Jump to content

Mikhail800

Weekend Tester
 • Content count

  475
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4240
 • Clan

  [WH1TE]

About Mikhail800

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
 1. Nebudem klikať na video takej spodine. Len mu zvyšujete sledovanosť. Jedna vec je Tá čo tento "pán" tvrdí a druhá, čo je pravda.
 2. Cheater! I have over 20 containers and NO mission for France BB!
 3. Námořní biatlon

  Krléš snáď to stihnem. Lol toto by malo byť dostatočnou hrozbou pre všekých plačkov, ktorým WG zhoršuje pravidelne MM
 4. To bolo na konci session. Dostali sme možnosť vybrať si, čo sme chceli a išli sme yolo.
 5. Vývojářský blog

  Včera hral s nami prvýkrát CB, tak ho to trochu nahypovalo
 6. Statistika obsahu kontejnerů

  50 Dragon vlajok.
 7. Mogami 155 vs 203

  Mogami with 155mm is the beast! It depends on playstyle and skill of player. Good player gains awesome results with 155mm guns.
 8. Slevové kupóny

  Ja som na tom podobne. Ale bez kupónu, im už nedám ani halier. Teda ak nevydajú T 61
 9. Queen Elizabeth

  Tak ju museli buffnúť, pretože ten sústrel bol oproti Warspite fakt tragický Bolo strašne frustrujúce, že na 10 km nebola istota, že sa zo salvy trafí aspoň 5 nábojov.
 10. Otázky pro WG

  Hej @YabbaCoe dochádzajú mi goldy. Chcelo by to konečne vydať T 61 v nejakom poriadnom balíku. Najlepšie čím skôr. Dočkám sa?
 11. Otázky pro WG

  DoY budú predávať, podobne ako iné lode, ktoré sa dali vyjazdiť.
 12. Pomoc při výběru nového telefonu

  Práve na toto som sa Ťa snažil upozorniť. Je pre Teba zbytočné kupovať telefón povedzme za 7-15 000 Kč. Pretože aj telefóny za 3 500 - 5 000 sú na tom už kvalitou spracovania, výkonom a podporou updatov tak dobre, že splnia všetko čo od nich očakávaš. Navyše minimalizuješ riziko straty/pádu a poškodenia telefónu. Respektíve ušetríš peniaze a každé dva roky môžeš mať úplne nový telefón. Ja už by som si drahú hračku s pár funkciami naviac, ktoré vlastne nikdy nevyužiješ, nikdy nekúpil. A to som v minulosti kupoval aj telefóny, ktoré stáli mesačný plat priemerného pracujúceho. Za mňa je to už vyhadzovanie peňazí do vzduchu. Najmä teraz keď je naozaj z čoho vyberať aj v lowende.
 13. Pomoc při výběru nového telefonu

  Popravde mi prídeš ako obyčajný mainstreamový používateľ, ktorý potrebuje telefón na telefonovanie, surfovanie a možno hry. A v takom prípade sú čuduj sa svete len 3 kritériá, ktoré sú pre Teba dôležité 1.Prívetivosť ovládania 2.Ergonómia telefónu 3. Veľkosť batérie (pre 5" aspoň 3500 mAh a viac najlepšie 4 000). Bež do predajne vyskúšaj reálne fóny a jeden si kúp a príliš nešpekuluj. To je asi najlepšia rada, akú tu môžeš dostať :)
 14. Pomoc při výběru nového telefonu

  Možno Ti to trochu pomôže získať iný pohľad, takže napíšem, aj keď cenovo to celkom nesedí do Tvojej kategórie. Telefón je spotrebná vec. Ja už posledných 5 rokov nekupujem mobily drahšie ako 200€. Zameriavam sa na Čínu. V súčasnosti modely od Xiaomi dosahujú za cenu do 200€ kvalitu prémiových značiek. A aj výkonu majú na rozdávanie. Aktuálne mám Redmi 4x (predáva ho aj česká alza). Dovolím si tvrdiť, že som pokročilý používateľ, ktorý telefón používa na prácu, prípadne sofistikovanejšie multimediálne funkcie (konverzia videa-solídna 4 000mAh batéria), alebo vzdialenú správu PC/domácich multimediálnych zariadení. Na všetko spomenuté stačí aj tento cenový lowend. Niekto povie, že tieto telefóny rýchlo zastarajú...nie je to pravda....predposledný telefón som mal 3 roky a aj po nich bol vykonovo na úrovni aktuálneho mainstreamu korporátnych značiek. Novú verziu Orea dostanú napríklad tieto XIAOMI telefóny. https://theleaker.com/xiaomi-android-8-0-oreo-update/
×