Jump to content

UrukSzymon

Players
 • Content Сount

  3,342
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18783
 • Clan

  [LOBUZ]

4 Followers

About UrukSzymon

 • Rank
  Commander
 • Insignia
  [LOBUZ]

Recent Profile Visitors

1,348 profile views
 1. UrukSzymon

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  W kwestii Amagi vs Montana to wiadomo że lepiej mieć Yamato. Ale problem nie leży w tierach tylko w graczach. Jak będziesz miał Yamato to zdecydowanie gorzej będzie Ci się uciekało przed Daringiem a Worek będzie Cię dokładnie tak samo paziował na dokładke. Co więcej będziesz się frustrował bo jakiś Cliv albo Atago Cię pali a już o Asashio nie wspomnę. Problem leży w graniu BB solo. Od t8 wzwyż, ja praktycznie nie wyciągam BB bez dywizjonu. Nie ma to sensu. Owszem czasem wpadnie epik bitwa, ale ile bitew za to masz zmarnowanych? Bo DD był afk, bo CV nie ogarnia, bo Cię zostawili samego na flance, bo... I tutaj jest pies pogrzebany. A poziom graczy spadł i spada co fajnie Flambass w swoim filmiku omawia.
 2. UrukSzymon

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  A gdzie to wyzwanie? Każdemu kto założył tego typu temat zawsze pisałeś, że to super. Cały czas człowiek powinien stawiac sobie wyżej poprzeczkę. Czyzby granie na Amagim to jednak za wysoka poprzeczka? On ma dokładnie takie samo losowanie jak inne BB t8. A i tak BB t8 maja łatwiej niż krążki t8. Relax mate. Wyluzuj, to po prostu seria nieciekawych sytuacji rodem z t10. Ochłoniesz i może nawet odkupisz Amagiego. Bo akurat Amagi może naprawdę bardzo, ma super działa jakby nie było.
 3. UrukSzymon

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  A ja mam 100% WR na Midwayu i to stockowym. Ale nie wydam o nim opini, bo kilka bitew to prostu za mało. Pisałem już Tobie że powinieneś zmienić podejście do gry i grać BB. Marnujesz taki talent grając DD.
 4. UrukSzymon

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Taa, wszystko zdjęte. Jedynie na węgiel zostały jakieś, głównie poniżej t7, okręty. Dawno nie wyzerowalem z kredytów konta, dziwne uczucie. Ale już 30 baniek leży odłożone. A jeszcze PEF zarobi z dyrektywami. Konto premium za sztorm i kasa sama się robi. A CV wbiłem z freeekspa miesiąc przed urodzinami. Dwa dodatkowe SK, teraz płatki, warto było.
 5. UrukSzymon

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  A do Francy brakuje mi po zrobieniu misji PEF jedyne 260 stali. Kupiłbym jakaś premke t8 i płatkiem dociągnął, jak była promocja. Ale nie, bo 220 to za mało. Dwóch premek to już dziękuję i w ogóle nie kupiłem żadnej.
 6. UrukSzymon

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Miałem tak samo na Francji. Docooptujesz. :P
 7. UrukSzymon

  Niszczyciele i gra zespołowa

  Nie cierpię krawedziarzy. Ale dobrze zagrany może ustawić bitwę. Problem z krawedziarzami jest jak z robieniem hs na CV. Wielu próbuje, niewielu umie. Krawedziowac można jak wiemy że na kapie będzie inna deską. A o tym często się zapomina. Można również jak widzimy że wsparcie na kapie nie istnieje. No ale zasada spotuj, kapuj, na końcu rób DMG to podstawa.
 8. UrukSzymon

  Kronshtadt to celny okręt czy jednak rozrzutnik?

  @Odo_Toothless napisałes ze robiłes testy I tak zrozumiałem, że to była jedna próba? Zdajesz sobie chyba sprawę, żeby to było reprezentatywne to potrzeba setek prób, czy tam roztrzelań jakiegoś okretu. Przez losowość (RNG) to w małej ilości prób to Ty możesz mieć wyniki skrajnie różniące się. To że w jednej próbie zyskałeś lepszy wynik niż z Proships nic nie znaczy. Powiem więcej nawet w dziesięciu próbach możesz mieć lepszy wynik i nadal to nic nie znaczy. Przeciez dzięki dobremu losowaniu możesz mieć 100% skuteczność albo 0% dzięki złemu w jednej próbie. Ba możesz mieć kijowe losowanie w kilku próbach pod rząd bo taka jest losowość. I istnieje jeszcze coś takiego jak ciąg losowań. Także sorki ale twoje argumenty podważające są słabe. Owszem nie wszystko jest tam uwzględnione. Ale jak chce Ci się, to zrób tak z 1000 prób strzelań. Zobacz jaka wyjdzie średnia i możesz wtedy porównywać. Do postronnych to że średnia pokazuje 3 na 9 pocisków, to nie znaczy że tak będzie w każdej salwie. Czasami wejdzie DS bo nam 9 na 9 weszło a czasami 0 na 9. Własnie ta nieprzewidywalność z tak niską średnią powoduje, że Kronek jest rozrzutnikiem, bo średnio częściej będzie 1 albo 2 trafienia niż 4 czy 5 na salwę. A jak trafimy raz 9 na 9, to żeby srednia się zgadzała, będziemy musieli mieć kilka salw z 0 na 9. Kilka! Tutaj wychodzi cos pomiędzy 3 i 4 salwy. I niekoniecznie muszą one wpaść w tej samej bitwie. Można zrobić bitwę z kilkoma DS ale za to będzie kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt bitew gdzie będziemy plumkac z jednym trafieniem na salwę. Może też być odwrotnie, na początku kiepsko a po kilku bitwach jesteśmy bogiem wojny i zdejmujemy każdy okret na salwę. Tak działa rng w tej grze.
 9. UrukSzymon

  Nowe rankedy - 9T, 6x6 i wyścig zbrojeń

  Na BB nie mozna założyć tego modułu. Przykro mi. :(
 10. UrukSzymon

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Zasady rekrutacji: 1. Wiek 18+ 2. Zachowanie jakiego oczekuje się od ludzi dojrzałych aczkolwiek łacina na discordzie nie jest nam obca 3. Wyszukaj własny nick tutaj: https://worldofwarships.eu/en/community/accounts/ 4. Wejdź w "Detailted Statistic" 5. Podziel "Battles survived" przez "Victories in battles survived" 6. Jeśli liczba, która wyszła mieści się w przedziale od 1 do 1.35, a ponadto masz powyżej 45% przeżywalności i minimum 500 bitew losowych/randomowych na X tierze to czytaj dalej. 7. Na chwilę obecną musisz lubić kucyki.
 11. UrukSzymon

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Plus poszedł. Bitwa w stylu szybki gwałt.
 12. UrukSzymon

  Arms Race - Rankedy

  A tak gramy w Łobuzach. Ten sprint to się w jedną bitewke robi. :P
 13. UrukSzymon

  HMS Jutland IXT

  Właśnie go zakupiłem. I od razu mam pytania jak go robić? Moduł na torpy czy na działa? Ifhe potrzebne czy apki daja radę? Tak trochę skołowany jestem. Po niesamowitych t7 i t8 nie bardzo wiem co robić.
 14. UrukSzymon

  Wyższy poziom różowego kamo

  Staty im spadają. :D
 15. UrukSzymon

  Wyższy poziom różowego kamo

  I bardzo dobrze! Ja to bym bana dał takim! Nie będą psuli rozgrywki botom! Równouprawnienia dla botów!
×