Jump to content

WG_Lumberjack

WG Staff
 • Content count

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1308
 • Clan

  [WG-EU]

About WG_Lumberjack

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---
 1. Flaga ( banderą ) własną klanu

  Nastepnym razem zostaw taki komentarz w założonym temacie zamiast zakładac nowy.
 2. Wolałbym byście nie robili tego na naszym, wspólnym forum. To moja osobista prośba. Jeśli chodzi o YT jest on poza naszą jurysdykcją.
 3. Kapitanowie, Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie nasz portal umrze ale zmartwychwstanie w okolicach 18:00. Pozdrawiam
 4. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Nie planujemy go wycofywać. :)
 5. Panowie, rozmówię się z Ujea osobiście. Bardzo proszę o nie linczowanie już tutaj. Dostrzegliśmy sprawę i problem - zajmuję się tym.
 6. To nie mój produkt więc za to mi z pensji nie potrącą :P
 7. http://antyapps.pl/world-of-warships-blitz/
 8. Bo są dostosowane pod kierunek AI. Wymuszają tez na graczach często konkretne zachowanie. To nie jest kwestia tylko capa. To także kwestia rozmieszczenia i wysokości wysp. Drogi dotarcia do capa i wielu innych.
 9. Gdy wyminąłem wszystkie salwy torped puszczone w moją stronę via GIPHY
 10. Generalnie rozumiem sens tego tematu, nawet go popieram i się zgadzam. W idealnym świecie to rozwiązanie miałoby sens i przyniosłoby wiele dobrego. ALE. Czy realia WoWs są idealne? No. Nie bardzo. W prawdziwej grze masz problem przekonać graczy, że pójście środkiem na "Dwóch braci" nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem. Totalny lemming train też jest złą opcją. Czasem popłynięcie na cap "A" to samobójstwo i wszyscy to wiedzą. Jak reagują gracze w obliczy jedynego i słusznego team playu? No nie reagują. Ciężko więc by było zmusić graczy by trzymali się jasno wyznaczonych celów takiej mapy. Tak czy inaczej sugestia przekazana wyżej. :)
 11. WoWs Blitz! Panowie to nie jest gra od tej samej grupy co WoWs ale pomyślałem, ze was to zainteresuje. Nie mam więcej info niż to i nie będe dobrym kontaktem w tej kwestii ale pomyslałem, że podziele sie tym co mam: Jeśli chcecie pograć. Oficjalna strona to https://wowsblitz.com/ https://itunes.apple.com/CA/app/id1205558961?mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wows.blitz Opis gry: https://wowsblitz.com/en/game/ Pamiętajcie, że różne kraje mogą mieć różne releasy. Miejsce do dyskuji. Póki co brak oficjalnego forum ale są: Facebook: https://www.facebook.com/wowsblitz/ subReddit: https://www.reddit.com/r/WorldOfWarshipsBlitz/ W razie problemów. Tickety przez grę lub temat na FB/Reddit
 12. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  + zmiany dla "Łzy pustyni"
×