Jump to content

Expus_Domino

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7864
 • Clan

  [GROM-]

1 Follower

About Expus_Domino

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GROM-]

Contact Methods

 • Website URL
  http://i61.tinypic.com/iz6a9c.png

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Przepraszam że was pochwaliłem i szanowałem dawałem na przykład widocznie pozostanę przy tym co się mówi trollujcie dalej .
 2. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Radeckij czym się zachwycasz ? że wygraliście z klanem co dopiero gra 1 miesiąc :-) a wy 2 lata wybacz to śmieszne przy takich błędach co zrobiliśmy .Pomijam fakt kto grał na waszych kontach i kogo dodaliście w ostatniej chwili ale rozbawiło mnie to co piszesz .Patrze na wasze wyniki szału niema zobaczymy za 2 lata czy dalej będziecie stać w miejscu i zachwycać się sobą pokonując o niebo słabszych od siebie. Pozdrawiam klan [ NESI ] szacun dla was i dla waszej taktyki bo była świetna , dużo się nauczyliśmy i dziękujemy . Ps. nie podoba mi się że pomogliście klanowi ORCA ostatnia bitwa.
 3. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Wiesz AZELL pogubiłeś się ? gramy z wami następną bitwę w 2 Rundzie King of the Sea III - GRUPA F
 4. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Dzięki za posty i za nagłe zainteresowanie klanem [GROM] angielski u przedstawiciela był znośny do rozmowy , z wami jedno zdanie termin bitwy i skupimy się na grze. Pozdrawiam .
 5. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Wygranie CW :-) Wygranie PROWINCJI :-) :-) coś słabo dedukujesz , myślę że pisanie bez błędów lepiej Ci wychodzi :-)
 6. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  WITAM Cie i pozdrawiam panda_k Klan [NESI] znam ten klan i link do niego http://wot-numbers.com/pl/clans/?c[0]=NESI ( ważne chwile tam są prowincje ostatnie ) Wiesz powiem Ci szczęście ? ale nie zdobyliście ani jednej Prowincji chociaż Statystyki macie dobre. To nie rozumiem ani szczęścia ani umiejętności ..... Sorry że ci robię lustracje ale najsłabszy klan pod tym nickiem co jestem co pisze wyszkoliłem go i szczęścia tam nie było tylko ciężka praca . Fakt obecnie CI zdobywcy Prowincji pozakładali swoje klany i mają się dobrze .Stary klan gra tylko dla fanu ..... Mój cytat przetrwał próbe czasu 6 lat "Staty nie grają tylko ludzie" Ps. Pozdrawia dawny założyciel i Dowódca klanu ATRAX i 3-ech innych .(na innych nickach)
 7. Expus_Domino

  Klan poszukiwany!

  Zapraszamy i do kolejki prosze , okienko nr:2 - pobierasz kominiarkę w kolorze czarnym - broń szturmowa + pistolet glock - ekwipunek medyczny Meldujesz sie w podanym punkcie zakwaterowania.Reszte instrukcji poda oficer.
 8. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Hmm będzię cięźko....
 9. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Nie tylko nie PLO zakładamy kominiarki .......
 10. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Zgadzam sie czasem trzeba określić piorytety klanu czy gramy o wszystko z gęstą atmosferą niepokoju , rywalizacji i zazdrości ..... znam to .To klany typu wejdz i pilnuj sie bo nieznasz dnia ani godziny kiedy wylecisz ......GROM stawia na wypośrodkowanie miłej atmosfery i odpowiedni poziom gry .Graczy da sie wyszkolić bo w Word of Tanks zdobyłem 31 prowincji z tzw. pomidorami wg.stat.Wiadome jest źe utrzymanie tych Prowincji było owiele tródniejsze ale zastrzyk adrenaliny był wielki. Pozdrawiam wszystkich zdobywców Prowincji z ATRAX .
 11. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Czytam czytam czy to zaraźliwe ? PLO opanowuje wszechświat wargamingu .Szef Spirytus kazał mi kogoś zatrudnić z PLO do szkolenia Moderatorów Naszego FORUM .Bo to dobrzy ludzie tyle źe by tylko strzelali ,strzelali a pisać nie umią kropkować tak .Jaką stawke macie za korepetycje ile dublonów na godzine ?
 12. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Robi sie romantycznie i intelektualnie poprosze o wiersz lub esej .Prosze bez błedów Klan PLO (polska liga ortografi ) czuwa .Mnie teź z edytujcie i dajcie klapsa ...... :-)
 13. Expus_Domino

  Klan [GROM] Rekrutuje

  Super ale mało zostało miejsc,,,,,,, Spirytus_Santi witaj chlebem i spirytusem jakoś tak było ?
 14. Expus_Domino

  [GROM] REKRUTACJA

  Napisało mu sie posty jakieś błedne próbował wykasować ale nie da sie moderator moźe wykasować tylko .Widze źe czepialski zawsze sie znajdzie . Gdzie jest MODERATOR niech kasuje błędne i puste posty.
 15. Expus_Domino

  kiedy klany na wows?

  Tak z okazji 1000 lecia Potęgi morskiej na morzach i oceanach ☺
×