UrukSzymon

Players
 • Content count

  2,257
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9376

3 Followers

About UrukSzymon

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday
 • Portal profile UrukSzymon
 1. IS strzelałeś z Colorado a to jest 406mm a nie 356mm ten sam kaliber co NC. To po pierwsze, a po drugie, jeżeli pocisk wszedł przez pokład pod wieże, to tak wbijesz cytadele. :) Sama cytadela od dziobu jest łatwiejsza do wbicia niż pod lekkim kontem (wyjątek Yamato) Dark_Havoc ma rację, popatrz sobie na hitboxy cytadel.
 2. Nie zamkną bo nikt nie raportuje. Polecam przeczytać topik Azella. Wtedy zobaczycie kretynów, dzięki którym nie chce mi się czytać eu forum.
 3. W grze jest zasięg widzenia. Taki sam jak w Wocie. W czasie cyklonu spada do tych kilku km. Najprostszy sposób to znerfic go.
 4. A potem się dziwią że BB wali z he. A z czego ma walić w takim losowaniu?
 5. Spoko, ja jeszcze dzisiaj pomęcze się telefonem. Więc również wszystkich przepraszam za czasami dziwną pisownię. No i częste edytowanie. Opuszczam kraj moich przodków w Ch..m nastroju. W polityce szambo zaczyna się wylewać. W grze, którą uwielbiam, znowu robią mega syf i kpią z nas w żywe oczy. A jeszcze Chester z Linking Park się wczoraj powiesił. Chłop rok starszy ode mnie i jeden z najlepszych wokali jakie znam. O tym że w poniedziałek do pracy trzeba wracać nie wspomnę. Do dupy z tym wszystkim.
 6. KTKM4wt przeskocz na t4. T2 to zabawa i to całkiem niezła. Ale od T4 zaczyna się kombinowanie next lev. Masz jeszcze MM+/-1, ale są już lotniska. T2 to nauka podstawowego kombinowania. Ale jak samoloty zaczynają cię spotowac i twoje torpedy, to już gameplay się dość drastycznie zmienia. Na T4 rzadko CV polują na deski, więc spokojnie dasz radę. Za to BB są bardziej tłuste i długie. Na ddkach nadal spotykamy nowicjuszy, ale od czasu do czasu pojawiają się Kamikadze z wypasionymi kapitanami. No i ubicie takiego bywa bardzo trudne. Zależy kto nim gra, ale satysfakcja za zatopienie gwarantowana. Grasz dużo Ichim to znasz tier i mapy. Serio, spróbuj.
 7. Odo a ty się strzelasz na każdym dystansie, pływając USN DD? Ja, jak Fletem otwieram ogień to po to, by zatopić. Ewentualnie do spamowania BB z dymu, jak nie ma nic lepszego do roboty. No ale akurat ja lubię grać torpedowcami. Czyli spot i torpy są dla mnie najważniejsze. Działa to rzecz drugorzędna, a jak potrafią zrobić kuku to bardzo dobrze. Zresztą nawet Siemka idzie postrzelać dość skutecznie. Japońce mają dobrą balistyke, to trzymamy dystans, ale rusek nas zje na dalekim i tak. Jankesem otwieram ogień jak zostanę wyspotowany i skracam jak tylko mogę. Na bliskim zjadamy każdą inną nacje. A jak chce spamować z dział to gram naszą Błyska, czy innymi kotrtorpedowcami. I wtedy to torpedy mnie średnio interesują.
 8. Rtfm_pl ty mi lepiej powiedz jak ci się nim gra? Interesuje mnie twoja subiektywna opinia. Radek ma focha na WG, to raczej go nie kupi. Z samych cyferek to kroi się niezły torpedowiec. A takie lubię. A jeżeli jeszcze odgryźć się umie jak Jankes, to jestem naprawdę zainteresowany.
 9. Ja to do Bazyla chodziłem zanim się przeniósł. Oj to były czasy.
 10. Aleś ty durna. To Warspide, Britysh. Oni mają ruch lewostronny.
 11. Ale o tym co się stało dokładnie 200 lat później i to też w lipcu, to pamiętają.
 12. A pisałem już wcześniej że Ulster nie jest taki zły? UK, ale w sumie cały czas w UE. Granicy z południem nie postawią. Więc niby brexit działa, ale nie do końca. Emigrantów nie ma, bo tutaj niedawno wojna się skończyła. Co za tym idzie, najtańsze mieszkania w królestwie. Niebezpiecznych przestępstw też na lekarstwo, bo bojówki szybko powodują zniknięcie takowych. Pogoda niestety wyspiarska i tutaj trzeba się przyzwyczaić. To nie są co prawda wyspy kanaryjskie ale jest spoko. Polecam.
 13. Piszę to do nowicjuszy i tych co kupili/dostali ten okręt zdecydowanie za szybko; Największą wadą Atago jest to, że jest wysokotierowych krążownikiem. A wszystkie krążki są bardzo wrażliwe na ostrzał z pancerników. Jeżeli ktoś nie grał jeszcze wysokotierowym krążkiem. To może odnieść wrażenie, że Atago jest słaby. Absolutnie tak nie jest. Jest to najlepszy krążownik na tierze 8. Ale krążownik. Wskazane minimalne ogranie. Chociaż by, posiadanie jakiegokolwiek krążownika, nie niżej niż tier 7.
 14. A myślałem że to ja, wypiłem za dużo.
 15. Nie poszło ci? Idzie goryczą że aż żółć widać. Nie zawalaj następnej nocy. Wyspi się i spróbuj jutro. Nie musisz wbić R4 dzisiejszej nocy. Masz w *edit* czasu. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy