Jump to content

Mikhail800

Weekend Tester
 • Content Сount

  1,316
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19519
 • Clan

  [CSN]

About Mikhail800

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Keď aktivujem battlepass dodatočne za 2500 dublónov, napr. po splnení 30tich misií, dostanem aj predchádzajúce prémiové odmeny?
 2. Mikhail800

  Statistika obsahu kontejnerů

  Za mňa spokojnosť. Okrem iných som dostal toto. W.Virginia Molotov 3000 oceli 7000 goldov 45 000 uhlia 7 premka
 3. Mikhail800

  Maya

  Dík Algerie je paradoxne aj bez healu jedna z Tier 7 lodí, ktorý sa najviac bojím, keď idem do súboja 1 vs. 1. Má obratnosť, rýchlosť, rýchlosť streľby a presné delá. Keď v nej sedí dobrý hráč, ktorý si je vedomý výhod lodi a hrá to na 12 a viac km, tak v tomto prípade Maya nemá veľmi šancu.
 4. Mikhail800

  Maya

  Inak k porovnaniu Atago - Maya. Mám oba, tak môžem povedať, že Maya je zábavnejšia vďaka tomu, že je o Tier nižšie. Stretáva max 9-viny, ale dosť je aj bitiek proti 6tkám a sem tam proti 5-tkám. A to potom vďaka všetkým svojim gimmickom je úplná zverina a OP loď. Paradoxne mám ale radšej bitky proti Tier 9tkam. Nafarmím si väčší dmg (už som piaty na serveri) Maya sa v nich vôbec nestratí.
 5. Mikhail800

  Statistika obsahu kontejnerů

  Poteší. Z kontajneru Bitka u Jutska.
 6. Mikhail800

  Maya

  Ono to nejde úplne porovnať to máš pravdu (zaujímavé by minimálne bolo vidieť čísla Belfastu po nerfe HE). Ale veľa to hovorí aj tak. Pretože ak má Maya veľmi podobné čísla, hoci vyšla až po nerfe HE, tak sú napriek tomu neúmerne vysoké. Aj keď ju možno hrávajú kvalitnejší hrači.
 7. Mikhail800

  Maya

  Poteší, že v 7-mich parametroch som v prvej desine. Čo je však dôležitejšie je, že "Oupí" Maya je stále v tesnom závese za Belfastom a vo viacerých parametroch ho dokonca prevyšuje. Za mňa top Tier 7 loď...podobne ako som to písal pred pár mesiacmi :)
 8. K zmenám pingu ponoriek. Zdá sa, že ste sa nepoučili z betatestingu a videí od renomovaných streamerov ako Flamu, ktorý tento BUFF ponoriek (lebo nič iné ako buff to nie je) kritizovali. Odstraněn politický komentář
 9. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Pred pár dňami som zachytil na ofiko FB Wows portáli info o tom, že máte v pláne vrátiť DD Black. Vie sa niečo viac?
 10. Mikhail800

  Maya smells, and her Mum dresses her funny...?

  After 15 battles I have 78 000 avg dmg :)
 11. Mikhail800

  Maya

  Práve vďaka tým gimmickom (a hlavne teda kvôli tomu Healu) je loď veľmi OP. Kto vie hrať Atago, dostáva vlastne Atago na siedmom tieri s reload boostom. Pozrel som si teraz posledných 5 hier. Vytankované mám 1,1mil dmg na hru. Čo je podľa mňa na sedmičku strašne veľa. Anyway, ak ju nerfnú budem pýtať späť dublóny
 12. Mikhail800

  Maya

  Tak poďme k Tvojim reálnym číslam Dal som si s ňou 8 bitiek. 2 bitky proti Tier VII, 3 bitky proti Tier VIII a 3 bitky proti Tier IX. Priemerný dmg mám 80 000 a 1,5 killu na bitku (a to podotýkam, že poznám podstatne kvalitnejších hráčov v krížníkoch ako som ja). Tej lodi paradoxne najviac vyhovujú bitky proti vyšším tierom, pretože bitky sú na tých tieroch dlhšie a je tam viac "šťavňatejšieho DMG". Vďaka healu a reload boosteru sa s ňou dá aj šikovne brawlovať BB a iné krížniky spoza ostrova. Loď dokáže doslova "vychŕliť" cez reload booster za 15 sekúnd 3 plnohodnotné salvy smrtiacich HE, ktoré nasolia kľudne 15k dmg + požiare. Zároveň dve sádky torpéd s rýchlosťou 76uzlov a dmg na úrovni 21 000 (takou rýchlosťou a dmg nedisponuje nič na tom tieri) . Posledné podobné výsledky som dosahoval v minulosti za dôb OP Belfastu pred zmenou spotu zo smoke-u a pred nerfom HE. Nižšie je jedna Tier IX bitka, kde som kajtil jedno krídlo a pomocu healu som v pohode prežil až do záveru s potenciálom poškodenia 1,6 mil dmg. Čo je slušné aj na Tier VIII bitevku nieto ešte na Tier VII krížnik (kormidlo nie je až také lenivé ako sa javí na papieri, s trochou šťastia a zmenou rýchlosti sa da v pohode kajtiť).
 13. Mikhail800

  Maya

  Tá "plečka" má o 20k vyšší dmg ako ostatné tier 7 krížniky
 14. Mikhail800

  Otázky pro WG

  Neplánuje WG nejaký event na podporu Ukrajiny (zbierka na lieky, potraviny a obranné prostriedky, možnosť nákupu kamufláži v Ukrajinský farbách atď.)?
 15. Mikhail800

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Aj mňa, lebo sú strašné hnusné a vyzerajú ako z románu Julesa Verneho
×