Jump to content

komturkonrad

Beta Tester
 • Content Сount

  261
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13142
 • Clan

  [COMA]

About komturkonrad

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 12/31/1972
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,383 profile views
 1. komturkonrad

  Dyskusja o reworku CV

  Zapytam tak: Czy będą od teraz pojawiać się też bitwy,w których jedna strona posiada lotniskowiec,a druga nadrabia to zwiększoną ilością składu mięsa armatniego? Jaką maksymalnie ilość CV można będzie ujrzeć w bitwie po jednej stronie? Czy zwiększona też będzie częstotliwość bitew z udziałem lotniskowców?
 2. komturkonrad

  Penetracje w DD

  Gwoli ścisłości, drzewiej kmieć oznaczał bogatego gospodarza,natomiast w formie obrazliwej przyjęło się,że to «człowiek nieobyty, niewykształcony, zwykle pochodzący ze wsi»
 3. komturkonrad

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany J_jW Szkoda,że bitwa nie wyszła, za to plusy poszły.
 4. komturkonrad

  Nasze osiągnięcia

  Wątpię w jakikolwiek buff bowiem wszystko zależy od sytuacji w bitwie i od graczy. Ty na Musashi nie masz modułu,a i tak osiągasz lepsze wyniki. Ja jestem w trakcie zmieniania modułów pod celność kosztem pomocniczej i perków kapitańskich. Dostosowuje je do stylu gry,bo zauważam,że grając Yamato częściej teraz wykorzystuję artylerię główną niż pomocniczą w randomach. Tutaj bitwa mogłaby być troszkę lepsza,gdybym dobił uciekającego minotaura.
 5. komturkonrad

  Nasze osiągnięcia

  Krakena nie było,szkoda.
 6. komturkonrad

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Jeśli typu Kuma to może Tama lub Oi,bo oba zostały zatopione przez amer. okręt podwodny. Pierwszy pod Leyte,a drugi na Morzu Południowochińskim,oba w 1944r. Obstawiam ten bardziej znany,pierwszy z w/w.
 7. komturkonrad

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Od dawna mam te fajne książki. A na malowidle powyżej czyżby lekki krążownik z bitwy na Morzu Jawajskim - Jintsu?
 8. komturkonrad

  Tier 8 Z-23

  A w sklepie też będzie,ktoś coś wie? A teraz trzeba będzie uważać w grze na tego posiadacza. Siać popłoch zapewne będzie.
 9. komturkonrad

  Tier 8 Z-23

  Extra czapka niewidka.Teraz będziesz niewidzialny.
 10. komturkonrad

  Kontenery Royal Navy

  Po to chociażby żeby uczestniczyć w tych zastrzeżonych misjach nie wydając realnej kasy.Wydając w sklepie na Cossaka zwróciłby się prawdopodobnie w dublonach podobnie jak nabycie za suwereny np. Warspita. Zrobiłem jak chciałem. A że mnie odwiedli,to może i lepiej. Event trwa dalej.
 11. komturkonrad

  Kontenery Royal Navy

  Suwereny możesz zamienić na kontenery,ale gwinei to chyba nie? Gwinee mam nienaruszone zatem mogę nadal na niego sobie uzbierać dokładając nieznacznie. Za suwereny i tak bym go nie nabył. A piszesz o sensie wydawania.
 12. komturkonrad

  Kontenery Royal Navy

  Cossaka nabyć można chyba tylko za gwinee,a nie za suwereny?
 13. komturkonrad

  Kontenery Royal Navy

  Zamiar taki był,ale ochota odeszła. Zresztą już nieważne.Teraz zbierać będę na cokolwiek. Ze swej strony nie polecam innym podobnego przetapiania takiej ilości suwerenów na kontenery.
 14. komturkonrad

  Kontenery Royal Navy

  Trafnie odczytałeś me intencje.Taki też cel właśnie mi przyświecał. Chcąc uczestniczyć w zastrzeżonych misjach dla angielskich dd,a nie mając takowego,poświęciłem swe suwereny na losowanie. A że dzięki losowaniu WG pokazało mi środkowy palec,to i ja WG też odnośnie zakupu np. Cossaka ze sklepu. Przestało mi na tym zależeć.
 15. komturkonrad

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

×