Jump to content

jarowojna

Players
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2826
 • Clan

  [PNE]

About jarowojna

 1. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Otworzyłem już wszystkie kontenery i wypadły mi tylko Normandie i Bretagne (w takiej właśnie kolejności) - i to z pierwszego zestawu misji. Z drugiego już nic. Natomiast mam następującą zagwozdkę: W kolekcji Vive La France brakuje mi jednego elementu, aby zdobyć Jeana Jacquesa Honore'a. Dobrze rozumiem, że od 2 marca będzie dostępna druga część owej kolekcji i wtedy będę mógł sobie uzupełnić ten jeden element?
 2. Myoko

  Właśnie o tym myślę, żeby specjalnie dla Mogami Zobaczymy, czy mi się będzie spieszyć do Zao. Najwyżej zrobię sobie kapitana dla Ibuki i Zao na Furutace, która moim zdaniem też jest teraz całkiem niezła.
 3. Myoko

  Ja mam wrażenie, że jest trochę więcej lotniskowców ostatnio. Pomyślałem sobie też, że można by po prostu uzbierać te 4 punkty na kapitanie i wrzucić tam IFHE, żeby móc się pobawić na Mogami ze 155 mm Ale to się jeszcze zobaczy.
 4. Myoko

  Dzięki za odpowiedź! Właśnie myślałem jeszcze o AFT, ale to jednak lepsze na bardziej przeciwlotniczych krążownikach... Choć na Myoko i tak pływam z rozbiciem, więc może się przyda także na nim.
 5. Myoko

  Jakie umiejętności proponujecie dla kapitana Myoko? Obecnie mam zapobiegawcze utrzymanie, strzelca wyborowego, eksperta w wyburzaniu i eksperta w kamuflażu. Na więcej póki co nie mam pomysłów. To znaczy mam - wziąłbym sobie zastrzyk adrenaliny, ale z drugiej strony na początku wolałbym brać umiejętności kosztujące więcej punktów. Od razu proszę także o jakieś propozycje pod kątem Zao. Czy kapitan dla niego i dla Myoko będzie się jakoś specjalnie różnił?
 6. Normandie. VI tier

  Kolego, odpuść sobie lepiej pisanie bzdur na forum. Przeczytaj ten ( ) poradnik i dowiedz się więcej o pożarach.
 7. Bretagne, V tier

  Ma Ale w prakryce bardzo trudno się w nią wbić i na ogół tylko na duże odległości. Już chyba Bismarckowi łatwiej wbić cytadelę (choć też na duże odległości) niż Bayernowi.
 8. Bretagne, V tier

  Oczekiwanie cytadel przy strzelaniu w Bayerna nie najlepiej świadczy o Twojej znajomości tej gry.
 9. Bretagne, V tier

  Po zagraniu jednej bitwy i zrobieniu, o dziwo, około 110k dmg mogę powiedzieć o tym pancerniku tyle: pancerz jest słaby, pelotka bardzo dobra, działa całkiem nieźle penetrują. Natomiast zasięg na AP jest mniejszy niż na HE z następującego powodu - duża różnica w prędkości wylotowej na korzyść tych drugich. Aczkolwiek to mimo wszystko dziwne. Mam natomiast jedno pytanie: słyszałem, że już wcześniej zdarzył się podobny event z misjami na okręty nowej linii. Akurat w tamtym czasie miałem przerwę od WoWsa, dlatego proszę Was o informację, czy zdobyte przeze mnie okręty (Bretagne i Normandie) zostaną u mnie w porcie, kiedy wejdzie nowa aktualizacja? Czy może będę musiał je ekspić? A jeśli nie zostaną, to co się stanie z expem, który na nich zdobyłem?
 10. Bretagne, V tier

  A byłbyś skłonny zapodać linka? :)
 11. Jako osoba, która, zdaje się, dobrze radzi sobie na pancernikach (jak mi się chciało grać rankedy, to udało się wbić 1 na Scharhorście i Nagato), powiem, co mnie do tej klasy przyciąga. Otóż jest to wygląd i poczucie mocy. Te okręty po prostu potrafią wzbudzić we mnie uczucie :) Są piękne i to nad nimi graficy musieli spędzić najwięcej czasu. Poza tym ja nie rozumiem hejtów kapitanów niszczycieli na pancerniki. Im więcej na nich warzyw, tym łatwiej o dobre wyniki, czyż nie? Kiedy gram niszczycielem, lubię, jak jest dużo pancerników. Kiedy gram pancernikiem, lubię, jak jest dużo innych pancerników i krążowników. Kiedy gram krążownikiem, lubię, jak jest dużo innych krążowników i ewentualnie niszczycieli (upierdliwe te maleństwa jakoś).
 12. Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  W moim przypadku Scharnhorst chyba nigdy nie wbił żadnemu pancernikowi cytadeli, te działa są na to za słabe. Dlatego moim zdaniem warto celować troszkę wyżej, niż na linii wody, wtedy więcej wchodzi ze zwykłych penetracji. Udawało mi się karcić takie nieskątowane Nagato salwami za 12-15k bez cytadeli, co przy tak dobrym przeładowaniu i dobrym pancerzu Szarego stawia nas na zwycięskiej pozycji.
 13. Aktualizacja 0.6.11 - zgłaszanie błędów

  Ja chciałbym zgłosić błąd, który wystąpił na mapie Trójząb. Wydaje mi się, że to jednorazowy przypadek, co nie zmienia faktu, że nie powinien mieć miejsca. Chodzi oczywiście o widok wyspy, która nie istnieje. Była widoczna tylko dla mnie, gdyż inni gracze zwyczajnie przez nią do mnie strzelali. Nie sprawdziłem jednak, czy mógłbym przez nią przepłynąć.
 14. Jakby mi wypadł zaraz po Perthie, to bym się nie obraził :)
 15. Co z tego, jak od kilku tygodni codziennie rzucam co najmniej dwa razy "spróbuj szczęścia" i do tej pory żadnego superkontenera nie dostałem... Obiecałem sobie, że będę rzucał, dopóki nie dostanę, ale dłuży mi się to już strasznie.
×