Jump to content

komturkonrad

Beta Tester
 • Content Сount

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  25220
 • Clan

  [FJORD]

1 Follower

About komturkonrad

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. komturkonrad

  Arpeggio: okręty flagowe Floty Mgły

  Tego nie wiem, bo nie oglądam już dawno bajek, a moja córka lubi inne bajki. Trza zapytać kogoś mądrzejszego. taa.... Dzięki - Pozdro również. P.S. Szkoda,że nie ma na nią misji.
 2. komturkonrad

  Arpeggio: okręty flagowe Floty Mgły

  Tak ten sam, to klon. Sprzęt eksploatacyjny też ten sam. Doceniam przeogromny wysiłek jaki włożyli twórcy WG w wypuszczenie kolejnego klona po tak długim czasie. Czy też równie długo mam czekać na ukazanie się Chokai?. Strasznie musi być to pracochłonne, - nie wiem , czy wytrwam lub dożyję.
 3. komturkonrad

  Kansas [VIII]

  Eee tam , potraficie tylko narzekać. Gdy biorę flagę na prędkość na Złotym Orle, to czuję się uskrzydlony. Nie jest wtedy aż tak bardzo odczuwalny dla mnie ten brak prędkości... Przecież i tak nawiązując wymianę ogniową z przeciwnikiem, staramy oszukiwać go prędkością, robiąc zwroty pływając sobie na 1\4, 1/2 czy 3\4. Boleć może za to czas przeładowania, bo lekarstwa na to nie ma w modułach, jak też czas lotu ppanców. Ogólnie śmieszny pancek o gameplayu dla emeryta. Taki powolniak. Ale wydaje mi się, że dzięki swym cechom powolniowatości, grający nim emeryci mogą nadążyć za szybko zmieniającym się rozwojem sytuacji na mapie.
 4. komturkonrad

  FJORD

  Dawno nie podbijałem i dawno tyle fragów nie miałem...
 5. komturkonrad

  Nasze osiągnięcia

  Jak na razie mój rekord na nim.
 6. komturkonrad

  Nasze osiągnięcia

  Fajna, choć przegrana bitwa rankingowa.
 7. komturkonrad

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  Nie raczył odpowiedzieć na me pytanie dotyczące aktualnej rozgrywki trierowej w WoT, jak też nie raczył podjąć dyskusji z innymi . Gdzie widzisz,że napisałem mu coś niestosownego? Edit. Porównał WoWs do WoT skarżąc się na trierowy system rozgrywki, a jak sobie przypominam, to grając kiedyś w czołgi też tam taki występował, więc nie widzę różnicy w rozgrywce w obu grach pod tym względem. Zatem ciekawi mnie jak jest tam teraz, skoro o tym mówi, ale abstrahując już od tego to - lekceważąc i ignorując wypowiedzi innych , to chyba sam jako twórca tematu naraził się na takie komentarze. Mnie np. nikt specjalnie nie zachęcał do grania w obie te gry, ani kupowania w nich czegokolwiek, a jakoś tam sobie gram dzięki być może też i takim swoim zainteresowaniom. Czemuż zatem miałbym kogoś zachęcać wychodząc z założenia, że jeśli się sam tym interesuje to i w to pogra, a z czasem się nauczy grać też i lepiej. Dalej nie widzę gdzie zjechałem go do zera? Edit. 2 Bo jeśli nie ma dalej różnic do których się odwołuje,( wyimaginowanych?), to sam temat wydaje się głupi.
 8. komturkonrad

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  No tak, wszystko zrozumiałe - nie jesteśmy dla niego partnerami do rozmów.
 9. komturkonrad

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  Wydaje się, że autor tematu schował jak struś głowę w piasek i nie zamierza kontynuować... Może wróci tu za cztery lata...
 10. komturkonrad

  Czy World of Warships jest głupią grą?

  A w WoT nie ma już meczy o 2 triery wyższych?. Wycofali je?. Bo dawno nie grałem.
 11. komturkonrad

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ale tu chodzi bardziej chyba o sposób jego myślenia, bo się tym chwali ile wydaje, oczekując w bitwach, chyba losowych, graczy na swoim poziomie?, lub lepszego poziomu rozrywki?. Nie wiem, niech się może konkretniej wypowie.
 12. komturkonrad

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Czyli uważasz, że ta gra to jest Pay to Win?. Im więcej forsy w nią wpakujesz, to będziesz miał zapewnioną rozrywkę na wyższym poziomie, czy dobrze rozumiem?
 13. komturkonrad

  Na randomach nie da się grać....

  Może w WG doszli do wniosku iż czas trwania bitwy musi być równy czasowi nań oczekiwania?.
 14. komturkonrad

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Rzucają też dawno nie widzianymi kuponami. Ten pewnie z okazji ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ!!! НАМ 5 ЛЕТ!!!
 15. komturkonrad

  Kampienie - zbrodnia czy sztuka

  Dla mnie jest to zachowanie wynikające z danej sytuacji, gameplayu jednostki, wykorzystywaniu terenu, pewien sposób gry. A czy złe? Dopuszczalne w tej grze, tak jak np. pływanie na wstecznym. Sam się nieraz kampię...
×