Jump to content

Dybcor

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6257
 • Clan

  [B_O_S]

About Dybcor

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [B_O_S]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yes but is not quite accurate ,right, Hermes was commisioned in 1919 (tier 4 in a game - fighting with dreadnoughts and mostly ships from WWI era or lower - and depends on MM), Swordfish was introduced and tested in 1933, and this photo shows model of that plane from 1943 in version MK II which was adapted to carry unguided rockets(metal plates under the wings to prevent damage of wings from engines of rockets), And more powerful engine. Btw during WW2 British naval aviation most of planes was obsolete i mean aircraft carrier planes , and compare to other nations was rly bad in its characteristics. Kind regards for knowledge BuccanerBill i am modeler and its my hobby so i know very well about planes tanks etc. You wanted be a smart and you failed :) On T4 rockets should not exist .
 2. they are aware of that. their game became a crap
 3. i totaly agree my cvs are museum ships now no point to sell them not playable esspecialy my saipan
 4. Dybcor

  PSA: Public Test 0.8.2 & Space battles

  its crap as it was before poor design of ships and boring gamplay so i am not interested same i haven't bofore
 5. I played 2 games with Hermes its disaster and why biplanes have rockets ??? Still nothing improved with stering CV itself ,and why still i cannot send squadrons to certain location then they are staying there while i am stering CV and planes have to return to CV while am controling CV. And in situation of defending u are dead, same they did as with artys in Wot its defenceless now mostly. Rework for me is disaster in total in total i played on CV's 15 battles and since released patch 0.8.0 and i dont want to play them cus they are not playable for me anymore. I am not Vet on CV's but previously in total i played 351 battles and i enjoyed this. 1 arcade = 0 tactic which stering is bad as it is in World of Warplanes. 2 Very boring = 1 attack squadron dead and swich to another 1 and same over and over and over. and previously i had to send all squadrons of CV to dmg or sink well protected by AA ship now i have 1 squadron which is not even able to reach target cus it destroyed before by good AA ship so HUGE nerf to CVs. 3 New mode should be add on to old RTS type i should have possibility in RTS mode to tak manual contorl over squadron. 4 this was made for consoles release tests and made us experimental rabbits for it. 5 after expired premium Acc i stoped buying enything in premium shop including premium acc. 6 Why WG forcing new CV rework, when all experienced players are against it (myslef beta player). 7 Final thought iF they follow a path like they did in wot i will stop play totaly.
 6. a ja nie chce grać Saipanem na T10 z T9 samolotami, dlaczego WG zmieniło warunki zakupionego towaru ?
 7. Chcę Korsarze na Saipanie spowrotem! w kolorze blue angel blue :)
 8. Ale dlatego kupiłem Saipan bo byłT7 z samolotami T9 i moj ulubiony korsarz mam model tego samolotu w 1:48:)
 9. na chwile obecną WG nie ogarnia co się dzieje CV rework jest jak strzał w stopę I dlaczego stracilem f4fu corsiar samoloty z saipan'a? edit
 10. czy Ty myślisz ze ja jestem debilem ?
 11. Mam to gdzieś, podsunałem im mnóstwo pomysłów w Wot i Wows pisałem opinie etc. usprawnienia, wprowadzili je w życie i co dostałem w zamian - jedno wielkie G...jest demokracja i ochrona konsumenta a niech mnie banują. a o ORMO coś wiem "oni również mogą obić" :)
 12. No i WG pokazało swoje oblicze. Niedopracowane CV rework posłużyło im na nas jak na królikach doświadczalnych, przygotowanie do wersji na konsole. Mam konsole i nie będę grał w ten szajs na konsoli , bo na konsolach są dużo lepsze gry i na konsoli wole Tekkena lub soul Calibur'a lub Final fantasy i wiekszej ilości gier nie wspomnę i CV rework to nie Bayonetta :) Dla waszego spokoju odpuście sobie. Chcecie ugrźdź trochę z konsolowego tortu ale wasze danie jest mdłe i nudne Poza tym będa znowu do tyłu bo Microsoft i Sony już pracują na nowymi konsolami i za niedługo je wypuszczą. A do tego dlaczego drogie Wg nie pokażecie teraz statystyk ile graczy gra na "nowych" CV bo ja jak popatrzyłem po reworku zrobiłem tylko 15 bitew i nie chcę mi się nimi grać bo są niegrywalne. W ogóle po Cv reworku nie chcę mi się grać ani w w statki ani w wot'a. i częściej gram na konsoli :) A moim zdaniem rework powinnien być rozwinięciem "RTS" kiedy chcę mogę poprowadzić atak i przejąć kontrolę nad dywizjonem i tyle w temacie. I tak na marginesie chyba z tym chińskim rokiem świni coś w tym jest co WG dla graczy Wows i Wot się pokazali. PS "chciwy traci dwa razy".
 13. Dybcor

  Developer Bulletin 0.8.2

  Game is dying population is decreasing, space battles ? i dont like them ,i wasn't bother with this mode previously so same now, still swimming in invisible water , why i cannot go up or down to change my alltitude ? Isn't is space battle? this game is was brillant 2 years ago, now ...i am hoping ... i'll find a better game. All my friends stoped playing this game especialy after CV rework which is litterly bad i dont want to use more harsh lang. i just want in options old play style and new style so this can be switched! I spent to much money for their game and they get me dissapointed without listening me. And now how i can feel ?my wallet is close for WG for sure. kind regards
 14. Dybcor

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  hahahaa śmiać się chcę, następny hotfix :) 0.8.2 LOL :) A nic z mechaniką lotniskowców i ich sterowaniem tylko głupie OP i samolociki(i tak tego nie naprawią IMHO)PO prostu nie chcę zręcznościówki ceniłem statki za anemiczny nieco styl gry dlatego je ceniłem i wydałem spooooooro kasy jak i w WOT tak i w Wows. Jakby to wprowadzili jako rozwinięcie idei RTS to byłoby ok masz mapę po staremu a i możesz latać samolotami gdy zechcesz tylko włączasz sobie opcje w opcjach. I rozwijając idee katapult parowych Nimitz'a chcę dostać nowy kadłub do Missouri gdzie śródokręcie jest wyposażone w wyrzutnie rakiet tomahawk:)i zamiast CV np.w Rosyjskim drzewku na X tierze jest okręt Piotr I wielki(Okręt rakietowy), i może te drony będą wspierane przez amazon i pizze dostarczać będą :P Najlepszy Hotfix dla wszystkich panel sterowania=>programy=>programy i funkcje=>World of Warships=>odinstaluj(win 7) nie używam 10-tki bo szajs dla mnie:)
 15. Dybcor

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  A ja już szukam nowej gry mmo, i zamykam mój portfel dla WG, takie mam podziękowania od nich za 7 lat grania w Wot i ponad 3 Wows ? CO mnie obchodzi głupia zręcznościówka, samoloty startują jak z katapulty parowej na Nimitz. Granie niszczycielem to ciągłe wykrycie, a jak pozostaniesz w dymie to wiadomo oberwiesz z torped. Szkoda słów wprowadzili szajs wbrew opinii graczy, Twich , YT fora grzmią ich za to z każdej strony, może Wg chciało pokazać się tak na równi Bethesda, która zwaliła Fallout 76 Jest jeden wielki niegrywalny bajzel. W dodatku z pancernika lub krążownika wylatuje z katapulty 5 samolotów - to jest śmieszne. O żywotności samolotów nie będę pisał bo wielu już to zrobiło.A i faktycznie co za debilny pomysł by samoloty nurkujące wznosiły się przed atakiem(by oberwać szybciej). Skopali Artę, skopali Cv obie moje ulubione klasy. A do tego co to ma być za szajs jakieś idiotyczne buffs w bitwach ranked ?? Widać,że skille już się kompletnie nie liczą, podobnie jak w wot, spam spam spam spam premium consumables, jak w Wot spam spam spam gold gold gold... Tylko czekać aż będzie Wg dodawało same boty do bitew jak w Wot by skrócić kolejki dla graczy bo populacja maleje. I dodam...jakby Wot i Wows bo Wowp pomijam bo są od początku nie wypałem, starają się zmienić w tępą zręcznościówkę i jakbym chciał sobie pograć na arcade to mam konsole a tym grom daleko do tego i na rynku konsol Wg ma za dużą konkurencję z olbrzymimi zasobami kapitałowymi.
×