Jump to content

rvader

Beta Tester
 • Content Сount

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10377
 • Clan

  [4SHOT]

About rvader

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak pedzicie z tymi drzewkami,że niedługo wam serwetek zabraknie...
 2. w jakim celu wam potrzebne są dane na temat mojego ubezpieczenia !? Wam się coś nie powaliło w baniakach ?
 3. - jak tak dalej pójdzie ,to zaczną rysować okręty po serwetkach [jak czołgi] ,albo wymyślać alternatywne światy :) I wcale bym się nie zdziwił jak rozciągną drzewka do 15 tieru ,a już są super łajby :)
 4. WG - wy to się gdzieś śpieszycie ?
 5. Jest do kupienie kajak krążownikowy ostatni z ostatnich ,więc warto parę groszy wydać na niego ....a satysfakcja gwarantowana a,i kasa też ,bo jakby go przeczołgać po portach świata ,to kasa za zwiedzanie się pomnoży :) https://www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/kup-pan-cegle-albo-peruwianski-krazownik/?fbclid=IwAR00bLD0B2MlkdG_KNNsvjGUzCjeEWocw4wJXcyMAJDPHqI_dbTlG-iF-VU
 6. ...jako marynista - beznadzieja i profanacja totalna! Nie chce tego syfu nawet darmo....
 7. Ta wyleniała jodła morska jest beznadziejna ! Zamiast zrobić jak jest w WOT,to gracze zmuszani są do jej tropienia i wyglada to tak,by nie wszyscy ja odszukali więc,mam w swoim morskim zadku tą jodełe bravo wy!
 8. rvader

  Stocznia w Clydebank: budowa Marlborough

  - mogą zrobić coś podobnego jak w Niemieckim drzewku ,bo brytole mieli sporo krążowników liniowych w służbie i sporo w planach ,więc mogą przerobić drzewko BB i dodac nową odnogą dla KL - czego by mnie to nie zdziwiło ,bo byłaby naturalna przeciwwaga dla krążków liniowych Kajzera :)
 9. - ciekawe,czy bedzie odwrotnie? :)
 10. rvader

  Stocznia w Clydebank: budowa Marlborough

  Repulse i Renown ,były klasyfikowane jako krążowniki liniowe ,ale pierwotnie miały być kolejnymi pancernikami[okrętami liniowymi] typu "R"...czyli Revenge. Ale pewien admirał - pierwszy lord morski od szybkości- przeforsował budowę dwóch ostatnich pancerników jako krążowników i tak powstały oba ww krążki HMS Repair i Refit w wolnym tłumaczeniu ich załóg :) Mam zamiar zrobić stocznię tylko do Repulse'a,a resztę oddaję WG - dziękuję za uwagę - ku chwale pokładu pzdr.
 11. rvader

  U boot

  ...wywołałem wilka z lasu,bo już myślą o 2 rodzajach torped na opach...:) - a pewnie,że dostrajacie - orkiestra dęta do was się chowa
 12. rvader

  U boot

  ...czy można zwiększyć liczbę op-ów na randomie ,bo nudno jest ,gdy jest jedna lotnia 4 dedeki i dwa op-y ! Tak przynajmniej do 5 op-ów na stronę i,jeszcze jako uzupełnienie uzbrojenia dodać im wyrzutnie rakiet , torpedy krążące oraz miny skaczące......juz nie wspomnę o torpedach szybkich lekkich i ciężkich wolniejszych. pozdrawiam szanowne WG dobra robota przeniesiona z czołgów- niech tu tez gracze rozrywke mają:)
 13. rvader

  Kampania internetowa: Wojna na Pacyfiku

  ....Jeana Barta w 1:400 sobie kupiłem okazyjnie i bedzie współdziałał z kartonowym Richelieu :)
 14. rvader

  Armada: Czkałow

  ...i wszystko jasne
 15. rvader

  Kampania internetowa: Wojna na Pacyfiku

  Dziękuję bardzo ,że jesteście tak wspaniali i wspaniałomyślni - chętnie wydam kasę i kupie sobie model ,skleję go i postawię na półce i.tam bedzie cieszył moje oko aż do śmierci :) PS.tylko nie wiem,czy w skali 1:700 ,czy innej...np.1:400 !? Serdeczne pozdrowionka o poranku ...
×