Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content Сount

  3,382
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  29999
 • Clan

  [QTAZ]

4 Followers

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia
  [QTAZ]

Recent Profile Visitors

2,317 profile views
 1. UrukSzymon

  Racist/Transphobic/Anti-Semite Stays as CC?

  They did that before. I know at least 2 DC of CC where WG had a problem to.
 2. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mnie to zabija że płaczą ci słabi. A ci dobrzy gracze na CV i bardzo dobrzy, jakoś nie. Ale żeby jeszcze dodać oliwy do ognia. To napiszę że moja żona zaczęła przygodę z wowsem. I gra tylko CV. I potrzebowała dwóch czy czterech bitew żeby nauczyć się trafiać rakietowcami.
 3. UrukSzymon

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  Przecież tak jest :D
 4. UrukSzymon

  Badanie opinii społecznej - linie okrętów

  Linia do schimakaze. Bo tak. XD
 5. @mickecobra Nie chodzi o stary gameplay. To samo co było wcześniej jest punktem wyjścia. Na ten moment dając więcej punktów ( i co za tym idzie elitekspa) dostaję mniej. Więc jakoś nie widzę tego jako "lepiej." Są alternatywy to fakt, tylko że beznadziejne. Dla mnie to ten rework jest tak samo dobry, jak rework CV.
 6. No jak plywales na 20 to jest różnica. Wcześniej też była i to bez tego perka. Dodatkowo też przyznajesz rację że brakuje ci punktów. Więc gdzie te super perki dla torpedowców? Bo ja tutaj widzę wysoką inflację i wręcz niemożliwość osiągnięcia tego co było. Mnie interesują przede wszystkim torpedowce i inne niszczyciele. I sorry, ale cały ten rework to jest na niekorzyść tej klasy. Rozumiem że chcieli żeby nam ubyło elitekspa. Schrzanili ekonomię i trzeba to naprawić. Ale nie tak żebyśmy jeszcze tracili na umiejętnościach. A krążkach nawet nie wspomnę.A BB zostaly wręcz zachęcone do kampy. Jedynie CV dostały buffa co jeszcze bardziej pogłębia patologię. Btw. Poczytaj trochę angielskie forum to może się ogarniesz. Bo jeśli jeszcze o dodatkowej coś tam racji masz. Tak reszta, to jest raczej przedstawianie życzeń developerów. Życzeń, bo z rzeczywistością to ma mało wspólnego.
 7. Ja się uzaleznilem od rpf a tutaj go nie ma. A te perki kozackie przeciez byly. Zarowno do predkosci jak do przeladowania torped.Jakby nie bylo, zeby miec to samo co przed reworkiem mi wychodzi 22-23 punkty na torpedowcach. Nie wiem gdzie tutaj widziecie lepsze perki? Jedyna różnica że perk do prędkości nie kroi zasięgu.
 8. UrukSzymon

  Kontenery świąteczne 2020 - czy Wargaming uprawia SCAM ??

  No ale jak sprawdzisz wałek? Trzeba zasolić na nastepne 40 kontenerków. No bo jak to, tak oszukiwac się dawać?! :D
 9. UrukSzymon

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @Greyshark powiem tak. Zatopic edit na cv w pierwszych minutach to naprawde taka przyjemność że prawie orgazm. Za te wszystkie meczące ataki jak gram dd. Ale jeszcze dodatkowo zatopić Ciebie. Stary większego zadowolenia z TEJ gry naprawdę sobie nie wyobrażam. :P :D
 10. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Posiadacze Musashi! Bijcie lotniskowce! Zatapiać je trzeba! Kto je zatapia, Ten pójdzie do Nieba!
 11. UrukSzymon

  New Year Gifts and Rewards: Your One-Stop Guide

  Well i am glad that this event is so extreme. No doubt, no lie myself that i can do it. Simple, this event is making my family happy. GJ WG
 12. Czyli wiem ale nie powiem. Ja to gdzieś słyszałem. Przeczytaj uważnie nazwisko admirała a potem się pluj. Wiesz czasami jedna literka i jest to zupełnie inna osoba. Nazwisko pana od Midway było bardzo popularne i było chyba z 3 takich panów o prawie identycznych nazwiskach. I tak w ogóle to ty wrzuć na luz.
 13. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @PukuwerR ale powiedz mi o co ci chodzi? Rework jest zwalony, jest źle. Mamy drżeć szaty czy co. Zaraz po patchu bardzo ciężko się grało deską. Po hotfixie prosy przestały grać lotniami. Więc wbrew ogólnym zapowiedziom, granie deską na tą chwilę nie jest tragiczne. Ale też podkreślam, że za chwilę znów coś namieszają. Generalnie najlepiej nie grać do końca tego cyrku.
 14. UrukSzymon

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No na tą akurat chwilę to niszczyciele nie maja tak tragicznie. W tym dwie bitwy bez lotni. Ta na Kitekaze i jedna na LY gdzie najśmieszniejsze jest to, że to była moja najgorsza bitwa. Ale poziom kierowców na CV też nie powala. We wszystkich tych bitwach, dwa razy byłem prześladowany, ale mimo tego nie zatopiony. Tak to tylko sporadyczne przeloty, czy pojedyncze ataki. Najlepszy był Lex który torpedował mojego Leningrada. Moja deska musiała zwolnic żeby ją torpedy łaskawie wyprzedziły. W innej mój LY zestrzelił 19 samolotów. Generalnie jest śmiesznie i niczego nie można być pewien. Idzie grać niszczycielem i robić nawet wyniki. Nawet jest jakaś tam chora satysfakcja że się nie dało zatopić a jeszcze sam zatopiłem kogoś w czasie ataków lotni. Ale wystarczy spotkać ogarniętą lotnie i się odechciewa. A za chwilę będzie buff CV i znowu będzie inaczej.
×