Jump to content

KptStrzyga

Beta Tester
 • Content count

  4,851
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4968

About KptStrzyga

 • Rank
  Rear Admiral
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Kekistan
 • Interests
  Autistic screeching

Recent Profile Visitors

46,508 profile views
 1. Dyskusja o CW wersja WoWs

  A coś mi mówi że teraz łord of woeszips będzi najlepszą grą świata! O ile komuś się zechce zrobić ankitę czy modzi majo salutować szczydze w każdym poście. Nieważne co tam sobie wzajemnie powypisujemy, czy się popsztykamy czy nie... Wystarczy że modzi będą oddawać Honory. Tak "Symbolicznie". Bez obrazy z żadnej strony prawda? No bo co to niby za wstyd... A ja jestem prosty chłop, ale maturę mam, więc o ile perma nie dacie to się nie obrażę. I nie przestanę sobie tutaj pozwalaj deptać rabatki... Tak za darmochę... Mamy umowę? Koledzy marynarze? Czy kapitulujecie natychmiast? No kaman, ja bym Was okłamał? Bo ja już sobie coś pomyślałem. Że chyba mogę się obrazić. I wyjść.
 2. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  A w domku już mam zmywarkę. Z papierosów. Popiół sam się dezy... AHA!
 3. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Dobra chłopaki co im się zapomniało oddawać honory Polskiemu Orzełkowi. Spadam. A TU MA MI BYĆ TA KARUZELA!!!! I NIECH WSZYSCY TAŃCZĄ JAK IM ZAGRACIE!!
 4. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Nie. Słowo jest słowo. Ja dotrzymam. Z całej siły choć wiemy że to nic nie da. Prawda? Już mi się przestało cokolwiek wydawać i lecę po więcej papierosów. Czy czegoś. Od samego początku.
 5. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Uporządkujmy fakty.
 6. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  NAWET KTOŚ MOŻE ZA MNĄ ŁAZIC JAK WAM SIE NIE CHCE PACZAĆ
 7. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  I KTO TU NIE WSPÓLPRACUJE???? Na pewno żaden z nas.
 8. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  JAK NAJMNIEJ I ODIZOLOWAĆ MNIE DO CIĘŻKIEJ ANIELKI!!! I NIECH BABA RZĄDZI MOJĄ KASĄ!!! MOŻE BYĆ MNIEJ????
 9. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Nie, Panowie, odrobina powagi dla odmiany. Co Wy znowu? Moje słowo jest słowo! NA BANK! Jak wójt? Może być! Mi wystarczy mała gospodarka traktorkiem na polu i spacerki do lasu. Tylko czasem rzucić kasą. Nie za często. Abym mógł się raz na jakiś czas popisać. I kończymy. Mamy deal? Sam sobie skasuję pamięć jak najmocniej dam radę. Tylko mnie miejcie na oku.
 10. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Bo im pozwalam! BO TO MOJE FORUM!!!
 11. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  TAK JEST!!
 12. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  A ja mam powód do samozadowolenia?
 13. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  Może Życz komuś miłego dnia z jak najszerszym uśmiechem! I przypomnij, że jak się człowiek uśmiecha na siłę, to się od razu czuje lepiej! A teraz się uśmiechnij i mnie wyśmiej jakie to zabawne co sam napisałem o sobie! A JAKIE GENIALNE!!! BO TO JEST PRAWDA A SAM SIĘ BRONISZ PRZED SAMYM SOBĄ ZA POMOCĄ WŁASNYCH UCZUĆ!!!!! POWAŻNIE!!! Albo tak: Zacznij czytać Pana Tadeusza... I kto tu jest Polak? KTO MA ODWAGĘ!!!!! Bo ja chyba powinienem tę wariatkę ze spożywczaka wysłać na leczenie. Jakaś wieśniaczka co się uważa za kierowniczkę nie będzie mi mówić że mam drzwi za sobą zamykać! ONE SIĘ PRZED REMONTEM ZA MNĄ ZAMYKAŁY SAME!!! Sama nawaliła kamer ile wlezie, ograniczyła asortyment i na siłę mi wciska najlepsze zapalniczki! Bo w domu mam gaz i starczy że pstryknę! I jak ona mnie teraz wywali na siłę z MOJEGO sklepu?? A ja jadę na wieś. Sam sobie wybiorę jaką. I będą mi usługiwać albo zwariują. Bo tak musi być! Noo.. Chyba że nie!
 14. STRZYGI TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY

  I nie, nie chcę adresu w krzywym kołku obok iglicy. Bo tam patrzysz w dół i widzisz przepaść. Czy ja jestem głupi żeby mieszkać nad przepaścią? Kto ma ochotę ze mnie pożartować? Sam wyjdzie na głupka! Zawsze! Albo na wariata! A JAK!!!
×