale SAPy nie są jakoś szczególnie mocne. Mój średni dmg to nieco ponad 59k i wg mnie największą bolączką tej linii jest mały potencjał do robienia dużych obrażeń. Nadają się jedynie do pokąsania wrogiego niszczyciela + przypadkowe torpedy zrzucone na jana pół godziny przed dotarciem do celu.
 14. pudelosha

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Szybkie pytanie co do nowej ekonomii. Czy ukryty bonus do zarobków dla okrętów premium nadal obowiązuje? Dla przykładu premki 9 tieru mają permanentny bonus do zarobków +10%. Z tego co powiedzieli mi moi plutownowi Missouri (dla starych graczy) ma bonus +40%, co może oznaczać, że jej dopakowane zarobki są już jawne i doklejone do perma bonusu. Z drugiej strony każdej 9 można dokupić perma bonus +10 do kredytów. Moje stanowisko w tej kwestii było takie, że bonus dla premek dalej obowiązuje, plutonowy stwierdził, że zwykłą drzewkową 9 można dopakować tak, że zarabiałaby jak premka.
 15. pudelosha

  Aktualizacja 0.11.6: Brytyjskie pancerniki

  Bardzo mnie się podoba ten patch. +130 baniek odzyskanych po sprzedaży bezużytecznych kamuflaży. Permanentne kamuflaże w końcu staną się przydatne bo zwykłe montowałem te z grubszymi bonusami.
×