Jump to content

tbik

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-XXX]

About tbik

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie zauważyłem że maksymalna liczba nie otworzonych kontenerów tego samego typu, nie może przekroczyć 100szt, każdy następny jaki zdobędę jest natychmiast automatycznie otwierany. To jakiś błąd, czy tak miało być?
 2. Tam jest 2,3s. Czyli wychodzi że faktycznie tylko w porcie głupoty pokazuje.
 3. A jak w bitwie sprawdzić czas ładowania baterii dodatkowej?
 4. Ale tak jest nawet po zagraniu okrętem , czy całkowitym ponownym uruchomieniu gry i właśnie sprawdziłem że dotyczy to również Conquerora, Republiqe, Yamato, Satsuma.
 5. Od razu zaznaczam że ma to miejsce na serwerze testu publicznego, na głównym nie sprawdzałem, może też. Okręt Schlieffen nie zależnie od tego czy ma zamontowane, czy nie, na ostatniej pozycji ulepszenie "Modyfikacja dodatkowego uzbrojenia 2" , które miało zmniejszać czas ładowania baterii dodatkowej o 20% cały czas ma podany czas przeładowania pierwszej baterii dodatkowej na poziomie 3,2s a drugiej na poziomie 7,1s To samo dotyczy umiejętności dowódcy "ręczne celowanie baterią dodatkową" która w efekcie stałym miała zmniejszać czas ładowania baterii dodatkowej o 10% , a też tego nie robi. A może ja to źle rozumiem i wcale nie powinienem oczekiwać zmian.
 6. I na czym to przechwytywanie ma polegać? Na zestrzeliwaniu ich?
 7. Mam pytanie odnośnie umiejętność dowódcy o nazwie "Myśliwiec przechwytujący". Według opisu zastępuje myśliwce patrolowe. W szczegółach działania podane jest że: - zasięg patrolowania zwiększa się o 10% - niewrażliwy na ataki wrogich myśliwców - Nie atakuje wrogich myśliwców - Nie wykrywa wrogich okrętów Co więc w takim razie robi oprócz latania? A może zgodnie z nazwą, przechwytuje wrogie samoloty zwiększając moje zasoby.
 8. tbik

  PD kapitana - pytanie

  Dzięki, wszystko jasne.
 9. Wedle mojej wiedzy kapitan może osiągnąć max 21 poziom doświadczenia. Czy po osiągnięciu tego poziomu PD dowódcy nie są już przydzielane na koniec każdej bitwy?
 10. tbik

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Oczywiście że jestem zalogowany, w końcu jakoś otworzyłem pozostałe okienka, a i kody raczej nie zostaną przyjęte bez zalogowania. Potwierdzam że kod CMWYAMCAHNY2023 zadziałał na lewe dolne okienko, jednak prawego górnego nadal nie mogę otworzyć. Gdy pierwszy raz wpisałem kody HOLIDAYSONINSTAGRAM oraz DISISSANTA2022 weszły bez problemów (okienka jednak nie pozwoliły otworzyć), teraz otrzymuję komunikat "Osiągnięto limit aktywacji kodu dla tego konta", jednak kod CMWYAMCAHNY2023 mogę wpisywać wielokrotnie.
 11. tbik

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tyle że po żadnym z nich, nie chce mi wydać nagrody ani z okienka lewego na dole, ani prawego na górze.
 12. tbik

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Kod poszedł, a okienko dalej nie działa (prawe górne), wie ktoś dlaczego?
 13. Co stanie się ze stałymi premiami ekonomicznymi założonymi na okręt, po zresetowaniu gałęzi? Jeśli trafią do inwentarza, to czy będzie je można założyć na inne okręty niż były przed resetem? Czy będzie je można sprzedać?
×