Jump to content

MilanMico

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5688
 • Clan

  [WH1TE]

About MilanMico

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Čo sa stane s projektilom ktorý trafi texturu kamuflaže Sloboda na DM (ktora je väčšia ako textura povrchu lode). Preleti texturou, alebo narazi bez DMG?
 2. MilanMico

  Otázky pro WG

  Ked som v garaži na Minsku tak mi v založke na vyskumanie Ognevoi ukazuje, že potrebujem 105 000 Exp. Keď sa prekliknem na Ognevoi tak tam už je 115 000 Exp. Akurat som sa tešil, že si ho idem odomknuť a...
 3. MilanMico

  Minsk

  Mam B trub a druhé riadenie strelby. Tie topové torpy nechápem prečo by niekto montoval, ked majú downgrade v rýchlosti oproti stock a za to ponúkajú temer nič. Do súbojov s enemy DD sa zo začiatku púštam iba vtedy, keď vidím, že za mnou stojí slušný support. Pocitovo to zapaluje slušne. Skvelá rýchlosť. hranie sním ma baví, torpéda sú skôr iba na okrasu a dajú sa použiť iba veľmi situačne. Trápi ma len to, že mam namiču nabodovaného kapitána a čakám na možnosť bezplatného resetu ako soľ. Super loď na sólo hranie. Keď budem mať trpezlivosť odomknem obe SSSR DD lajny, ale skôr ma to tahá na tie gunboaty, lebo ten štýl hrania snimi je unikátny a páči a mi.
 4. MilanMico

  manipulace

  Po 35k hrach v wot a 5k v wows je moj nazor taky, ze ak aj je ovlivnovanie z strany WG tak je to skrz RNG. Jeden neprebije, druhy da citadelu, jeden da iba dmg, super da dmg s dvoma ohnami a pod. Toto vsetko, ale vyvracaju epicke bitky ktore vyzeraju, ze su v hajzli a hrac svojom skilom a stastiu otoci a vyhra.. Nemam na to stale finalny nazor.
 5. MilanMico

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Pekna no. Samozrejme ako správny DM som objímal skalu, ale nebolo to o radare bolo to o neustálom tlačení súperov ktorý si ma absolútne nevšímali, zatial čo ja som farmil. A farmil by som aj do zajtra, len Hindenburg mi dal svojou poslednou salvou 2 ohne a opravy v nedohladne a to bola konečná.
 6. MilanMico

  Izumo

  Teraz RNG doprialo.
 7. MilanMico

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Pekna hra s Izumom. Najlepšie bolo, keď si ma jeden z tých Seatlov začal točiť, čo sa mu samozrejme darilo, ale ta sprosta tretia veža sa točí naopak, takže tou som na neho mohol. Všetky 3 granaty mu dali citadelu . https://replayswows.com/replay/26446#stats EDIT video z situacie ktora rozhodla.
 8. MilanMico

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Tak zas ja to chapem. Ako aktivny WoT hrac s 35k hrami sa mi tazko ucilo nove veci. Ale prekusol som to. Jedine co zamrzi je, ze statisticky nedokazem hrat lodky tak dobre ako tanky. Asi je to tym, ze toto je pre mna cisty relax a mam menej snahy. Hram 4fun co som nenavidel ak to tak dakto citil v WoT. . Kazdopadne je podla mna jednoduchsie hrat s Furutakou proti Lyonu ako s T1heavy proti IS.
 9. MilanMico

  Izumo

  Tiež som dal za free C trup a ostatne postupne dojazdil. Izumo sa naozaj musí hrať trpezlivo a lepšie sa približovať na pol plynu a snažiť sa robiť DMG na lode ktore neopatrne ukážu bok. V druhej polovici hry sa už dá aj vyraziť dopredu a aktívne pomôcť. Delá vedia poriadne potroliť, či už je to nepresnosťou, alebo prierazy to je jedno. Teraz som mal hru, kde mi nepriatelské ZAO ukazovalo bok vkuse 2min (snažil sa doraziť našeho 5K HP Hindenburga a mal tunelové videnie a ignoroval všetko ostatné). Plával cca 11-12 km, plnou rýchlosťou bez zmeny kurzu. Vystrelil som po nom 5 plných sálv, čo je 45 granátov, z toho som trafil 14. 1x citadela a zbytok prierazy. Čisté psycho o bezmoc. Ja viem ZAO a troll armor, ale aj tak . Ale zase v tej istej hre IOWA 21km 4 zasahy, 1 citadela, 3x penetracie 21200 DMG... RNG jak prasa. K lodi, playstile mi vyhovuje, ale DD a CV si Vás vedia pekne podať. Toho času naštastie tých CV moc neni.
 10. MilanMico

  Ranked battle - 9 season

  Mne vadí, že je to v podstate stale to isté. DM k skale-radar =snaha zabiť DD, snaha o dobry focus.., BB čo nastriela, alebo nie... Takmer každá bitka je taká istá, citim sa ako pri filmoch, kde sa postava, stále budí do toho istého dna a prežíva 1000 x to isté.
 11. MilanMico

  Roon

  Pre mna Hiper nebol až taká tragédia, ale fakt bol taký malo použitelný na ovplyvnenie bitiek. Občasné torpedové prepady, ale to sa mi vydarilo až 2x . Roon toho vydrží naozaj dosť a neviem či je to len tým, že ma o 1 delo viac, ale tie AP mi prídu ovela použitelnejšie. Dostrel 17,8 je super a z lietadlom je to paráda. Najlepšie je, ak sa BB rozhodne, že utečie aby ste ju netrapili ohnami a vy pustite lietadlo a stale ho HEčkmai terorizujete, toto sa mi darí často. Voči krížnikom to tiež ide. Včera na mna vybehla Moskva, teda presne povedané ona vybehla pri mne z poza ostrova a chcela rushovať nedaleké BB, ale tušil, že som, že sa to stane. 3 salvy a bolo vybavene, 7 citadel, sekundarky ho 2x zapalili s dmg 3k no paráda . Netypický gameplay, ale stále hratelný a dobrý krížnik. Škoda, že mam iba 14b kapitána, mohlo by to byť lepšie.
 12. alebo to urobia ako v WoTku. Znižia DMG, zlepšia presnosť. Možno zavedú aj parameter "stun" (pre netankistov: predlženie reloadu, rýchlosti, manévrovania..)
 13. MilanMico

  Otázky pro WG

  Ehm chyba mi tu miestnost typu otazky a odpovedi ako na WoT fore, ale nechce sa mi koli mojej otazke zakladat novy topic tak sa opytam tu. Ako vnimate ekonomiku hry? Mam PA, ale kupa tieru 8+ je pre mna strasny pain. Kupa T9, 10 uz je masochizmus. Nie nemam ziadnu premiovu lod je to koli tomu? PS: v WoTku som si bez PA kupil asi 10 T10 vozidiel a nejak som pri tom netrpel...
 14. MilanMico

  Pensacola

  Posledna hra pred odomknutnutím New Orleans. To, že nakoniec nebol kraken mrzí, ale i tak dobre. https://replayswows.com/replay/11476#stats
×