Jump to content

interwenient

Alpha Tester
 • Content Сount

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8672
 • Clan

  [UNNF]

About interwenient

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takiej nagrody się spodziewałem : 10–17 października: Royal Navy – Etap 4 Pierwsza część aktywności poświęconych wspaniałej brytyjskiej marynarce dobiega końca, ale nie martwcie się, ponieważ czeka na Was jeszcze wiele ekscytujących zadań i wartościowych nagród! Cała naprzód, po zwycięstwo! Po ukończeniu wszystkich dyrektyw czwartego etapu otrzymacie: 4 gwinee; 13 kontenerów Royal Navy; 3 kamuflaże Royal Navy; Po 3 szt. każdego z sygnałów: India Bravo Terrathree, India Delta, Zulu, Sierra Mike, India X-Ray, Papa Papa, Mike Yankee Soxisix, Smok, Lewiatan, Bazyliszek, Skylla; 1 kontener premium Royal Navy.
 2. Zrobiłem wszystkie DYREKTYWY a nagrody brak. Zaznaczam że nie zrobiłem wszystkich MISJI z uwagi na brak VII tieru brytyjskiego DD. Może jest błąd w tłumaczeniu i autorom chodziło o zrobienie wszystkich MISJI ? . W takim wypadku gracze bez DD brytyjskiego VII poziomu nie mają szansy na zrobienie tej misji. :(
 3. interwenient

  SK za każdy 10T

  4 x 1000 dublonów + trochę kamuflaży czyli nie jest tak źle :)
 4. interwenient

  .

  Gdybym chciał latać samolotami to pograł bym sobie w WT albo w World of Warplanes . Te zmiany w zasadzie sprowadzają grę CV do prostej gry zręcznościowej. Wszystkie taktyki walki CV zostają usunięte.
 5. interwenient

  Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  tydzień 2 1. moduł na przyśpieszenie silnika 2. moduł na przyśpieszenie silnika Doprawdy nie wiem co napisać.......... :(
 6. interwenient

  Superkontenery z okazji 2 rocznicy WoWs

  Z tytułu posiadania japońskiego niszczyciela Shimakaze otrzymałem tak bardzo przeze mnie oczekiwany, wymodlony i wyśniony, jedyny w swoim rodzaju przepiękny moduł na samolot zwiadowczy. Dzięki ci WG za doznaną łaskę. :)
 7. interwenient

  Problemy z wynagrodzeniem za misję ARP.

  Jak do tej pory NIE otrzymałem srebra za zrobienie misji ARP.
 8. Cz ktoś może podać TERMIN tej przyszłej zmiany w linii japońskich niszczycieli?
 9. W porównaniu do twojej równo zrytej bani na pewno nie pobiłem Cię w ilości awaryjnych twardych lądowań na betonie tym Twoim durnym łbem. Ja Cie do tej pory nie atakowałem osobiście, ale to się właśnie zmieniło. W moim poście zwróciłem uwagę na konieczność zrekompensowania graczom wydanego srebra i zdobytego expa. Oczekiwałem konstruktywnej dyskusji, ale oczywiście w Twoim przypadku nie jest to możliwe z uwagi na jakże widoczne Twoje upośledzenie umysłowe. Umiesz tylko atakować. I NIC WIĘCEJ .
 10. Dojście do niszczyciela FUBUKI zajęło mi trochę czasu i nerwów . A teraz dowiaduję się, że znowu będę na VI poziomie. Rozumiem, że różnicę w srebrze za zakup VIII FUBUKI, oraz różnicę w expie za jego odkrycie otrzymam z powrotem na konto w postaci wolnego expa . Ewentualnie mam nadzieję że, w moim porcie zagości nowa VIII. Jakieś rekompensaty musicie przecież dać graczom, którzy odkryli niszczyciel FUBUKI. To samo tyczy się niszczyciela HATSUHARU . Skoro spada poziom niżej to oddajcie różnicę zakupu w srebrze, oraz różnicę w ekspie.
 11. interwenient

  opinie o rankingówkach

  Doczołgałem się ostatkiem sił do 9 poziomu. Dalej nie miałem już siły. Moja psychika przestała w zasadzie prawidłowo funkcjonować. A teraz Panie i Panowie wybaczą, ale muszę się udać na bardzo pilne leczenie psychiatryczne. Może elektrowstrząsy i lobotomia przywrócą mi odrobinę człowieczeństwa , oraz resztki zdrowego rozumu po spotkaniach na bitwach rankingowych z : - DD kamikadze ginącymi po 2 minutach, - BB afk, - BB nie potrafiącymi z 2 mil ustrzelić DD, - BB stojącymi nieruchomo za wyspami, - CV nie broniącymi myśliwcami własnych okrętów, oraz jako wisienka na torcie: - KRETYNAMI WYDAJĄCYMI ROZKAZY PŁYNIĘCIA NA OKREŚLONY PUNKT, KTÓRZY SAMI NIE STOSUJĄ SIĘ DO DO SWOJEGO ROZKAZU. Mam nadzieję, że następny sezon będzie przeprowadzony w jakiejś dłuższej perspektywie, bo inaczej naprawdę wyląduje na stałe na jakimś oddziale zamkniętym . P.S. Gratuluje wszystkim graczom , którzy zdobyli 1 rangę. Doskonale sobie zdaje sprawę jakim wysiłkiem został okupiony ten sukces.
 12. interwenient

  Cleveland

  Działa tego okrętu to w zasadzie karabiny maszynowe. Salwa co 8 sekund potrafi nieźle zamieszać. Pancerniki są podpalane wspaniale. Niestety okręt ten NIE POSIADA PANCERZA. Przebija go w zasadzie wszystko. Nawet działa niszczycieli niskich poziomów.
 13. interwenient

  Iwaki Alpha

  Niestety ten okręt NIE POSIADA PANCERZA. Wchodzi w niego wszystko. Natomiast jego działa mają przyzwoitą szybkostrzelność i są celne.
 14. interwenient

  Tachibana (premium)

  Można go uzyskać za diamenty w ewencie Wielkie Bitwy Morskie.
 15. interwenient

  Aoba

  Ma dobrą i przede wszystkim CELNĄ artylerię. Atak kursem prosto na wroga czasem przynosi zaskakujące rezultaty. Pancerz trochę potrafi przyjąć obrażeń, szczególnie przy kontowaniu . Niestety z przyczyn dla mnie całkowicie niezrozumiałych ten krążownik czasami otrzymuje z dużej odległości trafienia powodujące utratę aż od 1/3 do nawet 1/2 HP. Zwykle na samym początku bitwy. I niestety tak się dzieje co 3 , 4 bitwę tym okrętem. Ogólnie jestem jednak zadowolony z tego krążownika. Teraz czas na jego następcę.
×