Jump to content

Korsarz_87

Beta Tester
 • Content Сount

  1,481
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10685
 • Clan

  [CSMW]

1 Follower

About Korsarz_87

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Korsarz_87

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Mnie od zamkniętej bety, poza tym- wszystko zgoda.
 2. Korsarz_87

  Zwycięstwo

  W konkursie "statek z papieru" wygrałem słuchawy i płyte główną, też szły długawo, oddzielnymi paczkami, doszły chyba w rosstrzale miesiąca. Aż do supportu pisałem, bo myślałem, że złe dane podałem, czy coś. Ale w końcu doszły. I jeszcze Tyrpyca wygrałem wtedy. Myślałem, że zesram sie ze szczęścia.
 3. Korsarz_87

  Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

  Gorzałka, moje nazwisko. Podskoczysz? :)
 4. Korsarz_87

  Na randomach nie da się grać....

  Bo "myślą", że to coś da. Nie znają zasięgów. Tak samo, jak nyrnberg rzucający torpedy do celu odległego o 15 km. No bo przecież MA torpedy, to se strzeli, nie?
 5. Korsarz_87

  Na randomach nie da się grać....

  Parafrazując: Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu edit, zanim w wows nie dodali informacji na czacie o zużywaniu sprzętu eksploatacyjnego. Zabawne, ale musiałem wyedytować. Goomich
 6. Korsarz_87

  Giulio Cesare

  Ja odwiedzam, bo mam szpanerskie helołinowe kamo, ale dam ręke uciąć (tylko nie swoją), że od pewnego czasu musiałem od nowa uczyć sie celować Imperatorem. Jednak od czasu jego premiery pojawiły sie nowe jednostki, o których powiedział bym, że go deklasują, a przynajmniej są bardziej elastyczne w obsłudze. Stare premki, choćby kiedyś były "OP", są dewaluowane przez zmiany "globalne". Premki niech nie będą nerfione, ale nie są też buffowane, co w zmieniającym sie środowisku jest dla nich wystarczającym "wygaszaczem".
 7. Korsarz_87

  Statistiki prywatne.

  Nie prowadzić ich. Nie ma statystyk- nie ma problemu.
 8. Korsarz_87

  kasa Misiu kasa

  Wcale, bo nie byłem wtedy w pracy
 9. Korsarz_87

  Armada: HMS Exeter

  Szkoda że nie ma radaru i losowań -4/+0
 10. Korsarz_87

  Tier 10 Z-52

  Nie jest historyczna, jest współczesna :) A tak poważniej- to nie symulator ani jego namiastka, też nie dokumentacja historyczna. W błąd może wprowadzać fakt, że obiekty gry są wzorowane na realnych jednostkach, ale to jest "szczelanka" taktyczno- zręcznościowa "na motywach". I z takim podejściem na prawde jest zdrowiej próbowac czerpać z tego przyjemność.
 11. Korsarz_87

  Brytyjskie lotniskowce: Unikalne właściwości

  To obecnie trzeba cokolwiek UMIEĆ na CV? Rework perfekcyjnie zrobiony pod małpki (kojarzy mi sie taki gif dawno temu z WOTa jak jakiś małpiszon klikał na pałe w myszke i "grał" artą).
 12. Wiem o tym, pozwoliłem sobie na uproszczenie. Chciałem tylko zwrócić uwage, że małe jednostki torpedowe zostały wymyślone właśnie dla zwalczania wielkich jednostek. A, i torpedowce miały jakieś tam działka- skromne, ale jednak.
 13. Korsarz_87

  kasa Misiu kasa

  od 10.2011 wot/wows strzelam, że 6-7 k, i pies to ganiał. co sie pobawiłem, to moje. Zaoszczędzone pieniądze szczęścia nie dają, tylko te wydane.
 14. No, fajny zalążek artykułu, ale zabrakło najważniejszego- genezy. Pradziadkami uniwersalnych DD są XIX-wieczne torpedowce wymyślone właśnie po to, aby niszczyć największe i najcenniejsze jednostki poprzez skryte podejście i ugodzenie poniżej linni wodnej (i pancerza).
 15. Korsarz_87

  Na randomach nie da się grać....

  O w mordkę. Albo miał mega pecha, bo torpedami trafił trzy ogryzki, albo był bardzo, ale to bardzo zawzięty, bo od jakiegoś czasu obrażenia z TK są znacznie zredukowane.
×