Jump to content

komturkonrad

Beta Tester
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11436

About komturkonrad

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

598 profile views
 1. Brzydkie kamuflaże

  pewnie i tak będzie,jak też pojawi się flota jakiegoś Allacha...póki co mamy ukłon w stronę jedynie słusznych ideologii-stalinowskiej i "żandarma światowego pokoju"
 2. Brzydkie kamuflaże

  jeszcze nie ma wprawdzie floty narodu wybranego,więc nadzieja na pojawienie się tej symboliki z gwiazdą dawida po Twoim poście istnieje?jeszcze tego brakowało tutaj strona wygrana dyktuje warunki,jak też umieszcza gloryfikujące ją symbole
 3. Brzydkie kamuflaże

  dla mnie komunista to szowinista klasowy przekonany o nieomylnej i nadrzędnej roli proletaryatu i masz Greyshark tu odpowiedz na dręczące Cię pytanie zacytuję tu wprawdzie nie dla mnie autorytet,ale w tym się akurat zgadzam:"Etniczny szowinizm jest ostatnim, najwyższym stadium komunizmu."https://pl.wikiquote.org/wiki/Szowinizm jak tez poproszę Cie abyś zaznajomił się chociażby z tym gdzie:"Stalinizm cechowało wzbogacenie komunizmu o szowinizm i imperializm rosyjski." http://prawy.pl/37566-komunizm-w-prl-w-ujeciu-socjologicznym-2/ także niestety ale obce są mi zbrodnicze idee spod znaku sierpa i młota. może defekuje na flagę USA?
 4. Brzydkie kamuflaże

  Służbista.
 5. Brzydkie kamuflaże

  zgadza się niemniej działa to jak" płachta na byka" i jest rewolucyjną formą walki - bardzo oczojebną- w sensie wyolbrzymiania zalet i własnych jedynie słusznych przekonań,czepiasz się słowa...
 6. Brzydkie kamuflaże

  możesz odbierać go jako internacjonalistyczny przekaz klas społecznych jedynie słusznych racji przywiązanych do swego wodza i rozsiewających swe zarazliwe czy też jedynie słuszne idee na Jewropę(Europę),może nie umieściłem tego w cudzysłowie niemniej,w krzywym zwierciadle tak to interpretuję na wesoło i odbieram...swoją drogą symbole komunizmu nie są zakazane,wręcz przeciwnie duch komunizmu ma w twórcach chyba tu sympatyków
 7. Brzydkie kamuflaże

  choćby taki i też jestem szczęśliwym posiadaczem krzewiciela rewolucyjnego komunizmu i staram się widząc go u przeciwnika celować w ponadczasowy napis Cep Cepem Cepa Pogania,niemniej ten nie zmienia kształtu bryły jednostki i kojarzy się jedynie z ideami marksistowsko-leninowskimi
 8. Brzydkie kamuflaże

  Twoja rada stryk33 - uninstall game- jest co najmniej wysoce budująca,jednak muszę Cię zawieść,gdyż grając z modami świat wowsa wydaje się od jakiegoś czasu piękniejszy.Trudno jest mi jednakowoż trawić coraz to nowo wprowadzane pomysły camo epatujące jakimś szowinizmem,ekstremizmem czy fanatyzmem,oprócz głupot dotychczas serwowanych.Trochę to niestrawne i nieapetyczne.
 9. Brzydkie kamuflaże

  Sama idea zaśmiecania gry czymś takim jest wysoce wkurzająca. Okręty,które z takim pietyzmem zostały przywrócone do życia w grze zniekształca się i paprze jakimiś " ortodoksyjnymi" przekazami.Może nawet już samo ustosunkowywanie się do coraz to nowych chorych wizji artystycznych,prowadzi chyba i grozi infekcją mózgu od twórcy ...Może trzeba ignorować te nowe pomysły,przymykać oko?Łatwiej nie oglądać tego badziewia grając z modami.
 10. Kontenery - Dyskusja

  1000 golda
 11. Kontenery - Dyskusja

  Modyfikacja wyszukiwania hydroakustycznego 1 trafiła się...
 12. Brzydkie kamuflaże

  To zainstaluj,bo to jedyne antidotum na Twe bolączki.Bez obaw.
 13. Brzydkie kamuflaże

  A czy to oznacza,że można się będzie spodziewać skórek do ARP? Dziwi fakt,że pomalowane są jedynie w modach Aslaina i to od 7 trieru np.(foto),a piątki to co?
 14. Brzydkie kamuflaże

  Obecnie gra przypomina śmietnik.W bitwie spotykamy najróżniejsze camo na jednostkach.Skoro brzydota jest subiektywna oceną,to czy taki cel zrobienia tego śmietnika przyświecał twórcom tej gry?.Czy są jakieś kryteria w tworzeniu kamuflaży,czy tylko wolna amerykanka?.Czego możemy spodziewać się jeszcze w najbliższym czasie?. Jak można było dopuścić,aby zapanował taki chaos?.Odnoszę wrażenie,że oglądając,czy też uczestnicząc w tego typu bitwie,człowiek zastanawia się,czy się czasami czegoś nie naćpał -żeby w grze o okrętach,spotykać jednocześnie kosmitów,ARP,czy też jakąś inną bazgraninę. WG osiągnęło mistrzostwo w zniszczeniu klimatu tej gry.Czy będą jeszcze jakieś perspektywy bardziej paranoidalne?
 15. Spotkany po tej samej stronie demencjusz Fajna bitwa,choć przegrana...
×