Jump to content

Saspl

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5701
 • Clan

  [-DWS-]

About Saspl

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Saspl

  Konwój: obroń lub zniszcz!

  @bloodminister ale żebyśmy dawali Wam 'odzew' musimy widzieć zmiany, tak wiem czasami to ciężko zauważyć. Choć np, zmiany o jakich ja pisałem widać było by od razu.
 2. Saspl

  Konwój: obroń lub zniszcz!

  A i tak nikt nie zada sobie trudu podyskutowania z graczami .... :( Smutne, ale prawdziwe. MOIM osobistym zdaniem ten tryb powinien mieć zupełnie inne limity dla 6-7 jednostek 1 pancernik 2-3 krążowniki i reszta DD, jeśli tych jednostek było by więcej to (dla 12 jednostek) max. 1 lotniskowiec, max 2 pancerniki , max 4 krążowniki i reszta to DD Mapa powinna być tak ze 4 razy większa trasa konwoju nie powinna być znana ( co najwyżej strona z której może płynąc konwój). Obrona powinna mieć jednostki o klasę słabsze (czyli na 12 okrętów max 1 lotniskowiec, max 1 pancernik, max 4 krążowniki i reszta to DD) [ale tu bym się nie upierał za mocno choć atakujący powinni mieć lekką przewagę]
 3. Saspl

  Konwój: obroń lub zniszcz!

  Panowie z WG bardziej się chyba nie dało sp****lić operacji konwojowych !!! Sam rozegrałem zaledwie 2 mecze (jeden atak - wygrany, jeden obrona - przegrana) ale obserwowałem jak kumple grają i powiem tak, na 20-ścia kilka meczy było 12 ataków i 13 obron. WSZYSTKIE ataki zakończone sukcesem i WSZYSTKIE obrony to porażki ... Nie ma NIC ciekawego, skoro atakujący od razu wie, gdzie są transportowce. A obrona musi dopłynąć do konwoju. Może zmieńcie to ... żeby obrońca był bliżej a atakujący musiał poszukać konwoju? A i jeszcze jedno, zarówno w swoich grach jak i obserwowanych było po 1 !!! niszczycielu. Cała reszta to krążowniki i pancerniki. Dużo pracy potrzeba, żeby ten tryb był interesujący
 4. But I'm not interesting in modify existing base. I'm looking for information to try to create Polish Naval Base Hel from 1939. Photo from German Plane from 1939 year.
 5. Hi, I'm looking for information how to create local navy base, like Dunkirk, London, New York etc. Can someone tell me where I can find it?
 6. Saspl

  How to create my own local dockyard?

  I'm sorry - wrong words. I'm not interesting in creating dry dock (like with Puerto Rico) I'm looking for information how to create harbour (?) like Dunkirk, London, New York etc. P.S. Sorry english isn't my native language, and I can read more than write.
 7. Hi, I'm looking for information how to create local dockyard. Can someone tell me where I can find it?
 8. Saspl

  Jak stworzyć nowy port morski w WoWs?

  Nie, nie zaimplementowany do gry przez WG ale udostępniony społeczności na podobnej zasadzie jak mody. Ja nie mam pojęcia czy jest to możliwe, dlatego pytam mądrzejszych. Wspierałem się tą wiadomością: http://www.modsworldofwarships.com/0-5-9-0-chinese-dragon-custom-port/
 9. Witam, nie mam pojęcia gdzie o to zapytać, to pytam tutaj. Jeśli powinno to być gdzie indziej, to bardzo proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Szukam informacji jak są tworzone porty jakie są dostępne w WoWs. Kiedyś do wersji (chyba 0.7.5) był jakiś stworzony przez społeczność, ale to był efekt końcowy. A ja chciałbym (o ile nie jest to tajemnicą) poznać w jaki sposób od "0" stworzyć własną bazę dla okrętów. Jestem pod wielkim wrażeniem wyglądy portu w Dunkierce. Jeśli ktoś byłby w stanie nakierować mnie na odpowiedni trop to będę bardzo wdzięczny.
×