Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content Сount

  3,329
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17524
 • Clan

  [LOBUZ]

4 Followers

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia
  [LOBUZ]

Recent Profile Visitors

1,273 profile views
 1. UrukSzymon

  Wyższy poziom różowego kamo

  Staty im spadają. :D
 2. UrukSzymon

  Wyższy poziom różowego kamo

  I bardzo dobrze! Ja to bym bana dał takim! Nie będą psuli rozgrywki botom! Równouprawnienia dla botów!
 3. UrukSzymon

  Ubytek 300 dublonów

  Znaczy się oddadzą te 300 dublonów? Czy trzeba operacje zrobic jeszcze raz?
 4. UrukSzymon

  Ubytek 300 dublonów

  Potwierdzam, potrącenie 300 dublonów u siebie i jeszcze kilku Łobuzów. Myslelismy że to za nowa operacje hellowinową, której nie powinno było dac się robić w tym tygodniu. Ale faktycznie to nie to bo inne nagrody nie ruszone. Ciekawa sprawa. :D
 5. UrukSzymon

  Yamato

  Krótko o module. Róznica w celności między Yamato z modułem a Yamato bez modułu, jest taka sama jak pomiędzy Yamato bez modułu a Musashi. Jest odczuwalna i to bardzo. A dzięki rng sprowadza się do tego że na Musashi mamy czasami skupione salwy. Yamato bez modułu przeważnie mamy skupione salwy, ale bliżej pół na pół. Yamato z modułem rzadko nam nie skupia salwy. Pociski lecą jakby się za ręcę trzymały tak w 4 na 5 salw. Osobiście polecam legendarny moduł na Yamato. Chyba najlepszy moduł legendarny nie licząc tego do Midwaya, ale kto gra lotniami? 😄 Ten moduł to gigantyczny buff dla Yamki. Całkowicie przestała mi przeszkadzać ogromna cytadela. Choć najczęściej to akurat Yamata się kara Yamatem. 😄
 6. UrukSzymon

  Kontenery Royal Navy

  W przedostatnim etapie były dwa zwykłe kontenery zamiast jednego premium. Ale spojrzałem na jutrzejsze dyrektywy i znowu jest kontener premium, za misje RNDD t7up. Czyli norma, prawdopodobnie te dwa kontenery to jakas pomyłka. Albo pomyłką jest ten jutrzejszy kontener. Klasyczny brak logiki, można się przyzwyczaić. Z ciekawostek, WG zapowiadało dużą szanse na dropy i mi się akurat z t7 poszczęściło. Ale nie chcę znać średniej i niskiej. :D
 7. UrukSzymon

  Royal Navy Event

  Z punktu zbieracza suwerenów to nie jest bonus, tylko nerf. We wczeniejszych etapach był kontener premium, co dawało 15 suwerenów. Teraz są dwa zwykłe kontenery a to jest 10 suwerenów.
 8. UrukSzymon

  Kontenery Royal Navy

  Wczoraj sobota i nie grałem. Dzisiaj wbijam wczorajsze dyrektywy i dwie misje dostałem. Na t6 i t7. Więc jeszcze zdąże wbić te dodatkowe suwereny. Na t8 mi nie zależy, jak wpadnie to wpadnie. :)
 9. UrukSzymon

  Penetracje w DD

  Nie złapałeś. Niszczyciel właśnie tak dostaje od torpedy. Ginię albo ogryzek. Jest na pierwszej linii i najbardziej jest narażony właśnie na torpedy innych DD. Tak samo krążek jest najbardziej narażony na AP z BB. I teraz jeśli krążki zaczęłyby spadac od pojedynczych torped to by już nikt nimi nie grał. Ap są groźniejsze, bo szybciej lecą, dodatkowo krążki nie są w pierwszej linii, więc mimo wszystko maja więcej czasu i torpedy nie są ich głównym zagrożeniem. Ale nie dość że DS od BB to jeszcze śmiertelnie groźne torpy. A DD są właśnie w takiej sytuacji że cokolwiek je trafi . Jebs port, albo ogryzek. Przez to nie mogą spełniać swoich funkcji. Walki o kapy, walki z innymi DD, spotowanie, spotowanie torped. A najlepsze jest to że pancerniki też na tym cierpią. Bo bez spota to są tylko łatwym celem.
 10. UrukSzymon

  Polskie drzewko - rewizja

  A dlaczego miałbyś pływac 3 deskami w kółko? Już samo posiadanie deski premium podwaja ilość okrętów do danego dowódcy. Masz np 19pkt Japończyka którego szkolisz na coś drzewkowego, np Yogumo/Siemke. Wiem że masz komplet kamikadzów, ale niech będzie 1, dodajmy Shinonome. I już masz 3 deski do jednego 19pkt. A masz ich trzech. Więc mogę założyć że również potroisz to okretami premium. 9 okrętów to już dość dużo zabawy. A przecież są jeszcze lolki. I to bez powtarzania gameplayu. W pancernikach jest sytuacja gorsza, bo one się za bardzo nie różnią. :D Jedyne co przemawia za Twoim pomysłem to jest to, że nowa nacja nie ma kapitanów 19pkt. Wtedy taka międzynarodowa premka miała dużo łatwiejszy start. Teraz trzeba uzbierać i wpakować na nową Błyskawicę równowartość 19pkt. Dla nowego gracza to masakrycznie dużo. Nie pamiętam coś koło 2 milionów elitarnego ekspa dowódcy. A to może zniechęcać do kupna.
 11. UrukSzymon

  Polskie drzewko - rewizja

  Od czasu kiedy jest elit eksp, to każda premka jest międzynarodowa. Pomysł nie głupi, tylko spóźniony. :)
 12. UrukSzymon

  Penetracje w DD

  Oczywiście że gram. Ale rola krążków jest inna niż niszczyciela. To może inaczej. Trafienie torpedą w krążka czy DS jest b.trudne. Potrzeba plus/minus 3 torped. I teraz wyobraź sobie że DDki torpią za zbyt duży dmg krążki. Krążki zaczynają spadać od jednej torpy albo zostaje im ogryzek. A! I żeby było jaśniej krążkom zabieramy naprawkę. Widzisz analogie?
 13. UrukSzymon

  Penetracje w DD

  Przesadzasz. Bardzo dużo tutaj było pokazane trafień dokonanych przez b.dobrych graczy z perspektywy BB. Faktem jest że gracze BB generalnie to słabsi gracze. Ale ja to nawet się cieszę, bo na innych klasach ich wkład byłby zerowy. Taki czerwony baron czasami coś trafi i zatopi. Ja piszę z obu stron lufy, bo gram i jedną, i drugą klasą. Bug jest i ja osobiście go odczuwam. Jestem demolowany i demoluje. I nie podoba mi się to. Jak dostanę bułę poniżej 10 km, ok, zgoda. Jestem blisko, dałem się wyspotować, yoluje, cokolwiek. BB musi jakąś szanse mieć się obronić. Ale powyżej, na przykład z 15km dostajesz bułe za 3/4 hp, tak nie powinno być.
 14. UrukSzymon

  Royal Navy Event

  Mnie również, w ostatnim kontenerze do zdobycia dzisiaj.
×