Jump to content

Mikhail800

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,108
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10776
 • Clan

  [IDDQD]

About Mikhail800

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mikhail800

  Georgia

  ja som mal rovnaké skúsenosti. Ale táto loď má iný herný štýl ako Bart treba si ho nájsť. A do divízií je ako stvorená.
 2. Mikhail800

  Server down at the moment?

  I hope that It will be finish on the evening :)
 3. Mikhail800

  Ocel - uhlí // uhlí - ocel

  Moduly majú zmysel na každú loď. Radar, hydro, rýchlosť, smoke sú povinnosťou. Pribudli traja kapitáni za 175 000 uhlia každý. Úprimne 75 percent hráčov nie je schopných získať dostatok oceli na loď. Preto si ju radi transformujú na uhlie, ktorého majú viac.
 4. Mikhail800

  Ocel - uhlí // uhlí - ocel

  Za uhlie je kopec nových lodí a kapitánov. Za oceľ toho toľko teraz nie je.
 5. Mikhail800

  Hodnocené bitvy: Patnáctá sezóna

  Po 167 bitkách je to tam súdruhovia! Nikdy som nemal trpezlivosť na RB, ale Armsrace so zbieraním posilnení ma veľmi bavilo @YabbaCoe chválim súčasný formát RB. Len keby ste ešte aspoň tie dvojčlenné divízie pridali.
 6. Mikhail800

  1. výročie reworku CV

  Presne. Samozrejme @Sigimundus Ti napíše , že presne o toto šlo, aby sa hra spopularizovala a hrali sa bitky s dvomi CV na nízkych tieroch na odradenie nováčikov Hmm počkať vlastne to nie je pravda...pretože DD,CA,BB bitky bez CV môžu byť, ale CV si bez ostatných typov lodí nezahrá...
 7. Mikhail800

  1. výročie reworku CV

  Mohol by som oponovať, že pokiaľ sa stretli dve aspoň ako tak vyrovnané CV. Bola šanca, že budú proti sebe bojovať, pripadne mali aj schopnosti chrániť svoje lode. Jednoducho si mohli vybrať z troch možností (proti sebe, defovať vlastné lode, alebo útočiť na nepriateľské). Teraz? Idú len a len na dmg a killy. Tímová hra CV je skôr raritou. A vlastne ani nie je možná.
 8. Mikhail800

  1. výročie reworku CV

  Tak toto je kravina. Pôvodné riešenie CV žiadalo od hráča oveľa väčší skill. Na druhej strane výborní hráči dokázali neskutočné veci. Terajšie CV sú blbuvzdornejšie. A Shima je OP v dobrých rukách stále. Ak ťa cielene CV nenaháňa, dokážeš dvomi sádkami torpéd za 5 min rozdať 150 000 a je vystarané.
 9. Mikhail800

  1. výročie reworku CV

  Automaticky, spotuješ pre iných pri svojich útokoch. Čo je inak Tá najväčšia stupidita. Radarová loď spotuje svojim radarom pre iných až 5 sekúnd po spustení radaru. Prečo rovnaké pravidlo neplatí aj pre CV? To je skôr otázka na @YabbaCoe
 10. Mikhail800

  Otázky a odpovědi

  No ale o tom sú predsa divízie. Dobrá divízia 3-och hráčov dokáže držať WR blízko 80 percent. Ergo spravíš to hneď. přesunuto z otázky pro WG
 11. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Popravde nechápem. Keď som ovlajkoval Jeana Barta tak som to dal hneď v prvej bitke. S ovlajkovaným tier IX prémiákom na to stačí nástrel okolo 120 000 dmg a 1-2 killy
 12. Mikhail800

  Conqueror

  Ja som ho chvíľu hral s legendárnym, ale to bolo najmä pred nerfom panciera. Vtedy to šlo a najmä na randome to bola celkom zábava. Ale do RB je ten modul nepoužiteľný. A najmä teraz, keď je Conq fakt papier dostáva fakt rekty od veľkorážových biteviek. Na blízko sa s tým teda hrať veľmi nedá.
 13. Mikhail800

  Hodnocené bitvy: Patnáctá sezóna

  @YabbaCoe Za získavanie buffov, budú aj nejaké expy pre tie lode, ktoré ich získajú? Mne to to prišlo vhodné oceniť snahu o ich získavanie.
 14. Mikhail800

  Hodnocené bitvy: Patnáctá sezóna

  Veď to...dobré DD dosť ovplyvní bitku + teda dobré CV...ale divíziu nechcú, lebo ovplyvnňuje RB
 15. Mikhail800

  Hodnocené bitvy: Patnáctá sezóna

  Spravidla za 250-300 bitiek to umláti kadejaká opica vrátane mňa. Proste to uhráš na počet bitiek. Takých hráčov je kopec a nejde tam vôbec o nejaký unicum osobný skill. Ja na to čas nemám. Takže áno, divízie by som uvítal, pretože by som mal istotu dobrého gameplay aspoň v jednom hráčovi z tímu. Navyše by sme pokecali a zabavili sa spolu.
×