Jump to content

jakawcz

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12199
 • Clan

  [SLMW]

About jakawcz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [SLMW]

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. jakawcz

  Summer Clash turniej

  Gra jest manipulowana przez RNG co nazywają mechaniką gry, to jest już upadek intelektu twórców. Kupujesz okręt za kasę a za kilka miesięcy oni go nerfią i staje się złomem. Ta gra to taki sam produkt jak wszystkie inne towary na rynku. Za regulamin ktoś powinien się wziąć, bo to jest normalne oszustwo.
 2. Bitwy kluczowe to jakaś tragedia, takiej nudy i głupoty jeszcze nie było. Gratuluję twórcy za beznadziejny pomysł. Ubiegłoroczne bitwy z tej okazji były całkiem fajne, na to po prostu szkoda czasu.
 3. jakawcz

  Bitwy kluczowe. Jeszcze więcej nagród!

  Ogólnie to bieda, nieciekawa, nudna szkoda czasu na takie COŚ. O nagrodach nie wspomnę bo praktycznie ich niema. W ubiegłym roku to chociaż okręty miały ciekawsze ulepszenia i same rozgrywki były ciekawsze. Zobaczymy co będzie jak wejdzie trzeci okręt, może będzie ciekawiej. Teraz to MASAKRA i KOMPROMITACJA
 4. jakawcz

  Bitwy rankingowe: Sezon siedemnasty

  Pograjcie sobie sami. Znowu trafienia za zero hp. DZIĘKUJĘ ,
 5. jakawcz

  Tygodniowe misje bojowe: Dzień Kanady

  Nagrody fantastyczne, tylko grać.
 6. Z WOWS zrobiła się wielka KUPA.
 7. jakawcz

  Suchy dok: Admiral Graf Spee

  Używam jako pomocy dydaktycznej do wspomnień o pierwszej konkretnej bitwie na morzu. Czytaj ze zrozumieniem co kolega napisał.
 8. jakawcz

  Jak to działa: System wykrywania 2.0

  Co aktualizacja jest gorzej, za wyspą widzę okręty a jak wypłyną to zobaczę je jak są już trzy lub cztery długości za wyspą [a są w odległości ok. 4 km.] i pociski już do mnie lecą. O torpedach przepływających pod wyspą i pociskach przelatujących przez góry nie wspomnę. Naprawcie tą grę bo wprowadziliście chaos i czasem grać się nie chce.
 9. Jak myślicie, czy wszyscy w Polsce znają angielski. Więc lepiej nic nie pokazujcie.
 10. jakawcz

  Misje bojowe w wersji 0.9.1

  Gratulacje WG za skuteczne zniechęcanie do gry, zrobiliście z gry CIUCIUBABKĘ. Na szczęście są jeszcze inne gry. A Brytyjskie krążowniki to złom, przynajmniej do VIII tieru. Dyrektywy dla wybrańców- 20 podpałek lub cytadel w jednej bitwie, kto to zrobi? Co aktualizacja to głupsze pomysły.
 11. jakawcz

  World of Warships: Wyniki 2019

  Tapet na monitor nie można pobrać. Jak zwykle kleks.
 12. jakawcz

  Bitwy rankingowe: Sezon czternasty

  Ogólnie jest coraz gorzej, jesteśmy mięsem armatnim dla tych z modami. Smoleńsk wali z 17 kilometrów a ma zasięg 16 kilometrów. Może są błędy w grze bo żeby Kremlin pojawiał się na 6 kilometrach to jest już szczyt cudactwa. Grać już się nie chce.
 13. jakawcz

  King of the Sea IX – wyniki

  Bzdur i oszustwa nie oglądam.
 14. Ta gra to już całkowite pomieszanie z poplątaniem. Grać się odechciewa. Wszech obecna niewidzialność, to są bitwy z Duchami.
 15. jakawcz

  Sierpniowe misje bojowe - gamescom 2019

  A ja się upiję i nie będę grać. Głupizna na całego.
×