Jump to content

Korsarz_87

Beta Tester
 • Content Сount

  1,330
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9884
 • Clan

  [CSMW]

1 Follower

About Korsarz_87

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Korsarz_87

  HMS Minotaur Tier X

  I tu jest cała sztuka, nie doprowadzać do "złych momentów". Także ja jestem na etapie uczenia sie wysp, co do tej pory uważałem za lamerstwo.
 2. Korsarz_87

  HMS Minotaur Tier X

  Czy to jest najlepszy radar w grze? 48s i 9.9km, sięga wyraznie dalej, niz spot. W kazdym razie zamieniłem dym na radar i bawie sie lepiej- jest akcja, są emocje, nie ma DD :)
 3. Korsarz_87

  HMS Hood RN VII T

  A to przepraszam, wydawała sie dość tłusta, ale fakt, nie czytałem cyferek.
 4. Korsarz_87

  HMS Hood RN VII T

  A który krążownik będzie tankował :) No ale nie będe sie kłócił, jak mowiłem, dopiero go "docieram".
 5. Korsarz_87

  Na randomach nie da się grać....

  Ostatnio poprztykałem sie z jakimś "kierofcom" Fletchera, okazało sie że Polak polaczek, bitwe dalo sie wygrac, byl ostatnim zyjacym DD, pisalem mu -fakt, dosc uszczypliwie- o cap'ach o roli DD itp. Odparł, że on ma fleta zrobionego na ZASIENK i w dupie ma capy. No okej...
 6. Korsarz_87

  HMS Hood RN VII T

  Nie doceniałem go, bo się naczytałem głupot, że niby "nic specjalnego". A zobaczcie na HP- jak u VIII. Rome przewyższa znacznie, NC lekko, od Bisa trochę odstaje. Ogarniacie? Porównuję BC VII do BBs VIII. Do tego "zombie naprawka" Do celności nie mam zastrzeżeń, no, ale dopiero go docieram. Ostatnimi czasy bardzo polubiłem typ "pancerniko- krążownika", i chyba na prawdę polubię Hooda.
 7. Korsarz_87

  Co zrobić, żeby mieć tyle samolotów??

  Jeszcze ewentualnie od rodzaju pokładu, ale tu sie zmienia rodzaj a nie liczba eskadr A i mamy tu taki temat jak "pytania nowych graczy", tam możesz sie pytać, do czego służy WSAD i nie masz prawa doznać uszczypliwości. Powodzenia!
 8. Korsarz_87

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Macie misję na Dreadnoughta? Mi ona widnieje w misjach osobistych, a nie aktywowałem żadnej takiej /EDIT/ A nie, sorry, jest w normalnych misjach, ale i tak ciekawe, ze nie ma nigdzie info, chyba, że przegapilem /edit2/ A nie, dobra, jest info, tyle że nie jakoś wyjaskrawione. Dobra, nic nie mówiłem :)
 9. Korsarz_87

  FPL (FLOTA POLSKA) - PILNA rekrutacja !!!!

  Każdy je ma. Może chiałeś powiedzieć- "nie mamy ambicji"
 10. Korsarz_87

  Mikołaj I (okręt premium IV tier)

  1) można płynać w kupie i jakaś namiastka AA istnieje. 2) można poprosić cv o osłone, zadziwiająco często znajduje sie ktoś do współpracy. 3)jak raz ładnie wykręcisz zrzut, to może cwaniak sie zniecheci. 4) możemy pograć dyon, (widze, że jesteśmy w tej samej ekipie nawet :) ) wezme jakiegoś katori na przykład, mam go zrobionego dla jaj pod full AA, ma nawet samolocik. "kompletnie niegrywalny" nawet solo, to jednak za dużo powiedziane.
 11. Korsarz_87

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To jest kawał mocnej maszyny, tylko, jak wszystkie VIII, zabija go MM* . Choć i na X jakoś tam sobie poradzi, ale do tego lepiej wziąć zało, a jak koniecznie premke to sa premki IX-X. *Nie dotyczy Asashio
 12. W języku starohebrajskim, alfabetem Morse'a
 13. Korsarz_87

  ŁODZIE PODWODNE.

  ż... że co? ŁOT? TAK PO PROSTU? wygrałem dyskusję w internecie? czekaj, ide na cepeen po browary, no przecie to trzeba uczcić. Bogdan w robocie zesra sie z zazdrości, jak mu powiem. Ale jajaaaa, żonie bym powiedział, ale śpi i w sumie niech śpi, jutro jej powiem. A tym czasem browaryyyy! :D
 14. Korsarz_87

  ŁODZIE PODWODNE.

  Bingo, szerloku. A o jakich obiektach miała by być?
 15. Korsarz_87

  ŁODZIE PODWODNE.

  Istnieją holowniki, zbiornikowce i inne jednostki pomocnicze marynarki wojennej, maja prefiksy USS, HMS itp i podnoszą bandery wojenne OBIEKTY GRY wzorowane na jednostkach pływających.
×