Jump to content

VeronikaSVK

Weekend Tester
 • Content Сount

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1942
 • Clan

  [HUGO]

3 Followers

About VeronikaSVK

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

424 profile views
 1. VeronikaSVK

  Mikasa na Kvákterky

  Na to, že to bol "poblic randoom" a naproti bol Flaky, prežila som.. apropo, neviem, či flaky hodí výsledok, ale tuším dostal High caliber.
 2. VeronikaSVK

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  Prosím, mohol by si mi do PM poslať info o tej knihe? prípadne link.. mám doma niekoho, kto slušne vládne ruštinou, mohol by to oceniť (a čo-to z toho vytiahnuť)
 3. Podľa môjho názoru nejaký vplyv má. Iste si si všimol, že nešpecializovaný kapitán(pre loď do ktorej ho švacneš-okrem prémiových) má na všetkých perkoch 50% postih.
 4. Teraz som RB 3x po sebe stretla istého maníka s Kitakaze.. 2x u mňa v teame.. Odplával do rohu mapy a tam zostal.. Nakoniec sa objavil u enemy, a tam urobil to isté.. Takže na 3 pokus win..
 5. VeronikaSVK

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Normálne vidím, ako by ťa starý Lubo hnal z Hermesu (krčma neďaleko) keby si mu takto vyvádzal s pivom, ktoré ti s láskou natočí(očividne ho to baví).. ani by nechcel zaplatiť.. ale pol roka by si mal u neho utrum.. keď tam raz došiel asi 15-ročný chalan, a pýtal pivo akože pre staršieho brata, ktorý sedel vonku, natočil mu tak do polovice.. a keď mladý povedal, že je to hlboko pod mierku, starý mu zavrčal do tváre: Hlboko pod 18.. takto priehľadne si pýtaj kofolu..
 6. VeronikaSVK

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Aurora v zime a "dortík" vhodný pre istého člena komunity
 7. VeronikaSVK

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  čo viem, tak takú "otočku" dokázal akurát Razorworm v Halloween bitkách (otočka na kotve) ale i ten len o 180 stupňov.. a s tým poskakovaním lode, aby "uskočila" torpédam.. To celkovo znie dobre. Ktorá BB to ovláda? Nielen uskočenie, ale i otočku.. Takú BB chcem v prístave. Ktorá že to je? Si neviem predstaviť, že by BB poskakovala, a vôbec sa presúvala po hladine ako vodomerka, či ako sa volá ten hmyz.. A ešte v kombinácii s tou otočkou, to by ma už nemuselo s Richelieu trápiť, že mám delové veže len vpredu.. Ale bolo by to fajn..
 8. VeronikaSVK

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  A takto "drsne na rovinu" si mal odpovedať jemu, mne nie. Ale v podstate súhlasím, pretože i mne niektorá loď (preferujem BB) "sadla do ruky" a niektorá nie. Tým ale myslím i to, že s danou loďou nemám extra výsledky, ale je niečo, čo ma na tej lodi baví. keď tak tento OT mod presunie na správne miesto.
 9. VeronikaSVK

  [UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

  Nezabúdaj prosím, že tú odpoveď píšeš hráčovi, ktorý chce hrať len lode, ktoré skutočne existovali. A chce, aby i v tejto hre boli len tie lode, a žiadne iné. Že by to v rámci nastavenia tejto hry bolo dosť naprd, to ho nezaujíma.. Asi by to bolo nehrateľné, a niektoré národy by miesto "stromu" mali ani nie pol vetvičky, ale bol by spokojný, sú tam len lode, ktoré boli skutočne postavené. Takže čokoľvek, čo nebolo dostavané, alebo bolo len ako projekt, je pre neho ufo loď, ktorá si nezaslúži pozornosť.. A každý, kto takej (neexistujúcej) lodi venuje pozornosť(a nedajbože ju hrá a páči sa mu to), je bohužiaľ málo hodný(až nehodný) rozumných odpovedí. Koniec OT.
 10. Nehnevaj sa na mňa, viem, že to bude vyzerať ako vypichovanie malicherností.. Ale keď niekto odhali torpédoborec "nad lodí", to zväčša znamená, že je tá loď potopená.. A vtedy je mi srdečne fuk, akú loď nado mnou odhalili.. a už čuším.
 11. VeronikaSVK

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  S loďami to nemá nič, ale musím sa podeliť.. Komunikácia medzi e-shopom(E) a zákazníkom(Z). Je mi ľúto, že to nemáme nahraté, lebo to bolo jednoducho zábavné..
 12. VeronikaSVK

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Môj prvý poriadny výsledok v RB.. RNG mi celkom prial.
 13. @Thorisin prepáč, ale mne tie posledné príspevky od teba fakt nedávajú zmysel.. Takže aj mne pripadajú celkom slušne zmätené(nie pomätené).. A keď som ťa žiadala o vysvetlenie, napísal si, že nemôžeš, že máš zvýšené riziko BAn-u.. Tak mi to vysvetli do PM.. tam to okrem teba, mňa a mojej mačky nebude čítať nikto.. (narážam na Radošinské Naivné Divadlo, hra Jáááánošík.. "na poli nebolo dohromady nikoho.. iba celá naša dedina") Viem, že je to neskromné, ale chcela by som byť druhá hneď po tebe, ktorá vie to, o čom zvyšok CZ/SK komunity ešte ani netuší. Nehnevaj sa na mňa, ale zatiaľ mi to prišlo ešte nezmyselnejšie ako teória o tom, že tí, čo majú prémiovú loď a zaplatený prémium účet, majú priaznivejší MM. ďakujem za tvoj čas. V.
 14. Pravda, WG hry hrávam len od roku 2011, čo nie je dlho.. ale aj tak som nenašla súvislosť medzi Sigiho príspevkom a tvojou otázkou. Mysli si o mne, že som blbá bloncka, ale fakt to nechápem.. Skús to trochu rozviesť..
 15. Budem vyzerať nechápavo, ale verím, že mi to odpustíš.. čo má táto tvoja otázka za súvis s Patchom 0.8.0 ?? Ovplyvnia počty Sovietskych BB v II. svetovej vojne nejako tento patch? Viem, že si písal o tom nízkom počte už nie jeden krát.. Len nechápem súvislosť s príspevkom @Sigimundus, ku ktorému si hodil ten dotaz, pretože tam o počtoch a reálnosti tých lodí nenapísal ani písmenko. koniec OT.
×