Jump to content

pudelosha

Beta Tester
 • Content Сount

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3653
 • Clan

  [ODIUM]

About pudelosha

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 09/14/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pudelosha

  Yahagi?, C 44? Propozycja

  Jak oglądam jego parametry to dochodzę do wniosku, że WG trochę skiepściło. Okręt z 42/43 na V tierze torche nie pasuje. Ja bym zrobił z niego japońską Atlante. Szybkostrzelne działa 155, troche gorsze torpedy, dobre cammo i mobilność.
 2. pudelosha

  Cossack VIII premium

  To o czym piszesz dotyczy raczej pocisków AP. Zakładając ze moje ukochane liczydełko wowsft.com się nie myli masz następujące wartości penetracji AP. Cossack Lighting 5 km 96 mm 5 km 125 mm 10 km 38 mm 10 km 68 mm 11,89 km 28 mm 12,21 km 52 mm HE mają taka samą wartość 19mm i 25mm z IFHE.
 3. pudelosha

  Arms Race - Rankedy

  Ja dziś dwie bitewki na Z-46 zakończyłem z 4 zatopieniami. Według mnie format 6v6 trochę niedomaga, minimum to 7 graczy z tendencja do 8 jak podczas ostatnich sprintów.
 4. pudelosha

  Giulio Cesare

  Żulion jest OP, ale nie kupiłem go dlatego, że ładnie wygląda a wyłącznie ze względu na dobre opinie. Ale jest mocny tylko przeciwko tierom 4-6, jak spotyka 7 to staje sie jednym z wielu na polu bitwy. Przeniesienie go na 6 poziom przy proponowanych bufach jest śmieszne.
 5. pudelosha

  Yugumo Tier 9

  Skończyłem Yugumo grając jednak w konfiguracji dym + 12km torpedy. Dym daje tą zaletę, że można podobijać ranne niszczyciele wroga w dalszej fazie gry i ustrzelić 10-20k dmg z dymu. Japońska artyleria na niszczycielach po ostatnim bufie jest całkiem niczego sobie.
 6. pudelosha

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Kiedyś filtrowałem wows-numbers.com aby sprawdzić rekord zestrzeleń na Kamikaze. Najlepsi z najlepszych mieli 3 samoloty. Nowy patch sprawia, że można pobić ten rekord
 7. pudelosha

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Niesamowite. Absurd goni absurd. Gram w gry WG od 2012, ale takiego babola jak ostatni patch nie pamiętam w czołgach mimo, że spędziłem tam 3-4 lata. Z jednej strony płacz DD, który sprawił, że wypłynąłem niszczycielami zaledwie parę razy. Potem epickie gwałty Hakuryu na BB. Dziś dosiadam Baltimora z bonusem "2 chmury więcej" i trafiam na 2 lotniskowce 6 tieru. Kompletna bezradność z ich strony. Lecą samoloty po czym w ułamku sekundy pojawia się 5 zestrzeleń na liczniku. Niby kilka miesięcy testów, tydzień opóźnienia z wydaniem patcha, ale serio WG wypuścić coś takiego na live serwer i jeszcze dorzucić bonusowego raka jakim są brytole dla testerów? :D
 8. Na reddicie jeden koleś pochwalił sie wynikiem 550k dmg na Hakuryu ;) Balans comrades!
 9. Nowy film od Notsera pokazuje, że przestawianie stref ma duży wpływ na AA. LINK W jednym z komentarzy pada sugestia, ze zamiast klawisza O powinna być wykorzystywana spacja. Da się to zmienić w ustawianiach gry > zakładka Controls > Weapons (sorry mam grę w języku angielskim :P ) Drugim domyślnym klawiszem jest tylda.
 10. pudelosha

  Niszczyciel Premium Le Terrible VIII

  A rzeczywiście. Nie czytałem opisu oferty bo jest tak bajeczna, że mogę skomentować ją jedynie uśmiechem :)
 11. pudelosha

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Czy jest jakiś ciekawy poradnik jak konfigurować okręty pod obronę AA? Nowa modyfikacja AA na 3 slocie brzmi ciekawie, ale czy 2 dodatkowe "chmury" na okręcie z przeciętnym AA są tego warte.
 12. pudelosha

  Niszczyciel Premium Le Terrible VIII

  Miałoby to sens gdyby po 7 dniowym wypożyczeniu dało się go kupić po preferencyjnej cenie. A tak WG serwuje dość kontrowersyjną premke na 7 dni w absurdalnej cenie. W czołgach czasami rzucają kod dający dostęp do czołgów premium na tydzień. Można je też sprawdzać na serwerze testowym. A tutaj, płać i bierz w ciemno bo dobrze o nim mówią i jakiś youtuber się zachwycał.
 13. Ja sobie zrobię przerwę jak się skończy darmowe chińskie premium. Trzeba dać szanse War Thunderowi :) Może lotniskowce nie działają mi tak na nerwy jak stada moronów (może to nowa wersja botów na randomach a'la WG). A może to weekend, tak czy siak trzeba odpocząć :)
 14. pudelosha

  Prinz Eitel Friedrich

  Całkiem niezła bitwa siadła w debiucie, ale kolejne nie były jakieś owocne :P Słaba artyleria, w starciu ze skątowanym pancernikiem 6-7 tieru próbowałem HE, ale niewiele to dało, AP były bezużyteczne. Przeładowanie jednak powinien dostać lekkiego bufa do 25-26 sekund.
 15. pudelosha

  Prinz Eitel Friedrich

  Nie mówcie, że jest aż tak tragiczny bo szykuje się do ostatniej fazy maratonu z pozytywnym nastawieniem :P
×