Mikhail800

Weekend Tester
 • Content count

  380
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3155

About Mikhail800

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Mikhail800
 1. S Missouri veľa nenakituješ. Nie je extra obratná. Základom je držať so svoje HP a rozumne využívať opravy. Mne sa zdá, že to trochu preháňaš. Základ je jednoducho robiť dmg. Keď ho rozdávaš (hoci napríklad máte len 1 cap z 3-och a prehrávate o 200-300 bodov), tak Tá výhra jednoducho príde. Nie si s BB ten, ktorý musí silou mocou niečo decapovať. Max. to radarom nasvietiť decap pre krížniky a DD. Mne sa s Missy hrá parádne. Len ju treba správne uchopiť. Veď aj mne sa stane, že to totálne pokazím. Ale vždy sa snažím z toho nájsť poučenie. V mojom prípade to kazím najmä tím, že zo začiatku až príliš tlačím na CAP a prídem o veľa HP.
 2. Tak potom zle čítaš mapu resp. zloženie tímu. Ak je v enemy tíme CV, tak nemá zmysel tlačiť sa hneď zo začiatku na CAP. Ak nepôjde CV po Vašich DD, tak stopro pôjde po Tebe, lebo vie, že si High priority cieľ, práve kvôli Tvojmu radaru. A aj keď CV v hre nie je, tak treba radarovať cap spoza ostrova tak, aby si mal chránenú aspoň jednu stranu a nedostal rekt v prvotnom nástrele od polky enemy tímu. To sú asi také základné veci, ktoré si musíš sledovať
 3. Zatiaľ som sa zdráhal komentovať HIppera, pretože v stocku je to fakt strašné trápenie. Ešte mi chýba posledný trup, ale loď sa po nasadení druhého trupu a dostrelu výrazne zlepšila. Stále je to pomalý a neohrabaný stroj, ale s trochou šťastia a uhlovania a zmeny rýchlosti sa dá pár salvám vyhnúť a môže sa hrať na 12-14 km, kde sú jeho AP smrteľné a veru aj Tier IX BB a Tier X CA sa musia obávať. Jasné, podmienkou je ako píše Porpoise, aby vám ukazovali bok. Čo na druhej strane často robia, pretože sa oproti Vám cítia neohrozene, keďže je Admiral Crippel všeobecne dosť podceňovaný. Na druhej strane pri vyšších tieroch si treba uvedomit, že máte strašne malý HP pool a spravidla od Yamata idete na dve salvy do kytičiek. Takže základ je kajtiť kajtiť a kajtiť. Čo je s tou obratnosťou strašne komplikované. Nie je to teda žiadny zázrak, ale v kombinácii solídne AP a torpy na blízko sa s tým dá urobiť nejaký dmg. Rozhodne si ho však v prístave nenechám a veeeľmi rýchlo sa ho budem snažiť preexpiť :)
 4. Nechápem ľudí, ktorí majú potrebu odlišovať sa vlastnými nečitateľnými fontami (na mobilných zariadeniach - 5" - je totiž tento Tvoj prakticky nečitateľný).
 5. Vytiahol som ho znovu z prístavu po buffe dymu a veľmi príjemne sa mi s ním zrazu hrá. Aktuálne si s ním dovolím oveľa viac krkolomných manévrov, pretože viem, že smoke ma pokryje, aj keď budem spomaľovať na dlhšom úseku. Obrovským bonusom je, že konečne môžem vymanévrovať jednu sadu torpov od DD bez toho, aby som musel vyplávať z dymu. Celkovo som z neho po buffe zatiaľ mierne nadšený a uvažujem, že z ní začnem pravidelne hrávať :)
 6. 50x Halloween 2016 camo
 7. PO 18 000 bitkách by som očakával aspoň nejaké zlepšenie. Ale možno začínal s PR 50 :D
 8. Tak ja sa teším aj na jej prémiovú verziu Duke of York. Podľa mňa je totiž KGV najviac OP BB na Tieri 7. Nemá problém upáliť žiadneho protivníka. Len sa nesmie hráč púšťať pod tých 10-12 km :)
 9. Neviem, ako Vy, ale aktuálne po nerfe smoke-u mám veľmi zmiešané pocity. Hrám to ofenzívne. Teda zadymiť na hranici 8,5 km a strieľať. Okno, kedy Vás spotnú je teda len 3,5 km a za ten čas neustrieľate ani krížnik. Ak teda pôjde cielene proti Vám. Navyše dosť čast osa stáva, že sebevražedné DD sa k vám dostane na 5 km spotne Vás..síce zdochne ale Vy svietite a protihráči Vás za pár desiatok sekúnd rozsekajú. Hranie s ním je oveľa tažšie a prakticky sa mi za 10 bitiek nepodarilo priblížiť k méte 100 000 dmg. Dmg sa pohybuje okolo 50-55 000. Teda nastrieľam, ale už to nie sú tie bitky ako predtým. Je strašne ťažké s ním teraz niečo sám vyhrať. Áno dá sa urobiť epická bitka, ale pocitovo ste ešte viac závislí na tíme ako predtým. A to mi vadí. Nechcem zo seba robiť supermana, ale predsalen nie som žiadny podpriemerný hráč...ale nejaký víkendový hráč s ním podľa mňa teraz nenastrieľa ani 25 000 dmg.
 10. Mne osobne sa Yorck teda páči. Na rozdiel od svojich predchodcov niečo vydrží. Tie HE sú také priemerné, ale niekedy dokážu naložiť. Zase preto, aby ste s nimi nastrieľali sa nemusí priblížiť k nepriateľovi, pretože máte naj dostrel s Tier 7 CA. AP sú len pre okrasu, alebo súboje na 8 km, keď sa s nimi ešte dačo dá trafiť. Inak je totiž rýchlosť AP úplne tragická. Na druhej strane, keď už sa s nimi človek trafí, tak salvy min. za 10 000 do boku sú pravidlom. S Yorckom mám najnižší avg dmg s Tier 7 CA, ale zase najvyšší WR. Keď nad tým uvažujem , tak to ani nie je náhoda, pretože ak človek vydrží s Full HP do poslednej tretiny bitky, tak je to vražedná mašina, ktorá nemá problém postaviť sa ani BB s polovičnými HP. Buď ju upáli, alebo pri rozumnom hraní utorpí na blízko. Ku koncu bitky iné Tier 7 CA, alebo DD nemajú proti Yorckovi šancu v boji na stredné a krátke vzdialenosti. Ergo vyhráva bitky ako na bežiacom páse.
 11. 7 dní prémka.
 12. 2 x SK a 2 x 1000 dublónov.
 13. Máš odohraných 150 bitiek s NC. Ak sa Ti hrá dobre s Carolinou, tak si kľudne kúp Alabamu. Obe sú to sesterské lode a sú medzi nimi len minimálne rozdiely. Paradoxne tie rozdiely sú v hre v prospech Alabamy: + Menší rozptyl diel hlavnej batérie + lepšia obratnosť - Alabama má o 500m horší spot ako NC https://wows-numbers.com/ships/compare/?id[0]=3762239472&id[1]=4282333168
 14. Ono WR v hre Ti dá práve obraz hneď od začiatku, ako asi tá bitku bude prebiehať. Poznám to z WoT. Dosť Ti to pomôže. Nebudeš pushovať napr. s Missouri na CAP, keď vieš, že s Tebou naň ide DD s WR 45 a za tebou sú ďalše BB a CA s WR 47%, ktoré jednoducho to nepriateľské DD, ktoré radarom spotneš na CAP-e nerozstrieľajú. Jednoducho prispôsobíš taktiku svojim "ne"spoluhráčom. :)
 15. Názov toho módu by nebol? Ono minimálne človek by zistil, či sa na spoluhráčov môže spoľahnúť, alebo to má zahrať defenzívnejšie.