Jump to content

pagliacci

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12620

About pagliacci

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. *edited* Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 3 punktu regulaminu, nie zniżaj się do ataków osobistych, obelg i nagabywania.
 2. Morderstwo jest rzeczą tragiczną, dla wszystkich. Dla ofiary, rodziny i znajomych ofiary. Dla rodziny i znajomych osoby, która dopuściła się zbrodni. Moje pytanie brzmi tak; jeżeli w grze nie występuje nazistowska swastyka oraz japońskie imperialne wschodzące słońce to dlaczego pojawia się sowiecka komunistyczna gwiazda w towarzystwie sierpa i młota? Jak rozumiem misją WG jest propagowanie zbrodniczego totalitarnego systemu, który wymordował kilkadziesiąt milionów ludzi. Także :] szlachetnie go reprezentujcie. A następny okręt premium możecie nazwać od imienia czcigodnego komunistycznego działacza jedynie słusznej partii Ławrientija Berii. i jeszcze powiedzcie mi co oznacza ta symbolika? ja wiem. a jaka jest Wasza wersja? nie mam zamiaru nikogo uświadamiać ani przekonywać, ale niepodważanie widzę tak symbol satanistyczny. w originale wygląda tak: dodam jeszcze link dla zainteresowanych https://www.churchofsatan.com/ oraz oko opatrzności, symbol żydomasonerki, czyli tajnych stowarzyszeń które wspierają systemy totalitarne, nazizmy, faszyzmy, komunizmy, syjonizmy, czyli wszelkiej maści socjalizmy. są to organizacje zbrodnicze, które od lat prześladują i wykorzystują ludzkość. a miałem napisać tylko 2 zdanie o yueyangu. eeeeeee drwal! może zbanuj mi konto za propagowanie satanizmu :] pisałem trochę na inny temat więc tylko przekleiłem i to tylko tak informacyjnie, że WG propaguje systemy totalitarne, zbrodnicze i satanizm. 3 łapki w górę i sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury. :] pamiętajcie że głosujecie pieniędzmi
 3. maybe you dont know it, but Great Britan betrayed Poland too many times in modern history. this is their nature. 1st time before 2nd Warld War, and in efect Germany attack Poland in 1939. and in Yalta Churchill gave Poland to Stalin. so yours idea with Polish and GBs flag is disgrace and after WW2 Polish Army who fought for GB was not invited to parade of victory. so you can make your project again with BIG inscription "FCUK"
 4. maybe you can explain twisted idea of yours coloring book we are curious of symbolic you hide there. and why you place inscription "dead mean ... something" and why radioactive warning?
 5. pagliacci

  0.7.8 - Błędy

  "Z dna oceanu" te kamuflaże są tylko dla Bismarcka i Hooda, a dla Scharnhorsta oraz King George`a V były Arktyczne kamuflaże. teraz drugi raz się przyjrzałem i faktycznie na printscreenach jest opis, że owe kamuflaże są kompatybilne z Z-23 i Edinburghiem, ale może być to błąd. także musi się wypowiedzieć ktoś z WG.
 6. pagliacci

  0.7.8 - Błędy

  a ja tutaj mam oczywiście niesłuszne pytanie. zrobiłem "przyśpieszone ładowanie wyrzutni torped" czyli tzw. moduł legendarny albo epicki. w opisie modułu jest napisane, że obrót wyrzutni torpedowych z legendarnym modułem zostanie zwiększony o 80%. chciałbym się dowiedzieć ile trwa bazowy obrót wyrzutni torped bo owa matematyka grubo mi się nie zgadza. to są statystyki bazowe wyrzutni torped na Shimakaze (nie ma znaczenia typ torped) Wyrzutnie torpedowe: ilość - 3 x 5 610 mm czas przeładowania - 150 s czas obrotu 180 stopni - 7.2 s Torpeda Type93 'Long Lance' Max. uszkodzenia - 20967 Prędkość torped - 67 węzłów Zasięg torped - 20.0 km po założeniu "modyfikacji systemów celowniczych 1" czas ten spada o 20% czyli do 6 sekund. powtarzam pytanie! jak jest to liczone, że zwiększenie obrotu wyrzutni torped o 80%, wydłuża czas obrotu aż o 500%? (chwyt marketingowy?) czyli z 6 sekund wydłuża się do 30 sekund. a może ten parametr jest podawany w sekundach na 180 stopni a liczone jest w stopniach na sekundę, co? jest to nieprzejrzyste i nieprzemyślane. nikomu się nie chce przeliczać takich parametrów, choć oczywiście wszyscy ukończyli szkolę podstawową. informacja o czasie obrotu wyrzutni nie zmienia się, gdy próbujemy zmienić "modyfikację wyrzutni torpedowych" (kolumna po prawej stronie, pod kapitanem) podobnie jest z obrotem dział. statystyki podają czas obrotu o 180 stopni a perk kapitański podaje informację w stopniach na sekundę. jak rozumiem jest to działanie celowe. pisząc tego posta, raczej sam odpowiedziałem sobie na to pytanie. niemniej jednak muszę stwierdzić TO IDIOTYCZNE!!! jeżeli podajecie czas w sekundach to procenty także powinny dotyczyć sekund a nie stopni na sekundę. strasznie to pomieszane i niejasne. a jeżeli ciągle nie wiem o co chodzi to mnie oświećcie. i zunifikujcie jednostki tak, żeby przeciętna osoba mogła to bezwysiłkowo ogarnąć.
 7. pagliacci

  Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  a ja błagam WG zróbcie coś z tymi delikatnie mówiąc słabymi graczami. zróbcie im ligę dla "eSów" zróbcie in tryb łatwy na scenariuszach bo już nie wiem gdzie grać. była promocja na dublony, niechętnie, ale kupiłem i znów się muszę wkurwiać bo albo pływają po obrzeżach mapy przez 20 min a jak grają na niszczycielach nawet nie próbują walczyć o bazy. przez ostanie 2 tygodnie miałem po 7 przegranych pod rząd - dziennie, czasem zdarzyło się wygrać. WR spadło mi z 57.1% do 56,7%, aż o 0.4%. / na 7000 bitew jeszcze, żeby sabotowali bitwy na 5 tierze, ale na 10? ile te bydlaki napsują ludziom nerwów, ile zmarnują czasu. zero wsparcia z ich strony, sami unikają robienia czegokolwiek i to co robią, nie można nazwać grą. przecież jak ktoś ma 43-47% WR to znaczy, że sabotuje KAŻDĄ grę. KAŻDĄ!!! i co, ja mam ich traktować jak ludzi? tak? ja rozumiem że to są dzieci. ale wolę przegrywać bitwy w walce z dobrymi graczami, niż nie móc nic zrobić, bo kochane urocze dzieciaczki sobie płyno, popijajo kakało, itd. ja wychodzę z takich bitew. taka gra nie ma sensu. kutabaniarstwo sabotuje bitwy od pierwszych sekund a ja mam się starać, żeby wygrać bitwę. dlaczego? i oni nie są karani za to co robią, w żaden sposób. a ja tak. każdy kto ma trochę doświadczenia i oleju w głowie, widzi minimapę i wie co się stanie za minutę i za 5 minut. a na obecnym scenariuszu jest tak samo, 20-30% wygranych. tylko jeden raz na 100 bitew udało się zrobić 5 gwiazdek. ludziom MM nie odpowiada. jak się używa głowy to nawet ósmym tierem z dziesiątkami można powalczyć, bo się da. gorzej jak masz takich kukuńciów na dyszkach, którzy unikają gry. i kto wtedy ma przejąć ciężar gry? ósme tiery? powodzenia. i jak taki element gra, to przez 20 min pływania bez większego skutku, ani nie potrafi zadać obrażeń, ani przyjąć. ich po prostu nie ma w bitwie!!! ja osobiście, ich niebytu, nie akceptuje. dla nich idealny scenariusz byłby taki, gdzie gonią lotniskowiec przez 15 min a na końcu ukoronowaniem byłoby zniszczenie "AFczącego" bota. i za tego AFK powinni dostawać 4 gwiazdki, nie mniej. bo w bitwie najważniejszy jest ten, kogo nie ma. bardzo możliwe, że to jest właśnie ich motto. a wiec WG. weźcie się za nich zanim wam wykończą klientele. chyba, że to oni są dla was głównym celem. narzekanie narzekaniem, ale albo poprawcie niektóre scenariusze, albo wprowadźcie łatwiejsze tryby. bo wygrywając bitwę 1 na 4 to trochę słabo. a wygrana wydarza się tylko dlatego, bo w bitwie biorą udział dobrzy gracze, którzy jakoś tą grę wyciągają. przyszedłem tu tylko po to żeby się wypłakać, taka akcja "last hope" zanim odinstaluje
 8. pagliacci

  Błędy

  a dzięki, dzięki, faktycznie wyłączałem ostatnio tam skórki kosmiczne. nie sądziłem że to może mieć wpływ że pozdejmuje mi kamuflaże z okrętów i ukryje je. może i kamuflaż się znalazł, ale niesmak pozostał :]
 9. pagliacci

  Błędy

  a mi zaginął kamuflaż z eventu hellowinowego, na okręt Wakatake na 3 tierze. co to się dzieje? dziś zniknął kamuflaż na Wakatake, jutro mi zniknie z Missouri albo z Z52. i mam pytanie. czy jak ktoś tą informacje przeczyta na forum to odzyskam kamo? czy musiałbym jeszcze pisać do działu technicznego a mi się nie chce, bo to 3 tier. nie dziękujcie mi za te info, oddajcie kamo :]
 10. pagliacci

  Kampania Yamamoto

  mogą już sobie wcale nie wypadać, nie zależy mi. jak wspomniałem wcześniej, w kolekcji nie ma nic ciekawego do wygrania.
 11. pagliacci

  Kampania Yamamoto

  właśnie z tego powodu swojego Yamamoto wsadziłem na niszczarkę bo o wiele łatwiej jest mi zrobić "pierwszą krew" czy "karaczana" i przyznaje, że nie przyjrzałem się czy dodatkowe atrybuty działajo. przed chwilą chyba wywaliło serwery bo nie mogę się zalogować do gry. dzięki za spostrzeżenie teraz dokładnie się temu przyjże i odpiszę.
×