piroman177

Beta Tester
 • Content count

  713
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5891

About piroman177

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday 11/16/1991
 • Portal profile piroman177

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jelenia Góra
 • Portal profile piroman177

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Jak to po???? To to już koniec??? Nie przyjdzie już żaden kolega Flankera??
 2. Niemiaszek, schodzący na salwę. Takie sytuacje powodują u mnie wzruszenie albo łzy szczęścia. Niech się chłopak poskarży swojemu dziadkowi spod Stalingradu.
 3. Never Ending Drama :) Polubiłem ten wątek. Kiedyś tylko było UP UP, a teraz coś wreszcie się na tej wsi zaczęło dziać.
 4. Jestem pod wrażeniem. Pod wpływem Twych słów mój kapłanie, zmienię swe życie, zacznę kroczyć prawidłową drogą. "Smoku w Twe ręcę, składam ducha mego".
 5. Wszyscy się daliśmy zmanipulować. Biada nam towarzysze, biada !!! Albowiem Flanker zasnuł mgłą nasze oczy I przejął nasze umysły. Za utratę czujności, w ramach pokuty, każdy powinnien leżeć krzyżem przed ołtarzem przez godzinę.
 6. Sami wpływali pod samoloty.
 7. A lotniskowiec ORP Jan Paweł II ?
 8. Zluzujcie majty, kolega gra głównie na I tierze, a tam ciężko mówić jakimś pomyśle drużyny I o taktyce, a po za tym na I nie ma też torped. Mieliście go za debila, a to sprytny gość, puszcza bitwę, wychodzi na facebooka, jego okręt płynie w stronę przeciwnika, postrzelać nie postrzela, ale staranuje kogoś I nasz genius zawsze jest troche kredytów do przodu, koszty eksplo9atacji na I są niskie. Jak wpadłeś na tak genialny pomysł? Ode mnie kolego też szacunek za zrobienie tylu bitew na Hashidate :P.
 9. Jesteśmy w II grupie Tajfuna z 1 punktem :P
 10. Trzymamy się w Tajfunie. Bywa różnie. Generalnie Team 2 jakiś srogich batów wczoraj nie dostawał, jak przegrywaliśmy to o włos.
 11. Leży pijany marynarz w kałuży i nagle podchodzą do niego policjanci jeden z nich mówi: - Proszę pana idziemy - Nie, nie ratujcie najpierw kobiety i dzieci.
 12. Zawsze można założyc "po" , ale to chyba niewiele pomoże :P
 13. Tyle Tyle w temacie gumki od majtek: W latach gdy byłem maleńki kajtek nie pozwalali chodzić bez majtek, choć cienko było wtedy z rozumkiem zawsze nosiłem majtki na gumkę chociaż niekiedy rwała się ona. Gumko do majtek! Niezastąpiona! Cienko z rozumkiem jest aż do teraz, szczególnie kiedy gumka uwiera lub ją za mocno gdzieniegdzie czuję wtedy - z przymusu - majtki zdejmuję i papą kryję obrazek łona. Gumko do majtek! Niezastąpiona! Gumka do majtek - przez wszystkie lata - inne sposoby ciągle wymiata, choć się ją chowa, zaszywa w paski gumka uparcie trzyma majtaski nawet gdy sprytnie jest przetworzona Gumko do majtek! Niezastąpiona! Jeżeli kajtek jest gruby, wielki i zamiast gumki przypina szelki to szelki także przecież są z gumek ... Niekiedy - szeptem - podnosi szumek panna bez gumki, że ... rozbrojona. Gumko do majtek! Niezastąpiona! Źródło : http://wiersze.annet.pl/w,,24565 Nie przejmujcie się chłopaki trollami, tylko róbcie swoje :)
 14. Gumka w majtkach powinna cisnąć, bo inaczej majtki spadają
 15. Zebranie klanowe, dzisiaj o 17:30.