Jump to content

Mikhail800

Weekend Tester
 • Content Сount

  982
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9159
 • Clan

  [IDDQD]

About Mikhail800

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mikhail800

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Podľa expov nič moc, ale koment pobavil Sme tam na jednom flanku s Mirkom zastavili útok 2 CV 4 BB 1CL a 2 DD sami dvaja len s jedným Nelsonom za chrbtom. Inak toto bola siedma výhra v rade v tejto zostave.
 2. Moja chyba...myslel som, že delenie tried krížnikov je tu všetkým jasné Momentálne je implementovaná lajna UK ľahkých krížnikov (delá do 155mm). Všetko nad 180mm (Ruská trieda Molotov) sa spravidla považovalo za ťažké krížniky. Táto UK lajna bude mať delá 190mm (Hawkins - dosť nepodarená trieda), 203mm a viac.
 3. Druhá lajna britských ťažkých krížnikov.
 4. To som ešte nevedel, aké je to v reále h**no. Odvtedy si na YT recenziách všímam aj tier, v ktorom ju recenzent chváli. Všetky OP bitky si Tí YouTube amatérski recenzenti robili, boli na tier 8 max 9 bitkách. Ale pokiaľ sa tá loď má stretnúť s desinou, ale väčším počtom Tier IX, tak tragicky zlyháva.
 5. No veď hovorím, že tých 175 000 uhlia je nenormálne prestrelených Ešte tak 70 000 (dvojnásobok panasijského kapitána )by som považoval za OK.
 6. Ono je to asi fakt najsilnejší kapitán spolu s Yamamotom, takže ja ho tiež chcem. Aj mne sa to zdá veľa, najmä keď panazijský kapitán stojí 35 000 uhlia. Thunderera nechcem a Georgiu mám a ver mi, že o nič neprichádzaš :)
 7. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Získavanie expov za spot a capy. Neplánujete prehodnotiť získavanie expov pri DD...respektíve pri všetkých lodiach? Spot a capy sa mi zdajú dlhodobo podhodnotené čo sa týka prideľovania expov za bitku. Uvediem príklad. Práve som mal bitku o Shimikaze. 2 killy, 30 000 dmg, ale získané 2 capy (jeden samostatne jeden v spolupráci s iným hráčom) a 110k spot dmg do Tier X lodí. Na konci som za to dostal 1300 expov, čo nepovažujem za adekvátne vyvinutej snahe. Na porovnanie Smolensk, ktorý celú hru ťažil z môjho spotu mal 2100 základných expov. Mali by ste sa zamyslieť nad tým ako motivovať hráčov spotovať a získavať capy, lebo obe tieto činnosti sú podľa mňa dôležité. A mali by byť adekvátne odmenené počtom expov. Aby hráči videli, že sa jednoducho oplatí spotovať a capovať.
 8. Mikhail800

  0.8.9 - Hlášení chyb

  Mne to padlo v pondelok 2 kráť na critical errore (odvtedy už nie). Ale mal som otvorených asi 200 záložiek vo FF....trochu som ten počet znížil a odvtedy už nič. Mám len 8GB RAM, tak možno to bolo tým.
 9. Mikhail800

  Otázky a odpovědi

  Skill MM pokiaľ viem nie je v žiadnej online hre. Opravte ma ak sa mýlim. Pre mňa je výzvou a väčším zadosťučinením poraziť lepší tým s horšími spoluhráčmi. Posledne proti môjmu Conquerorovi divízia fialových Smolenska Worchestera. U nás sme boli max priemerní hráči. Odchytili si ma mojou chybou a dostali ma na 500hp...oživil som sa na 20 000HP vypol dve tier X lode udržal sám s jedným DD krídlo, naviazal na seba 5 lodí a pomohol tým pádom vyhrať hru. Fialovej čate nebolo nič platných 5 killov.
 10. Mikhail800

  Vlhká zpovědnice

  My sme si včera dali jednu omylom v koope...je to tam ľahké...až príliš...potom Ti to ubíja Tvoj random skill
 11. Mikhail800

  Vlhká zpovědnice

  To je blbosť. Nebuď detinský. Toto je online hra. Online hry sú na raidoch, klanoch, čatách, či divíziách postavené. Sám sa ochudobňuješ o kopec zábavy (hranie v divízii), ale nechci ju rušiť niekomu inému.
 12. Mikhail800

  Vlhká zpovědnice

  Ale prinášajú. Dvihajú WR o 10 percent. Konkrétne ja mám 65 kvalitnejší hráči majú aj 70.
 13. Mikhail800

  Vlhká zpovědnice

  Ono potom strácaš právo sa sťažovať, že furt prehrávaš. Ja som dal včera napríklad divíziu s Queťákom a boli z toho 4 krásne výhry v v rade, kde sme to poťahali len a len my dvaja sami. Keby som to hral sám, tak určite vyhrám max 1 z nich.
 14. Mikhail800

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Neplač Tie tvoje vysoké expy za posledný týždeň jednoducho znamenajú, že sa zlepšuješ. Len treba udržiavať výkonnosť
 15. Mikhail800

  Vlhká zpovědnice

  Nechcem Ťa sprdávať, ale ak máš často 4 zlé hry v DD z piatich, jednoducho tie DD dobre nehráš. Aspoň ja mám takú filozofiu (a vychádza mi), že radšej 5 priemerných hier ako jednu dobrú a 4 zlé. To znamená, že to zo začiatku to hrám opatrne. Možno aj 5-7 min bez dmg a capu ak je v hre cv čo ma hľadá a až potom to rozbehnem na plné obrátky, keď to CV prestane baviť. Navyše s Frieslandom by Ti nemala robiť CV až také problémy.
×