Jump to content

YabbaCoe

WG Staff
 • Content Сount

  2,044
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3526
 • Clan

  [WG-EU]

About YabbaCoe

 • Rank
  Community Manager (CZ)
 • Insignia
  [WG-EU]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kapitáni! Náš portálový článek Akce „Francouzské torpédoborce: kompletní průvodce“ nepopsal dostatečně trvání bonusů za výhru – Symboly Francie. Navzdory skutečnosti, že v herním klientu, ve Zbrojnici toto datum dostupnosti je zobrazeno, rozumíme, že to není úplně nejideálnější cesta, jak se dozvědět o délce trvání těchto bonusů. Z tohoto důvodu pro vás plánujeme kompenzaci. Více informací bude zveřejněno v pátek. Děkujeme za pochopení
 2. YabbaCoe

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Samozřejmě zavedení ponorek nebude vůbec jednoduchá věc. Už ono oznámení o tom, že po několika fázích testování na speciálním test serveru, na super testu, na veřejném testu, se nejprve objeví ve speciálním módu. Chápu, že někteří z vás se bojí podobného scénáře, který doprovázel rework letadlovek, ale doufejme sami, že se vývojáři poučili a snad udělají balanční část o poznání lépe. Osobně můžu říct, že jsem ponorky již vyzkoušel a taky mě hned napadla asi stovka otázek a otazníků. Ale bohužel více o podobě samozřjemě říct nemůžu. Zatím jen bylo oznámeno, že něco takového se blíží, ale nebylo zatím specifikováno, kdy a jak konkrétně. Tato třída jistě nebude pro všechny, ale domnívám se, že si najde své fanoušky a že do současného gameplaye zapadne, byť sám momentálně netuším jak konkrétně. Jak je půjde detekovat? Jak je půjde zničit? Jak se budou pohybovat? Jak budou vypadat mapy? atd. To jsou všechno otázky budoucnosti a všichni netrpělivě budeme muset čekat na více informací, které rozhodně dříve či později příjdou. Stejně tak na gamescomu by možná měly být zveřejněny další informace a případně naznačit, jak jejich gameplay bude vypadat...
 3. YabbaCoe

  Vývojářský blog

  Uvažuju o změně systému zveřejňování novinek z Vývojářského blogu a sběru případné zpětné vazby na zveřejněné změny. Stává se totiž poměrně často, že jsem prakticky jediný, kdo nemá žádnou zpětnou vazbu na jisté témata. Je mi jasné, že počet hráčů zajímající se o nadcházející novinky není zrovna ultra vysoký. Z tohoto důvodu se nechystám vytvářet speciální část na českém fóru, kde bych zveřejňoval jednotlivé témata, jak to například nyní dělá můj kolega Tanatoy na EN fóru. Z tohoto důvodu bych Vás chtěl poprosit všechny, kteří byste měli jakýkoliv komentář ke zveřejněným informacím z DevBlogu, aby na začátku označili příspěvek tučně a následně napsali svůj názor. viz: Puerto Rico Ta loď jistě bude úplný křáp, že budete mít pocit, že střílíte gumové medvídky místo granátů ______________________ Stejně tak bych vás chtěl poprosit, abyste vlákno vývojářského blogu nespamovali offtopicem. Kdo se tu pak má vyznat... Děkuji
 4. K tomu bych měl jednu poznámku. Testování lodí není hlavní prací kontributorů. Jejich hlavní prací je vytvářet videa, streamovat, psát blogy atd., čímž vlastně nejen samotným hraním propagují hru, ale hlavně zaměstnávají hráčskou komunitu. Jako jedna z výhod bylo právě přidělení testovacích lodí. Hned zde bych chtěl zdůraznit, že kontributoři nejsou testeři, jen stejně jako clantesteři a korzáři mají možnost zkusit a testovat tyto lodě. Připravované lodě jsou exkluzivní témata, které samozřejmě lidi zajímá, co se připravuje, proto také na ně dělali a dělají review videa a streamy, které samotní sledující chtěli vidět. Následně odevzdání feedbacku se stalo před pár měsíci povinnosti pro zachování testovacích lodí u kontributorů, za což se následně i zavedly odměny. Bohužel bylo mi sděleno, že tento systém nefungoval, nezvýšil podstatně počet odevzdaných feedbacků a systém odměn byl špatně nastavený. Mě osobně je toto celé líto, jelikož zrovna náš trojlístek Bl4ck, Vojcek a Langoš toto dělali naprosto příkladně a náležitě z toho profitovali, což se patrně nelíbilo největším streamerům, kteří s největší pravděpodobností poukazovali na to, že počet kódů u nejmenších streamerů kolikrát převyšuje počet průměrných sledujících. Tím pádem samozřejmě u našich streamerů byla mnohonásobně větší šance na zisk nějakého kódu, než jakou měli podstatně větší streameři. Takže abych to rychle shrnul, kontributoři jsou podporování za svou aktivitu vůči komunitě, ne za testování lodí, který je pro ně takovým bonusem. Od testování máme QA týmy a Supertestery atd. Nový systém přidělování kódů na giveaway pro kontributory naprosto jednoznačně nejvíce poškodil právě Československou komunitu a já osobně jsem třeba na toto naštvaný. Bohužel však je nyní mnohem spravedlnější ve smyslu přidělování odměn vzhledem k velikosti kanálů, nehledě na jazyk, ve kterém kontributoři streamují, či produkují videa. Jsme velmi malá komunita a s tím bohužel musíme počítat. A abych zareagoval na poslední větu. Jasně, že jsou vyzývání aby streamovali v češtině/slovenštině, jelikož pro to byly přijati. Kdyby měli streamovat jen EN, tak se do programu vůbec nedostanou.
 5. Kapitáni! Tak jsem zpět z dovči a nestíhám se otáčet. Proto bych se chtěl omluvit, že se dnes neúčastním této diskuze, byť ji bedlivě sleduji a sbírám zpětnou vazbu. Aktivita bude rozhodně lepší, to slibuju. Jen teď po návratu je těch novinek a témat poměrně hodně. Možná až příliš hodně najednou.
 6. Nic takového neexistuje. Za test server ti nikdo odebírat zlaťáky na live serveru rozhodně nebude. A ohledně překlopení, věci z live byly překopírovány na PT. Ale pak je jedno co s němi na PT provedeš, jelikož zpátky se to klopit rozhodně nebude.
 7. Kapitáni! Aktualizace 0.8.6 přichází do World of Warships! Informace o tom, co tato aktualizace přináší najdete v článku Zpravodaje vývojářů 0.8.6. Konkrétní věci můžete diskutovat v těchto vláknech: Francouzský cyklus Mapa Crash Zone Alpha Hodnocenné bitvy a Hlášení chyb Jak se vám tato aktualizace líbí? Napište nám svou zpětnou vazbu!
 8. Kapitáni! Aktualizací 0.8.6 začíná další francouzský cyklus, který doprovází zavedení francouzských torpédoborců! Co na celý tento cyklus zatím říkáte? Napište nám svou zpětnou vazbu!
 9. Sacre bleu... naštěstí nejsme ve Francii, jinak by to určitě tak dopadlo
 10. zamítám všechny
 11. kruci, kde to děláš, že ti dají tolik dnů dovči?
 12. YabbaCoe

  Čajový dýchánek

  Asi tě nechápu... kde to prosímtě hledáš a nenacházíš? Můžeš prosímtě pro jistotu udělat screenshot podobný, jak který jsem udělal já? po rozkliknutí toto obrázku s tou pilou kolem hlavy býka?
 13. YabbaCoe

  Čajový dýchánek

  Přesně, jak píše Smil, jedná se o mise z Divoké vlny, které najdeš po kliknutí na obrázek v levé části obrazovky v přístavu. Viz: Nemusíš to splnit v jedné misi, ale v libovolném počtu a samozřejmě také se ti to plní automaticky...
 14. 25 dní dovolené je málo pro všechny
 15. Splněno, jedu Díky. No nic slíbit nemůžu. Maximálně pak postnu fotky po návratu A kam jsi svoji dovolenku dal? Haatra si poradí... síle Banniru neutečeš Jaké argumenty, jaké požadavky?
×