Darkness1611

Players
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1265

About Darkness1611

 1. Co prawda wygrana, ale tu takie moje dwa pytania. Co to za nowa taktyka że pancerniki od startu bitwy aż do samego końca nie ruszają się o milimetr z bazy, ale strzelają. Przed chwilą miałem dziwną (wygraną) bitwę. Drużyna przeciwnika jak by składała się częściowo z botów. Jeden pancernik dunkierka grał jako tako aktywnie, drugi natomiast stał dosłownie cały czas w bazie. Nie ruszył się na krok, ale strzelał, i z tego co widać po screenie nawet coś zrobił. Drugi pancernik oczywiście afk, trzeci pancernik też stał w bazie i też ni w przód ni w tył ale za to strzelał. Krążek, odpłynął kawałek od bazy, zatrzymał się na środku otwartej wody, i stoji tak bokiem. Władowałem mu dwie salwy, raz z dwóch pierwszych dział, drugi z dwóch tylnich (2 cytadele i zatopienie). O co tu chodzi? Boty czy co? Aż mi się szkoda zrobiło graczy z przeciwnej drużyny którzy starali się cokolwiek zrobić. To jest po prostu totalne skurwysyństwo, już nawet nie sabotaż. Drugie pytanie, to jak nagrywać powtórki (oprócz programów zewnętrznych jak fraps itp) W WoT włączało się to w ustawieniach. W WoWs albo nie widzę takiej opcji albo jestem ślepy (nie wykluczone).
 2. Jak widzę takie akcje, to mój rak dostaje raka. Po co zajmować pozycje jak można stanąć pół kratki od bazy i czekać aż wróg przybędzie z obu stron. I jeszcze 2 afk.
 3. Kciuków nie było, ale jakieś tam duchowe wsparcie tak. Z nadzieją że w zamian bóg Serb czy inne RNG po błogosławi i uda mi się dziś coś po działać. Ale nie. Brajanki "snajpią" na granicy zasięgu dział, dd przez pierwsze 5 minut są afk (ostatnio zwróciłem uwagę że w + - 80% bitew jest 1 do 2 graczy afk, u mnie lub w przeciwnej drużynie). Dodatkowo się wkurzam przez co popełniam błędy, popełniam błędy idzie coraz gorzej, przez co ponowie się wkurzam i takie zamknięte koło. Niby rada na to prosta, przerwa od gry, ale przerwa oznacza nie ukończenie misji itp. Urok gier (niby) drużynowych. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: zbędne wygwiazdkowanie (usunięcie)
 4. Ano sprawiedliwość i równość musi być. Nawet karma mi spadła, w końcu trzeba raportować cziterów
 5. To uczucie gdy w pierwszych 2 minutach bitwy robisz dublet, 2x dewastujące uderzenie, a 30 sekund później wysadza się eskadra bombowców przy + - 80% hp.
 6. Zacny wynik. Emil z tego co czytałem to taki średnia. Mi natomiast idzie nim najlepiej z wszystkich okrętów jakie do tej pory zbadałem i grałem na tierach 4-6. Bardzo dobrze też gra mi się poprzednikiem Emila "Duguay-Trouin". Z nadzieją patrzę na 6 tier francuzów, choć też piszą o nim nie zbyt pochlebnie. Pod spodem moje osiągnięcie na nim. Ostatni zatopiony to był pojedynek face to face również z Emilem. Wygrałem chyba tylko dzięki perkowi skracającemu przeładowanie dział z każdym procentem utraconego hp.
 7. Jeśli mnie oczy nie mylą, to w profilu pokazuje mi że otwarłem już 90 kontenerów. Nie przypominam sobie żeby w tym był jaki kol wiek super kontener. Zwykle otwieram dwa dziennie. Jak jest więcej czasu na zbieranie expa to 3. Tak czy inaczej patrząc na wykres, w końcu powinno coś i mnie skapnąć. Trzeba się uzbroić w cierpliwość
 8. Tak odrobinę odbiegając od tematu. Ile już w sumie otworzyliście kontenerów? Ile z tych otwartych było super kontenerem? (Teoria spiskowa - czy konto premium ma jakiś wpływ na losowanie?) Serb mnie nie lubi i nie dostałem jeszcze ani jednego takiego kontenera
 9. Tak chyba w PVE. Ja chociaż ogarnałem zasady na tyle żeby nie być kulą u nogi w drużynie (pomijając sytuacje gdzie się naprawdę zlami, lub RNG po kara zgonem od jednej salwy w początkach bitwy). A wracając do tematu, to w WoT było to samo. Wiecznie płacze i żale że moduły do czołgów za drogie, czołgi za drogie, amunicja za droga. Ciekawe dlaczego nigdy nie widziałem żeby taki temat zakładali dobrzy gracze. Tylko takim jak ty, wiecznie coś przeszkadza, wiecznie coś jest z grą nie tak, i nalegacie by wam było łatwiej. Więc napiszę to co na początku. Ogarnij się i nie będziesz miał problemów z kasą w grze. (gdzieś nawet widziałem temat że w pewnym momencie nie ma co w WoWs z kasą zrobić)
 10. Zapomniałem o opcji cytuj. Staty założyciela tematu "adamPOLAND"
 11. Przeczytałem i stwierdziłem że bredzisz. Zobaczyłem twój profil i twierdze że jesteś sabotażystą i tym bardziej pieprzysz. Masz o ponad tysiąc bitew więcej niż ja i bredzisz coś o cenach. Gram bez premki, kupiłem masę rzeczy i wciąż mam 40mln kredek na koncie. Tyle w temacie twoich finansowych żalów. Przestań sabotować bitwy, graj na chociaż średnim poziomie to nie będziesz miał problemu z kasą i nie będziesz zwracał uwagi na ceny. 2 040 11 73 Procent zwycięstw Następny poziom: Poniżej średniej (+2%) 45.05% Słaby
 12. Nie rozumiem czemu ten temat nazywa się "Eh i znów weekend...", powinno być "Kaleki umysłowe na randomach". Sobota, niedziela grało mi się bardzo dobrze. A dziś, jest istny festiwal spierdolenia umysłowego. Jak człowiek ma się nie wkurwiać i nie wyzywać tych debili skoro ma serie takich cyrków. Jeśli ja słaby gracz robię za całą drużynę, to co oni reprezentują? Nawet boty na PVE lepiej grają niż te pierwotniaki. Planowałem zostać na tierach 4-6 by mieć z każdej nacji okręty w tym przedziale i ocenić czym mi się będzie grało najlepiej, ale to nie ma znaczenia, warzywa spierdolą każdą bitwę. Normalnych graczy przepraszam za wulgaryzmy, a czerwonym amebom metalowy pręt w dupę. Wracam zbijać gwiazdki z jedynych 6 okrętów które posiadam. Do północy może się uda.
 13. Hmm w sumie nie pomyślałem. licząc samoloty z BB, krążków i cv, to 41 to ciągle za mało. Czyli odznaka na cleveland to tylko łut szczęścia, bo wszystkie CVki go omijają :< Dzięki za odpowiedź.
 14. Ile trzeba zestrzelić samolotów na odznakę czyste niebo? Już kilka razy miałem powyżej 30 i nic. 35 nic. Dziś padł mi rekord i nic. Ile wrogi Hiryu mogł tego mieć :/ Sam też zestrzelił 45 i nie dostał :/