Jump to content

WG_Lumberjack

WG Staff
 • Content Сount

  1,996
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3523
 • Clan

  [WG-EU]

About WG_Lumberjack

 • Rank
  Community Manager
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WG_Lumberjack

  Propozycja

  Wyczyściłem tu trochę.
 2. WG_Lumberjack

  Serwery po raz kolejny leza...

  https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/eu-compensation-june/
 3. WG_Lumberjack

  Serwery po raz kolejny leza...

  Dostaliśmy informacje, że rekompensata będzie większa niż zazwyczaj więc teraz w pospiechu zmieniamy to co mieliśmy opublikować.
 4. WG_Lumberjack

  Dzika fala: kompletny przewodnik

  Dodatkowo: Jeśli z jakiegoś powodu wydarzenie Dzika fala i cała ta postapokaliptyczna otoczka Wam nie leży, możecie wyłączyć wyświetlanie kamuflaży oraz unikatowych dowódców w karuzeli filtrów okrętów. Aby to uczynić, musicie odznaczyć pole Dzika fala w sekcji okrętów specjalnych.
 5. WG_Lumberjack

  Dzika fala: kompletny przewodnik

  To nie jest gra historyczna. Nigdy nie była i nigdy nie będzie. Co najwyżej inspirowana historią w pewnych aspektach. Polecam się z tym pogodzić. Kto i jak płaci wiemy nieco lepiej od Ciebie.
 6. WG_Lumberjack

  Co kilkanaście minut gra się zawiesza.

  Skontaktuj się w tym przypadku z Customer Support: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-forum
 7. WG_Lumberjack

  Serwery po raz kolejny leza...

  Będzie rekompensata. Jak będę miał więcej info to napisze jaka.
 8. WG_Lumberjack

  Podsumowanie weekendu – reset kuponu na okręty

  Prawidłowa data to 25.
 9. WG_Lumberjack

  Podsumowanie weekendu – reset kuponu na okręty

  Nie wszyscy jeszcze użyli starej zniżki. Stąd to przesunięcie. Tym którzy mieli mieć dzisiaj reset da to więcej czasu na podjęcie przyszłych decyzji zakupowych biorąc pod uwagę niektóre nadchodzace newsy. :)
 10. WG_Lumberjack

  Nie mogę się wylogować do innego konta

  Skontaktuj się w tym przypadku z Customer Support: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-forum
 11. w tym samym artykule: Niestety nie możemy utworzyć tabeli wyników dla tego wydarzenia, dlatego wszystkie rezultaty zostaną podliczone po zakończeniu rywalizacji.
 12. Program jest ściśle związany z mechaniką gry i nagrody są też między innymi za granie/wspólne granie czyli "korzystanie" z mechanik gry ergo jest jej integralną częścią.
 13. Mówiąc dokładniej: GAME AND CLAN RULES FOR WORLD OF WARSHIPS 2.18 2.18 Creating or using multiple accounts for the purpose of exploiting game mechanics and/or gaining an unfair advantage; for the purpose of evading sanctions; or for the purpose of repetitive or excessive rule violations. http://legal.eu.wargaming.net/en/game-rules-wows/ REGULAMIN GRY ORAZ KLANÓW WORLD OF WARSHIPS 2.18 Tworzyć bądź korzystać z kilku kont w celu wykorzystania mechanizmów gry lub zyskania nieuczciwej przewagi, aby uniknąć sankcji lub w celu wielokrotnego bądź nadmiernego naruszania zasad. http://legal.eu.wargaming.net/pl/game-rules-wows/ Co potwierdza sam @Crysantos tutaj:
 14. Nie powiem w jaki sposób sprawdzamy alt konta z oczywistych względów. Zostaną zdyskwalifikowani i nie otrzymają nagród lub zostaną im odebrane. Punkt 6 https://worldofwarships.eu/pl/content/docs/referral-promotion-terms/ 6. Ingerencja (a)Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia i wydania zakazu uczestnictwa każdej osobie, która dopuszcza się lub podejmuje próbę: (i) ingerencji w witrynę internetową Organizatora i/lub dowolną część Konkursu; (ii) podważenia zgodnego z prawem funkcjonowania Konkursu w drodze oszustwa, wprowadzenia w błąd lub innych nieuczciwych praktyk gry, (iii) szkodzenia, nadużywania, grożenia lub nękania innych Uczestników lub Osób powiązanych z Organizatorem; i/lub (iv) w inny sposób naruszenia, w stosownych przypadkach, niniejszych Zasad Konkursu lub Umowy Licencyjnej Użytkownika Końcowego (EULA) Organizatora. EULA: 2.18 Tworzyć bądź korzystać z kilku kont w celu wykorzystania mechanizmów gry lub zyskania nieuczciwej przewagi, aby uniknąć sankcji lub w celu wielokrotnego bądź nadmiernego naruszania zasad.
×