Jump to content

Korsarz_87

Beta Tester
 • Content count

  1,138
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7668
 • Clan

  [-DRG-]

About Korsarz_87

 • Rank
  Midshipman
 • Profile on the website Korsarz_87

1 Follower

 1. Dlaczego gramy w tę grę?

  Bo jest "o statkach". Tylko to mnie tu trzyma
 2. A moze to po prostu niedoceniony krążownik? Ile to ma spota po zrobieniu?
 3. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  No to tak: Nie mam enter price, Lowy mazuri, kidda, tych wszystkich japońskich śmiesznych stock- BBków, księcia eugeniusza, Indiana- police i jeszcze paru GDZIE ONE SO ja sie pytam, powinny były sie zmaterializować w jednym zwykłym kontenerze!!! :) A tak powazniej- zwyczajnie liczyłem raz jeden jedyny na coś innego niz super-duper- szmaty na pelotke . No nic, trudno...
 4. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  Jak to k...a jest, że wszystkim wypadaja okręty i to w ilościach przemysłowych. Myslę sobie -w końcu musi sie udać- i wczoraj znowu połasiłem sie na pięciopak wielkich paczek, na przemian szmaty i kamo, to dokupiłem jeszcze jedną średnią, znowu szmaty. Wkurw i frustracja, nie wiem w sumie, jak o nazwać. A chłopaki wstawiaja screeny po kilka łodek pod rząd. JAK TO K...A NAZWAĆ????
 5. Kontenery - Dyskusja

  tia...
 6. 8 sezon rankingówek :)

  A było iść na piwo
 7. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  1)gówno 2)ochłapy Niedługo sobie namiot z tych szmat uszyję.
 8. 8 sezon rankingówek :)

  Bądź jedynym jangiem w meczyku. Dostań torpedy od własnego czapa (też jedynego w grze zresztą). I nie to, że płyne, jest kocioł, kazdy panikuje i stało sie. Nie. Stoje w dymie i sonaruje wszystkie dd, mała odległość. ten kretyn nawet nie powinien był przełączać sie na torpedy tylko lutować z działek ile fabryka dała. \Dobra, juz mi lepiej
 9. Według stanu na który rok jest model w grze? Chodzi mi o obłędne kratownicowe dźwigi i samolocik, których nie ma
 10. Tier 8 Z-23

  Powiem tak- byle do z46. On ma wszystko.
 11. Promień skrętu okrętów

  No chyba nie szukacie dokumentacji stoczniowej w tej gierce :) Chociaż, rzeczywiście, mierzi wkruwia, ze majstrują "pod stołem"- ciche nerfy itp...
 12. Czy wiadomo, ile ma być sezonów rankedów? Czy jest sens zawzinac sie na Blacka jeśli do tej pory mam skończony 1 sezon i byc może zrobie jeszcze drugi (bieżący)?
 13. Tier 9 Z-46

  Dzieki za odp, z tym kamo troche sie wygłupiłem, jasne, że trzeba brać, teraz zastanawiam sie tylko czy działa czy torpy ale szybkie ładowanie rur kusi bardziej niz ułamek sekundy dla dział. Ogólnie wrażenia póki co sa takie- niebo a ziemia do Z23, gdzie to 46 jest tym niebem.
 14. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  Szarpnałem sie na duzy pięciopak czli niecałe 50zl i wyszlo 4x komplet szmat i 1000 duplonów, także tego, fakju. Wszędzie tylko te szmaty i inne ochłapy, z dziennych kontenerów to samo. Tak, wiem, slepy los, moja odpowiedzialność i tak dalej ale jakby czasem wypadła łódka to by było miło. I co z tego, że mam ich już do porzygu, ale KURDE ZWYCZAJNIE BY BYŁO MIŁO.
 15. Blokada statów lub bot WG?

  Ale na pewno kieruje nimi cos innego- niesamowita skłonnność do zaglądania innym w głowy, portfele, talerze, majtki i staty. Do tego chorobliwa chęć naprawiania na siłe życia innym, samemu mając milion niewyprostowanych spraw. To własnie kieruje ludzmi. Wsadzanie nochala innym pod pierzyne i wpieprzanie sie z butami przez okno.
×