Jump to content

zeke0

Players
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3873

About zeke0

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Pewnie ma cziterskiego moda na superkontenery, to mu polosowało.
 2. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  50 Dusza oceanu 25 Smoczych flag
 3. USS Missouri

  Silentraz Dziękuję za odpowiedź. Zachowam czujność
 4. USS Missouri

  Myślicie, że odpowiednio wcześniej zostanie podana konkretna data wycofania Missouri z obiegu? Obecnie farmię free expa, bo chciałbym go mieć. Wiem, że nie zdążę nazbierać 750k, więc chciałbym farmić tak długo jak się da, a to co mi braknie przekonwertować za dublony. No ale nie chciałbym też przedobrzyć i pewnego ranka obudzić się i stwierdzić, że czekałem za długo. Jeśli gdzieś już podano taką konkretną informację to wybaczcie, że pytam.
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czcigodni Jako że nie miałem takiego brania nawet w czasach gdy posiadałem jeszcze włosy i poranne wzwody, czuję się w obowiązku poinformować Was o statusie kodu promocyjnego. Przede wszystkim od początku miałem zamiar oddać go zupełnie bezinteresownie. Dlatego wszelkie oferty finansowe i matrymonialne, choć kuszące, postanowiłem odrzucić. Pierwszy na łamach Forum zareagował w_wilk, więc to z nim rozpocząłem korespondencję zakończoną wysłaniem linka do zniżki. Przykro mi, że nie mogłem uszczęśliwić wszystkich. Pozdrawiam
 6. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ja dostałem takiego maila 16. maja. Nie skorzystam. Nie klikałem w link do tego kuponu na 30%, więc chyba można to jeszcze wykorzystać. Jak są chętni to zapraszam. Zaraz wychodzę z roboty, więc jeśli ktoś się zgłosi odpiszę koło godz. 17. Czas start!
 7. Kod bonusowy dla obecnych kont i nowo

  U mnie zadziałało jeszcze dzisiaj, więc warto skorzystać. Podałem pocztę na gmail i poszło bez problemu.
 8. Dziękuję. Wspaniale operujesz swym giętkim smoczym ozorem
 9. A doświadczenie (wiedza?) podpowiadają Wam kiedy te francuzy będą zwodowane tak w przybliżeniu? Nawiasem mówiąc ciekawie będzie posłuchać znanych i lubianych jutuberów jak gimnastykują się próbując wymówić ich nazwy we francuskim mówionym (lizany prostszy). Nie to żebym ja wiedział jak się wymawia Duguay Trouin.
 10. Koks na rankedach

  Hmm, biorca to ten co bierze, więc w przypadku lodzika... Na dwoje babka wróżyła Ale zgadzam się, że każdemu wedle potrzeb.
 11. Koks na rankedach

  genek Jako dawca czy biorca?
 12. Klonów Myoko ciąg dalszy

  Na 1-szego września tylko dla graczy z Polski ARP Schleswig-Holstein z kapitanem z wąsikiem.
×