Jump to content

YabbaCoe

WG Staff
 • Content Сount

  1,136
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2744
 • Clan

  [WG-EU]

About YabbaCoe

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia
  [WG-EU]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YabbaCoe

  Otázky pro WG

  I toto je zatím test z jejich strany. Kdy se uvidí, jak to bude úspěšné a řekněme účelné. Aniž bych však měl nějaké konkrétní informace z naší strany, ať už to přijde či ne, nečekejte to letos...
 2. Kapitáni! Chtěli bychom vám připomenout, že momentální stav testovaných letadlových lodí ještě není finální verzí. Na základě výsledků testů se toho může ještě hromada změnit. Stejně tak bychom rádi zveřejnili seznam známých chyb: -Herní klient zamrzne a zůstává bez odezvy v případech, kdy v posmrtné kameře sledujete vzlet letadel z letadlové lodi -Letadla se mohou točit a sekat, když létají přes ostrov a v případě, kdy se snaží přeletět přes hodně vysoké překážky -Při vzletu z paluby letadlové lodi mohou letadla prakticky proletět vysokým terénem
 3. jsou tam.. chvilku trvalo, než se tam nahrály, ale už je to ok
 4. chápu, bohužel dříve to oznámit nešlo... toto vlákno jsem vytvořil prakticky okamžitě, co se k nám dostala tato informace
 5. Kapitáni! Během posledních kontrol buildu k CV Beta klientu jsme našli pár velmi závažných chyb. Jelikož jsou poměrně značné a otravné a my vám nechceme zkazit první zážitky s tímto novým herním stylem. Jednu z těchto chyb už jsme detekovali a dokázali vyřešit, ale momentálně probíhá oprava dalších chyb. Ty pak následně budou potřebovat kontrolu, aby tyto opravy nevyvolaly jiné nechtěné potíže. Z tohoto důvodu posunujeme začátek testu nového gameplaye letadlových lodí, pravděpodobně o jeden den. Zůstaňte na přijmu, budeme vás ihned informovat, jakmile budeme mít více informací. Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s touto prodlevou, ale můžeme vás ujistit, že test začne opravdu velmi brzy.
 6. Taky pozor, pokud si vyberete relaci RU serveru, v rámci této relace nebudete moci skočit zpátky třeba na EU. Následující den však si znovu můžete vybrat, na kterém serveru chcete hrát.
 7. Jde to propojit, jen dáš importovat nainstalované hry Btw mě WGCčko osobně hodně pomáhá.. především pokud mám na lodě live Europa, PT, TST, Sandbox atd. Jen je potřeba se pořádně podívat do nastavení ohledně stahování. Jinak ti to bude stahovat automaticky všechny hry, které máš připojené praticky hned, jak budou nové verze k dispozici.
 8. Kapitáni, Oficiální World of Warships TeamSpeak server je zpátky online! Pro ty, kteří nevědí, o co se jedná, náš TS najdete na adrese: ts.worldofwarships.eu Omlouváme se za potíže spojené s krátkodobou odstávkou našeho TS serveru.
 9. na FB fanstránce se pár lidí už ozvalo, že dostalo pozvánku.. co je mi známo, tak pokud projevili zájem, tak by tam měli být všichni kontributoři. Tys nedostal pozvánku Sigi?
 10. Kapitáni! Chtěli bychom vás poprosit o vaši zpětnou vazbu ohledně současné verze přepracování letadlových lodí, kterou jste si mohli vyzkoušet na Beta testu. Dejte nám vědět, co si myslíte - které aspekty se vám líbí, které naopak a především, proč se vám zrovna toto líbí či nelíbí. Velice si ceníme jakékoliv zpětné vazby! Děkujeme
 11. YabbaCoe

  Návrat komunitních streamů

  Připomenutí, další díl Žabákových kvákterků se uskuteční: v úterý 23. října od 18:00 !
 12. Kapitáni, Ve verzi 0.7.10 přichází hromada věcí ohledně hokejisty Alexandra Ovečkina. Líbí se vám speciální dvounárodnostní kapitán a třeba kamufláž na Lexington? Napište nám své, i negativní názory!
 13. Kapitáni, V aktualizaci 0.7.10 přicházejí další změny v interface a stejně tak upravené upozornění na příchozí torpéda. Jak se vám tyto změny zamlouvají?
 14. Kapitáni, Na Matchmakeru je nikdy nekončící práce. Ve verzi 0.7.10 proběhly jisté změny, především omezení počtu torpédoborců v rámci jednoho týmu na 4. Co na tyto změny říkáte?
×