Jump to content

Mara73

Beta Tester
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6362
 • Clan

  [BIA]

About Mara73

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Mara73

  Ranked Season 3

  Myslím, že řešení by bylo hodnotit výkon hráče v bitvě. Hvězdy by dostali ti hráči z obou týmů, kteří hráli nadprůměrně. Přičemž ti z týmu, který vyhrál by obdrželi 2 hvězdy a ti poražení 1. Experti, kteří nenahráli dobrý výsledek by pak dostali 0, bez ohledu zda vyhráli-či ne. Zároveň by stálo zato, realizovat tyto bitvy jako roty v tancích. Ale to bych chtěl již asi mnoho. Podle mne, jsou RB pro WG dobrou možností, jak tu hru ozvláštnit. Já osobně RB skoro nehraji, protože naháním ARP lodě. Proto žádné vlajky nemám, ale kdybych měl. Vadilo by mi, že za rank1 jsou stejné. To by přece nebyl opravdu problém, nějak vlajku modifikovat, aby z ní bylo patrno kdo je ten geroj, který ji získal již 3x nebo kolikrát. Nicméně, já bych si ji na loď nedal, i kdybych ji měl. Mám pocit, že to akorát přitahuje nechtěnou pozornost. Viz XVM ve WOT. Nejsem tam žádný skiler. Ale daleko lépe se mi hraje na účtu mého 8mi letého syna. Tam si mne nikdo nevšímá, a já mohu v klidu škodit.
 2. Ahoj. Tak již to asi chápu. Díky za odpovědi, Bál jsem se, aby mně tady, chudáka kluka z Čech, neošidili. M
 3. Dobrá, budu ti věřit, i když to můj prostý mozeček stále nechápe.
 4. Tak jsme se zasmáli a jsem tam kde jsem byl.
 5. Zdravím. Mám nejasnost, které nerozumím a proto se obracím na vševědoucí forum. Pravě jsem si stáhl update. Dosáhl jsem úrovně účtu 11. Čtu tam, že za to je odměna 3 000 000 kreditů. Bohužel jsem žádné nedostal. Na úrovni 10 je 1 den prémia. Zdali jsem dostal ten nevím, protože o nich nemám přehled. Nicméně v předchozím patchi jsem vše dostal hned při prvním vstupu do hry. Prostě to na mne kváklo z obrazovky v přístavu. Proto se ptám, máte to stejně? Nebo mi něco uniklo? Předem díky za odpovědi. M
 6. Mara73

  Balíčky lodě + balast

  Na to ti odpovím. Tirpitz je srdcovka a neudržel jsem se. A toho Imperatora bych si taky koupil. Jenomže je v balíčku, tak v tom případě mají ti jejich marketingoví mágové smůlu. A WG by měl zajímat názor právě takových, kteří kupují prémiové lodě. Protože ti jim právě ty peníze sypou. Ale oni jsou nenažraní, tak se bude sypat méně.
 7. Nedalo mi to, a zakládám nový topic. Předpokládám, že nejsem sám, komu vadí stávající politika WG EU, kdy nové prémiové lodě je možno zakoupit jen v nesmyslných balíčcích. Bohužel je ale měřeno dvojím metrem. Protože na RU serveru je možno nakupovat jen samotné lodě. Například poslední kousek bitevní loď Imperator atd. RU server cca. 300,- Kč samostatně. EU server cca. 800,- Kč v balíčku. A já se ptám. Jsem jediný komu to vadí? Pokud nejsem. Necháme si to líbit? A hlavně co na to WG? Děkuji za reakce. M
 8. Mara73

  Gamescom 2015 - otázky pro vývojáře

  Dotaz. Zaznamenali vývojáři, že se zase vynořil Aim mod? Nebudu sem dávat odkaz, ale je ke stažení. Doufám, že se s tím něco udělá. Protože pokud se takové věci stanou standardní součástí této hry. Bude z toho druhé WOT. Jen doufám, že to není neoficiální politika WG, jak přilákat do hry více dětí.
 9. No a to, že mu sebrali ten jeden kouř co měl navíc, to jako problém nevidíte. Byl to jeden z reklamních taháků, když se ho WG snažil prodat. Prodal a netrvalo dlouho a tuto výhodu mu sebrali. Hoši děkujem.
 10. Mara73

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  Je to jednoduché. Pro WG je to obchod. Tedy potřebují, aby si někteří hráči sem tam něco koupili. Já doporučuji premiový účet. Ten je spojen s tanky, takže to zase takový problém není. + Murmansk.A máte po problémech.Já to s expením nijak nehrotím, ale s kredity tedy problém nemám. A námitky jako - nebudu do toho cpát peníze a nebudu si kupovat premiák a již vůbec ne premiovou loď. OK, tak hraj nízké tiery a nebreč. A nebo vysloveně proletářské nářky - Gold noob. Premium noob. Jinak s tím, že hra potřebuje hodně hráčů. To je asi pravda. Ale já dám přednost menší komunitě lepších hráčů. Než to co je ve WOT. Běží 2. minuta bitvy a stav je 12 - 1. To bych brečel.
 11. Mara73

  Co čeká hru World of Warships dál?

  No a co takhle Byzantské Dromondy, ty plivali oheň. A protože jsou to veslice. Tak by k tomu WG dodávalo veslařský simulátor. A kdo by chtěl aby mu lodička jela, musel by v potu tváře veslovat. To by se z tlusťochů sedících celé dny u PC stali trénovaní svalovci. A konečně by si člověk zahrál a zároveň udělal něco pro zdraví. Tak a teď zkuste tento nápad trumfnout.
 12. Mara73

  návrhy na změnu

  Nedá mi to, abych taky nenapsal sv;j návrh. Týká se rotace věží. Ve hře jsou lodě, jako například některé japonské křižníky. Které mají vpředu 3 věže. Ta 2. je postavená tak, že jí nic nebrání v rotaci o 360 st. přesto se tak ale netočí. Točí se, jako by jí něco vzadu překáželo a zbytečně to prodlužuje otočení věží v některých situacích. Jedna taková věž je i u Arkansas Beta. Je to ta předposlední. A je to i u spousty dalších lodí.Podle mne by se to mělo opravit. Druhá věc, která mne točí, je fakt, že mne spotuje letadlo, letící za kopcem tak, že na mne nemá přímý výhled. Tu snad není proxi spot, jako ve wot, což je mimochodem taky pitomost. Tak a teď se mi ulevilo. On to stejně nikdo neopraví, ale alespoň jsem se vypovídal.
 13. Mara73

  návrhy na změnu

  Já mám připomínku k rotaci věží u lodí, které mají na přídi 3. Podle mne té prostřední nic nebrání v rotaci o 360 stupňů. Nicméně tak nečiní a otáčí se stejně, jako ta první pod ní. U té je to logické, nástavba, která se nachází za ní, jí v té rotaci brání. Vadí to například v situaci, kdy odplouvám od nepřítele, křižuji a střílím. Tam se u té 2. věže zbytečné prodlužuje otočení a nemohu ji využít. Já tedy po pravdě žádnou takovou loď nemám v přístavu, ale všiml jsem si toho u Japonců již mnohokrát. Ale myslím, že je to vada, která by se měla opravit.
 14. Mara73

  Veřejný test verze 0.4.1 - nové mapy

  Tyto mapy neznám. Nicméně mi to nedá abych se nevyjádřil k mapě tuším Velký závod se to jmenuje. Snažím se být slušný, ale je to těžké. Protože toho ............, který vymyslel tu bezva věc. Kdy se startuje do kříže, vždy s nepřítelem po obou stranách. Tak s tím člověkem bych rád pohovořil. Nebudu vůbec mluvit o situaci, kdy hraji s letadlovou lodí, to svítím během několika vteřin. Ale i s ostatními loděmi je to hrůza. Nevím jak ostatním, ale mne to vadí neskutečně. Dále doufám, že bude možno vypnout různé herní mody jako je to ve wot. Tam také nehraji nic jiného než standardní bitvy. Proto bych i zde rád obratem vypnul minimálně tu nadvládu. Udělejte mi tedy tu radost a změňte ty startovací pozice. A budu vás všude velebit
 15. Mara73

  Nejde spustit hra

  To bych rád. Bohužel nikoho pozvat nemohu a ani nemohu přijmout něčí pozvánku.
×