Jump to content

IgorK

Beta Tester
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1501
 • Clan

  [KABAN]

About IgorK

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. IgorK

  Konto na sprzedaż

  Odnośnie kebabów Lublin pobił wszystkich ;-) http://natemat.pl/197137,himalaje-hipokryzji-w-lublinie-dziala-prawdziwy-kebab-u-prawdziwego-polaka-poleca-go-marian-kowalski
 2. IgorK

  Bany, spam i sens życia.

  Paragraf 22 ;-)
 3. IgorK

  Bany, spam i sens życia.

  Akcja z niespodzianką była tylko impulsem do wywołania gównoburzy, Powodem było coś zupełnie innego, co zresztą wprost wynikało z treści wklejanej przez graczy wiadomości. Dlatego też wątpię aby wnioski zostały wyciągnięte. Treść Twojej wiadomości raczej wskazuje, że nie zostały i nie zostaną wyciągnięte.
 4. IgorK

  Protest i oświadczenie

  Faktycznie, pewnie nie da się tego zrobić ot tak. Cały problem tkwi w tym, że apele o równe traktowanie serwera EU trwają od wielu miesięcy (najpierw na forum WoT, a teraz tutaj). Gram w gry Wargamingu od 2012 roku i pamiętam, że ten problem występował zawsze.
 5. IgorK

  Projekt R i skrzynia skarbów

  ​Ktoś już wcześniej pisał (chyba na przykładzie serwera NA), że dodawanie Kamikaze nie jest oskryptowane i wszystko będą robić "z palca".
 6. IgorK

  MM - sprawiedliwy inaczej :)

  Owszem, masz rację :-) Problemem jest jednak to, że troll plutony, w ogromnej większości, są tworzone właśnie przez głupich graczy. Sytuacje, takie jak opisana przez Ciebie, są chlubnym wyjątkiem. Niestety.
 7. IgorK

  MM - sprawiedliwy inaczej :)

  ​Większość tych zachowań nie wynika z nieznajomości zasad mechaniki gry, a z kretyńskiej chęci zabawienia się poprzez psucie zabawy innym. Topienie kretynów nic nie da, co najwyżej skończy się banem dla topiącego, a idiota nadal będzie wkurzał innych.
 8. IgorK

  MM - sprawiedliwy inaczej :)

  ​Firma WG doskonale o tych debilnych zachowaniach wie, ponieważ kwestia blokady tzw. troll-plutonów była wielokrotnie poruszana na forum WoTa. Jak do tej pory nikt z tym nic nie zrobił i jedynym wyjściem jest zbiorowy raport całej drużyny.
 9. IgorK

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Kup St. Louisa, to taki upośledzony (prawie) pancernik ;-) Zrobisz krążowniki i fragi na III tierze. Odkupiłem go wczoraj na kilka bitew i 10 fragów wpadło błyskawicznie.
 10. IgorK

  Zmiana systemu reputacji.

  ​Facebooka wprawdzie jeszcze wtedy nie było, ale mi się udało skończyć studia bez zapisania się do biblioteki uniwersyteckiej
 11. IgorK

  Projekt "R"

  Na szczęście misje są z kategorii tych co się robią same, przy okazji, więc jestem na tak. Przy okazji można popływać Emdenem i Albany :-)
 12. IgorK

  Zebranie społeczności WoWs

  Czy osoby "niezrzeszone" w WoWS będą zaproszone?
 13. IgorK

  DD USN i ZSRR [PRZEWODNIK] {v2}

  Masz do wyboru wymiennie z boostem do maszynowni.
 14. W MM WoTa, aż takich patologii nie ma. Rozłożenie tierów w obydwu drużynach jest z reguły równe z niewielkimi wyjątkami.
×