Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content count

  3,252
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16492
 • Clan

  [LOBUZ]

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

4 Followers

Recent Profile Visitors

1,175 profile views
 1. Grozovoi – Tier X

  Interes jest bardzo dobry. Zasięg mu zbuffowano tak, że teraz bez AFT, ma tyle samo co kiedys z. I tutaj się rodzą możliwości. Można go zrobić bez AFT i na kilka trójek w perkownicy. Albo z AFT, ale tutaj już dobrze jest mieć legendarny moduł. Bo wtedy zamiast BFT dajemy SI. I szafa gra. Tracimy tak naprawdę na przeładowaniu torped. Reszta dostaje buffa; więcej HP, szybkostrzelność praktycznie ta sama, Trochę lepszy obrót wież (mało istotne, ale zawsze) no i mamy zasięg. A zasięg po buffie, piekna rzecz. Już niejednego USNCL pokarałem w walce 1vs1 w drugiej fazie bitwy. Powyżej 11km zaczyna się zabawa w której jankesi nie mają szans. Sytuacja analogiczna z Błyskawicą i Atlantą. Na bliskim dystansie moment i nas nie ma. Ale na dalekim to my wygrywamy i nawet przy niewielkim ubytku hp. W ogóle w walce 1vs1 to tylko Kebab nas może rozwalić. Tak to jest najmocniejsza deska na t10 na chwilę obecną. 1slot - modyfikacja głównego uzbrojenia 1. 2slot - modyfikacja 1 napędu. 3slot - modyfikacja systemów celowniczych 1. Z tym że też można dać modyfikację AA, szczególnie jak gra się z CV w dywizjonie. Solo na randomy preferuje pierwszą możliwość. 4slot - modyfikacja 2 układu sterowania. Może być również napedu, ale w walce bez dymu wolę jednak ster. 5slot - modyfikacja 1 system kamuflażu. 6slot - modyfikacja 3 głównego uzbrojenia a jak jest dostępny to legendarny moduł.
 2. Kontenery - Dyskusja

  Ciekawe rzeczy tutaj piszecie. Grając Yamato, na botach, robiłem misje na wygrane, do legendarnych modułów. Mając perm kamo "hight school fleet," czyli zdobyte za darmo. Nie dość że szybko łiny wbijałem, to jeszcze zarabiałam ok 50k kredytów za bitwe. Na coopach! Gdzie powiniem tracić a nie zyskiwać. Więc odnośnie randomów to nawet się nie wypowiadam. Fakt miałem konto premium zdobyte na CW, więc trochę to podbiło. Ale żadnych flag i specjalnych kamo. Bo po prostu było mi szkoda na grę z botami. A w temacie. Wczoraj Drwal załatwił mi dwa SK w tym samym dniu. Jeden do sygnałów na speeda a drugi do sygnałów na regenerke. Co ciekawe wybierałem kontenery na zasoby (te do wyngla) Jeszcze raz dzięki Ci Drwalu. Dobrze jest mieć Ciebie w klanie. ;)
 3. Dublony - co jest z cenami?

  Spokojnie, ja też nic nie mam. Ale Drwal mi powiedział żeby być cierpliwym. Exdowódcy dostaną na końcu, bo to trzeba ręcznie wklepywać.
 4. [TF16] .Task Force 16.

  Ja bardzo chciabym podziękowac za naprawdy fajny I wyrównany mecz. To by mój 30 win w Tajfunie, czyli Stalingrad ugrany. I zrobione to zostało w doborowym towarzystwie. GG Panowie.
 5. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Cóż starzeje się i czytanie ze zrozumieniem zanika. :D
 6. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  A co ja sędzia jestem? System raportowania jest? Jest. W tej sprawie chciałem zwrócić uwagę, bo obrazający czuł się odrażany. Generalnie już od dłuższego czasu się nie wtrącam w forum. Ale jak widze cos takiego to nipisze kilka słów. I nie musisz martwić się o moja uczciwość. Ma się dobrze.
 7. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Ale zastanów się? Sam sobie jesteś winnien. I za to ponosisz konsekwencje. Przytyki o warpacka będziesz miał do usranej śmierci. I powiedzmy sobie szczerze, nie uważasz tego za bezczelne że się z tego powodu obrażasz? No sorry. A nazywanie trollem jest obraźliwe. Nie jest to karane na naszyn forum ale jest to co najmniej obraza. I tutaj co niektórzy mogliby się obrazić i mieć rację. Grey zawsze możesz zraportować LR jeśli to Cie obraża. Wolna droga.
 8. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Ale o co wam chodzi? Ja mam gdzieś wasze żale o MM. Nie jestem hipokrytą i znam narzekanie na MM od początku istnienia tej gry. Poszło o obrażanie i tutaj się włączyłem. Bo sorry ale: Gdzie nie było zadnych obraźliwych uwag, jedynie złośliwe przytyki. A sam pisze: Gdzie Drwal jest ewidentnie porównywany do Trolla. To ponawiam pytanie. Kto kogo obraża?
 9. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Ale to Ty nazwałeś Drwala trollem, więc kto kogo obraza? Ja nie wyczytałem żadnych obraźliwych treści ze strony Drwala. No chyba że prawda boli, to przepraszam.
 10. Ale Grozy to proszę mi tu nie obrażać. Po buffie z naprawką, jest praktycznie OP. Gram sobie solo i robie Siemkowo/Kebabowe wyniki. A jeszcze nie mam modułu! Teraz ten okręt wymiata z tym ziasięgiem i zapasem hp. Nie wiem jak można na niego narzekać. A na kapie to każdej deski życie może być krótkie i to bardzo.
 11. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  Dobra to lecimy po iryskiemu. :D https://www.youtube.com/watch?v=c2bEwZR7g1Y&start_radio=1&list=RDc2bEwZR7g1Y
 12. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Wkurzający gracze, samozwańczy admirałowie, TVP, polita, emigranci i PW. Przecież to wszystko to: https://www.youtube.com/watch?v=mIegk9Ukx4k&index=33&list=RDhJ_eVIZkjZE Swoją drogą ta ładna pani co tutaj śpiewa, jest Polką. Choć band jest Ausriacki. Tutaj filmik jest animowany ale jak ktoś chce to se znajdzie inny, normalny. :P
 13. Nasze osiągnięcia

  Groza po buffie.
×