Jump to content

silenthunter1999

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  400

About silenthunter1999

 1. silenthunter1999

  Omaha

  Okręt rewelka - przede wszystkim celne działa i dosyć prosty tor lotu pocisków. Jedyne na co trzeba w nim uważać to jego pancerz. Fajnie tak spamować na np Wyominga czy Fuso ale jak już obróci na nas swoje działa a my jesteśmy do niego ustawieni bokiem to po takiej jednej salwie krótko mówiąc mówimy "pa pa" HP. No ale to krążownik Również świetny okręt do pogoni ze względu no możliwości obrotu działek. Fajny do niszczenia DDków i pod względem prędkości i zwrotności świetnie zoptymalizowany.
 2. silenthunter1999

  Isokaze

  Nie jesteś sam ;) Sądzę że przy Minekaze już są bardziej ogarnięci gracze.
 3. silenthunter1999

  Isokaze

  Dlaczego warto grać tym okrętem? Załóżmy że zrobiliśmy sobie przerwę w graniu, wracamy, pierwsza bitwa po przerwie: Skoro Minekaze jest lepszy, to coś czuję że jak dojdę do niego, to przeciwnicy będą woleli sami się ztorpedować niż próbować w ogóle walki z tym "diabelstwem"
 4. silenthunter1999

  jakie niszczyciele wybrać?

  Uważam że całkiem dobra taktyka na amerykańskich DDkach to gra jako support. Do tego zadania sprawują się idealnie. Walcząc razem z krążkami i z nimi nacierając nie skupiają wrogowie ognia na nas, no bo przecież trudniej trafić. Staramy się nacierać w pierwszej linii z innymi krążkami. Gdy są wysepki to tym lepiej! (Szansa na flankę i torpedy) Można też robić dymy dla pancerników i dla drużyny. Sam rozegrałem kilka takich gier i rezultat był naprawdę niezły.
 5. silenthunter1999

  Co mi się OSOBIŚCIE podoba, a co nie.

  Znaczy mi się tak wydaje, bo kiedyś sobie obrałem takiego ST. Louisa, i waliłem na jego całej szerokości, to nigdzie cytadelki trafić nie mogłem Camo do niszczycieli? fajny bajer, bo sobie można zasięg widzenia zmniejszyć o te całe 0.0000000000000001 km za niecałe 8k srebra A co do lotniskowców, to rzeczywiście jeszcze doświadczenia nie mam, ale taki mam fart że co podpływam do kogoś to on już we mnie jest wcelowany
 6. silenthunter1999

  Petycja do WG

  @Anacrothe Po twoich wypowiedziach trudno ci zaufać... tym bardziej że nie masz w takim razie żadnego dowodu na twoje "doświadczenie". Dobra, ja już kończę tę niepotrzebną zupełnie wymianę zdań, bo nie chodziło w tym topicu o kłótnię, tylko o teamkilling.
 7. silenthunter1999

  Petycja do WG

  30k? Jasne. Pokaż mi konto. Bo według TEGO ( http://worldoftanks.eu/community/accounts/520760616-Anacrothe/ ) masz zaledwie 4k bitew. No chyba że masz je pod innym nickiem, to wtedy najmocniej przepraszam. Ale jeżeli to twoje konto również, to jawnie łamiesz regulamin WOTa który zabrania multikont.
 8. silenthunter1999

  Petycja do WG

  @Anacrothe Spróbuj kiedyś wykerować grę czołgiem ciężkim a potem lekkim. Bo ty chyba nie masz żadnego pojęcia o WOTcie. Czołg premium odnosił się do wyższej klasyfikacji, gdyż on zdobywa więcej expa i zarabia PRAWIE zawsze, nawet w przegranej. Czyli według ciebie FCM 50 T to nie czołg premium. Ciekawe. ALE ty oczywiście wiesz lepiej i uważasz że twoje doświadczenie i nauka pozwoliła ci utrzymać takie statystyki.
 9. silenthunter1999

  Petycja do WG

  Dlatego że w większości bitew grałeś albo czołgiem premium, albo AMX 13 90 (bądź innymi lekkimi czołgami). Stąd taka twoja "klasyfikacja". Ja grałem większość gier czołgami ciężkimi, w większości znerfionym Tigerem II. Ale to nie temat o WOTcie.
 10. silenthunter1999

  Petycja do WG

  @Anacrothe Nie zwalam winy na swój team. Skąd w ogóle bierzesz takie pomysły? To chyba ty czegoś nie rozumiesz. Nikt w pierwszej bitwie nie zagra jej na 40 medali. Jak piszesz gry trzeba się nauczyć. Tyle że mi się wydaje że nigdy nie miałeś kontaktu z typowymi "retardami". Więc obwiniasz go o słabą grę może i to prawda. Ale ile razy mi się zdarzyło mieć beznadziejną bitwę w np. WOTcie przez idiotów. A ty chyba tego nie rozumiesz jak potrafią przeszkadzać w grze.
 11. silenthunter1999

  Petycja do WG

  Nazywasz go tak - wynika to z twojego poprzedniego posta. Czyli uważasz że to on jest debilem. Tak przynajmniej ja to odbieram. Ponieważ mu przeszkadzają w normalnej grze i niszczą go zanim cokolwiek zdąży zrobić. Zastanawiam się kiedy nadejdą czasy gdy ludzie przestaną oceniać innych po ich statystykach. Ktoś kto mógł być kiedyś marynarzem na prawdziwym okręcie może być beznadziejnym graczem WoWs a na pewno wie o wiele więcej o okrętach niż masa najlepszych graczy WoWs.
 12. silenthunter1999

  Petycja do WG

  Czy to że ktoś jest słabym graczem to zasługuje na to by być atakowanym przez sojuszników? I nazywanym debilem i imbecylem? Ja się akurat z nim zgadzam. Jest masa ludzi którzy nie myślą co robią na polu bitwy i tylko przeszkadzają swoim. Pomyślałeś że to właśnie przez takich ludzi może mieć takie statystyki? Chyba nie bo pewnie gdy wyszła Open Beta to przestałeś grać, albo grałeś na wyższych tierach gdzie jest zdecydowanie mniej "idiotów".
 13. silenthunter1999

  Co mi się OSOBIŚCIE podoba, a co nie.

  Aktualnie jestem dość nowym graczem (mam dopiero IV tier) jednak jest kilka rzeczy jakie zauważyłem, otóż: -Lotniskowce według mnie są (chociażby te pierwsze) stanowczo za dobre. Sam kilka razy miałem sytuację jak była końcówka bitwy i starałem się podpłynąć do lotniskowca aby mieć na pewniaka strzał z torped, ale zanim dopłynąłem to albo torpedowce zrzucały mi torpedy z tak małej odległości że nieważne gdzie skręciłem już było po mnie. Więc jak dla mnie lotniskowce mają za łatwo (przede wszystkim są za zwrotne) -Czas rozpędzania się statków. Nie jest raczej realistyczne że taki pancernik ważący kilkanaście ton rozpędza się w kilkanaście sekund do prędkości bojowej (tak samo z hamowaniem - nieznajomość 1 zasady dynamiki?). Załóżmy że siedzimy w trybie lornetki na pancerniku i nie zauważyliśmy DDka który zrzucił nam małą niespodziankę. Na zwrot za późno, ale co robimy? Dajemy STOP w ciągu 4 sekund statek staje i torpedy przepływają przed nami. -Cytadele w pierwszych tierach. Tu nie ma co tłumaczyć. Pierwsze tiery mają również cytadele, tylko gdzie? Ja strzelając i trafiając 300 pocisków w kilkunastu bitwach raz trafiła mi się cytadela. Z tego co widziałem na YT na wyższych tierach o wiele łatwiej trafić w cytadelę. Subiektywnie myśląc to uważam że pierwsze pancerniki w ogóle nie dorównują na ich poziome krążownikom i niszczycielom. Ja South Carolinom na bitwę robię dmg około 15k który jest śmieszny (90% strzałów to strzały nietrafione). Porównując do dmg DDków to jakaś masakra (średni to ok 50k dmg). Wiem że ogólnie moje zdanie mało się liczy bo mało jeszcze grałem ale właśnie to na razie udało mi się zaobserwować. Co do wydajności kilka słów: Intel core i5 4590 x4 3.3GHz, 8GB RAM CL9, ASUS Radeon HD7770 1GB VRAM, 1 monitor HD 3d LG, 500GB HDD na 3 partycje. U mnie dropów nie ma, stabilne 40-45 klatek. Przy włączonym VSYNC cały czas trzyma 30 klatek. Nieważne jaki rozgardziasz i walka cały czas w zakresie 45 klatek na maksymalnych ustawieniach.
 14. silenthunter1999

  [Poradnik]Włączenie i oglądanie powtórek.

  Dla ułatwienia dodam że można sobie zrobić skrót na pulpicie/w folderze replays od pliku WoWs.exe. Dzięki temu nie trzeba kopiować powtórki i wystarczy ją przeciągnąć na ten skrót.
 15. silenthunter1999

  Wakatake

  Dla mnie okręt super. Gdyby nie brak miejsca w porcie to na pewno zostałby na pamiątkę. Zasięg torped wystarczy aby nieźle zaszkodzić z odległości w której jeszcze będzie trudno trafić statek (dzięki zwrotności statku jak napisał kolega wyżej). Prędkość jest OK ale mogła by być ciut większa. Przeładowanie torped jest krótkie, mniej niż 30 sekund - w zupełności wystarczy aby ukryć się za wysepką cały czas płynąc na FULL i wychylić się z przeładowanymi tubami. Jego największy minus to rzeczywiści działa, obracają się tak jak wieże w pancernikach jak już wykręcą to coś tam mogą zrobić, ale najwyżej 3 tierom - niewielka zmiana kursu i znowu godzina czekania. Też całkiem nieźle go losuje bo 4 tiery na nim to rzadkość. Ja ten okręt polecam, bo bardzo grywalny. Ostatnio zrobiłem na nim 100k dmg bez problemów i myślę że jeszcze by się coś dało wycisnąć. EDIT: potwierdzenie mojego 100k dmg żeby nie było że sobie wymyśliłem:
×