Jump to content

Mikhail800

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,285
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16262
 • Clan

  [CSN]

About Mikhail800

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podľa mňa WG musí participovať na nejakom výskume hráčskej frustrácie, ktorý im musí generovať rádovo väčšie zisky ako samotná hra. Inak si neviem vysvetliť, že hneď po tom fiasku s gamblingom vyšli s ponorkami.
 2. @YabbaCoe Mám jeden skromný návrh. Blížia sa Vianoce...určite bude mať nejakú všeobecnú firemnú akciu s vývojarmi....na každej takejto akcii bývajú spoločenské hry...čo tak vyhlásiť súťaž o najväčšieho EDIT roku? Pozor, to nie je nadávka, to je jednoducho "ocenenie" tomu profesionálnemu vývojárovi, ktorý si dovolí pustiť do hry s 10 000 tisícami online hráčov odfláknutú mechaniku. Ideál by bolo, keby ste mu to vytlačili na nálepku a jeb...nalepili im to čelo. Myslím, že by to chalan, alebo dokonca celý tím, ktorý navrhol pingovanie lodí smoku, rýchly ponor a navádzanie 85 uzlových torpéd, iste uvítal.
 3. Milan si podržal plné HP do konca bitky. Nabudúce to treba trochu tradovať potom aj WR pôjde hore :) Ale naložil si mi pekne, škoda, že si na konci nevyužil moju chybu.
 4. Ale Busty, Ty si taký malý Stalin, všetko by si len blokoval a zakazoval
 5. Chcel som ku gameplay-u SS vyjadriť, ale zhrnul si to naozaj parádne. SS sú v súčasnom podaní OP jak sviňa. Za mňa ešte spomeniem ďalšie OP faktory. Rýchly ponor rádovo v sekundách..SS musí zaplatiť za to, že sa nechala spotnúť, nie zmiznúť pod vodou. Nemožnosť sledovania podľa RPF...to je jediná možnosť ako môže obyčajné DD ponorenú SS dohľadať Celkovo zase odfláknutý update s nedokončenou SS mechanikou, ktorá mrší random...len tak ďalej borci...sert* ľudí a garantujem Vám, že pokles online hráčov máte istý.
 6. Mikhail800

  Otázky a odpovědi

  A potom sa čudujú,že im nepribúdajú noví hráči...
 7. Mikhail800

  Otázky pro WG

  @YabbaCoe Už je to tuším viac ako rok, čo ste spomínali, že Black bude pridaný do zbrojnice za uhlie. Nejaké nové info o tom? Aspoň , či sa niečo také plánuje v blízkej dobe (do pol roka).
 8. Mikhail800

  Otázky a odpovědi

  Dajte si to možno do plánu na zlepšenie. Myslím, že veľa ľudí by to uvítalo, najmä vtedy keď si začnete ZASE robiť z EU servera testovací server (vid. rework CV, kapitánskych skillov a teraz Ponoriek). Ja ako hráč chcem hrať hru v určitej kvalite a preto si platím prémko. A nechcem tam nejaké nedovyvinuté excesy ako ponorky. Tiež by som uvítal zmrazenie PÚ. Kľudne si to daj ako feedback k ponorkám. Přesunuto z Otázky pro WG
 9. Mikhail800

  Kitakaze

  Vitaj späť, už si nám tu chýbal
 10. Mikhail800

  Dárky k narozeninám

  @YabbaCoe Ak si hráč chce kúpiť prémiový účet WG (na všetky hry) na pol roka za 47€ a použije narodeninový kupón na 100% cashback, v akej hernej mene a aká suma sa mu vráti na herný účet?
 11. Mikhail800

  Dárky k narozeninám

  @YabbaCoe Keď má hráč povedzme zajtra narodeniny a doplní si na stránke WG tento údaj, tak už zajtra dostane darček?
 12. Milan neplač. WR si v prvom rade robíš Ty. Nahraté máš. Keď to konečne pochopíš, nebudeš tu musieť vypisovať tieto litánie. Inak nie si prvý ani posledný, kto toto rieši. Ale pravdou je, že Ty ako hráč vieš do veľkej miery ovplyvniť, kto tú bitku vyhrá. Len netreba vždy len farmiť dmg na kraji mapy, byť prvý v expoch (a potom plakať nad spoluhráčmi), niekedy pomôže cap niekedy obyčajný spot, hoci nemáš 10 min ani 1 dmg.
 13. Mikhail800

  Vampire II

  Presne. Na sedmičkách nie je zďaleka toľko radarov, navyše DPM ostatných Tier X dokáže Vampira celkom slušne bolieť. Vampire nie je zlý, ale Daring, prípadne Grozovoi sú lepšie univerzálne DD.
 14. Mikhail800

  Výročí World of Warships

  Ja som spokojný. Za mesiac vyexpím ešte 5 Tier X a dostanem 3 SC z misíí.
 15. Mikhail800

  Edinburgh

  V tej línii nie je lepšej lode ako Edinburgh. Tesne za ním je Fiji. Vlastne žiadna loď z tej línie nie je zlá. Teda okrem Neptúna. Ten nie je zlý, ale zabíja ho veľká citadela a horší spot ako triedy pod ním. Ja som teraz resetoval UK CL 3-krát. A furt je to veľká zábava.
×