Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content Сount

  3,366
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20496
 • Clan

  [KURLA]

4 Followers

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia
  [KURLA]

Recent Profile Visitors

1,495 profile views
 1. UrukSzymon

  Duża ankieta o reworku CV

  A ja nawet lubię te CV. Po warunkiem że gra nim Koza i jest ze mną w dywizjonie.
 2. UrukSzymon

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Klan KURLA w zamierzeniu jest casualowy. Czy będziemy grać jakieś zorganizowane tryby? Tego nawet starożytni Rosjanie nie wiedzą. Na pewno jeśli zagramy, to bez spiny, dla funu. Ja chciałem tylko podziękować wszystkim Łobuzom za wspaniały czas i niezapomniane chwile. No i Hultajowi za pomysł. To było najprzyjemniejsze chorobowe jakie kiedykolwiek miałem.
 3. Czyli wiem ale nie powiem. Ja to gdzieś słyszałem. Przeczytaj uważnie nazwisko admirała a potem się pluj. Wiesz czasami jedna literka i jest to zupełnie inna osoba. Nazwisko pana od Midway było bardzo popularne i było chyba z 3 takich panów o prawie identycznych nazwiskach. I tak w ogóle to ty wrzuć na luz.
 4. UrukSzymon

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  @Iniour First of all, I was playing a Kaiser, not a CV. :D Second, I was one and only from clan Lobuz. Third, L2P. You said that, we didn't play for win? Well, this is exactly how to play to win. CV is hunting DD cos can't atak BB his own tier and what about tier up? You can say thanks to WG for such a amazing rework CV. And You should be happy that we not reported You for such a poor behawior.
 5. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @PukuwerR ale powiedz mi o co ci chodzi? Rework jest zwalony, jest źle. Mamy drżeć szaty czy co. Zaraz po patchu bardzo ciężko się grało deską. Po hotfixie prosy przestały grać lotniami. Więc wbrew ogólnym zapowiedziom, granie deską na tą chwilę nie jest tragiczne. Ale też podkreślam, że za chwilę znów coś namieszają. Generalnie najlepiej nie grać do końca tego cyrku.
 6. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No na tą akurat chwilę to niszczyciele nie maja tak tragicznie. W tym dwie bitwy bez lotni. Ta na Kitekaze i jedna na LY gdzie najśmieszniejsze jest to, że to była moja najgorsza bitwa. Ale poziom kierowców na CV też nie powala. We wszystkich tych bitwach, dwa razy byłem prześladowany, ale mimo tego nie zatopiony. Tak to tylko sporadyczne przeloty, czy pojedyncze ataki. Najlepszy był Lex który torpedował mojego Leningrada. Moja deska musiała zwolnic żeby ją torpedy łaskawie wyprzedziły. W innej mój LY zestrzelił 19 samolotów. Generalnie jest śmiesznie i niczego nie można być pewien. Idzie grać niszczycielem i robić nawet wyniki. Nawet jest jakaś tam chora satysfakcja że się nie dało zatopić a jeszcze sam zatopiłem kogoś w czasie ataków lotni. Ale wystarczy spotkać ogarniętą lotnie i się odechciewa. A za chwilę będzie buff CV i znowu będzie inaczej.
 7. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jakieś misje są na testowym na niego. Tak poza tym cisza.
 8. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wczoraj zagrałem kilka randomow. Co mi się rzuciło w oczy, to właśnie rozpaczliwie wołanie o wsparcie przeciwlotnicze na czacie. W każdej bitwie był taki chociaż jeden gracz. I to w różnych klasach. A wsparcia nie ma, no dobra jest to śmieszne kółko, które przeważnie CVki trzymają dla siebie, bo hs.
 9. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A może byś tak przestał jeździć po statach co? Odkryj swoje, to może będziesz mógł ewentualnie się do nich odnieś. Choć i tak nie jest to w miłym tonie. Bo ilość bitew jest taką samą statystyką jak win ratio czy PR. Więc proszę o odbicie od mojego klanowego kolegi. Panie od "lotnisk które nie mają wpływu na bitwę"
 10. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  I nie, nie jest to rif Rammsteina. To Rammstein zapożyczył sobie rif od Ministry. Tak jakos mi ten song się skojarzył z reworkiem Cv.
 11. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jak go wyłowią z dna morza Jawajskiego, czyli soon. Odnosnie reworku; Jeśli Ja zacząłem grać rankedy, to wiedz że coś się dzieje. Co nie zmienia faktu, że Ja akurat przekupić się nie dam. I mimo bardzo silnej cebuli u kolegi, liczę że kolega też się nie da. :P
 12. UrukSzymon

  Januszowanie na nowym patchu

  Widziałem to, ale jest niepokojąca różnica. Wcześniej Lex świecił się jak Midway na biało. Teraz jest poszarzały, wiec jest ryzyko że wtopimy freeekspa. Poza tym zwrot już jest w normalnym ekspie, bo freeekspa dostajemy tylko pierwszy raz. Więc wyszłoby to nie do końca za darmo. Placimy freeekspem za dublony, ofc przy założeniu ze to działa. Btw. Ofc zdobyte dubloniki przetapiamy na freeekspa.
 13. UrukSzymon

  Januszowanie na nowym patchu

  Tak jak koledzy wyżej pisali. Nowa zakładka w inwentarzu zwana "lotniskowce." Nie wchodzimy w zakładkę kamuflaże bo tam nic nie ma. Jest tylko jedna komplikacja, musi być wybadany T8. Sprzedając go dostajemy tam zwrot w freeekspie i ewentualnie gold za posiadane kama z helowin. Ty akurat masz t10 jak mniewam. To musisz go sprzedać ( też zwrot w freeekspie) i dopiero możesz sprzedać T8. Później możesz z freeekspa wyekspic na powrót T10 i wymaksowac. I tak będziesz do przodu, w freeekspie! Kapitan z t10 spada na t1 ale jest darmowe przeszkolenie, więc spokojnie wraca na t10. Ci którzy nie mają T8 muszą doekspic i jak sprzedają maja zwrot w normalnym ekspie i gold za kamo. Edycja. Jest to powiązane z reworkiem CV więc dotyczy to tylko kamo helowin dla CV. Innych nie można sprzedać.
 14. UrukSzymon

  Januszowanie na nowym patchu

  Da się i to za 5k dublonow. Trzeba tylko czasami discord klanowy poczytać.
×