Jump to content

MilanMico

Players
 • Content Сount

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7369
 • Clan

  [WH1TE]

About MilanMico

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MilanMico

  Vlhká zpovědnice

  Ja by som chcel WG podakovať za Kreml. napriklad v WoT som nestihol WTE100 (mal som RHM a stihol by som aj neznerfovanu waflu, ale "charakter" mi nedovolil to doexpit). Stihol som P2W e25, tak isto prednerfnutu 268 ktora mala na golde pene 300-500 a luskal som Mausov na 500m+ (stary štvorcovy rendering), alebo týžden pred nerfom Foch 155 (krásny týžden) . A teda teraz toto, nadherna presnost. Dakujem Přesunuto z "Diskuze o hře → Všeobecná diskuze o hře → Otázky pro WG"
 2. MilanMico

  Lion

  Ta nepresnost je fakt moc. To už Izumo je oproti tomu sniper. Super heal poteší. Expenie nebude žiadne utrpenie ani pôžitok.
 3. +15% DMG v ramci okruhu výbuchu granátu mid a long range AA nie je to isté ako +20% efektivita protilietadlovej obrany či?
 4. Vo väčšine zvládam, ale ked je viacej cieľov (DD s podporou CA, prepínanie medzi AP/HE), zmena kurzu/rýchlosti. Tak je náročné ešte dávať pozor na CV. AFT na DM nefunguje... Po patchi ma skriplene AA.
 5. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Tiež mam pocit, že je to placebo. Mam to na Yamate a viac citadel dávam s gneisenau ktoreho mam postaveneho na sekundárky.
 6. Btw je mod ktorý mi bude sam riadit efektívne využívanie perku ručné riadenie palby? Mam to na DM (ktorý dostal teda parádny nerf AA), lev v zápale boja ešte ovládať toto je už na mna moc.
 7. MilanMico

  Gneisenau

  Sabaton s Birsmarckom ma dokazali tak zblbnúť, že som začal expit BB KM. Dal som na rady a postavil perky kapitana na full sekundárky. Hrám to agresívne čo občas... Teraz som na začiatku yolo nabehol na Chapaiev a Ibuky. Každému som dal po 20K DMG sekundarkami, tých 6 nemehiel tiež dačo a pohoda. AA proti T6 CV zabezpečujú viacmenej pohodu. Torpedomety sú z papiera, takže pri yolo sa nedá spoliehať na to, že vydržia. Delá sú krive, ale občas aj dvojita citadela na salvu padne. 5km Pensacola, full broadside. Plna salva. 1x hit overpen. to je častý údel tejto lode 3x citadela na salvu 17km Fiji. otváram šampanske
 8. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Už teraz je ten nový Conqueror? Práve som dal citadelu Conqueroru s Yamatom a to som jakživ nevidel.
 9. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Čo sa stane s florinami a korunami, ked ich nevyužijem a pride dátum expirácie. Premenia sa na strieborné? Ak áno akým kurzom.
 10. MilanMico

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  3304 base EXP.Túto hru som robil fakt všetko. Spotoval, tankoval, lovil DD CA BB, capoval, DMG/killy.
 11. MilanMico

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  3019 base EXP
 12. MilanMico

  Oktyabrskaya Revolutsiya

  Tak znudy som kupil za uhlie. Ako oddychovka fajn. Take fuso na T5
 13. Otravné to je. CV by mohlo za každých svojich 20-25 zostrelených lietadiel stratit v letke 1 lietadlo, nech tam je nejaký parameter, že aj jemu sa oseká možný DMG. Tým, že stráca stroje/pilotov.
 14. MilanMico

  Monarch

  Tie dela su fakt odpad ako nechápem. Darmo modul na presnosť. Naštastie som vyjazdil PA v misii + kamo + vlajky. Čo najskôr sa tohto zbaviť. Zlaté Izumo!!!
 15. Keď si teraz odomknem z T4 T5 tak mi po zmene vo výskume ostane odomknutá T6?
×