Jump to content

Korsarz_87

Beta Tester
 • Content count

  1,277
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9486

About Korsarz_87

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

1 Follower

 1. Dlaczego weekendy są takie rakowe??

  To jest gra wieloosobowa w charakterze bitew losowych. Oznacza to tyle, ze wchodzisz do gry w środowisku LOSOWYM. Wchodzisz w random i dziwisz sie, ze jest random. Rady? Pyknij sobie w coś singleplayer.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Co brałeś? Tylko nie mów, że nic, bo jeśli to prawda, to... świecie, skończ sie i zacznij od nowa, może tym razem wyjdzie.
 3. HMS Emerald Tier V

  Przy obecnym spieprzonym MM który niby ma chronić nubków na IV-V, nie ma sensu trzymać na stałe żadnej V z nielicznymi wyjątkami, które dopiero na VII mają żarcie, jak na przykład Kamikaze.
 4. Nasze osiągnięcia

  Osiem utopień. Pierwsze pięć zrobiłem prawie sam czyszcząc flankę. Było by 9, ale nie wyczekałem arkansasa jeszcze 2s i po moim strzale został mu jakiś trzycyfrowy ogryzek, który ktoś spalił. Przez długi czas wszystkie fragi były moje, na koniec- przwie wszystkie. Tylko ten arkansas....
 5. "Superkontener"

  Może i sie doczekamy, ale na razie są inne priorytety- Papa Smerf i Sasha Grey jako kapitanowie.
 6. "Superkontener"

  No dobra, spoko, może komuś chorągiewki są bardziej potrzebne, a innemu mniej- mi akurat te na zarobek- wcale. Chodzi mi raczej o to, że jak ktoś bierze typ kontenera specjalnie pod węgiel, to niech w takim typie skrzynki nie wypada same 100 flag i nic więcej jako SK.
 7. "Superkontener"

  Dzień dobry. Tak, wiem, zakładam nowy płacztemat z upy jak gimbus jakiś, ale pies mnie ganiał. No to tak: Proszę państwa, kiedy wybieram rodzaj kontenera do otworzenia "więcej zasobów" to zgadnijcie, co mnie motywuje? -Węgiel. TYLKO. Nie flagi, ani nawet free exp. Zgadnijcie teraz, jakie odczucia dominują, gdy nagle pojawia sie superkontener. No, lekka podnietka, i domysły na temat, co tam moze być. Okręt? spoko by było. Tona węgla? oooł je, Salem o wiele bliżej. A może chociaż z 5k fraj expa? Też by było spoko. Otwieram. 100 flag na +20% kredek. Dziękuję za uwage, można wracać do swoich zajęć.
 8. Kontenery Royal Navy

  Ogólnie nie mogę narzekać, wypadły w takiej kolejnosci- Ikarus, a-kutas-ta, żervis. Jakby jeszcze wpadł The Błyskawica to by było pięknie, ale i to wystarczy :)
 9. HMS Icarus [VI]

  i tylko nieznacznie wytraca przy skręcie, można cały czas kręcić bączki przy 34-35w. Paradoksalnie najwięcej "zamula" przy wychodzeniu na prostą, spada do 33w
 10. Graf Spee - Tier 6 Premium

  Dopiero zauważyłem ciekawostkę graficzną między kominem a hydroplanem. Wiecie, co to? Podpowiedź- coś jak czwarty komin Emdena :)
 11. HMS Lightning [VIII]

  Nie COŚ by sie znalazło, tylko jest gotowy model- Grozovoi, a na IX jakaś zubożona wersja, lub wykokszony Tribal. /edit- IX to nic innego jak Wicher II, bo przecież proj.50n to już ORP Warszawa./ Ale priorytetem sa zapewne radzieckie lotniskowce, chińskie monitory rzeczne, albo skórki a'la "czarodziejka z księżyca".
 12. Kontenery Royal Navy

  Trzeci etap dyrektyw został zamknięty kontenerem, z którego wypadła misja na legendarny autobus przegubowy. Wcześniej jedno wielkie NIC.
 13. Dziękuję ze zepsucie weekendu

  Czyli nie tylko ja tak miałem. Z tego, co sie domyślam, to game center (czy jak zwał) robi ten syf, wszedłem z pominięciem tego i jest normalnie.
 14. Wysoki ping

  Wygląda na to, że WGC tak syfi, gdyby ktoś miał podobny problem.
 15. Wysoki ping

  Wiem, że jest od tego "dział techniczny", ale pozwole sobie na małe wykroczenie, bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi- tylko dziś mam okazje troche popykać przed kolejna delegacją. Otóż- gra zachowuje sie tak, jakby miała wielkie opory do poprawnego łączenia sie z serwerem. Opornie sie loguje, po kliknieciu 'bitwa' bywa, że jeszcze ze dwa razy musze sie zalogować (wywala do ekranu logowania), a jak już sie uda wejsc do bitwy, to ping skacze od 200 do 1000. Tylko coopy wyglądaja normalnie. "Speedtest" pokazuje stabilne 22ms pingu. Czolgi tez śmigają normalnie. Co to może być? Czy możliwe, żeby próba instalacji innej gry coś namieszała w plikach? Czy ktoś inny w ogóle ma podobny problem?
×