Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content count

  3,000
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13889
 • Clan

  [LOBUZ]

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia

3 Followers

Recent Profile Visitors

911 profile views
 1. Cheaterstwo

  Nie chwyciłeś hasła. Tam musi być Omni. :P
 2. Eh i znów weekend...

  Misja do 300k z dział. Ogłaszam weekend BB. Populacja BB podwaja się. :D
 3. Cheaterstwo

  Ale rodzą sie nowe pytania: Czy statsiarz to cziter? A moze nie kazdy statsiarz to cziter? A każdy cziter to statsiarz? Bo po co czitować jak nie pod staty?
 4. Cheaterstwo

  Wiesz, to jest rodzina żony. :D Więc luzik :P Najlepszą beką jest to że teść (a to bracia) wymiękał na rowerze po przebyciu kilkunastu kilometrów. :D
 5. Cheaterstwo

  Ja wiem. Ale pisałem serio. :D
 6. Cheaterstwo

  Tej! Tylko z szacuneczkiem. Mojej żony chrzestny jest kilkukrotnym mistrzem świata na długich dystansach. :P Sprawdźcie sobie chodziarza o nazwisku Klapa. Wiem że nazwisko zajefajne, ale kolo zdobył praktycznie wszystko. Dystanse Korzenioskiego to dla Klapy rozgrzewka. :D
 7. Cheaterstwo

  eeh. I nikt mi nawet nie podziękował za wklejenie tego filmiku? Ujeja przecież dostał dodatkowe wyświetlenia. Forumowicze mieli taką fajną dramę. Same korzyści. Nic to, ide malowac figurki. :P LR Nie stapadderzy tylko statsiarze. Ile Cię trzeba poprawiać.
 8. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Skoro się przyznałeś to kara będzie łagodna. Tylko 2h karowania Drwala w dywizjonie. Termin możesz sobie wybrać dowolnie.
 9. Cheaterstwo

  Ja nigdy nie negowałem ukrywania statystyk w grze. Bo może to być użyteczne. Co innego odnośnie wypowiadania sie na forum.
 10. Cheaterstwo

  Czyli nie ma jakiegoś jednoznacznego miernika. Przeciez nie bedę robił smaka jakiemus biedakowi, żeby sprawdzić wartość. Eh szkoda.
 11. Cheaterstwo

  Ale mam Objekta906 :P Który bije te cztery. :P
 12. Cheaterstwo

  Jak już jestesmy przy tych nieszczęsnych statystykach. Niech mi ktoś powie, jak można sprawdzic wartość swego konta? Dokładnie tak jakbym je chciał sprzedać. Nie mam absolutnie zamiaru tego robić, Ale jestem ciekawy ile warte jest moje konto? Plus konto w Wocie pod tym samym nickiem. Dubel niebieski, plus duzo unikatów. To powinna być mała fortunka. Każda możliwość podbudowanie ego jest fajną mozliwoscią. Chociaż też w tym wypadku, może być miernikiem głupoty, przez ogromną stratę czasu i jakby nie było, jakiś pieniędzy.
 13. Cheaterstwo

  Oglądzasz na własna odpowiedzialność. Słuchanie i ogladanie tego grozi cięzkim przedawkowniem bzdur na milimetr powierzchni, szarej masy. A wiemy że Ci_których_skila_nie_wolno_oceniać oglądają i co najgorsze wierzą w jego słowa.
 14. Cheaterstwo

  Spoko. Po ostatnim filmiku ProGamera. Wszyscy bedziemy minusowani, bo statsiarze jesteśmy. Wystarczy wziąść t10, premship czy zagrać w dywizjonie. Jestesmy statsiarze i już.
×