Jump to content

Jacunio

Beta Tester
 • Content Сount

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6394
 • Clan

  [PSS]

About Jacunio

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacunio

  "Rankingowy sprint"

  Ja wyciągnałem na łusterze 75% na 29 bitwach, przydało się granie na Atlancie, na której strasznie lamiłem na początku. Można powiedzieć, że jest faktycznie lekko przegięty, aczkolwiek w przeciwnych drużynach zwykle też są Woostery i statystycznie przegrywają.
 2. Jacunio

  Nasze osiągnięcia

  Dziś zakupiony, pierwsza bitwa:
 3. Jacunio

  "Rankingowy sprint"

  No, to mamy już dwóch Antonich słynnych.
 4. Jacunio

  Oficjalny koniec CA

  Pancerniki nie powinny móc natychmiast załatwiać niszczyciele, to jest zadanie dla krążowników. Pancerniki wspierają krążowniki, krążowniki niszczyciele, na tym polega ta gra.
 5. Jacunio

  Oficjalny koniec CA

  No, widzisz. Moje torpedy też nie zawsze trafiają w pancerniki, czasem statki manewrują i nie trafiam, a powinienem. Przecież mam build na torpedy i żaden BB nie powinien uniknąć moich rybek :). Kiedyś w Diablo była amazonka, która miała samonaprowodzającą się strzałę, nie trzeba było celować. A do tego jak miałem perk na penetrację to ta sama strzała potrafiła kilka razy przebić i wrócić. Takie powinny być torpedy, anie jakieś tam byle jakie, które można ominąć.
 6. Jacunio

  Oficjalny koniec CA

  Masz 7 bitew na DDkach i co tam Panie wiesz o zabijaniu :) . Pływasz praktycznie jedynie na niemieckich panckach i oczekujesz, że wszyscy będą Ci się kłaniać. Nie da rady, jeśli BBki mają mieć 100% automat na secondaries, to ja chcę mieć samonaprowadzające się torpedy na DDkach.
 7. Jacunio

  Oficjalny koniec CA

  No, ale o co chodzi, mój Kamikaze R bardzo lubi pancerniki . Im więcej tym lepiej :) .
 8. Jacunio

  Wszystkiego naj z okazi świąt...

  Wudercośtam, a ja nie narzekam. Od kiedy kupuję premkę z dodatkowym WR to już nie narzekam. Kupiłem 66% i samo się robi.
 9. Jacunio

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Dzięki za pozdrowienia, już myślałem że przegramy, ale Kamikaze R jest przegięty i udało się wyciągnąć bitwę z krakenem. Zdecydowanie zostawiam na Błyskawicy zwiększony zasięg, mogę spokojnie grać nią jak ruskim DDkiem, powyżej 10km w zasadzie nikt we mnie nie trafia. Oczywiście nigdy nie płynę po prostej, jeśli ktoś do mnie strzela.
 10. Jacunio

  Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

  Sam zostaniesz z Kevinkami?
 11. Jacunio

  Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

  Co powiesz, jak za 5 paczy przyjdzie kolej i "poprawią" brytyjskie krążki, bo teraz one BBeczki "palo" z dymu i nie mogą nic im zrobić? Znowu będą narzekać najbardziej średniacy? Nie lobuzyjedne ani kevinki, bo pierwszym to będzie rybka, a drudzy i tak nie zauważą? Ci średniacy przesiąda się na pancerniki albo rzeczywiście przestaną grać.
 12. Jacunio

  Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

  No oczywiście, dokładnie w takiej kolejności: 1. Nie ma już wrogich niszczycieli, 2. Capy są już moje Co mam wtedy robić Błyskawicą? Paziować pancerniki !!. No przecie nie pójdę całować się z krążkami .
 13. Jacunio

  Patch 0.6.3 Dzien zaloby narodowej

  DDki służą do paziowania BBeczków przede wszystkim - zaraz po pozbyciu się wrogich niszczycieli. Błyskawicą starałem się tylko unikać krążowników i do tego głównie używałem niewidziałki. Na szczęście do odstresowania zostaje Kamikaze R i krążki brytyjskie z Kutasowem, których jeszcze nie dotknęli. Także ten tego, BBeczki ode mnie nie odpoczną.
 14. Jacunio

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Ale swoje robił. Nie raz BB podchodzący do capa dostał trzy salwy z HE z niewidki i zmykał. Nie widział, kto do niego strzela, narobił w gacie i zawracał . Teraz zobaczy, że to niszczyciel i pójdzie dalej. Dla Błyskawicy zmiana stylu gry będzie duża i wcale nie chodzi o palenie z niewidki. Trzeba będzie mocno zastanawiać się kiedy strzelać, a kiedy nie, i często trzeba będzie zrezygnować.
 15. Jacunio

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Z dymem faktycznie, na Błyskawicy jak nie muszę, to nie używam. Coraz częściej odymiam innych, a sam kręcę się jak smród w gaciach, ostukuję i spotuję dla innych. No ale zobaczymy, co będzie po nowym paczu, Notser mówi, że teraz dymki będą bardziej egoistyczne. DDki będą stawiały dla siebie, żeby z nich się ostrzeliwać. Ciekawe tylko, kto teraz będzie spotował, chyba BBki .
×