Jump to content

komturkonrad

Beta Tester
 • Content Сount

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14352
 • Clan

  [COMA]

About komturkonrad

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,686 profile views
 1. komturkonrad

  Serwer

  Chyba inne też,bo nawet teraz na chińskim jest 2169 graczy,a na NA 12917. Chcesz pograć,a tu klapa, info nigdzie niet... forum też klapa, powiązane z tym jest? Nikomu niespieszno...Ładnie to tak?
 2. komturkonrad

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  A ja miałem m.in to: Ładnie to tak?,a następnie out.
 3. komturkonrad

  Jean Bart

  Ładny wynik,gratuluję. Masz 104 pozycję w zadaniu max dmg tym okrętem,jednak kilku Cię prześcignęło...Ciesz się,że Cię z serwera nie wywaliło wtedy jeszcze... 104 [ARP01]ORP_San_Escobar 62 1 084 58.06% 0.92 5 76 248 247 437 1 527 3 995 2.4 46
 4. komturkonrad

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Dzięki,bo nie mogłem nic przeczytać,forum nie działało również...
 5. komturkonrad

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czemu te serwery tak siadają?- tak wczoraj jak i dzisiaj- ani pograć,ani poczytać forum?,gdzieś jest,czy będzie jakieś oświadczenie?
 6. komturkonrad

  Prinz Eitel Friedrich

  Po zrobieniu misji na stal został w porcie. W końcu zasłużył sobie na to,niemniej trochę mnie zmęczyło monotonne nim granie. Może kiedyś jeszcze wypłynie,kto wie...Premek nie sprzedaję.
 7. komturkonrad

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  RapujaceFistaszki Swego czasu podobna dyskusja toczyła się tu: https://forum.worldofwarships.eu/topic/55780-bismarck-tier-viii/?page=22 gdzie forumowi eksperci odnośnie niemieckich okrętów uznali,że wszystko dalej jest ok i trzeba zachować status quo. Jako,że jest to mój ulubiony okręt i mam na nim tylko 952 bitwy to pewnie się nie znam. Miałbym na nim pewnie pół raza więcej,gdyby był dalej taki fajowy jak kiedyś,a też mam go od samego początku. Nadmienię tylko,że kiedyś kręciło się na nim wyniki...Dziś jakoś nie mogę ich powtórzyć...Gdzie leży przyczyna?.Nie ma sensu prowadzić takiej dyskusji. Zaraz znajdzie się ktoś mądry i powie,że płaczesz. Ważne,że niedługo pojawią się w grze pancerniki z pięknym sierpem i młotem,potem może i lotniskowce. Jest już Stalin,Mołotow to i będzie Lenin,potem może nawet i doczekamy się i będzie Beria...Same znakomitości... Kto by zajmował się tam teraz Scharnhorstem,zbyt długo jest w grze i pewnie Twoje odczucia wydają Ci się tylko.
 8. komturkonrad

  Prinz Eitel Friedrich

  Miło zaskoczyła mnie dzisiaj p-lotka tego okrętu - 32 samoloty zestrzelone w jednej bitwie to już coś... Wprawdzie upierdliwość ataków dwóch lotnisk odniosła skutek,bo zostałem zatopiony,ale to zapewne przedsmak tego co dopiero będzie. Długim kadłubem ciężko jest wyminąć torpedy.Dwa CV nie dały tutaj za bardzo pograć. Także nie tylko artyleria dodatkowa daje radę. Warto go robić chyba także pod p-lot.
 9. komturkonrad

  Prinz Eitel Friedrich

  To co napisałeś to trafna esencja tego produktu. Od siebie dodam,że jak szkaradnie wygląda,tak paskudnie się mi nim gra. Pozytyw w tym wszystkim jest taki,że misję na stal robić można na coopach. Jest też w miarę opancerzony.Zdecydowanie lepsze HE,a z bliska AP jeśli jest ustawiony burtą przeciwnik. Na podobnych trierach idzie coś ugrać, aczkolwiek te działa są kapryśne. Jeśli zaś w zwykłym randomie wylosuje go na ósemki,to polecam taranowanie,jako odpowiedni sposób na zadanie przeciwnikowi obrażeń.
 10. komturkonrad

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Low_Key_Lyesmith Dzięki również,bitwa wyszła fajna. Już właśnie zakończyłem dyrektywy głównie na premkach i mam już PEF. Zobaczymy co to za cudo.
 11. komturkonrad

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Przynajmniej ciekawie poczytać. Ja to staram się zrozumieć pod kątem sytuacji kiedy człek leczy się z uzależnień i stara się już mniej forsy w to ładować. W końcu kiedyś następuje taki moment. Pełna zgoda,dopracowali system,lecz wcześniej nie wpadli na pomysł płatnych kampanii,opierając się na w/w Missouri. Był jeszcze swego czasu Duke of York,którego kupiłem wcześniej,lecz brakło mi czasu na wykonanie końcówki misji. Ciekawi mnie tylko,czy robiąc niemiecką kampanię na tego paskudnego gniota jakim jest PEF,nie było pomysłu na jakiś lepszy,czy ciekawszy model,może nawet na wyższym trierze? Może wtedy bym się skusił,bo jak na razie stal mi za bardzo niepotrzebna jest przy tej ilości,którą aktualnie posiadam (8,550k). Zresztą "wachlarz" asortymentu okrętów dostępnych do nabycia za stal w arsenale nie powala. Cóż,oprócz Burgundii do której mi daleko,nic więcej mnie nie kusi. Nie ma np. do wyboru żadnej jednostki z państw Osi,a w/w wcześniej stalinowski produkt mnie wręcz obrzydza.
 12. komturkonrad

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  Biorąc pod uwagę ile już się straciło forsy na tę fascynującą produkcję,szkoda przeznaczać na to dalszych pieniędzy, zapewne dlatego też są te obliczenia,czy kombinacje. A tak po prawdzie,to WG kolejny raz lepiej kombinuje, próbując wybrać z naszych portfeli zawartość na okręt,na który wielu nie zwróciło by pewnie swej uwagi,gdyby nie stal. Komuś, komu na tym zależy ma w tym zakresie szeroką paletę wyboru kampanii,czy misji,za odpowiednią oczywiście opłatą w podobno darmowej grze. Więc kwestia podobnych przemyśleń związanych z kombinowaniem nie dziwi mnie tutaj wcale.
 13. komturkonrad

  Strzelanie z dymu?!

  Co prawda nie podpisał się z imienia czy nazwiska,ale zamieścił swego czasu taki filmik: https://worldofwarships.eu/pl/news/videos/how-it-works-7-2/ A to sensownie,czy logicznie byłoby go cały czas prześwietlać radarem jak stoi w dymie,nie? Jeszcze żeby był burtą ustawiony i nie ruszał się wcale,a Ty mógłbyś dokładnie wycelować i więcej nie narzekać,że w przypadku kiedy nie możesz dziada zdjąć na raz.
 14. komturkonrad

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Twórca tego tematu UrukSzymon w towarzystwie. Z góry czułem,że będzie porażka. Sobie można pograć na randomach... Plusa dałem tylko jednemu na chińskiej łajbie.
 15. komturkonrad

  Cossack VIII premium

  To fajnie.Wreszcie. Ja mam go już jakiś czas,ale grać nim nie umiem,także rdzewieje w porcie. Pomyślnych rejsów!
×