Jump to content

YabbaCoe

WG Staff
 • Content count

  901
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2565
 • Clan

  [WG-EU]

About YabbaCoe

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
 1. Otázky pro WG

  Takové chování se musí reportovat. Na tomto základě se potom také postupuje v případě možného potrestání...
 2. Otázky pro WG

  do toho bych taky nešel.. vývojáři konečně pohnuli se snížením zpoždění u vykreslování 3D modelu v porovnání s minimapou, tak zobrazovat něco jen na minimapě, to by vyloženě moc užitku pro spojence nemělo. To by vlastně takhle "podle skutečnosti" mělo fungovat se samotným spottingem celkově. Jelikož pro rádiovou komunikaci je vlastně jedno, zda koukáš do dalekohledu, nebo čteš monitor před sebou, když hlásíš pozici nepřítele.
 3. Aktualizace 0.7.7 - Hlášení chyb

  tak popis Kidda byl špatně ve všech jazycích, bude to opraveno v 0.7.8 řeší se to, ale díky za report
 4. Aktualizace 0.7.7 - Hlášení chyb

  Jo, tam je chyba v českém překladu.. třída Fletcher měla dva torpédomety, Kidd získal AAčka místo předního torpédometu.. Díky za nahlášení
 5. Otázky pro WG

  1. Samozřejmě by nějaký nerf radarů chtěl.. ať už časově, či vzdálenostně. Zatím můžu říct, že se na radarech bude pracovat, ale víc info prozatím pustit nemůžu, jelikož je to opravdu momentálně ožehavé téma. 2. I tato věc byla hlášena, tedy radar přes ostrovy, snad se s tím něco udělá, jelikož přesně jak říkáš, průzkumné letadlo je logičtějším spotterem lodí skrytými za ostrovy. 3. Na toto ti odpovím rovnou, že tvůj návrh nemá úplně smysl. Že byly informace předávány rádiem ve skutečnosti? Pravda, ale do hry toto "zpoždění" nelze zakomponovat. řekněme že u nás si spojenci předávají informaci rychleji. Si vem, že se komunikovalo i za pomocí signálu. Jen si představ, že bys v zaměřovači luštil vyvěšené signály spojence... Uprostřed bitvy.. hmm, zajímavé... první věc, zkus udělat screenshot v situaci, kdy tě to vyhodí. Poté udělej tiket na zákaznické podpoře zde: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/ . Možná po tobě budou chtít WGCheck. Máš tam nějakou technickou chybku, kterou ti mohou detekovat pouze u podpory.
 6. Vývojářský blog

  Svým způsobem se na CWčkách bude určitě pracovat. Jen samozřejmě ještě nevíme, kdy a jak a proč. Celkově je snaha dát hráčům více možností, větší variabilitu. Tak to chce nějaký čas na vyhodnocení stávajícího formátu.
 7. Vyber z archivu aneb Zabakovo zoufalstvi

  Musím udělat pořádky na svém pískovišti no
 8. Otázky pro WG

  Návrh předán Jenkins je takový Easter Egg...
 9. Vyber z archivu aneb Zabakovo zoufalstvi

  Tak jsem se rozhodl, že toto své zoufalství přesunu do off topicu, jelikož sem to nepatří. Tato část fóra je pro všeobecnou diskuzi o hře.. Děkuji za pochopení
 10. Vyber z archivu aneb Zabakovo zoufalstvi

  no de facto je... jelikož se někomu přímo vysmíváš...
 11. manipulace

  Zamykám toto téma, nemá totiž žádný smysl tady diskutovat, jelikož se stejně bavíte offtopic...
 12. Otázky pro WG

  oki, zahrnu to tam taky.. že by přebindování podle vlastního výběru vyřešilo hromadu věcí
×