Jump to content

YabbaCoe

WG Staff
 • Content Сount

  2,431
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3761
 • Clan

  [WG-EU]

About YabbaCoe

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YabbaCoe

  Aktualizace 0.8.11: Nový rok

  Konkrétní matematiku, či "for life" postup ti bohužel nedám, jelikož něco takového sám nemám. Mise jsou obtížné, velmi obtížné, to rozhodně. Vyžadují velký grind přes Vánoce, což je skoro nereálné, pokud nebudeš pořádně hrát denně. Je to trochu moc, samotného mě to překvapilo a sám jsem zvědav, kolik lidí to dokončí bez vynaložených dublonů. Na druhou stranu, konečná odměna je speciální loď X tieru, což má poměrně obrovskou cenu. Tím pádem je to vyloženě odměna za brutální grind, kdy mezitím po cestě získáš i Gorizii. K tomu však dostaneš hromadu Santových kontejnerů, dokonce čtyři jen za navštívení Zbrojnice. Pak sněhové vločky. Tím pádem chápu, že jste někteří naštvaní za to, že nepůjde lehce získat Puerto Rico, na druhou stranu máte šanci získat hromadu věcí během této aktualizace.
 2. Kapitáni! Pokračujeme ve zdokonalování vizuální stránky naší hry. Mapy „Trojzubec“ a „Sousedé“, a také přístavy „Hamburg“ a „Marseilles“, byly aktualizovány novým modelem osvětlení a vylepšenou technologií HDR. Přidali jsme stabilizací stínů při pohybu a rotaci kamery. To omezí chvění a blikání. Proces spuštění hry se také zlepšil: aktualizovali jsme načítací obrazovku a zvýšili rychlost načítání herního klienta. Na následujících obrazovkách byla odstraněna načítací animace typu bitvy: tvorba týmů do bitvy, načítání bitvy a statistiky bitvy. Byla snížena doba načítání klanové základny. Zvýšila se rychlost opuštění herního klienta při aktivovaném režimu celé obrazovky.
 3. Kapitáni! V aktualizaci 0.8.11 proběhly následující změny: Japonská letadlová loď IV. úrovně Hōshō Změnily se parametry míření torpédových bombardérů Dříve nebyl zaměřovač torpédových bombardérů lodi IV Hōshō ovlivněn manévrováním, díky čemuž bylo míření značně snazší. Nyní se možný úhel shozu torpéd s manévrováním zvyšuje. Tato změna omezí efektivitu letadlové lodi a obnoví postup parametrů japonských torpédových bombardérů. Americká letadlová loď X. úrovně Midway Změnily se statistiky torpéd: Maximální poškození se zvýšilo ze 4 233 na 5 067 Šance na způsobení zaplavení se zvýšila ze 33 % na 42 % Po posledních změnách byla X Midway ve srovnání s ostatními loděmi hroší. Zvýšené poškození torpéd zlepší výsledky torpédových bombardérů, zatímco Midway samotná bude efektivnější. Americký křižník X. úrovně Salem Doba účinku spotřebního doplňku „Přehledový radar“ se zvýšila z 25 na 40 sekund Tato změna zvýší efektivitu lodi v bitvě a bude díky ní moci lépe bojovat proti torpédoborcům a kontrolovat klíčové pozice na mapě. Německé bitevní lodě Nastavení elipsy rozptylu granátů děl hlavní baterie je nyní stejné jako u amerických a britských bitevních lodí Tato změna zvýší přesnost palby německých bitevních lodí. Změny ve vylepšeních „Úprava hydroakustického vyhledávače 1“ se nyní dá nainstalovat na jakoukoliv loď VI. a vyšší úrovně, pokud je vybavena spotřebním doplňkem „Hydroakustický vyhledávač“. Toto vylepšení lze nyní namontovat na německé bitevní lodě.
 4. Kapitáni! V aktualizaci 0.8.11 se bude konat 10. sezóna hodnoceného sprintu ve formátu 1 proti 1 s loděmi VIII. úrovně v režimu „Nadvláda“. Bitvy budou probíhat v rámci omezené bojové oblasti na mapách, které již dobře znáte. Díky omezenému prostoru budou bitvy více dynamické i navzdory minimálnímu počtu účastníků. Obvyklá omezení systému tvorby týmů ohledně tříd lodí jsou pro tento sprint vypnuta. Například při hraní s bitevní lodí můžete stát proti křižníku. Začátek: Pátek 27 Prosince 10:00 SEČ Konec: Pátek 03 Ledna 09:30 SEČ
 5. Kapitáni! V aktualizaci 0.8.11 na vás čekají tři klanové rvačky s neobvyklým formátem. Vaše vítězství budou odměněna kredity, uhlím, elitními ZK velitele, ocelí a kontejnery „Dárek od Ježíška“. Data Pátá klanová rvačka bude probíhat 21. prosince ve formátu 9 proti 9 s loděmi V. úrovně Šestá klanová rvačka bude probíhat 28. prosince ve formátu 4 proti 4 s loděmi VIII. úrovně Sedmá klanová rvačka bude probíhat 4. ledna ve formátu 12 proti 12 s loděmi X. úrovně Každý klan si bude moci vybrat svůj preferovaný hlavní čas: CIS 15:00 – 20:00 UTC EU 17:00 – 22:00 UTC NA 00:00 – 05:00 UTC ASIA 11:00 – 16:00 UTC
 6. Kapitáni! Válčíte už na našich virtuálních mořích pěkných pár let? Pak je vysoce pravděpodobné, že jste shromáždili velmi působivou sbírku vzácných herních předmětů. Kapitánův deník vám umožní sledování vašeho postupu ve sbírání lodí, nášivek, velitelů, kamufláží a vlajek. V horní části přístavu klikněte na svou přezdívku a z rozbalovací nabídky vyberte „Kapitánův deník“, abyste se podívali na všechny herní předměty, které jste nastřádali. Jaké jsou vaše názory na kapitánův deník?
 7. YabbaCoe

  0.8.11 - Hlášení chyb

  Kdyby se náhodou někdo setkal s tímto problémem...
 8. Kapitáni! Někteří z vás se pravděpodobně setkali s problémem, který se objevil s aktualizací 0.8.11 - že vás hra vykopla ze stránky pobitevních statistik na přihlašovací obrazovku. Připravili jsme opravu této chybky, kterou určitě začleníme do další aktualizace. Abyste aplikovali tuto opravu, měli byste následovat tento manuál krok po kroku: Vypněte hru Stáhnete archiv Install_patch_fix_for_0.8.11 (1).zip Odzipujte tento archiv do složky se hrou (tam, kde můžete vidět složky bin32, bin64, screenshot atd.) Běžte do odzipované složky "Install_patch_fix_for_0.8.11" Spusťte soubor "apply-patch.bat" Aplikujte změny napsáním čísla "1" do vyskočeného okna a následně zmáčknetě Enter Spusťte hru Pokud tato oprava nepomůže, prosíme napište nám do tohoto vlákna, nebo napište na Hráčskou podporu. V případě, že se setkáte s dalšími problémy po aplikování této opravy, můžete tyto změny revokovat spuštěním "apply-patch.bat" a vybráním možnosti "2" a stistknutím Enteru a znovuspuštěním hry. Omlouváme se za veškeré problémy tímto způsobené.
 9. YabbaCoe

  0.8.11 - Dok a Puerto Rico

  No sám jsem zvědav.
 10. Kapitáni! V přístavech všech hráčů se objeví loděnice. To je místo, kde začne výstavba amerického křižníku X. úrovně Puerto Rico. Proces výstavby lodi je rozdělen do šesti etap a ty jsou rozděleny do 36 fází. Pro dokončení lodi musíte projít všemi etapami výstavby – od položení kýlu až po instalaci lodní výzbroje a palubního vybavení. Dokončení každé etapy vám vynese hodnotné odměny, jako jsou kontejnery „Dárek od Ježíška“, trvalé sváteční kamufláže pro lodě VIII. úrovně, ocel, uhlí a dny prémiového účtu Warships. Dokončete všechny etapy a získáte křižník X Puerto Rico spolu s exkluzivní trvalou kamufláží. Proces výstavby bude automaticky pokračovat od 16. prosince do 13. ledna. Abyste loď postavili včas, budete muset využít posilovače. Některé z nich jsou dostupné výměnou za dublony, jiné za speciální dočasný zdroj, kterému se říká loďařské žetony. Nechcete utrácet žádné dublony za posilovače jen proto, abyste dokončili výstavbu lodi Puerto Rico včas? Puerto Rico se dá zcela postavit jen s pomocí posilovačů dostupných za loďařské žetony. Chcete-li toho docílit, stačí vám dokončit nařízení akce, zdolat denní mise a nevynechat žádné každodenní dodávky, abyste co nejdříve získali více loďařských žetonů a aktivovali posilovače v docích.
 11. YabbaCoe

  0.8.11 - Nový rok

  Samozřejmě, že musel.. já bych to založil už včera, ale zasáhla mě rýmečka... Každopádně klidně sem napiš své názory. Je důležité, aby se komentáře objevily co nejvíce
 12. YabbaCoe

  0.8.11 - Nový rok

  Kapitáni! Novoroční dárky Vstupte v aktualizaci 0.8.11 do zbrojnice a zdarma dostanete dva kontejnery „Dárek od Ježíška“. Dva další kontejnery „Dárek od Ježíška“ na vás čekají na kontejnerové lodi ve vašem přístavu. Do zbrojnice byla přidána nová sekce – Dárky od Ježíška. Zde budete moci vyměnit dublony za různé balíčky se třemi typy dárkových kontejnerů od Ježíška. Ty mají šanci na padnutí jedné z 86 prémiových lodí a dalších odměn. Sněhové vločky Jak se již stalo zažitou tradicí, budou na lodích V. a vyšší úrovně sněhové vločky se svátečními bonusy. V závislosti na úrovni lodě dostanete za jejich sfouknutí uhlí, ocel nebo kontejnery „Dárek od Ježíška“. Upozornění: každou sněhovou vločku lze z lodi během aktualizace 0.8.11 sfouknout jen jednou. Novoroční nařízení Nová herní akce nabízí 82 misí v sedmi nařízeních. Za dokončení nařízení a jejich misí dostanete odměny. Vynikají zejména následující odměny: VII Gorizia Tematická trvalá kamufláž „Nový rok“, kterou lze použít na většinu lodí VIII. úrovně Kontejner „Velký dárek od Ježíška“ Čtyři kontejnery „Dárek od Ježíška“, které mají šanci na padnutí prémiových lodí 1 950 loďařských žetonů – potřebných k zakoupení posilovačů výstavy do loděnice 24 loďařských kontejnerů, z nichž padají předměty nové sbírky Devět míst v přístavu 18 180 uhlí 2 250 oceli Chcete-li získat loď VII Gorizia, můžete hrát svým vlastním tempem a splnit pět z 13 misí ve třetím nařízení. Zbývající čtyři nařízení jsou určena pro ty nejodhodlanější hráče – ty kapitány, kteří touží po urychlení výstavby žádoucího křižníku X Puerto Rico. Nařízení půjdou splnit do 14. ledna. Loďařská sbírka Nová sbírka sestává z 20 předmětů, které souvisí s různými etapami procesu výstavby lodi, přičemž za příklad posloužil americký velký křižník z období druhé světové války. Sbírka vám nabízí náhled na výstavbu lodi z různých úhlů pohledu. Začíná etapou položení kýlu, pak se přesouvá k hlediskům těch, kteří jsou do procesu výstavby zapojeni, ke strojům používaným v loděnicích a k výzbroji a výbavě lodi. Předměty ze sbírky se dají získat pouze z loďařských kontejnerů.
 13. Kapitáni! Ve World of Warships začínají novoroční oslavy! Letos jsme pro vás nachystali hromady dárků a svátečních aktivit. Můžete postavit loď, shromáždit předměty z nové sbírky, sfouknout sněhové vločky, bojovat v duelech v hodnoceném sprintu, vychutnat si vizuální zdokonalení a užít si mnoho dalších funkcí. Konkrétní informace o aktualizaci si můžete přečíst v článku k aktualizaci. Konkrétní témata můžete diskutovat v následujících vláknech: Nový rok Dok a Puerto Rico Kapitánův deník Klanové rvačky Hodnocený sprint Změny ve vyvážení hry Technická vylepšení Jaké jsou vaše názory na tuto aktualizaci? Napište nám své názory!
 14. Kapitáni! Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně: Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy WGCheck Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete: WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému! Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log: Následně udělejte tiket na Hráčské podpoře: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory. Děkujeme
 15. YabbaCoe

  0.8.10 - Hlášení chyb

  Kapitáni! Děkuji za vaše hlášení chyb. Jelikož dnes přichází nová aktualizace, tak zamykám toto vlákno. Děkuji za pochopení
×