Jump to content

WG_Lumberjack

WG Staff
 • Content count

  772
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1761
 • Clan

  [LOBUZ]

About WG_Lumberjack

 • Rank
  Community Manager
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---
 1. Błędy

  Zgłosiłem ale bardzo proszę napisz również do supportu jeśli masz powtórke i koniecznie ją dołącz. Podkreśl, ze chodzi o public test.
 2. Missouri vs Musashi

  Może dla odmiany kulturalną dyskusją :P
 3. Powrót do gry

  Jak ktoś na to poleci ze znanych mi osób to stracę cały szacunek do tej osoby.
 4. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Może tak - może nie. Takich rzeczy nie zdradzamy.
 5. Polskie drzewko - rewizja

  Nie mógłbyś być bardziej w błędzie.
 6. Usunęliśmy tę funkcje bo nie działała prawidłowo a nie dlatego, że takie było nasze widzimisię. Funkcja skalowania mapy w 4k prawdopodobnie pojawi się znowu ale nie może być w grze popsuta.
 7. Dzieki, podałem dalej! Takie info jest dla nas bardzo wazne!
 8. Kapitanowie, Gratulujemy zwycięzcom aktywności Wielkie wygrane z sygnałami: Runda 2. Dziękujemy za wasze zaangażowanie, oto lista zwycięzców: 50 zwycięzców pancernika Roma: 3000 zwycięzców kamo Type 6: Action Stations!
 9. Captains, I want to congratulate the winners of our second Win Big With Signal Flags giveaway, we are happy we have so active community! Make good use of those! 50 winners of the Battleship Roma: 3000 winners of 10x Type 6 Camouflage: Action Stations!
 10. ORP Gryf - pierwszy tier

  Po co kolejny temat o tym samym? Cała dyskusja na temat drzewka PL toczy się tutaj: Na następny PL okręt nie liczyłbym w tym roku. W przyszłym już bardziej ale realny rok to 2020.
 11. Missouri vs Musashi

  Nie wszyscy lubią i muszą świecić statystykami na forum. Forum nie jest przeznaczone do przepychanek na procenty.
 12. Drzwi Otwarte Klanów

  Chciałem tylko powiedzieć, że jeżeli ta edycja wypali to następna będzie już pod całkowitym patronatem WG. :)
 13. Kapitanowie, Poprawka, która została wypuszczona pomogła większości graczy. Wciąż jednak zdarzają się sporadyczne przypadki. Jeśli nadal doświadczacie spadków FPS (nieważne po ilu godzinach czy bitwach) to wciąż możecie nam pomóc. Jak? Już przypominam! Jeśli tylko doświadczyliście takich problemów i chcecie pomóc to bardzo prosimy was o kontakt z naszym supportem: LINK W zgłoszeniu trzeba podac raport z dxdiag i WGCheck. Jak utworzyć raport WGCheck Otwieranie i uruchamiane narzędzia diagnostycznego DxDiag.exe Nie zaszkodzi też dołączenie powtórki bitwy z opisem/czasem miejsca, w którym spadek nastąpił. Zanim to jednak zrobicie upewnijcie się, ze wasze sterowniki video są aktualne ponieważ bardzo często to powodowało problemy.
 14. Kamera w porcie - Ankieta

  Żadna z sugestii nie trafia pod dywan. To że nie zostały wprowadzone nie oznacza ze zamieciono je pod dywan. Albo się robią albo są w kolejce albo zwyczajnie choć to bolesne nie są poparte danymi. Raport oczywiście został podany wyżej z przetłumaczonymi komentarzami i wynikami ankiety.
 15. Głosowanie już jest :) https://worldofwarships.eu/pl/news/community/patch-contest-voting/
×