Jump to content

YabbaCoe

WG Staff
 • Content Сount

  9,535
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4949
 • Clan

  [WG]

About YabbaCoe

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia
  [WG]

Recent Profile Visitors

22,581 profile views
 1. Rozhodně, já budu rád za jakýkoliv report. Stejně bych chtěl dopředu poprosit, ty reporty psát do Hlášení chyb pro relevantní update. Přibližně během zítřka budu vytvářet vlákna pro 0.11.7.
 2. YabbaCoe

  Otázky a odpovědi

  No je možné, že se jedná o nějaký grafický bug. Jenže já, jako obvykle, se snažím přijít na to, kdy, kde a za jakých okolností se to stává. Stejně tak je pro mě důležité vědět, zda se to děje pouze u tebe, či zda je to globálnější problém. S tím hardwarovým zrychlení to právě musíš odškrtnout, abys to nepoužíval. Je to vlastně to samé, co před časem se muselo jít do souboru config kde se přepisovalo z True na False. Takže tě poprosím, odškrtni si to hardwarové zrychlení a pak restartuj hru.
 3. Byť tu hru sám znám a hrával jsem ji (bohužel), poprosím přesuňte diskuze o cizích hrách do sekce off-topic. Děkuji za pochopení
 4. Tato chyba se vyskytovala velmi velmi výjimečně. Vlastně myslím, že můžu říct, že to bylo na základě jednoho reportu, který jsme na toto obdrželi. Pokud by to byla chyba, kterou by reportovalo mnohem více lidí, pak bych o ni rozhodně informovali. Jenže zrovna v tomto případě se vyloženě jednalo o jednotlivou hlášku. Občas tam můžeš vidět i hlášku o tom, že byly opraveny textury podvodního světa na jistých mapách. Velmi často tyto místa jsou přímo hlášeny mnou. Kolikrát na základě toho, co mi vy samotní zmínite, nebo třeba něco, co se stalo kolegovi a já to stejným způsobem zreprodukoval a nahlásil. Tato chyba se pak opravila aniž by si ji kdokoliv z hráčů všiml. No někdo včera na to upozornil tady na české sekci fóra, takže zjevně je to používáno.
 5. Nepočítá se bohužel s tím, že by se rvačky na IV tieru počítaly do denních misí.
 6. Co jsem se tak mrkl, tak jsi hrál bitvu s De Grasse a Devonshire, což možná byl ten důvod, proč ti to nepřipsalo v té době. Nicméně následně jsi měl bitvu s Königsbergem a Derfflingerem, což by mělo následně tyto výskledky počítat.
 7. YabbaCoe

  Otázky a odpovědi

  V případě, že se ti to stane znovu, mohl bys případně udělat screenshot, či aspoň zjistit, u kterých lodí nebo za jakých okolností se to děje?
 8. YabbaCoe

  Aukce na majáku: Patrie a Edgar

  No jednak to, co jsem studoval jsou mezinárodní vztahy na úrovní států a vlastně větších institucí stylu EU, NATO apod. Přece jenom diskuze a komunikace na takové úrovni je mnohem více úřednická a jedná se o vzájemné vyjednávání na případné spolupráci či společném postupu v rámci některých stěžejních témat. Tam přece jenom komunikace je absolutně odlišná od toho, jak se komunikuje zde. Přece jenom moje práce je přinášet informace ohledně hry či případně nadcházejících věcí, snažit se vysvětlovat věci a předávat zpětnou vazbu. A myslím, že je jasné, že existuje hromada informací, které jsou pouze interní, externě se o nich nemluví, či de facto ani já nemám přistup k těmto informacím. Rozhodně pak nemůžu zveřejňovat jakékoliv informace, které třeba ještě nejsou naplánovány na zveřejnění. Kdybych to udělal, příjdu o práci. Takže není to tak, že bych nechtěl na něco odpovídat, ale vyloženě se pohybuju jen v takových mezích, jak je to jen možné. Stejné chování a jednání můžeš od CM vidět prakticky po celém světě, takže to není jen mnou. Že případně se mnou nesouhlasíš, či mě nemáš příliš v lásce, to chápu a rozhodně ti to nemám za zlé. Každý přece jenom má jiné preference a očekávání od různých věcí.
 9. YabbaCoe

  New Map — Closed Testing (DB 337)

  Thank you for the photo! That is so cool, that you basically can see the entire battle map. I forwarded this picture to my colleagues and they all agreed, that this is amazing. I will try to check, if we will add your island there atleast on background.
 10. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Jo pardon, jsem to přehlédl, že to tam není celé. Stává se ti to jen u Bismarcku, nebo i u ostatních lodí? Ohledně zbrojnice, máš odkliknuté hardwarové zrychlení v nastavení hry? To by mělo právě tyto problémy vyřešit. Co se týče myší v Azur Lane přístavu, byl to bug a v 0.11.7 už je to opraveno.
 11. Commanders! The Dutch destroyer Tromp has been added to the game for testing. Read more Please note that all information in the development blog is preliminary. Announced adjustments and features may change multiple times during testing. The final information will be published on our game's website.
 12. YabbaCoe

  Vývojářský blog

  Ta tabulka je pro případy, abys mohl získat odměny pro další lodě, aniž bys je musel hrát. Proto je to rozdělené na ty počty lodí. Si právě vem, že ti hráči, kteří těch lodí mají přes 400 jednoduše nemůžou stíhat hrát všechny, především ty, které nehrají tak často, či případně vůbec.
 13. Yes, as it is mentioned below in the DevBlog ""Rare bonuses" container includes Level 3 bonuses, three of each type: +160% Credits, +800% Ship XP, +800% Commander XP, +2400% Free XP;"
 14. YabbaCoe

  Otázky a odpovědi

  Nic ti nepropadne. To, že začíná nová sezóna znamená, že bude možné zase nějakou další linii resetovat za dvojnásobek. Nicméně ty "bonusy" ti u resetovaných lodí zůstanou do té doby, než odehraješ s danou lodí bitvu. Stejně tak můžeš tu samou linii resetovat několikrát, čím můžeš bonusy hromadit na sebe.
×