Jump to content

komturkonrad

Beta Tester
 • Content Сount

  572
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21430
 • Clan

  [FJORD]

About komturkonrad

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. komturkonrad

  FJORD

  Dzięki WG , że pomyślałeś i o nas. Od dziś ten piękny port zagości pewnie u każdego naszego klanowicza ZAPRASZAMY !
 2. komturkonrad

  Staty zwariowały?

  Równie dobrze mogłem zadać to pytanie w " szybkich pytaniach i odpowiedziach". Być może decyzję podjąłem zbyt spontanicznie, niemniej czasami widuje się na tym forum głupsze chyba tematy. A korzystając z tego nie chce mi się jakoś zaglądać na radziecki odpowiednik. W każdym bądz razie problem znikł, a fakt ten został odnotowany w kronikach tego forum. W końcu jest to jakiś przydatny wyznacznik poziomu gry. Tym samym temat można zamknąć.
 3. komturkonrad

  Staty zwariowały?

  To teraz już tylko po radziecku będziemy mogli sprawdzać prawidłowe staty?
 4. komturkonrad

  Staty zwariowały?

  Czy też tak macie u siebie? na https://wows-numbers.com/pl
 5. komturkonrad

  Tier 8 HMS Albemarle

  Nie pragnę się spierać. Ale ta naprawka do łatania buł często nie wystarcza. Nieraz jakaś zabłąkana salwa zdejmuje go w całości, a grając np. przeciwko niemu potrafi łykać po 4 cytadele, np. z Atago. Zgadza się, nie pasuje mi po prostu. Z randomów, które ciągle gram , mam podobne doświadczenia. Szczerze, to nie wiem do czego się on nadaje. Wiem tylko, że gram nim niejako z musu, dla żetonów i dla przebadania następcy.
 6. komturkonrad

  Tier 8 HMS Albemarle

  Do czasu zbicia żetonów będzie w porcie, a potem "na żyletki". Nie pasuje mi. W moim odczuciu najgorszy krążek VIII trieru.
 7. komturkonrad

  Tier 8 HMS Albemarle

  Bo nie trzeba już używać klawisza Esc, aby wyjść z bitwy. Wystarczy pokazać burtę, aby " Sprawnie i stylowo / Szybko i z fasonem " Skończyć swą karierę / zejść do portu.
 8. komturkonrad

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Nie będę ukrywał, ale w tej grze drażni mnie trochę intensywność i ilość wdrażania projektów o których mało kto słyszał. A jest przecież sporo konstrukcji, które rzeczywiście pływały i na które sporo graczy długo czeka.
 9. komturkonrad

  Aktualna sytuacja w stateczkach

  Tym samym z gry dowiadujemy się o sile floty radzieckiej, która dotychczas ukryta za żelazną kurtyną pozbawiona była możliwości ukazania swej potęgi. Jak dotychczas, z wcześniej czytanych książek zwykły śmiertelnik niewiele o tym mógł się dowiedzieć, bo był niegodzien, ale zapewne w ramach modnej ostatnio na wschodzie twórczości pisania przez towarzyszy historii od nowa, jest to jak najbardziej na miejscu, aby przypodobać się swemu carowi.
 10. komturkonrad

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  Konie robocze, nie tylko floty japońskiej, kolekcjonowałem również ze względów sentymentalno - historycznych, nie sprawdzając przy tym nawet ich charakterystyk, także rozumiem podejście.
 11. komturkonrad

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  No tak, ale to rozwiązanie zbytnio ujednolica to malowanie i pozbawia ich niejako cech indywidualnych, jakie posiadają w wydaniu aslaina. Więc, póki co, wolę po staremu mieć je w porcie z tym modem.
 12. komturkonrad

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  A mi brakuje płatnych historycznych camo na tych legendarnych jednostkach, wtedy zrezygnowałbym z usuwacza mangi od aslaina.
 13. komturkonrad

  [WYNIKI] Perthekcyjna okazja

  Aha, czyli wszystko jest ok ,no to sorry.
 14. komturkonrad

  [WYNIKI] Perthekcyjna okazja

  A czemu to Perth pływa do góry nogami?
 15. komturkonrad

  FJORD

  FJORD Jeśli jesteś aktywnym, komunikatywnym graczem i masz ochotę pograć w dywizjonie - przybywaj. WYMAGANIA: 1) Drzewkowy okręt VI trieru ( mile widziane X ). 2) Kultura osobista. 3) Discord. Zależy nam na stworzeniu zgranej paczki zdolnej do uczestnictwa w bitwach klanowych.
×