Jump to content

MilanMico

Players
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8955
 • Clan

  [POFF]

About MilanMico

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Iba mne sa deje, že ked strielam na Bayard, tak mi akokeby miznu strely vnom bez DMG, teraz neviem či sa mi to zda, alebo si toho niekto tiež všimol?
 2. Ale jasné, že ide, tak ako na WoT fore za starých čias... A potom sa mu časom zázračne narovná chrbtica...
 3. MilanMico

  Georgia

  Tak na účte sa nasporila zase cez 300 000 uhlia, takže spolu s kuponom to trebalo dakde roztopiť. Smolensk sa mi prieči, takže treba byť aj charakter. Pocitovo Georgia horí ovela menej ako JeanBart. Tie dela sú také zvláštne, pocitovo sa mi zda, že existuju iba dve možnosti, bud dam citadelu, alebo overpen, nič medzi tym. Ta rýchlost je super. Za mna príjemna oddychovka. zaslužilo by si to lepšieho kapitana, ale neplatiči ako ja musia hrať stým čo je.
 4. Ja som zvedavý, či sa najde nolifer ktorý to vyjazdí len tak bez
 5. Lebo WTE100 bol uplne balanced. Nuz WG sa nezmenil. WoT uz davno nie je vo faze hviezdy a po nej nasleduje milking... WoWS sa tankom ani len nepriblizilo tak tu je to dojenie jasne, ked uz to stoji peniaze na vyvoj. Jedine co je pozitivne, ze zatial na randome vela Payto Rico nevidno. WG nezaujima shitstorm, ale ked oproti ocakavaniu nebudu prasule tak zacne prievan.
 6. MilanMico

  Aktualizace 0.8.11: Nový rok

  polka enemy teamu offline. Tak som si urobil podpalovača a živelnú pohromu na AFK GK, trošku potrenoval AP na AFK Salem a hra trvala asi 9min. Super sranda.
 7. Ako konči predaj, alebo konči všetko a už neni šanca na dokončenie zbierky/ perma camo na Yamato?
 8. Tak 10 hier z Yamatom mam odohrané. mam 16 hentai zahalených teeniek. Kedže nemám lode ktorými viem zbierať veľkoočky tak, už iba pomaličky pomocou random hodenia denných kontajnerov? Blbé je, že paralelne prebiehajúca zbierka rozhodne a rýchlo nejde vypnúť, takže budem po troške zbierať obe. To ta kamufláž na Yamato bude nadlho
 9. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Tie cama Typ 21 a MS 21 čo idu vyjazdiť sa daju dat na hocijakú loď, alebo to ma dáke obmedzenie?
 10. MilanMico

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Pochvalim sa svojim úspechom. že sú hráčí opice a hraju zle je jedna vec, ale stretnuť hrača (4500 hier 43,67% WR), ktorý nevie čo je to heal na BB tak to už je moc. Ja Conqueror, on JeanBart. Klasika zapalim si ho a chlapec hned uhasi (vianoce ), dalsou salvou si ho zapalim, dalsia iba dmg, dalsia znova dalsi ohen... ale ten človek ani raz nepoužil Heal, on si nedohealoval nič a pritom hral, strielal po mne. On proste nevie podla mna čo to je heal. Na účte ma max T5, ale za uhlie, alebo peniaze si zaobstaral JB. GJ WG.
 11. MilanMico

  Ping v bitvě

  Do miče, a ja som hanil svoje pevne LTE/4G pripojenie.
 12. MilanMico

  Otázky a odpovědi

  Som hrač ktorý spadá do kategorie 4Fun tak sa až extra nevyznam, kukal som Notserove video o novej AA. Vysvetloval, kedy je výhodne označovať sektor, že si treba všímať DMG output a podla toho stlačiť sektor, ale moja angličtina nie je moc dobrá. Mohol by mi dakto podariť v našom jazyku, ked je výhodne "O" a kedy to nehať na random AA.
 13. MilanMico

  Vlhká zpovědnice

  Ja by som chcel WG podakovať za Kreml. napriklad v WoT som nestihol WTE100 (mal som RHM a stihol by som aj neznerfovanu waflu, ale "charakter" mi nedovolil to doexpit). Stihol som P2W e25, tak isto prednerfnutu 268 ktora mala na golde pene 300-500 a luskal som Mausov na 500m+ (stary štvorcovy rendering), alebo týžden pred nerfom Foch 155 (krásny týžden) . A teda teraz toto, nadherna presnost. Dakujem Přesunuto z "Diskuze o hře → Všeobecná diskuze o hře → Otázky pro WG"
×