Mikhail800

Weekend Tester
 • Content count

  299
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2400

About Mikhail800

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Mikhail800
 1. V mnohých prípadoch by stačilo konečne nastaviť poriadne MM, aby sa predišlo takýmto problémom. Totiž ak je na jednej strane 2x Belfast, 2 Missouri, prípadne Des Moines a na druhej strane ani jedna z týchto lodí + prvá strana má ešte 1 DD naviac a druhá má zase povedzme len dva ruské DD, tak je to výhoda ako sviňa pre prvú stranu.
 2. Dnes 25 žltých dračích vlajok.
 3. 3 kontajnery - 50 x Valentínske maskovanie, 100x vlajok na rýchlosť!!! , 25 Red Dragon vlajok
 4. Nedalo sa viac, došiel čas :)
 5. Mohli na to prísť až po evente ;)
 6. Inak toto je trochu svinstvo pre hráčov, ktorí sa netlačia na tier X Ja napríklad mám rozohraté skoro všetky línie (okrem CV). 5 Tier 8 lodí, nerátam 7 a 6 tých mám tiež kopec, ale preto nemám ani jednu desinu. Prečo teda nedajú misiu, že ak hráč nemá Tier X lod, tak musí s každým národom vyhrať povedzme 5 bitiek, aby dostal superkontajner. Ale toto už bez obmedzenia tieru. Dúfam, že si to niekto kompetentný prečíta.
 7. No to je ten problém. Bismarck jednoducho nie je pre mňa loď s ktorou dokážem hrať konštantne dobré hry. Raz dám 130 000 dmg, delá strieľajú ako snajperské pušky a inokedy končím s 30 000 pretože netriafam a keď trafím nepenetrujem, alebo ma vytorpí dačo, pretože to kormidlo reaguje strašne pomaly.
 8. Toto by snáď uvítal každý majiteľ Belfastu. Už len potom by bol OP ;)
 9. Tak si to nehral dobre. Na vyšších tieroch su na tom postavené taktiky, ktoré sa touto zmenou stanú zbytočnými.
 10. Nepíš tu o ňom, že je OP, lebo mi ho nerfnú pred doexpením
 11. Nagato 5 killov. Som to zahral ako pán Ale nie teraz vážne zo začiatku som si myslel, že ani nič nenastrieľam, pretože na mojom kridle boli 3 krížniky + Iron Duke, tak som sa bál HE ako čert kríža a iba som snajpil ako noob. Potom však prišla búrka a to už som sa teda nenechal veľmi povzbudzovať a pekne zatlačil na borcov, ktorí mi pekne po jednom prichádzali do rany. Týmto sa im chcem poďakovať za ohľaduplnnosť, že vždycky pekne počkali, kým som zabil ich spoluhráča a do piatich sekúnd sa z búrky vynoril ďalší z nich REPLAY https://replayswows.com/replay/4987#stats
 12. Right solution.This is my build for endurance and fast repair. http://shipcomrade.com/captcalc/0100000011100010100001000000000119 British BB dont need higher fire chance. But They burning instantly. My opinion is build focus on fast repair and reload time of consumables.
 13. Completely stock I done 133 000 dmg (80 000 by fire). Burnt 2 full Lions BB which attacking on me and I was alone and shoot only HE on 15 km for a 7 minutes. It's an insane BB
 14. Jednou vetou Iron Duke na 7 tieri s lepšou rýchlosťou. Fakt špičková loď. Očakával som podobné zlo ako QE, ale v skutočnosti je to rýchla šikovná loďka so zapaľovačmi namiesto diel. Aj v stocku sa s ňou dá zahrať. Jediné mínus je pancier ten....NEEXISTUJE Treba s tým počítať a hrať ho skôr ako krížnik. Šetriť hp, umne využívať opravy a výborné maskovanie tejto lode.