Jump to content

Jacol4

Beta Tester
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1394

About Jacol4

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Jacol4

  Mogami

  Świetne podsumowanie tego okrętu. To jest killer niszczycieli i krążowników na bliski dystans, więc zasięg nie jest taką dużą wadą znowu, tym bardziej, że jak sytuacja jest nie sprzyjająca można przestać strzelać i znikasz. Ten obrót wież jest jego największą wadą i do tego ciężko przywyknąć, ale da się go sporo zniwelować perkiem i ulepszeniem.
 2. Jacol4

  0.5.3.1

  Ja użyłem tłumacza google i proszę co mi wyszło: Wchodzi Jutro na mieszkających na obszarach wiejskich zapewne u nas też.O tłumaczenie PROSZĘ zwracać SIĘ zrobić supportu- Chyba, ZE przegapiłem Gdzieś na Stronie Głównej.
 3. Jacol4

  WoWS: 0.5.4

  To taka hudroakustyka tylko ostro dokoksowana. Trochę przegięte
 4. Jacol4

  Mogami

  A ja zmieniłem modyfikacje 1 układu kontroli ognia (to zwiększające celność) na modyfikacje 2 głównych baterii czyli 15%szybszy obrót wież 10% dłuższe ładowanie i nie jest tak źle. Cytadele ze 155 wchodzą aż miło nie wiem czy to buff po paczu czy rng ale na papierze wydawało się, że będzie gorzej w 5.3 niż w rzeczywistości.
 5. Jacol4

  Independence

  Potwierdzam, przed chwilą miałem dokładnie to samo. W pobliżu tylko mój niszczyciel (pomijalna pomoc) i straciłem 6 samolotów, ryujowi zostały 2. Niby obrażenia na sekundę są podane stałe a wychodzi na to, że i tu działa jakieś magiczne rng.
 6. Jacol4

  Independence

  I jak teraz tym grać mając na przeciwko ruyjo z setupem 3 mysliwcow i do tego nie daj boże na tej małej nowej mapce? Ruyjo ma tam pełną kontrole i do tego i tak ma torpedy i bomby
 7. Jacol4

  Myśliwce z Krążowników - OP ?

  Tak, to jest dla mnie jasne w każdym razie bardzo szybko mu zeszły te myśliwce jakieś 10 może 12 sekund i było po zawodach. Podsumowując ten kapitan był idiotą bo stracił je tak po prostu, nie osłaniając swojego ataku ani nic po prostu przyleciał i padł więc to było bardzo głupie posunięcie. A myśliwiec niech sobie nawet będzie OP i co z tego dzięki niemu bitwy i tak nie wygrasz. Mi się wszystko podoba nawet Furutaka
 8. Jacol4

  Myśliwce z Krążowników - OP ?

  Ja na Aobie tym małym wariatem, nieużywając wzmocnienia AA, strąciłem cała eskadrę z Zuiho także coś jest na rzeczy..
 9. Jacol4

  Wzmocnienie AA

  Dzięki. Zmyliła mnie ta ikonka nadzorcy.
 10. Jacol4

  Wzmocnienie AA

  Czy ta umiejętność ma określoną liczbę użyć czy jest nieskończona? Pytam bo umiejętność kapitana "Nadzorca" dodająca po jednym użyciu materiału eksploatacyjnego ma w swoim obrazku też jej ikonkę.
 11. Masz rację i dzięki, że napisałeś jak to wygląda na wyższych tierach bo niewiele osób pisze o lotniskowcach więc takie info jest ważne tym bardziej, że umiejętności trzeba rozdzielać od początku gry. Pozdrawiam
 12. Na statystykach owszem bo w opisie ten perk odnosi się właśnie do statystyk samolotów i ciekawi mnie właśnie jak to się przekłada na obrażenia. Dajmy na to na 9 japońskim lepiej używać pierwszych myśliwców i z tą umiejętnością będą one dawały radę amerykańskim? Do 9 tieru się nawet nie zbliżyłem więc broń Boże nie próbuję grać mądrzejszego. Pytam. Ujea to nie wiem co to jest.
 13. Mówisz w filmie, że amerykańskie myśliwce praktycznie na każdym tierze są szybsze od japońskich, a tak jest tylko na 7 i 10 tierze w dodatku nieznacznie. Ogólnie perk od walki kołowej jest bezsensu bo przydałby się japońcom, ale w praktyce zadziała tylko na ww. tierach a amerykańce go i tak nie potrzebują szczególnie z perkiem air supremacy. Co do air supremacy to +1 bombowiec tyczy się także bombowców torpedowych czy tylko nurkujących?
 14. Moim zdaniem, jeśli jakiś moduł często pada to znaczy, że ma naprawdę mało HP więc jeśli ta umiejętność działa tak, że zwiększa po prostu HP modułów o 37% to i tak będzie mało i wiele nie zmieni. Porównuje to do modułu zmniejszającego szanse na uszkodzenie ammo racka w WoT gdzie na cienkich czołgach tak naprawdę wiele to nie zmieniało.
 15. To był strasznie głupi pomysł więc dobrze że się opamiętali
×