UrukSzymon

Players
 • Content count

  2,491
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10444

3 Followers

About UrukSzymon

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday
 • Portal profile UrukSzymon

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. A wiesz że. chyba jednak ta zasada ciągle obowiązuje. Największym wrogiem BB nadal jest DD, dla DD, CA/CL a dla CA/CL jest to nadal BB. Oczywiście BB zyskały przewagę i idą w samowystarczalność. Ale wielkości nie przeskoczą i w spocie zawsze będą do tyłu. Radary i sonary dały CA narzędzie właśnie do podtrzymania zasady więc trochę nietrafione. Jedynie (znowu) BB otrzymały to, zaburzając zasadę ale nie niwelując. Takimi ekstremami odbijającymi od zasady to są liderzy i RN CL. Przez posiadane atuty idealne do swych zadań jakim jest niszczenie DD, akurat są też bardzo skuteczne w innych zadaniach, jak rozwalanie BB, na przykład. Ale generalnie zasada jest zachowana mimo wszystko.
 2. Vanhal stara się wytłumaczyć że Kii zarabia najlepiej kiedy włączymy bitwę. Nacisniemy W i wyjdziemy sobie na spacer. Można sobie strzelić od czasu do czasu przed spacerem. W tej kategorii jest najlepiej zarabiającym okrętem w grze. A z kontem premium to nawet strzelać nie trzeba.
 3. Podobne pudełko było. A w ogóle to gdzie można sprawdzić rodzaje kontenerów. Istnieje jakiś spis, czy są opisane z wyprzedzeniem, jak się pojawiają?
 4. W imię zasady "papier-nożyce-kamień" to w grze każda deska powinna rozwalić BB. No ale ktoś powie że musi torpedami. No niekoniecznie. Oczywiście bzurą jest że Yamato przegrywa z Kebabem pojedynek alteryjski. Ale też bzdurą jest to że oba kosztują tyle samo. Tutaj nie ma za grosz realizmu i go nie oczekujmy. To jest gra. Poza tym żeby Kebab wygrał z Yamato, to ten Yamato musi być trochę nieogarnięty. A kierowca Kebaba musi się te pare minut napocić. Jeden błąd i połowa hp znika. Tutaj jest skilowa rozgrywka. I chyba o to chodzi. Bo to jest gra.
 5. To jest ten sam typ kontenerów, co były na świeta. Pewnie szansa na premke została obniżona. Oj ludziska nałapali tych okrętów wtedy. Ale trafiło mi się całkiem nieźle. Na Yamamoto dostałem flagi na detonacje. Z dziesiątek wpadły na speeda. I teraz 100 na zalania. Bardzo się cieszę bo trafili akurat w to, czym ostatnio najczęściej gram, DD. Dziękować @Basmacz
 6. Normalny kontener czy super kontener? Nie mam pojęcia jak wg wycenia flagi pamiątkowe.
 7. No to jest nas dwóch czekających, co on daje.
 8. To ty go jeszcze nie poznałeś. Grzeczny to jeszcze ujdzie, ale spokojny? Pewnie, jak ocean.
 9. Nie
 10. Jak można mieć 0 PR na Montanie? Boty robią więcej.
 11. Jestem na ulicy i piszę z telefonu. Znaczy się mogę bluzgać?
 12. Grając na 8t jak zwykle losowało nasz dywizjon na t10. Ale MM otworzył nam furtke ddzięki której dwie bitwy pod rząd wygrane i to z przyzwoitymi wynikami. Najpierw wylosowało nam dywizjon ALN w drużynie a później dywizjon TNM w dobrym składzie plus kolegę z DWS. Obie bitwy były bardzo ciekawe i skończyły się pogromem przeciwnika. Ale takim fajnym pogromem, nie 5 minutowym. Systematyczne wybicie przeciwnika okret po okręcie. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za fajną grę. .
 13. No to jaką rolę mają BC? Albo właśnie "liderzy"? A są w grze i ich gameplay jest zupełnie inny niż reszta klasy.
 14. Sorry ale to ty wyjechałeś z Marblem. Nikt o statach wcześniej nie pisał. Ktoś ma kompleks i ukrywa staty. Basmacz ma rację. Kończę te dyskusję.
 15. Ja palę. I torpeduje. I wysadzam. Siemka ma fajne burzaki i w bitwie jakoś zawsze się ich użyje. Ale masz rację to nie jej główna broń i torpedami się robi robotę.