Jump to content

Juicy_Jay

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7579
 • Clan

  [FSO]

About Juicy_Jay

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Juicy_Jay

  Bitwy rankingowe: Sezon szesnasty

  Samo tracenie gwiazdek może nie jest bez sensu. Bez sensu jest to, że od 12 poziomu nie ma "nieodwoływalnych" rang. Co trzy stopnie np powinna być taka ranga i byłoby ok. Jest motywacja do uważnej gry, ale nie ma sytuacji, gdy ktoś dojdzie do 4 czy 3 rangi, a potem ma zjazd do 10 przez serię porażek.
 2. Juicy_Jay

  Tier 6 HMS Devonshire

  Zrobiłem ten okręt pod AA. Podstawowy trening strzelecki i zaawansowany trening artyleryjski, do tego moduł na plotkę i samolociki spadają aż miło. W ostatniej bitwie z dwoma lotniami spadło 40. Kamo 11,2 daje radę, zwłaszcza, że w każdej bitwie jest lotnia lub dwie na stronę... Okręt jest całkiem zwrotny i ma nadspodziewanie mocny pancerz. Oczywiście jeśli pancernik solidnie przyceluje to nie ma zmiłuj, ale sporo pocisków dinga nawet przy lekkim skątowaniu. Zupełnie przyjemnie się nim gra. Problemem jest aktualnie jedynie focus wszystkiego na mapie, w końcu trzeba nowego brytola wysłać w objęcia neptuna, zwłaszcza, że panoszy się z tymi złotymi nadbudówkami ;)
 3. Juicy_Jay

  Problem z odpaleniem WoWs na MACu

  Mam podobny problem :(
 4. Juicy_Jay

  Aslain's WoWS ModPack Installer #18 (25-11-2020)

  Katalog jest prawidłowy. Wszystko robię dokładnie tak samo jak dawniej. Poprzednio mody były, a teraz nie ma :/
 5. Juicy_Jay

  Aslain's WoWS ModPack Installer #18 (25-11-2020)

  Hej, mam problem. Nie grałem w grę około roku. Ostatnio włączyłem ją ponownie i wcześniej zainstalowałem nowe mody z paczki. Niestety gra ich nie widzi. Żadnego. Jak to naprawić?
 6. Juicy_Jay

  Operacja "Operacja"

  Też chętnie zagram. Gdyby brakowało siódmego to piszcie w grze :)
 7. Juicy_Jay

  .

  Mam pytanie konkretne. Co WG zamierza zrobić z permcamo na CV zakupionym za dublony? Czy jest w planie zwrot doświadczenia za wygrindowane okręty? Faktycznie, nowy system jest bardzo widowiskowy. Ale czy takie latanie nie będzie nudne? Ile można?
 8. Dlaczego sądzisz, że uważam się a eksperta w sprawach lotni i gry w ogóle? W bardzo krótkim poście podzieliłem się spostrzeżeniem, że nowy gameplay przypomina grę artą w wot. Czyli każdy głupi coś tam sobie ugra przy okazji niszcząc zabawę innym. Dopiero zaczynam grę, mam lekko ponad 300 bitew na randomie w tym 100 na lotni. Znacznie więcej na coopie ponieważ uczę się i mam wrażenie, że moje umiejętności są wciąż za niskie na random. Wchodzę do gry losowej tylko gdy mam dobry dzień z botami - nie lubię zawalać gry innym :) Twoim zdaniem nie mam prawa zabierać głosu? Od ilu bitew i od jakiego tieru można się wypowiadać na forum?

   

  Pozdrawiam

   

  1. Juicy_Jay

   Juicy_Jay

   Miała być PW, a napisało mi się tutaj :/

    

   Sprawa wyjaśniona, nie chodziło o mnie :P

 9. Juicy_Jay

  .

  Nowy gameplay przypomina mi artę z wota. Stawiam na niebywały hejt na nowe CV. Można sie spodziewać, że gracze słabi i bardzo słabi będą szczególnie gustować w nowych rozwiązaniach CV, doprowadzając resztę do szewskiej pasji - analogicznie do wota. Gameplay mógłby sie sprawdzić też na urządzeniach mobilnych, np w kolejce do stomatologa. Takie tam sobie klikanko w statki. Pfff.
 10. Juicy_Jay

  Tier 6 T-61 premium DD

  Gdy zadawałem pytanie Twoje słowa chyba jeszcze były aktualne ;) Dzięki.
 11. Juicy_Jay

  Tier 6 T-61 premium DD

  Jest przepiękny. Są jakieś przecieki kiedy...?
 12. Juicy_Jay

  Independence

  Czy ktoś wie dlaczego nie mogę oddalić widoku strategicznego grając lotniskowcami? Dokładnie widzę lecące samoloty. Na oko mogę oddalić widok w około połowie tego co było wcześniej. To ogromne utrudnienie w grze, ponieważ bardzo ciężko wszystko ogarnąć... Przed ostatnim paczem (7.5) wszystko było ok. Czy coś było zmieniane?
×