Jump to content

komturkonrad

Beta Tester
 • Content Сount

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17120

About komturkonrad

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. komturkonrad

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Patrzaj, a ja myślałem, że on pływa (odpływa) czasami w rytm Синкопy... Ja tam jak wychylę porządnego kielicha, wszędzie widzę wtedy Synopy, Sinapy, w rytmie Synkopy. Dwoją mi się , a może i troją...
 2. komturkonrad

  Atago, Krążownik premium VIII tieru

  MacArthur92 No to sprawdziłem i widzisz pływałem sobie kapitanem z Mogami nawet o tym nie wiedząc. Do Atago ,używanego na randomy, mam takiego : Tak to jest hehe jak się ma w porcie iluś tam kapitanów...
 3. komturkonrad

  Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Bo to kapitan chyba z Mogami jest,a tam przy 155 mm jest przydatne. Teraz w grze nie jestem, to nie pamiętam. Na np. Nachi mam zamiast tego RPF, a na Myoko pod podpałkę. Swoją drogą nieraz spotykałem się z przypadkami, gdzie całkowicie obwieszony flagami pod podpałkę na okręcie z kapitanem też pod podpałkę robiłem jeden, dwa pożary. Zerknę pózniej, jak co to zresetuję, bo nie pamiętam...
 4. komturkonrad

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Na razie sieje kiepską propagandę. Rzeczywiście wymiata nie tylko na tym. Zdolny jest. Trza chyba zacząć brać z niego przykład.
 5. komturkonrad

  Wkurzające osłabianie okretów przez programistów

  Ciekaw jestem skąd ty czerpiesz wiedzę,że wojsko ruskie to elita? Zawsze wydawało mi się,że Rosjanie opierali się na ilości, nie jakości. U nich zawsze mnogo liudiej, za to gorzej wyposażonych i wyszkolonych. A ten okręt ( Sinop) nie pływał w rzeczywistości, za to w tej grze jest bardzo celny, bo nieraz odczułem na swojej skórze pływając Myoko, jak nawet z przodu porządnie zjadały mnie jego pociski, nie mówiąc już o pokazywaniu boków. Także w tej grze uważam go za bardzo niebezpiecznego przeciwnika. Pograj więcej i wpraw się w celowaniu.
 6. komturkonrad

  Atago, Krążownik premium VIII tieru

  A ja mam inny build: Takao było do ugrania wcześniej razem z innymi okrętami ARP i tak jak one ma gorsze camo o 300m. Inne buildy mam też na Myoko i ARP.
 7. komturkonrad

  Niespieszno mi

  Dziękuję wszystkim za zaproszenia,sprawa nadal otwarta,wiekowo drugorzędna.
 8. komturkonrad

  Atago, Krążownik premium VIII tieru

  Zapewne niektórzy robią na nim więcej...
 9. komturkonrad

  Niespieszno mi

  Niespieszno mi wprawdzie, ale być może na coś się zdecyduję... Jako, że jestem człek już po 40- stce, to widziałbym się w podobnym wiekowo towarzystwie, gdzie kultura, zgrana paczka, wyznacznikiem jest na co dzień. Głównie wieczorami gram randomy dla przyjemności, więc chętnie widziane w tym zakresie dywizjony. Ilość bitew: same się naliczają Preferowany typ okrętów: BB/CA Preferowane tiery: 7,8,9 Ulubiony okręt: Nachi, Scharnhorst Link do strony ze statystykami: Aktywność i inne rzeczy: https://wows-numbers.com/pl/player/502081995,komturkonrad/ Discord: Nie jestem zbyt nowoczesny i nie za bardzo ogarniam, lecz chętnie widziałbym discord. Prosiłbym nie spieszyć się z propozycjami, jak też nie należy liczyć się z jakąś szybką reakcją z mojej strony, z uwagi na mój nadmiar zajęć ostatnio.
 10. komturkonrad

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Ten okręt nadaje się typowo na randomy, ale to w końcu twój wybór. Nie musisz jednak wyjeżdżać ze swą zaściankową kulturą,gdyż widać żeś bardzo "przemiły człek" ale raczej w drugą stronę.
 11. komturkonrad

  Japoński Krążownik Yoshino X

  Kupiłeś tylko i wyłącznie by grać nim na coopach? masakra.
 12. komturkonrad

  12 [SEZON] - Rankedy

  A ja tam nie zwracałem akurat na to uwagi,bo grałem sobie bezstresowo i z przyjemnością na najfajniejszym z trierów. Nie straszne były przy tym jakieś Belfasty ,Flinty i Atlanty, czy też dywizjony z nich zmontowane, Nachi robiło swoje, po prostu czuło się fajną atmosferę, był komfort, bo był brak kampy i brak cv. Szkoda jedynie, że się tak szybko to skończyło i to pierwszego dnia...
 13. A to zdanie wydaje mi się ciekawe. Przez dany okręt? Czy np. w zależności od trieru, bo pewnie trudno mówić na razie o jakichś więcej parametrach?
 14. To może WG niech postara się wymyślać mniej skomplikowane pomysły, bo te jak widać raczej do tego zniechęcają. Przykładowo: Ustalić cenę tych ulepszeń i wymieniać albo za: 1) wolny exp - wtedy częściowa kasa dla WG od przetapiaczy, 2) tak jak wcześniej pisałem - doświadczenie zgromadzone na okrętach, a marnujące się w znacznych ilościach - wada - brak kasy dla WG. 3) robić misje na wybrany okręt. Myślę,że byłoby to zachęcające do dłuższej gry, a satysfakcjonujące dla długo już w to grających, bo z miejsca dawałoby im możliwość tych ulepszeń.
 15. Chory pomysł, ale zapewne zarazi głowy równie porąbanych.
×