Jump to content

arystotes

Players
 • Content Сount

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18581
 • Clan

  [BASIC]

About arystotes

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. arystotes

  Rocznica World of Warships

  Jak tam dropy z superkontenerów?
 2. Rzeczywiście to robi wrażenie, ale to chyba tylko bezrobotny mógł osiągnąć taki wynik
 3. arystotes

  Aktualizacja 0.10.10: Superokręty

  Mnie martwią zmiany w ekonomii gry. Jednorazowe kamuflaże Za Chwalebną Służbę, Wschodzący, Niebieska laguna i sygnał ekonomiczny India Bravo Terrathree nie są już możliwe do zdobycia. To oznacza, że koszty po bitwie mogą być zminimalizowane tyko przez stałe kamo. Pracujemy nad jasnym rozróżnieniem elementów wyglądu (kamuflaży i sygnałów) od premii ekonomicznych. Powyższe zmiany w dostępności i charakterystyce kamuflaży oraz sygnałów są częścią tych obszernych zmian. W późniejszym terminie podzielimy się z Wami dodatkowymi informacjami. Nie rozumiem powiązania wyglądu z premią ekonomiczną. Jeśli ktoś zakłada kamuflaż z daną premią to w porcie można podpatrzeć jakie bonusy daje takie kamo. Z flagami też już zrobili porządek wyodrębniając flagi z bonusem ekonomicznym. Czemu mają służyć te zmiany, które bez większego wyjaśnienia są wprowadzane? Dla mnie to kolejny skok na kasę.
 4. arystotes

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Ale od czapy napisałeś Ile razy osiągnąłeś taki wynik? Jeśli jesteś słabym graczem - jak twierdzisz - to losuje Ciebie ze słabymi graczami (balans). Czy poradziłbyś sobie jak polosuje Ciebie z lepszymi graczami? Pokaż filmiki jak raz za razem zatapiasz podwodniakiem inne okręty i robisz po 4 fragi a przyznam Tobie rację.
 5. arystotes

  Szósta potyczka

  Skoro nie grałeś to co się wypowiadasz. Rozumiem, że jesteś znawcą wszystkiego czego nie spróbowałeś. Dramat z takimi ludźmi
 6. arystotes

  [BASIC] Zwykły Klan

  Cześć, znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla mnie?
 7. arystotes

  Niemieckie pancerniki: wczesny dostęp

  Czy ja dobrze rozumiem? Grasz tylko okrętami historycznymi? Czyli nie grasz na T9 i T10?
 8. arystotes

  Szóste Urodziny WoWs - Super Kontenery

  Z 35 SK wypadło: 1. 58 dn premium, 2. 75k węgla 3. 3k stali 4. 8,5k golda, 5. 200 camo, 6. 975 flag, 7. 50 free expa Okrętu kolejny rok brak
 9. arystotes

  Biuletyn deweloperów dla wersji 0.10.4

  Jeśli to jest odpowiednik aukcji z WOT-a to myślę, że tak. Z resztą od dawna czekałem na to, bo w WOT'cie cieszy się to chyba dużą popularnością. Czekam na Missouri
 10. Czy ktoś ma informacje nt. nowego okrętu, który wejdzie do zbrojowni za Somersa czyli Austin? Wygląda jak Atlanta. Czy też będzie za stal?
 11. arystotes

  Aktualizacje w bitwach rankingowych

  Czy dobrze widzę, że aktualizacja wejdzie w życie 22.12.2020 r.? Czy tylko sezon bitew rankingowych wtedy się zacznie?
 12. arystotes

  Aktualizacja 0.9.11: Zimowe łupy

  Co pół roku
 13. arystotes

  Kalendarz zwodowania: Grudzień 2020

  Już to pisałem wcześniej, ale może warto to powtórzyć: skoro WG przypomina datę wodowania dla różnych okrętów to niech wprowadzi misję na cokolwiek, którą można wykonać tylko danym okrętem. Miałoby to większy sens niż tworzenie kalendarza z obrazkami, których nie wiadomo czy w ogóle ktoś ściąga.
 14. Wiem, że o gustach się nie rozmawia, ale to naprawdę brzydki kamuflaż. Świetną robotę zrobił WG, kiedy wprowadził misję na historyczny kamuflaż w dwóch wariantach: 1 kiedy wypłynął w swój ostatni rejs; 2. gdy był już ostrzelany przez brytyjską flotę. Dla mnie to był strzał w 10. Dlaczego nie ma kontynuacji tej serii?
 15. Cześć i powodzenia
×