Jump to content

heveliusz

Beta Tester
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8630
 • Clan

  [3V]

About heveliusz

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  Falathi przyszedł tutaj z tajną misją badania nastrojów przed ùstaleniem rekompensaty za zamieszanie, a Ty Mu przeszkadzasz ;)
 2. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  No ikto powiedział źe nie ma cudów
 3. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  WG jest wszechmocne i nastąpiło cudowne rozmnoźenie diamentów. W czasie gdy zwykle nastepował reset misji tygodniowych. Myśle, źe WG musi się trzymać wcześniej ustalonych planów.
 4. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  WG jest wszechmocne i nastąpiło cudowne rozmnoźenie diamentów. W czasie gdy zwykle nastepował reset misji tygodniowych. Myśle, źe WG musi się trzymać wcześniej ustalonych planów.
 5. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  Zakończono Wielkie Bitwy Morskie. A CO Z CELAMI OSOBISTYMI? Będzie dalej naliczać diamenciki?
 6. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  dobre.
 7. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  No chyba źe jako spoter na początku
 8. heveliusz

  Wielkie Bitwy Morskie

  Czy te misje moźna robić w trybie Pve? Nie umiem grać lotniskiem i nie chciałbym przez to osłabiać druźyny w Pvp.
 9. heveliusz

  Promocja Asus i Wargaming

  Kto nie umie ten nie umie. Warunkiem realizacji kodów jest założenie nowego konta.
 10. heveliusz

  Promocja Asus i Wargaming

  Nie ma się co podniecniać. Kody są zaproszeniuwe i juz pojawiają sie na allegro.
 11. Po aktualizacji 0.4.1 z pewnością wielu kapitanów ucieszyła się na widok wzrostu średniego exp-a w swoim profilu o kilka 100 pkt. Radość jest pozorna, gdyż wzrosła ilość expa wszystkim graczom - no chyba, że ktoś grał wyłącznie okrętami premium :-) No właśnie... Po pierwsze: Po aktualizacji 0.4.1 wszystkie okręty z drzewka otrzymały mega bufa do średniego expa liczonego do statystyk (prawdopodobnie nie jest brany exp podstawowy, ale końcowy z wszystkim bonusami). W rezultacie WSZYSTKIE okręty premium posiadają teraz olbrzymią "premię" in minus. Posłużę się przykładem VIII tierowego Tirpitza oraz North Carolina: Tirpitz: średnie obrażenia: 56 400 dmg, wr: 63% - średni exp: 1939 North Carolina: średnie obrażenia:46 400 dmg, wr: 48% - średni exp: 2715 Po drugie: Po aktualizacji 0.4.1 okrętu typu premium otrzymały olbrzymi nerf do zarobków. Za ok 100k dmg przed aktualizacją na Tirpitz było to ok. 400k srebra, obecnie jest to ok. 300k., a więc zarobki w moim odczuciu zmniejszone są o 1/4. Oczywiście w przypadku zarobków ciężko teraz o "twarde" dowody, a testów porównawczych nie można przeprowadzić ze względu na brak dostępu do wersji wcześniejszej WOWs. Podsumowując: bardzo dziwne zagranie WG, gdyż w obecnej wersji granie premkami traci kompletnie sens (jedynie przeszkolenie załogi), chyba że ktoś chce mieć gorsze staty i zarobki niż na regularnych okrętach. Możliwe też, że jest to jakiś mega fail tej aktualizacji i nie było to zamierzone działanie WG. Zachęcam również innych do wpisywania swoich doświadczeń z rodzaju TOP SECRET :-) o ile nie będą to teorie spiskowe czystej postaci, ale jakoś poparte faktami.
 12. heveliusz

  Zmiana trajektorii lotu pocisków w Obt?

  Jak ktoś zakupi teraz Atlante na podstawie np. swoich wrażeń z Cbt to się może przykro zdziwić.
 13. Czy mi się wydaje czy zmienili trajektorię lotu pocisków dla krążowników amerykańskich? Pociski teraz lecą strasznym lobem i przez to osiągają swój cel po znacznie dłuźszym czasie. Zauwaźyłem to np. w Cleveland. Swego czasu myślałem o zakupie Atlanty ale jak obejrzałem sobie filmiki z Cbt i porównalem z Obt na Yt to się przeraziłem. Pociski tak lobują, źe wykraczają poza ekran przez co nie moźna śledzić ich lotu. Swoja drogą nie ładnie tak zmieniać premki za cash.
 14. Faktycznie w angielskiej wersji jest to zaznaczone. Grałem w polskiej i tam tego nie ma. Dzięki za wyjaśnienie.
 15. Tak jak w temacie: nie działa perk na dowódcy "Zaawansowany trening artyleryjski" (4 poziomu). Konkretnie nie działa na okręcie Mogami. Maksymalny zasięg dział głównych to 14,7 km. Po odblokowaniu umiejętności również jest 14,7 a powinno być 10% więcej. Sprawdzone zarówno w statystykach okrętu jak i w samej bitwie. Czy ktoś już tego doświadczył? Nie wiem gdzie się zgłasza takie sprawy.
×