Jump to content

Mikhail800

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,175
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12086
 • Clan

  [IDDQD]

About Mikhail800

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mikhail800

  Otázky pro WG

  @YabbaCoe Asymetrické bitky v 0.9.8. Ak niekto bude chcieť hrať na strane tímu kde budú len Tier VIII bude za to musieť platiť nejakou menou. Čo druhá strana? Keď si vyberiem, že chcem hrať práve tier VI, alebo VII, v druhom tíme, budem za to nejak odmeňovaný?
 2. Mikhail800

  0.9.6 - Hodnocené bitvy

  Za 50 bitiek som bol na ranku 5. Za ďalších 70 som bol na ranku 3 a za ďalších 10 na ranku 4 , takže stačí a končím
 3. Mikhail800

  Ma_Ro - Community Contributor - Twitch stream

  To ja sa zatiaľ držím po poslednom mesačnom chatbane si dávam pozor.
 4. Mikhail800

  Ma_Ro - Community Contributor - Twitch stream

  No ja som hral včera ako retard. O tom by mohol veľa rozprávať aj @King_Kimot Dnes to bude lepšie. Základ je priznať si chybu
 5. Mikhail800

  Ma_Ro - Community Contributor - Twitch stream

  Včera ma Ma_Ro poťahal v RB. Tuším dal s Massou 4 killy a 67 lietadiel dole
 6. Mikhail800

  0.9.6 - Hodnocené bitvy

  To som si priznám sa ani nevšimol. Naozaj 3 zo 4 lietali len Enterprise a tie jej rakety od nej DD naozaj extrémne bolia. Ale hrá sa aj mrte Lexingtonov a tie majú tuším ešte o niečo lepšie rakety. Pre mňa je problém CV v RB ako také. Snáď sa to vylepší po nerfe spotu DD, lebo teraz tie bitky jednoznačne ovláda a diktuje CV a celý tím je len komparz.
 7. Mikhail800

  0.9.6 - Hodnocené bitvy

  CV rozhoduje bitku. Schválne som si vybral náhodne 6 hráčov s najnižším počtom bitiek na rank 1 (max 90 bitiek na rank 1). Čuduj sa svete 4 zo 6 hráčov hrali iba CV. @YabbaCoe Toto nie je normálne, ale pokiaľ chce WG hráčov ďalej nasi*rať po tom fiasku s CV v Clan battles, tak sa Vám to náramne darí. https://wows-numbers.com/season/17,The-Seventeenth-Season/?order=current_rank__asc#leaderboard https://wows-numbers.com/player/season/500939279,BeMoreNice,season,17/ https://wows-numbers.com/player/season/500663176,Asax,season,17/ https://wows-numbers.com/player/season/521411631,Superkiller127_EsP,season,17 https://wows-numbers.com/player/season/532762246,Teufel_der_Luefte,season,17/
 8. Mikhail800

  Georgia

  Georgia je ťažká na hranie. Treba vedieť kedy potlačiť a kedy kajtovať. Vo všeobecnosti to nie je tankovacia loď, takže platí, že sa musíš dostať na jedno krídlo a odtiaľ citadelovať nepriateľov. A hlavne jazdiť full speed prípadne neustále meniť rýchlosť.
 9. Mikhail800

  Hodnocené bitvy: Sedmnáctá sezóna

  Pirátske vlajky môžu uraziť potomkov karibských národov. Náhodou by mohli naznačovať, že sú to obyčajní zlodeji a piráti. Tak asi preto.
 10. Mikhail800

  Edinburgh

  Radar na britckých CL je situačný a hodí sa najmä do čaty s DD. Ja som Edinburgha odohral celého praktický sám. Takže nie :) Ale je to rozhodne dobrá kombinácia.
 11. Mikhail800

  Edinburgh

  Niekedy je dobré urobiť rekapituláciu schopností staršej lode vo svetle zmien, ktoré hra počas posledného obdobia priniesla. V prvom rade by som chcel znovu poznamenať, že celá línia britských ľahkých krížnikov je veeeeeeľmi dobrá. Nie je tam jediná slabá loď. ALE...vyžaduje si naozaj skúsenejšieho hráča, pretože každú chybu kruto trestá. Edinburgh je primárne support loď sám nerozstrieľate žiadnu BB, ale dokážete ju strašne trolliť a otravovať a tým pádom dávate priestor svojim kolegom. Hlavné výhody: Absolútne vyniká v hrách s max 1 DD, kde si fakt môžete dovoliť veľa. Je úplne bežné capnúť dva capy za takúto hru. Ideálna loď na odchytávanie súperových DD za rohom ostrova, alebo lovenie talianskych a iných smoke krížnikov. Tie sa zadymia a vy sa k nim bez problémov priblížite a rozdáte 10 citadiel a je po nich. So skillom "Masívna protilietadlová paľba" sa nemusíte vôbec báť 6 a 8 Tier CV aj desinám celkom zatopíte. Samozrejme, keď sa na vás zamerajú, systémových 5 minútový útok nevydržíte. SPOT SPOT SPOT a ešte raz SPOT, keď s ním hráč dobre pracuje, je to obrovská výhoda tejto lode. 9,2km na tieri 8 je fakt málo. Dokážete sa dostať na pozície, ktoré môžu byť pre Váš tím strategicky veľmi dôležité. Torpéda...neurazia...10km je už veľmi solídna vzdialenosť a pri troche skillu sa dá s nimi pekne torpiť pri unikaní, alebo dorážaní lodí na close combat. Nevýhody: Pancier...nemáte ho, nespoliehajte na neho...treba hrať tak, aby ste neboli spotnutí a ak tak, treba kajtiť! A ani tak nemáte istotu, že nedostanete citadelu. Klasické pomalé brzdenie a sem tam obratnosť. Ale problémom s tým spojeným sa dá predísť uvažovaním minimálne 30 sekúnd dopredu. Na záver pridávam pár screenov. Posledný je troliaci decap, ktorý ukazuje, ako môžete pomôcť tímu k výhre...24 krát som decapol súperov krížnik, ktorý sa snažil pre svoj tím získať aspoň jeden cap z našich dvoch (tretí cap nebol obsadený). Tým, že som to nedovolil, som nám získal náskok aspoň 200 bodov.
 12. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Tu nejde o to, či je to len jedna bitka z 1000 tu ide o to, že každá takáto bitka končí rovnako. Ostávajú na konci samotné CV proti sebe a to nie je normálne. Ako schválne by som chcel vidieť tie štatistiky, pretože podľa mňa práve 90 percent bitiek s dvomi lietadlovkami na tieri 8 končí takto...a podobne je to podľa mňa aj na Tieri 6 a sú 2 lietadlovky (možno o pár percent menej).
 13. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Neviem, či má zmysel sa pýtať a upozorňovať hádam 10ty krát na ten istý problém. Vážne WG preplatení game designeri neplánujú obmedziť počet CV na Tieri 8 a vyššie na jednu? Posledných 6 minút hrali samé proti sebe...screenol som to neskoro z pocitu frustrácie..toto je bežný jav, keď sa v hre ocitnú 4 CV. BTW. vyhrali sme na to na body na čas...v poslednej sekunde nám zabili poslednú CV, ale asi stihol tesne predtým vypršať čas.
 14. Mikhail800

  0.9.6 - Všeobecná zpětná vazba

  Treba chápať,.... WG je jednoducho velký korporát. A ako každý správny korporát musí živiť x-manažérov, ktorí vydávajú nezmyselné rozhodnutia. Vid. Prerobenie zvukov, blur grafika atď v každom druhom patchi. Potom je tam aj kopec preplatených game designerov, ktorí sú schopní navrhnúť taký paškvil, ako nemožnosť zistiť počet expov získaných na lodi priamo z prvej obrazovky po kliknutí na loď, alebo chýbajúci názov nasledujúcej lode, ktorú hráč môže vyskúmať.
 15. Mikhail800

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  @BustyGirlWithPinkPig nie je lepšej Tier 7 lode do devinovej bitky
×