Jump to content
Planned Server Restart Read more... ×

Korsarz_87

Beta Tester
 • Content Сount

  1,797
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13215
 • Clan

  [DOREE]

1 Follower

About Korsarz_87

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Korsarz_87

  Flint — American premium Tier VII

  Często widuję "supertesterów"" na okrętach, które mają być wprowadzone. Czasem ktoś zapyta na czacie, jak się sprawuje nowy wynalazek. "nie mogę powiedzieć, tajne, tajemnica". Po czym pada jak bot na coopach w swoim supertajnym wehikule.
 2. Korsarz_87

  Przeszkalanie kapitana

  jest masa, to tera zostaje tylko rzeźba -takie to szkolenie kapitana. (napisałem "przeszkolić", nie "wyszkolić").
 3. Korsarz_87

  Przeszkalanie kapitana

  Z mydła na FDRa nie dasz rady przeszkolić ludzika, bo- jak wcześniej pisano- nie da sie przeszkolić na okręt premium. Po prostu go tam wrzucasz i hulasz, a jak Ci się zachce go wrócić, to nie będzie problemu. W skrócie: Na okręt premium nie trzeba (a nawet nie da się) przeszkolić dowódcy, na każdy okręt drzewkowy- trzeba. a ostatnie zmiany w "perkownicy" jeszcze tylko to ułatwiają, bo jest oddzielny blok perków dla każdej klasy, więc mamy bardziej uniwersalnych dowódców.
 4. Korsarz_87

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Suby są o wiele łatwiejsze do zbalansowania, niż CV. Zresztą, co wam przeszkadzają suby? Bo co, bo mogą sie schować? A DD to już spoko?
 5. Korsarz_87

  Ki diabeł? Wargaming podprowadził 2 okręty!!!!

  Ale że co
 6. Korsarz_87

  Ki diabeł? Wargaming podprowadził 2 okręty!!!!

  Nie napisałem "zarobiony" tylko "zrobiony". A przerwa od WoWsa mi sie przyda, przynajmniej skończe U-253. Mimo wszystko, dzieki za sugestie.
 7. Korsarz_87

  Sens grania na małym dystansie na tierach VIII+

  no i sie wydało. A myślałem, że zachowałem "poker fejs".
 8. Korsarz_87

  Ki diabeł? Wargaming podprowadził 2 okręty!!!!

  Nie, zrobiony lekko jestem. Ale walić to , niech naprawiają bład, bo nie widze powodu dla zmuszania sie do używania wadliwego produktu.
 9. Korsarz_87

  Sens grania na małym dystansie na tierach VIII+

  Cziter. Nie dość, że używa WSADu, to jeszcze spogląda w prawy dolny róg. Nie martw sie koleżko, ticket już leci, tylko doskrobie na kartce ołówkiem.
 10. Korsarz_87

  Ki diabeł? Wargaming podprowadził 2 okręty!!!!

  A ja mam problemy z samym zalogowaniem, "zamraża" sie na ekranie logowania (kółeczko logowania kręci sie w nieskończoność), a nawet jak zatrybi, to potrafi wywalić po kliknięciu w jakąś zakładke, skończyło sie uninstalką, co prawda miałem zamiar zainstalować ponownie, ale dałem se siana jak zobaczyłem ile wazy gra, a tak sie składa, że niestety mam limitowany internet. Gwoli jasności- nie zamierzam pisać do żadnego sraportu, mam to w dupie. Wows out, posklejam sobie model, może z wiatrówki postrzelam...
 11. Korsarz_87

  Agincourt V PREMIUM

  Taki sentyment shiplovera, okręt na swój sposób jest unikalny- te 7 wież. Niby nic, a coś. Szkoda, że aż 36s przeładowania dla drednota, który w sumie powinien być na IV- przynajmniej z takim przeładowaniem. Na V spokojnie mógłby mieć ze 32s
 12. Korsarz_87

  Agincourt V PREMIUM

  to sie inne nalepi
 13. Korsarz_87

  U.S.S Enterprise

  Chyba tylko liczyć na mega farta w paczkach świątecznych czy innych superkontenerach.
 14. Korsarz_87

  WAR THUNDER DD, CA i BB

  WT jest nawet spoko, przez długi czas miałem wielkie oprory, bo nie potrafiłem ogarnąć zasad, ale ktoś mi w końcu wytłumaczył "z czym to sie je" i doceniłem ten "prawie-symulator" bez smoków i chińskich bajek. Chętnie poświęcił bym więcej czasu, ale maksymalnie wkurza mnie, ze kiedy nie odpale gry, to jest jakaś aktualizacja i to wcale nie mała. Na pewno fajnie, że w końcu rozdzielili flote- na przybrzeżną i pełnomorską. Jak mi sie odnowi limit internetu i dościągam aktualizacje, to podam nick i może coś tam razem pogramy.
 15. Korsarz_87

  Agincourt V PREMIUM

  Doczekałem sie :)
×