Jump to content

YabbaCoe

WG Staff
 • Content Сount

  2,800
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4073
 • Clan

  [WG-EU]

About YabbaCoe

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YabbaCoe

  Aktualizace 0.9.2.1: apríl

  na stránkách je to UTC, nezapomeň, že jsme momentálně v SELČ, čili UTC+2
 2. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Spolupráce s Dashou samozřejmě je, přece jenom je u každého videa k aktualizaci. Ohledně přidání dalších verzí, o ničem nevím momentálně. Ale dle mého názoru v budoucnu se to doplní... Jen jsem ti napsal, že i takto můžeš nějakou bednu získat. Těch možností, jak krabice a potažmo žetony získat bylo poměrně dost. Každopádně dosáhl jsi "zadarmo" na loď VI tieru, vidíš. V předchozích případech se mohla stát situace, že jsi měl smůlu a nedostal žádnou...
 3. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Nemusíš, jen ti je dána možnost něco získat navíc. K tomu to stačí jen zapnout, třeba vypnout zvuk a nechat to běžet. Ostatně to je standardní postup u klasických Twitch Drops...
 4. YabbaCoe

  Otázky a odpovědi

  Založil jsem to už teď:
 5. YabbaCoe

  Mainz

  Německý křižník VIII tieru Mainz Odkaz na EN Wiki
 6. Kapitáni! Ten okamžik, na který jsme všichni netrpělivě čekali je tady! Nemožné se stalo skutečností a tak je mi nesmírnou ctí oznámit, že legendární písmeno ň bylo ve hře konečně opraveno!!! Slíbil jsem vám, že to bude můj hlavní úkol, abych zařídil, že toto písmeno bude ve hře opraveno. Díky neúnavné práci mých kolegů v Petrohradu a asi tisícovce připomenutí buď mnou, nebo Tuccym, písmeno ň spatřilo světlo světa World of Warships! Tímto okamžikem tak končí jedna éra. Éra, kdy jsme museli žít v neúplném světě bez ň. Teď už máte umožňeno použít každou úroveň, spotřební doplňky a také každou hlaveň vašich lodí! Zde máte příklady, kde se ň konečně objevilo, ať to nemusíte zdlouhavě sami hledat: a samozřejmě především chat! Tak si ň naplno užijte !!! (Prosíme všechny, napište do komentářů ň, jako vzpomínku na doby dávno minulé. Děkujeme)
 7. Of course not! Cap is the best out of the best! He even took contol over WoWs!
 8. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Výborná otázka, na kterou vlastně nemám přesnou odpověď, jelikož my sami tady vlastně nemůžeme s jistotou říct, kam vlastně tyto lodě spadají. To pravidlo o nemožnosti nerfu platí pro ty lodě, které jsou "penězové", tudíž je šlo získat nákupem v prémiovém obchodě za reálné peníze. Pak tyto speciální lodě, jako jsou Musashi, Smolensk atd. jsou technicky prémiové, ale jsou vlastně jiné. Po pravdě nám nebylo potvrzeno, zda jsou tedy více "penězové" či normální. Prémiové lodě jsou definovány tím, že mají vyšší příjem kreditů, může na ni jakýkoliv kapitán daného národa bez postihu, mají vždy své permacamo a zkušenosti můžeš konvertovat na Volné XP. Pro popis prémiové lodě je absolutně irelevantní, jestli je silnější nebo slabší než srovnatelné lodě. Evropské žetony šlo získat z Evropských kontejnerů přes každodenní dodávky, z nařízení a pak ze zbrojnice. Jo a taky možnost získat kontejner je přes ofiko WoWs streamy:
 9. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Ano, pochopitelně toto camo je tam od začátku to samé a neměnilo se. Žádný podraz to není, podmínky ani vizuální stránka této kamufláže se nezměnily
 10. Uff, já už se lekl, že to někdo takto přeložil
 11. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Obsah hry se mění prakticky neustále s každou novou aktualizací. Případné přímé balanční změny se vztahují pouze na lodě z výzkumných stromů. Prémiové lodě se mohou přímo pouze buffovat, ale nikoliv nerfovat. Samozřejmě jak tomu všude bývá zvykem, hra se neustále vyvíjí a přidávají se nové věci. V případě, že se změní část herní mechaniky hry, můžou se tyto změny frontálně také promítnout i na prémiových lodích. Ale to pouze, když se to vyloženě týká mnohem většího počtu lodí (nyní například plátování lodí).
 12. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  Pokud se nepletu, tak tyto informace zatím nebyly publikovány. Pokud to tedy není zveřejněno oficiálně, nepřísluší mi to zatím ani naznačovat. A z jakého důvodu jsi nabyl dojmu, že jsme nedůvěryhodná společnost? Pouze tím, že neplánujeme kompenzaci za dřívezakoupenou kamufláž? Ber to tak, že některé lodě, které dříve byly za peníze v prémiovém obchodě se třeba po nějaké době přesunou do Zbrojnice za uhlí, nebo se dají, jako dárek novým hráčům. Logika případné kompenzace by pak byla naprosti identická a proto se k ní nepřistupuje. Mohou samozřejmě nastat vyjímky, ale to pouze, pokud uznáme za vhodné tuto možnost nabídnout.
 13. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  S největší pravděpodobností ne. Ti, kteří si tuto kamufláž zakoupili tak učinili za daných podmínek a mohli bonusy této kamufláže využívat po nějakou dobu.
 14. YabbaCoe

  Aktualizace 0.9.2.1: apríl

  Jdeš na Cčko, že?
 15. YabbaCoe

  Aktualizace 0.9.2.1: apríl

  Neběží stále těch 14 dní, co jste dostali pro Bezpečnou plavbu?
×