Jump to content

Marthy

Players
 • Content count

  540
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6883
 • Clan

  [O-S-W]

About Marthy

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Profile on the website Marthy
 1. Jj,dal jsem si motiv "Dark",ten bude v noci akorát :) Jinak úprava fóra se podle mého povedla.
 2. Adventní soutěž

  A přidám ještě krakena:
 3. Adventní soutěž

  Tak třeba tohle:
 4. Nováčci, otázky & odpovědi

  Missouri bych měl na nic,nemám jedinou US loď (kromě jednoho dd,ten jsem dostal za něco,asi za nějaké mise).Nelson-nevím,u britů jsem zatím u Belerofona :),tak či tak se mi Nelson vzhledově vůbec nelíbí.Takže možná Musashi,až bude-ale nevím k čemu by mi byla,když mám Yamato s prém.kamufláží,a kapitány na j.lodích co mám na vysoké úrovni (Yamato,Zao i Amagi 19 bodové).Takže spíš uvažuju o přeskočení celé větve a koupě další desítky-třeba Francouzskou nebo Italskou bitevku-no uvidíme ještě.
 5. Nováčci, otázky & odpovědi

  Nazdárek,kolik volných expů stačí na přeskočení lodí od jedničky až po desítku?Třeba u bitevek...mám našetřeno asi 850 000 volňásků a přemýšlím co s tím
 6. A kdo by to asi udělal?Mikuláš?Protože ten tady chodí častěji než někdo z wargamingu
 7. Je to už nějaký pátek co jsem to četl,ale pokud si vzpomínám tak ta bitva o které píšeš (vlajková loď toho admirála se jmenovala myslím jako můj avatar)byla velice dlouhá,rozdělaná na několik fází.Takže hádám že ty torpéda přebíjely nikoliv v bitvě,ale v klidu mezi bojem.Ale jak říkám,je to už dlouho.
 8. Neboj,nezastávám se žádné třídy lodí,jen upozorňuju na rozdíl mezi hrou a realitou.Třeba-zásahy torpéd jsou podhodnoceny,jediný zásah torpédem do křižníku znamenalo jeho těžké poškození (nejméně) a vyřazení z boje,dva zásahy téměř jisté potopení.Na starší bitevku stačila 3 torpéda a bylo po ní (např.Barham),několik zásahů do moderní bitevky znamenalo její těžké poškození,náklon a významné snížení rychlosti.Tady plují pořád stejně rychle :)
 9. Možná-ale četl jsem snad všechny významnější námořní bitvy,třeba bitvy Japonských DD proti US křižníkům,nebo útoky DD na Bismarck či Sharnhorst-nikdy tam nebyla zmínka že by DD přebil torpéda a pokračoval v boji.Naopak pokaždé to probíhalo takhle-torpédoborce se přiblížily k cíli,odpálili torpéda a-zmizeli pryč.
 10. Reálně měli myslím na bitevkách munice tak na 80-100 ran na dělo.Torpédoborce v boji reálně jen jednu várku torpéd,pokud jich vezli více v boji se nedali nabít.To jen tak pro přesnost :)
 11. Na můj Bismarck provedla nálet jediná letka bombardérů z Lexington a 2/3 hp jsem měl dole...nejdříve jsem myslel že mě našilo nějaké schované Yamato nebo co,ale ne,byly to letadla...
 12. Vlhká zpovědnice

  Zahrál jsem si s Yamato,na každé straně 5xdd,no nic,nevadí.Za pár minut je na straně nepřátel pod vodou bitevka,na naši 4 dd.Takže se se svou bitevkou můžu jít někam oběsit...tak napíšu něco o tom co si o našich dd myslím,následuje odpověď že jsem je měl lépe krýt.Marně uvažuju jak jsem je mohl zachránit od toho že se nechali torpédovat ve svém smouku,možná jsem měl plout před nimi a všechna torpéda schytat místo nich?Tak či tak,bitva na ho...,a karma zas na nule
 13. To "něco"budou hádám 2 Moskvy a bitevka,asi Montana nebo Conqeror.No třeba místo jedné Moskvy Hindeburg.
 14. Tak rychle všichni opraště křižníky a letadlovky ať si taky můžou začít stěžovat dédéčkáři
 15. Vlhká zpovědnice

  Nedělal bych si naděje-nejspíš to je z jiného důvodu. 1-mají vypnutý chat 2-mají ban 3-jsou tak soustředění na svou "hru"že nestíhají číst 4-došli jim reporty 5-neumějí číst Obávám se že to že s tebou souhlasí a příště se polepší (pokusí se) je nejméně pravděpodobné.
×