Jump to content

Marthy

Players
 • Content Сount

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8249
 • Clan

  [O-S-W]

About Marthy

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marthy

  King George V

  Zvažuju u téhle lodi za co utratit 4 body kapitána,bude lepší protipožární ochrana,maskování nebo pokročilý střelecký výcvik? Jinak je to výborná loď,šrotovací mašina :)
 2. Marthy

  Frustrace z bitev s +2 Tiery

  Jsou lodě které se proti vyšším tierům prosazují špatně-za mě spíš některé křižníky,obecně lodě se špatným kapitánem a v základu,určitě letadlovky.Ale obecně mě hrát proti +2 tier nevadí,subjektivně se mi dokonce zdá jako bych měl ve hře jako low tier přiřazeno víc "štěstí"než když jsem top.Taky jako top tier se často stává že na mou loď ostatní příliš spoléhají,často si myslí když mám Bismarck nebo Amagi tak v přímém souboji zničím 5 enemy lodí,ostatní z týmu stojí někde daleko a čekají jak to dopadne... Kromě toho mi přijde že když nastřílím stejnou dmg do lodi vyššího tieru tak dostanu víc bodů.Shrnuto-nevadí mi bitvy kde jsem low tier.
 3. Marthy

  Otázky pro WG

  Jj,jako ten Ruský admirál,v r. 1905 co velel své flotile s vyhlídkového můstku...Japonci ho sejmuli a Rusové to projeli :)
 4. Marthy

  Otázky pro WG

  Mar_gun To jistě ne,velitelské věže byly vždy dobře chráněné,velení bitevní lodi by nikdy nebylo v budce kterou prostřelí i torpédoborec.
 5. Marthy

  Otázky pro WG

  Zdar,všiml jsem si možní nepřesnosti ve hře. Jde o grafické zpracování pancéřování lodi "Queen Elisabeth",podle grafiky u rozložení pancíře je možná chyba-síla pancéře velitelského můstku je tam uvedena 76mm,reálně byl,co si vzpomínám 28 cm.
 6. Marthy

  Iron Duke

  Právě jsem tuhle loď přeexpil a musím ji pochválit,skvělá loď.Rychlost tak akorát na pátý tier,pancéř taky slušný,dokáže slušně manévrovat,ale hlavně-výborná děla se smrtící zápalnou municí.AP jsem použil jen jednou,v kole s cyklónem.No,je pravda že otáčení věží je pomalé,ale to jsem si zvykl,musel jsem myslet víc dopředu,předvídat.Pro mě je to na tieru 5 top bitevka.Nechám si ji,na tom tieru mám jen Revoluci,a ta stojí za h.... .
 7. Marthy

  Orion

  Re Toiva-Mám s Orionem jen pár bitev,ale popsal jsi ho přesně.Střílet se vyplatí HE (spíš bych je nazval "zápalná munice"),AP granáty přes trup křižníků jen prolétávají a dát s AP citadelu bitevce je taky těžké,i proto že i na nižších tierech většinou hrají hráči co vědí že by neměli ukazovat bůček bitevce. A ta nej slabina téhle lodi -i podle mého rychlost (či spíš pomalost) otáčení věží,nehodí se vůbec do manévrového boje na kratší vzdálenosti,hlavně ne proti obratným lodím-než se vám sesouosí děla,to je věčnost. Ale celkově slušná bitevka,jen se musí hrát jinak než třeba Němci.
 8. Marthy

  Friedrich der Große

  Tak jsem čerstvý majitel těchhle necek,a to jak se mi mi s tímhle daří lépe ukážou staty-5 bitev,0 výher,potopena 1 loď,bitev přežito-0.Průměrný dmg 34k... To i s lodí Nassau,což je bitevka 3 tieru mám větší průměrný dmg.... Na vysvětlení-hraju s lodí v základu,což zrovna u tohohle nikomu vřele nedoporučuju.Nedostatečný dostřel-musíte k enemy blízko.Pancéř vypadá papírově skvěle-reál je že vám např.203 mm děla nakládají to samé jako když střílí na průměrný křižník.Loď je velká jak Jupiter,trefí ji i slepý,sama se velmi špatně vyhýbá torpédům.Když je ve hře CV udělá si s téhle lodi fackovacího panáka.Když k tomu připočtu že i hlavní děla mají do přesnosti daleko tak hraní s ní je spíš za trest. Věřím že se hraní s ní zlepší až bude v e fullu a vyšperkuji kapitána+koupím modul na dostřel hlavních děl (u těchto necek nutnost),ale hraní s touhle lodí v základu,s mizerným kapitánem a bez důležitých modulů doporučuji jen masochistům
 9. Jj,dal jsem si motiv "Dark",ten bude v noci akorát :) Jinak úprava fóra se podle mého povedla.
 10. Marthy

  Adventní soutěž

  A přidám ještě krakena:
 11. Marthy

  Adventní soutěž

  Tak třeba tohle:
 12. Marthy

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Missouri bych měl na nic,nemám jedinou US loď (kromě jednoho dd,ten jsem dostal za něco,asi za nějaké mise).Nelson-nevím,u britů jsem zatím u Belerofona :),tak či tak se mi Nelson vzhledově vůbec nelíbí.Takže možná Musashi,až bude-ale nevím k čemu by mi byla,když mám Yamato s prém.kamufláží,a kapitány na j.lodích co mám na vysoké úrovni (Yamato,Zao i Amagi 19 bodové).Takže spíš uvažuju o přeskočení celé větve a koupě další desítky-třeba Francouzskou nebo Italskou bitevku-no uvidíme ještě.
 13. Marthy

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Nazdárek,kolik volných expů stačí na přeskočení lodí od jedničky až po desítku?Třeba u bitevek...mám našetřeno asi 850 000 volňásků a přemýšlím co s tím
 14. Marthy

  Aktualizace 0.6.14 - Hlubinná torpéda

  A kdo by to asi udělal?Mikuláš?Protože ten tady chodí častěji než někdo z wargamingu
 15. Marthy

  Aktualizace 0.6.14 - Hlubinná torpéda

  Je to už nějaký pátek co jsem to četl,ale pokud si vzpomínám tak ta bitva o které píšeš (vlajková loď toho admirála se jmenovala myslím jako můj avatar)byla velice dlouhá,rozdělaná na několik fází.Takže hádám že ty torpéda přebíjely nikoliv v bitvě,ale v klidu mezi bojem.Ale jak říkám,je to už dlouho.
×