Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content count

  3,175
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15363
 • Clan

  [LOBUZ]

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,064 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Ja tutaj tylko od siebie. Bo kolega skromny jest. Bardzo ciekawy tutaj układ perków ma kolegi kapitan. Nie będę zdradzał, jak chce to sam napisze. Powiem tylko że pancerniczek zrobiony pod dodatkową, na ciepło.
 2. Oficjalny koniec BB/BC

  Tutaj Twoje osiagi na Algieri są bardzo dobre. Powód dlaczego tylko zieleń jest dokładnie taki sam jak z KG5. Oba okręty mają zaniżony PR bo są stosunkowe nowe I mało ludzi na nich gra. A ci co grają, na ogół ogarniają więc wynik jest wysoki. Ich średnia więc jest zawyżona. Porównaj sobie wynik średniej Algerii I Pensacoli, albo Myoko. Zestawienie najbardziej popularnego na serwerze okrętu z nimi jest bardzo nietrafione. Bismark I Tirpitz mają strasznie niski PR. Bo gra na nich najwięcej T_K_S_N_O. Tylko Atlanta I Atago mogą z nimi konkurować ze względu że są to najstarsze premki I dodatkowo wcale nie łatwe w użyciu. Atago może aż tak trudny nie jest, ale był, kiedy nie miał naprawki, stąd bardzo niska średnia.
 3. No I po co te zgrzyty? Tak naprawdę ten artykuł nic nie mówi. Może być na stałe ale może byc to błąd w tłumaczeniu. :D Artykuł jest o PT, więc dlaczego w ogóle pojawiła sie ta wzmianka. Ja bardzo chętnie bym przytulił którykolwiek z tych DD premium. Ale to jest WG, więc się nie napalam. Poczekamy zobaczymy.
 4. Oficjalny koniec BB/BC

  Lex to nie Shokak. Ma mocniejsze samoloty to raz. A dwa ja bym się nigdy nie przyznał że mnie CV t8 zatopiło, jak grałem Desem zrobionym pod AA. :D Choć wiem że pod koniec bitwy możesz nie mieć już wiekszości pelotki. Ale kurczę nie wymanewrować 3 torpedowców?
 5. Oficjalny koniec BB/BC

  Ja mam lepszy przykład. Shokaku vs Des. Końcówka bitwy, więc wiesz ile zostało Shokakowi samolotów. Ale nie bądźmy tacy okrutni, niech Shokak ma full Hp a Des jest na ogryzku.
 6. Oficjalny koniec BB/BC

 7. Oficjalny koniec BB/BC

  Groza obrywa najbardziej. Ostatnio to mi ochota grać nim przeszła. Zeta też dostaje i to mocno. Ale faktycznie DSy są rzadkie w obu przypadkach. Z t10 najmniej obrywa tak jak pisales, Siemka i Chińczyk. One są najniższe, Chińczyk ma mniejsze zanurzenie niż Jankes. I to jest odczuwalne. Hm a może powinni właśnie pokombinować z zanurzeniem. Jak im z amo nie wychodzi? Tylko że Groza i Zeta są mniej zwrotne. Groza jest jeszcze szeroka. Ed. Co jest że wszystkim tnie litery? Lol albo zmienia. Dałem skrót ed bo edytowalem a tu es mi wyskakuje.
 8. Oficjalny koniec BB/BC

  A tutaj Cię zaskoczę bo akurat ja mam na BB tyle samo co na DD. A że ostatnio gram najwiecej na DD to akurat wyprzedziłem BB. Ja gram wszystkim oprócz CV bo czekam na rebalans. Na Bbach długi czas grałem najwięcej. Ale fun najwiekszy jednak daja niszczarki. BB są frustrujące przez RNG i naprawdę cięzkie do grania solo na wyzszych tierach. Daleko mi do pisania że BB sa OP. Są OP jak mamy wsparcie dywizjonu albo ogarnietego chociaż jednego DD. Tutaj jedna kwestia tego nigdy nie zmieni. Mozna przezbrajać pancerniki, dawać im hydro i inne bajery. Bez spota zawsze są w gorszej pozycji. Chociaż nie powiem że WG przegina z tym wyposazaniem ich i granie innymi klasami jest coraz trudniejsze. W przydadku który opisywałem z Yamą post wyzej. Jakby to był jakikolwiek IJNDD nigdy bym sie nie odwazył zaszarzować obok niego. Granie wszystkimi okretami daje fajny podgląd co mozzna i czym można. Zetka nie jest od zdejmowania BB na salwę. Ma inne zadania. I tutaj Yama mógł pokazać na co go stać. Warships stats by type Destroyer 4 925 63.94% 2 021 1.04 50 053 0.51 7 Leningrad 257 326 Shimakaze 34 Grozovoi Battleship 4 839 61.85% 1 785 1.17 66 389 1.48 8 Kaiser 241 656 Conqueror 42 Texas Cruiser 3 194 60.11% 1 784 1.03 53 733 1.3 7 Yūbari 261 510 Hindenburg 34 Neptune Aircraft Carrier 941 52.28% 1 741 0.82 63 156 7.91 5 Lexington 203 478 Lexington 40 Lexington
 9. Oficjalny koniec BB/BC

  Oj panowie dykutujmy na poziomie. Bo akurat w tym temacie się wszyscy powinni zgadzać. BB powinien karac krązka poniżej 10 km I rzadziej trafiać powyżej. A ostatnio jest jakos dziwnie odwrotnie. Przykład z Z52 juz opisuje. Szarżowałem Yamą Kurfusta. To był koniec bitwy rankingowej, pewna wygrana. Plan był prosty- zramować go przepływając na pełnej blisko wrogiej deski. Zetka czaiła sie za wyspą. Zetka jest to akurat najgorszy wybór do szarży na Yamę. Ma najsłabsze torpedy z wszystkich DD t10. Wyskoczył mi z boku, na 4 km. Wieże miałem I tak skierowane na BB. Więc mogłem go jedynie zaznaczyc dla dodatkowej. byłem rozpedzony aYama jest całkiem zwrotna jak nie stoi. :D Wiec przyjąłem cały komplecik torped z obu wyrzutni na babel. spadło mi od 8 torp troche powyżej 40k. Wzruszyłem ramionami. A Zetka w desperacji mnie ramowała. Znaczy sie odbiła of rufy zatapiając się sama I mnie zabrała kolejne 5k hp. Nawet do drednota mi nie dofarmiła. Bo BB cały czas mnie klepał.
 10. Oficjalny koniec BB/BC

  Bo to sie strzela do stojących DD. Na rankedach Yamatem zatopiłem zetkę na dwie salwy. Tylko że pirwsza była w stojacy okręt a druga w cofający. No I Montaną jak masz Mewę za kapitana to na close dopadniesz DDka. wiesz obrót dział jak Gneisenau więc nadążysz. Na 10km raczej łatwo wejdzie. Chociaż DS dawno nie wbiłem, ale wchodza konkretne buły za +/_ 10k
 11. Oficjalny koniec BB/BC

  @PanNickt samo założenie że MM przydziela równomiernie graczy z kontem premium i bez. Wymaga naprawdę duzej liczby bitew. Na ta chwilę, na te liczbę bitew co pokazujesz. To niestety ale te załozenie nie działa. Możesz mieć 60% ludzi z kontem premium w jednej ze stron i to mocno zaburza wyniki. Żeby wyciagac wnioski i żeby chociaz twoje załozenie było najbliżej równomierności. To są potrzebne dziesiatki tysięcy bitew, żeby nie powiedziec setki tysięcy. Po prostu im wieksza liczba prób, tym twój bład statystyczny jest mniejszy. A nie wspominajac o reszcie i o wpływie konta premium. Wracając do tematu. Kiedyś w "Dowcipach RNG" opisywałem patologiczną sytuację, w której szarzując Atago Bismarka. Owy Bis nic mi nie robił na dystansie kilku km. A zatopił mnie Fuso z kilkudziesięciu. T* BB nie mógł nawet zadac mi większego dmg. Ale kaprys rng i t6 na duzym dystansie walną DS. :D
 12. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Odnośnie modułów to jest tak jak Batonik pisze. Powędrują sobie do magazynu i założysz je na okręt na tym samym tierze, albo gdzie chcesz. Gracze tutaj nie stracą. Ale jest haczyk. Nie straci nikt kto ma np NO. Zyska sobie okrecik dodatkowo. NO spada niżej a na t8 wchodzi Baltimore. Nie ma żadnych strat. Ale jak ktoś chce przycwanić i wykupi sobie wszystkie CA to wtopi. No chyba że będzie rekompensata w kredytach. Swoją drogą rekompensata w kretkach była, tylko nie pamietam czy przy IJNDD, czy RUDD. Ale była na pewno.
 13. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Jakby dawali rekopensate w kredytach to tak. To sie opłaca i jest tak jak Maget pisze. Ale nie dostaniesz więcej niż jeden okręt na bank. Okręty sie nie dublują, nie bedzie 2 NO czy 2 Pensacol.
 14. To już premki t8 się wszystkie wysprzedały???
 15. 9 sezon rankingówek :)

  Nie jestem fanem naszego Progamera. Ale tutaj nasz klanowicz po starej znajomości wrzucił naprawdę fajną powtórke. Generalnie to obrazuje co dzieje sie obecnie na rankingówkach. wrzuć tak 2.30 to zobaczysz. :D
×