Jump to content

WG_Lumberjack

WG Staff
 • Content Сount

  1,480
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3089
 • Clan

  [WG-EU]

About WG_Lumberjack

 • Rank
  Community Manager
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Dziwne, że mi się to nigdy nie zdarzyło. inb4 bo jesteś pracownikiem WG!!!!11111111 Da się to określić. Z mojej strony tyle w tym temacie.
 2. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  To ja się Ciebie powinienem o to spytać skoro odpowiadasz mi wychodzeniem z bitwy bo zapomniałeś założyć flagi na post o wychodzeniu z gry przez zbyt długi czas oczekiwania. I ja nie mówię o wychodzeniu z już zaczętej bitwy ale z gry. KLIENTA GRY.
 3. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Ale to ja na samym początku mówiłem o wychodzeniu z gry :)
 4. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  wychodzi z gry bo nie założył flag? Ciekawa teoria.
 5. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Ja się z Tobą zgadzam w 100% i tutaj nie ma kłótni/dyskusji z mojej strony. Tylko teraz przyjmijmy taką sytuację: Twoim (załóżmy) ulubionym okrętem jest Moskwa. Miałeś fantastyczną bitwę. I generalnie jest super na tym okręcie. Po tej bitwie następuje jedna gorsza. Jako doświadczony gracz, który wie, że takie bitwy się zdarzają wiesz, że jedna bitwa nie musi koniecznie przekreślać całego okrętu i rozgrywki nim. Wiesz jak go sprawiedliwie ocenić. Jednak są gracze, którzy mogą mieć podobną ilość bitew na tym okręcie. Nie są jednak tak doświadczeni. Nie analizują swojego zachowania. Nie wyciągają wniosków. Po prostu dużo grają. Jak myślisz jak ocenią ten okręt skoro przegrali na nim większość bitew? Jak myślisz ile jest "gorszych" pod względem statystyk graczy od Ciebie o podobnych odczuciach? Do tego musisz dodać temperament, to jak bardzo ktoś bierze do siebie porażki czy niepowodzenia. Czy bierze pod uwagę swoje błędy. Dlatego analiza twardych danych jest w pewnym sensie (chociaż nie zawsze) łatwiejsza bo pomijany jest czynnik sentymentu. Żeby była jasność. Moje osobiste zdanie jest takie: - Nie twierdzę, że Amagi jest dobre czy złe. - Mi MM +2 nie przeszkadza ale rozumiem dlaczego można chcieć to zmienić. - Widziałem statystyki i pokazują one, ze ludzie potrafią wyjść z gry czekając na bitwę te kilkadziesiąt sekund. Nie jest tak, ze coś jest czarne lub białe ale wszyscy żyjemy w szarej strefie gdzie króluje kompromis. Kompromisy mają niestety tę cechę charakterystyczną, że nie chodzi o to by uczynić wszystkich równie szczęśliwymi ale równie niezadowolonymi. Wasze opinie na temat samego okrętu jak i MM +2 chętnie przekażę wyżej. Twórzcie ich więcej, częściej i piszcie w nich ale z kulturą tak jak teraz.
 6. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  O kilku miesięcy pisze o MM w moich raportach o feedbacku co tydzień. Dostałem odpowiedź, ze idą zmiany i wiem też jakie ale nie mogę się nimi podzielić. Musimy też poczekać na wprowadzane nowe CV i ich balans by grzebać przy MM.
 7. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Ankiety prezentują sentyment a nie oddają to co faktycznie ma miejsce. Dla podparcia tego przytoczę przykład Musashi. Gdy zapowiedzieliśmy wprowadzenie go gracze stwierdzili: - Nikt tym nie będzie grał. - Kopia Yamato. - Po co coś takiego? Dane: Jeden z najpopularniejszych okrętów na swoim tierze i klasie.
 8. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Ja bazuje moje tłumaczenie na danych, Ty na emocjach i oczekiwaniach. Wybacz, ze moje tłumaczenie nie pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami/emocjami. Twoje tłumaczenie nie jest prawdziwe bo nie masz żadnych danych by je podeprzeć lub temu zaprzeczyć więc wybacz ale określenie go prawdziwym jest błędne. W tym roku będzie kolejne podejście do zmian w MM VIII.
 9. WG_Lumberjack

  czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

  Dłuższy czas oczekiwania na bitwę co powoduję, ze ludzie opuszczają kolejkę/grę. Średnia wieku naszych graczy jest dość wysoka jak na grę komputerową co sprawia, że zazwyczaj są to ludzie bardzo zajęci i szukający szybkiej, krótkiej rozgrywki wpasowującej się w napięty grafik.
 10. WG_Lumberjack

  Prinz Eitel Friedrich

  Jeśli ktoś ma podobne zdanie jak n1cpoń to bardzo proszę o wyrażenie go tutaj (bez przekleństw! ;P). Bardzo chętnie przekaże to wyżej :)
 11. WG_Lumberjack

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Próbowaliście nie offtopować czy dorośli faceci/dorosłe kobiety potrzebują kontroli 24/7?
 12. Kapitanowie, Z powodu prac technicznych będziemy musieli zresetować nasz serwer World of Warships 18/01/2019 o godzinie 6 rano. Dostęp do serwera będzie zablokowany przez 40 minut. Dziękujemy za wyrozumiałość, Na stanowiska!
 13. Dużo bawienia się od strony prawnej. Pracuję jednak nad czymś większym i lepszym na przyszły rok w nieco zmienionej formie : )
×