Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

pudelosha

Beta Tester
 • Content Сount

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4861
 • Clan

  [ODIUM]

About pudelosha

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 09/14/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

447 profile views
 1. pudelosha

  Tier 5: HMS Hawkins

  Dla mnie kicha. Powiedziałbym nawet, że trochę się męczyłem. Mobilność dość dyskusyjna bo przestawienie steru trwa długo. Pancerz na papierze wygląda obiecująco a mimo to dostaje ciągle oklep. Artyleria dość mocna, potrafi przyłożyć ale jest jedno ale. Przedostatnia bateria ma taki kąt ostrzału, że aby skorzystać z wszystkich dział trzeba mocno pokazać burtę. Torpedy to jak ozdoba na choince. Przejść i zapomnieć, mam nadzieje ze 6 tier będzie lepszy.
 2. Czy posiadacze Asashio dostaną możliwość jego refundacji po wprowadzeniu absurdalnego modułu wykrywającego torpedy z 1,8 kilometra?
 3. pudelosha

  Kamikaze R - niszczyciel premium V tieru

  Jak dobrze pójdzie i wprowadza proponowane zmiany w modułach to Kamikaze będzie miało torpedy z prędkością 71 węzłów
 4. pudelosha

  Aktualizacja 0.9.0. Brytyjskie krążowniki

  Jako feedback do tego wydarzenia mogę powiedzieć tylko tyle, że wykonałem wszystkie 4 dyrektywy i przetopiłem wszystkie żetony na szanse na wylosowanie brytyjskiego krążka. Mój wynik to zero. Absolutne zero, null, null. Liczyłem chociaż na piąteczkę, ale widzę ze na włoskim evencie wykorzystałem całe moje szczęście :(
 5. pudelosha

  Myoko

  Jakby kogoś interesowały zarobki na Myoko premium to Haguro na scenariuszu z flagą Zulu (+20%), kamuflażem (+20%) oraz kontem premium za niezła bitwę dostałem 600k brutto.
 6. pudelosha

  Biuletyn deweloperów 0.9.1

  Teraz każdy BBczek tieru 8+ będzie woził wykrywanie torped + perk kapitana. W zamian dostajemy małe permanentnie hydro.
 7. pudelosha

  Tier IX Mogador

  Ósemka też dostała nerfa do wykrywalności torped. Według kalkulatora czas reakcji 9,2 sekundy wiec prawie jak na japońcach. Torpedy na 9 praktycznie bezużyteczne. Na 8 ratuje je tylko większe okienko do zrzutu z niewidki. Vauquelin ma czas reakcji 7,9.
 8. pudelosha

  Tier IX Mogador

  Dostał. Ma kamuflaż 7.5 z perkiem kapitana i torpedy z wykrywalnością 1.8. Ósemka mimo że nie była na liście też dostała słabsze torpedy. Teraz dostaliśmy okręt ze spotem gorszym niż rusek i bez naprawki. Mam ochotę sprzedać ta łajbe i wrócić do 7.
 9. pudelosha

  Aktualizacja 0.9.0. Brytyjskie krążowniki

  Czy jest szansa odzyskać łajbę ARP pisząc do supportu?
 10. pudelosha

  Wieści z SuperTestu - ORP Orkan VIII tieru

  Biere bez względu na cenę jaką sobie zażyczą :)
 11. pudelosha

  USS Monaghan

  Kusi mnie ostatnio ta łódka. Właściwie dostajemy 2 okręty. Todpedowego amerykańca na 6 poziomie albo Faraguta bez 1 działa. Ktoś ostatnio grał jeszcze tym okrętem i sie wypowie? :)
 12. pudelosha

  Le Fantasque

  Szkoda ze AA nie daje żadnych chmurek u francuzów bo z wyłączonym AA można zaskoczyć nadlatujące samoloty. Do tego wysoka wykrywalność z powietrza nie daje zbyt dużo możliwości na obronę a porady z cyklu "just dodge" można o kant kuli rozbić :)
 13. pudelosha

  Le Fantasque

  Skończyłem grindowanie tego okrętu kilka dni temu. Bardzo pozytywne zaskoczenie i największy przeskok jakościowy jaki do tej poro spotkałem we francuskim drzewku DD. Doskonała prędkość bazowa + dobra artyleria z przyjemną balistyką + dość niskie cammo jak na francuza. Niezłe torpedy. Największy minus to nieistniejące AA. Lotniskowce uwielbiają się nad nami znęcać. WoWs Wiki WoWs Fitting Tool do konfiguracji okrętu i kapitana Rys historyczny na Wikipedii
 14. pudelosha

  Richelieu, tier VIII

  Na początku Rysiek mi strasznie nie leżał ale jak zacząłem nim grać praktycznie codziennie to znalazłem z nim wspólny język. Ostatnio MM dla 8 tierów stał się łaskawszy to i gra się przyjemniej. Dział według mnie trochę niedomagają. Kaliber jak na ten tier nie ma powera i często posiłkowałem się odłamkowo-burzącymi. Dałbym mu małego bufa do przeładowania ok. 28 sekund.
 15. pudelosha

  Stocznia: proste zasady

  Najśmieszniejsze jest to, że już można spotkać graczy, którzy wyłożyli 200 jurków na tej wątpliwej urody łajbę.
×