Mikhail800

Weekend Tester
 • Content count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1592

About Mikhail800

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Mikhail800
 1. LoL You dont have any battle with British cruisers, but you claim that they are OP. You dont know how to play against them. But its not fault of BR. Cruisers but yours lack of skill ;)
 2. OK change smoke, but I want my money back. Its a huge crackdown to WOWS gameplay. Or i ll stop play any WG games. I have plenty of another to play.
 3. S tými výkonmi, ktoré podávaš , je asi jediná rada táto: Vráť sa na tier 3-4. Nauč sa uhlovať, sledovať mapu, odhadovať taktickú situáciu...Na tier IX zatiaľ nemáš skill a pochybujem, že to nejaká rada zmení.
 4. Takže ja by som sa prihlásil. Jedine ten dmg tesne nespľňam, ale to za chvíľu podvihnem.
 5. Pre nich je úprava smoku asi to najdôležitejšie, pritom práve príklady takéhoto MM zrážajú gameplay dolu...zase nejaký manažérik naplánoval projektový plán na pol rok dopredu tak to robia podľa neho.
 6. Ak toto prejde, tak WG poprosím za všetkých, ktorí majú prem.lode so smokeom o vrátenie peňazí.
 7. I didnt know this, when was Belfast in shop second day of sale (2 times buy with discount).
 8. Pred pár dňami skončila akcia...každý deň iná loď v zľave. (prémiové) Lode VI - VII -50% (prémiové) Lode VIII - 30% Bežne je to ale asi tak, ako píšeš.
 9. Zatiaľ moja najepickejšia bitka s Belfastom.Prakticky som si ju vyhral sám :D https://replayswows.com/replay/2072#stats
 10. Hrá niekto Belfast po získaní skillu na maskovanie s upgradom na obratnosť namiesto maskovania? Maskovanie síce výletí späť na 9,9km, ale tá obratnosť DD ma láka...
 11. Ja som na tom podobne. Čakal som Perth, alebo aspoň Scharniho a nič. Belfast je ale ultimátny stroj. Strašne sa s ním bavím...už menej keď je oproti mne dobrý hráč v Belfaste a ja som v BB
 12. What a shame...Why dont we have any kind of sale like in WoT? I need Scharny and Perth. https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/sales-not-over-yet/
 13. Hmm žeby to bolo náhodné? V hre respektíve v v emaily si nič nemal?
 14. No veď píše, že dostal ďalšiu zľavu po kúpe Tirpitza. Aj drioton tuším dostal 10 percent zľavu po kúpe Dunquerka na druhý deň. Len som by bolo dobre zistiť, či to platí stále.
 15. Vie niekto ďalší potvrdiť Eraserov postup? Teda ten kto kupoval včera tirpitza a dnes dostal 30 percent zľavu na nákup v obchode.