Jump to content

KptStrzyga

Beta Tester
 • Content Сount

  4,867
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5014

About KptStrzyga

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kekistan
 • Interests
  Autistic screeching

Recent Profile Visitors

47,484 profile views
 1. Jam jest nim, który jest mną!! :Smile_izmena:

  1. Panocek

   Panocek

   to ty żyjesz?

  2. KptStrzyga

   KptStrzyga

   I kopię. 

    Obczaj co nawypisywałem. Pracujesz we właściwym miejscu. Przypadkiem. Może nawet słyszałeś już o moich wyczynach.

  3. FM6a
 2. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Który jest gupi i sam nie wie co ma zrobić? I że ma to zrobić? Reszcie potrzeba oficera, ja jestem cywilem. Na wszelki wypadek rozkazy zostawiłem. Tutaj. Tłumaczone dosłownie, jak dla głupich.
 3. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Spokojnie, to tylko T-15, nie ma się co spuszczać. Ja od urodzenia nie myślę o pieniądzach, a mam na śniadanie. Wystarczy nie myśleć że trudne, a się stanie łatwe. Co by było jakby ten ISU-152 na początku trafił? Bitwy bym nie wygrał. Wtedy by miał rację. Że mnie należało zabić. A jak ja bym wyglądał? A jak wygląda taki jeden suawnyyy, co się może spuszczać że zatopił Umikacem Montane? A kto to taki? Bo nie jest Polakiem. Ja się popisuje jak idiota, a on się cieszy na poważnie. No oczywiście, musiałby być z Polski żeby wiedzieć czemu to jest zabawne dla mnie, nie dla niego. A dlaczego się śmiejecie? Dla was to oczywiste że to codzienność i pikuś. I wiecie że dla mnie to łatwe. A on nie jest z Polski i mu nie wypada się tak popisywać krajem. I wygląda jak głupek, który strasznie próbuje, a ledwo mu wyszło. Przypadkiem. Idziecie na fejsbuka? Macie wolność słowa. Informacja jest warta tym więcej, im więcej w nią wierzą. A wy w co wierzycie? Skąd jesteście? To powiecie. Dzisiaj. Na fejsbuku. Albo będziecie wyglądać jakby to był problem. Wyłącznie dla was, śmierdzących troli. Tak, to ja, szczyga. Tyle że mnie wywalili z pracy. I mogę robić co chcę, za darmo. A MACIE JAKIE TO PROSTE!!!! WY ŚMIERDZĄCE TROLE!!!!
 4. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Ja prowadzę propagandę jak Goebbels, a trole myślą że to żarty. I się dają trolować, bo nic nie robią i się śmieją. A jak się nie ruszą na fejsbuka, to ja po wszystkim wyjdę na narodowca. A wystarczy o tym powiedzieć że nie. To się w końcu trole ruszą. Jak zaczną śmierdzieć. Bo to trole, jak ja. Dajcie mi T-15 w czołgach, to sam wygram bitwę na 10 tierach. Mam udowodnić, że i tak dam rade? Sam? I będziecie śmierdzieć? A moderacja najbardziej? Proszę bardzo.
 5. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  No coś Ty, Demencjuszu, chyba masz demencję, o czymś zapomniałeś. Nie możesz postąpić inaczej, jesteś w wojsku. Wstąpiłeś się zabić. Jak się gdzieś zabijają to bierzesz karabin i idziesz się zabijać z nimi. Bo po to jest wojsko. Dla wartości. Oddać życie. Jak żołnierz wstępuje do wojska to już jest nic nie warte zycie. Już je oddał, a jak sobie strzeli w łeb od razu to już jest najwyższa wartość. Bo bez powodu, wyłącznie dla wartości. Ale teraz to mu już nie wolno. Teraz, to on ma rozkaz żyć jak najdłużej. I się nie dać zabić, a próbować do tego nie dopuścić. Kumasz? To jak masz jaja jak żołnierz, to idź i mu to powiedz. Że jego życie jest gówno warte, a jak będzie miał dać przykład posłuszeństwa, to już nie ma wyjścia. A co jak on jeden nie posłucha? A dowódca? Który taki rozkaz wyda? Bo są tyle samo warci. Absolutnie najcenniejsi ze wszystkich, bo jedyni którym wolno tak się zabijać. Aż tak niewiarygodnie bezcenni, że całkiem gówno warci. I Trzeba tyle ich przeczołgać, żeby wykosili jak najwięcej. No i jak? Idziesz? Daleko masz? Znaleźć jakiegoś żołnierza? A co poczujeesz jak się nie chce? Albo jak nie znajdziesz? A jak znajdziesz i to zrobisz to się tak zrobi strasznie, aż niewyobrażalnie że się tego boisz.
 6. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Tylko nie przekraczaj własnych granic ryzyka, wg. własnej oceny, za którymi jesteś w miarę bezpieczny. Jak najbardziej tak. Jest ORP_Macierewicz. Nasz flagowy okręt. Będziemy jechać za nim! on wie co robi! No bo kto inny? Jak nasz to już ma rację, bo i tak najlepszy. Bo nasz i tak ma być. I koniec.
 7. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Spokojnie, będą lepsi niż Ty. I będą Ci pomagać ile dadzą radę. Pomyśl, jaką miał dla Juliusza Cezara wartość jego czynnik ludzki. Profesjonalny. Bo to był jeden legion, który obszedł całą Europę dookoła, wymordował wszystkich którzy tego sami chcieli, bo dokładnie sami tylko po to się schodzili, i na koniec wrócił wódz z tym samym legionem i tymi samymi ludźmi. Tak im pojechali. A my tu jesteśmy tylko lat tysiąc, bez zmartwień. A husarię ktoś na pewno pamięta, czy ktokolwiek pokonał? Jakkolwiek? Jak 30 policjantów pacyfikuje 600 kibiców i żadnemu nic nie jest? Co tydzień? Taktyka legionu Rzymskiego, z przed 2.5 tyś lat. Luzik mamy całkowity. Można wszystko. Mamy armię. Zawodową. Ważne że ją widać, ważne żeby było wcale.
 8. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Łał!! Za zdobycie rangi dostaje się tyle co za dobrą bitwę Atagosem? Przekonaliście mnie, biorę wole z pracy i lecę grać rejdżingówki.
 9. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Halo? Pogotowie? Mamy pierwszą ofiarę szóstego sezonu rankingówek, proszę wysłać karetkę na forum WoWsa.
 10. KptStrzyga

  15 SEZON - Rankedy

  Puszcza samolot na zasięg i z góry patrzy skąd pociski wylatują. O tak jak tutaj w około 20 sekundzie
 11. I am the dude playin the dude disguised as another dude!

 12. KptStrzyga

  Lo Yang, VIII tier premium

  Nie do tego stopnia. Wiem że trudno uwierzyć jaka jest skala problemu więc znajdź jakiegoś strima na którym mają Lojanga i zmuś strimera żeby nim zagrał (a chętny raczej nie będzie) to sam się przekonasz. Po 70 - 100 trafieniach można bohatersko nafarmić całe 5k 2k uszkodzeń.
 13. KptStrzyga

  Lo Yang, VIII tier premium

  Z tego co widziałem na sztrymie Starego Gracza coś z nim jest nie teges, można sobie trafiać i trafiać a wchodzi z damaczem co 10 - 20 trafienie i jeśli nawet to za ~500, zawsze za tyle samo. I nie podpala. To strzelanie jest bez sensu. Można by się kłucić że można przecież torpedować ale te torpedy są jakieś wątłe, jestem przekonany że większość pancerników spokojnie może przyjąć pełną salwę torped i pojechać dalej.
 14. Give me amphibious T-34-85 and I`ll find bush to kemp even on open sea.

  1. piritskenyer

   piritskenyer

   That would be most unfair.

  2. CountOfTuscany

   CountOfTuscany

   What is next? An amphibious T-15?

  3. Live85

   Live85

   Stronk optiks to spot enemy ships right as they spawn. :D

×