Jump to content

Darth__Punk

Players
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2430
 • Clan

  [PUNKS]

About Darth__Punk

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 11/10/1978
 • Profile on the website Darth__Punk

Profile Information

 • Gender
 1. Ale to są bitwy kooperacyjne o obniżonym zarobku. edit: nie doczytałem PS
 2. Czy pojawią się kolejne okręty za wolnego expa i jaki to może być odstęp czasu?
 3. Clan Wars Pomysl na Ulepszenie

  Rozstawiać przy obecnej konfiguracji powinien pancernik. Jest dużo łatwiej, widzisz dalej i masz więcej czasu na rozglądanie się.
 4. Skargi za dobrą grę.

  Co najmniej dwa razy dostałem kilka minusów za "nie posłuchanie się" "mądrych" sojuszników i popłynąłem na początku bitwy gdzieś indziej niż chcieli (nagminne rozstawianie DD po mapie). Co najlepsze finalnie wygrana a ja w topce okrętów. Co do pomysłów to gdyby było napisane kto chwali to myślę, że zrobiło by się milej podczas bitwy co wpłynęłoby na poziom kultury na czacie. Niestety przy naganach może być odwrotnie...
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Działa, dzięki. Wpadła Gorgona :)
 6. With the release of Update 0.6.13 when the 'A Light In The Dark' operation will no longer be available, all ships and their Commanders will be removed from players' accounts. All upgrades, signals, and flags will be removed from the ships and taken to the Inventory.
 7. PUNKS of Warships zaprasza

  Dodam, że mamy swój TS i bardzo wesołą atmosferę :)
 8. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 3

  Pytanko: Czy jest szansa na "znaczniki klanów"? Pytam odnośnie obecniej sytuacji z ropą. Jako że promujecie przynależność do klanu aby brać udział w CW to dobrym pomysłem byłoby zachęcić graczy do posiadania tego elementu wyjątkowości tak jak w wot. Dam na przykład mój klan... (znaczek w moim awatarze) wielu graczy chętnie przyjęłoby zaproszenie dla faktu posiadania anarchii na kadłubie. Jeśli nie kadłub to może flaga? Jak na razie widzę, że wszystkie klany mają znaczek WG... średnio atrakcyjne. Może już pora to zmienić?
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Rachunek musi się zgadzać więc nie spodziewałbym się fajerwerków...
 10. [DARTH] Dark Lords of the Sith

  Powodzenia. Niech moc... tfuuuu
 11. Kontenery - Dyskusja

  Hej! Dziś nadszedł ten dzień gdy WG postanowiło mnie nagrodzić SK :) Jakoś na początku operacji Dunkierka postanowiłem nie otwierać zwykłych kontenerów puki nie trafi mi się SK... no i stało się. Po 122 zwykłych kontenerach dostałem SK... Ktoś mówił o 3%??? Tak w między czasie doszło do mnie, że chyba WG stwierdziło że z okazji Yamamoto dadzą SK i będą one liczone jako SK ze zwykłych kontenerów... niestety jest to prawdopodobne bo mocno dostałem w du.... Jakby ktoś nie wierzył to mam screeny otwarcia wszystkich 122 zwykłych kontenerów (wszystkie na spróbuj szczęścia).
 12. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  1 etap: - 25 uroboros - moduł do radaru 2 etap: - 100 india X ray - 7 dni premium
 13. Zestawienie taktycznych błędów w grze

  To ja podam przykład: Początek bitwy, ja w Mogami wyruszam na capa razem z DD (nie pamiętam jaki). Po chwili gościu woła o wsparcie wywiadowcze - bach samolocik poleciał. Po wykryciu kilku okrętów ja proszę o zasłonę dymną, gościu puścił zasłonkę ale niestety w niej został... Jak łatwo się domyślić oboje oślepliśmy i nas wystrzelano. Kto popełnił błąd? On zachował się standardowo na capowanie a ja co miałem zrobić?
 14. Czy gra już tak będzie wyglądać ?

  A to tylko Ty robisz Misje, Grind czy Kampanię? Przecież w drugiej drużynie jest teoretycznie to samo...
×