Jump to content

Korsarz_87

Beta Tester
 • Content count

  1,195
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8493
 • Clan

  [_S-R_]

About Korsarz_87

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

1 Follower

 1. Co to być? (robole nie pamietajo ;) )
 2. No właśnie. Mi też sie nie podoba "roma- zbiórka na wośp" ;) ale na przykład podoba mi sie Rasputin, którego aż sobie kupiłem, a co ;) Komuś rzygać sie chce na jego widok? Okej, są filtry! ;) I jeszcze takie przemyślenie z mojej strony na koniec- mawia się, że "o gustach się nie dyskutuje". Stolec prawda. Jak najbardziej można dyskutować. Szkoda tylko, ze pępuszkoświatuszki mylą dyskusję (niezobowiązująca wymiana argumentów) z przekonywaniem współrozmówcy do swojej racji za wszelką cenę.
 3. Tia... bo MI sie cos nie podoba to już nie ma prawa nikomu... Pieprzony pępkoświatyzm... I jeszcze te kompletnie abstrakcyjne czepianie sie statów, które do poczucia estetyki ma sie jak pięść do nosa... Gość miał racje z tą mentalną średnią wieku...
 4. Oczekiwanie na 9 sezon rankingówek :)

  Zeta nie ma startu do yanga. Krowa z krótkim sonarem vs ninja z OP hydro. Zanim zeta przyturla sie do granicy cap'a jest świecona i musi spieprzać, z czym i tak ma problem, a yang wpływa sobie niezauważony na środek kółka, albo przynajmniej tak, żeby sonarem sięgać na cały cap.
 5. Znikające stałe kamuflaże...

  Pozostaje pytanie- jak mimo wszystko wpadłeś na to, aby włączyć filtry? No nic, ja tez lubię wypić ;)
 6. USS Missouri

  Nazwijcie mnie płaczącym nubkiem ale moim zdaniem radary powinny całkiem zniknąć z gry a sonary niech zostaną ale okrojone do postaci z kiedyś- tylko CA i nie dalsze niż 4,5km. Dodam, ze mam dwa radarowe zakażenia (w tym Belfast) i wiem, o czym rozmowa.
 7. Zestawy bohaterskie

  polecam Scharnhorsta, ciężko sie z nim "nie dogadać" obojętnie, jaki styl Ci podpasuje.
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Pomylili jedynkę z siódemką, no popatrz. O wugje rozmawiamy... To mała pomyłka.
 9. Mikasa - reaktywacja?

  Predrednoty (przynajmniej te z jednolitą art główna) jak najbardziej mają miejsce w grze. Nie potrzeba tu żadnego "stawania na uszach", tylko troche pobujać "miękkimi statami". Każda nacja może miec swojego, każdy byłby rozpoznawalny i było by to o wiele ciekawsze "intro" do linni niż jakiś czester albo jurien.
 10. Tracę fun z gry

  Próbowałeś zamienić fungi na pasztetową? Może tu jest pies pogrzebany?
 11. Grozovoi – Tier X

  Dzięki, a teraz poprosze o rozwinięcie mysli- ogólnie na DD X słabo mi idzie, choć lubie DD, ale ponieważ ten jest podobno bardzo nietypowy, to poprosiłbym o mały instruktaż
 12. USS Missouri

  Stawiam na działko salutacyjne, stare, żeby było z klasą, a galeryjka zrobiona specjalnie dla nich chyba po to, żeby nie przeszkadzały w bieganiu np podczas alarmu /edit/ -na Konigsbergu też stoi taki złom na rufowej nadbudówce
 13. Grozovoi – Tier X

  Uparłem sie, żeby go mieć, BO TAK. Plis, niech ktoś napisze, że warto :)
 14. HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Nic nie boli, zamiast liczyć overpeny (tak z 5 na 6 trafień?) demolujesz mu wszystko i jeszcze cyta nieraz wejdzie.
 15. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  łojeeeej. widzisz, ja wydałem już z kilka tysięcy i dopiero zaczałem jako- tako wygrywać. Taka podpowiedz- pieniądz nie daje ci przewagi na polu walki, tylko pozwala na szybszy postęp (grind), szybsze zbieranie doświadczenia i kredytów. Na szczęście ta gra jeszcze jako- tako nie jest "pay to win".
×