Jump to content

stefan155

Players
  • Content Сount

    58
  • Joined

  • Last visited

  • Battles

    9679
  • Clan

    [TF16]

About stefan155

  • Rank
    Leading Rate
  • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. stefan155

    "Rankingowy sprint"

    Popieram jak najbardziej. Ilość Zao, Hindenburgów i Yamato pływających na 20km od wroga była przerażająca. Gdyby mieli odwagę walczyć może byłaby wygrana, bo czasem było blisko i brakowało tego jednego okrętu do pomocy.
  2. stefan155

    Republique, tier X

    Dla mnie z punktu widzenia gracza Yamato, najbardziej przy niej (ze wszystkich pancerników) muszę się namęczyć żeby dobrze trafić.
  3. stefan155

    Kii, pancernik premium VIII poziomu

    Pograłem nim już trochę i całkiem fajny okręt. W końcu pierwszy japoński pancernik, który nie boi się walki w zwarciu na małe odległości, dzięki torpedom i ma gdzieś samoloty. Pod względem dział jednak Amagi o niebo lepszy. Na Kii czasem potrzebowałem 4-5 salw żeby wbić cytadele w Alabamę/ Carolinę bokiem do mnie. Na Amagim wchodziło mi prawie zawsze w pierwszej salwie. Rozrzut pocisków w locie jednak jest zupełnie inny na tych okrętach. Co do pancerza, to gdyby mi ktoś nie powiedział że Kii ma gorszy pancerz to bym nie zauważył, od przodu wydaje mi się, że są porównywalnie twarde a od boku to wiadomo jak to się kończy czy to Amagi, czy Kii, obydwa zgarną salwę za 20k+ dmg
  4. stefan155

    HMS Lion Tier IX

    Myślałem, że celniejszy ten okręt jest. W Iowe/Missouri przodem wchodzą 2-3 pociski z 9, reszta spada po bokach, trochę mi to przypomina strzelanie z Amagi, który też zalicza trafienia wszystkimi pociskami tylko jak okręt przeciwny jest bokiem. Ap jak Ap salwy wchodzą mi po 10-15k w pancerniki bokiem, jak nie wpadnie cytadela.
  5. stefan155

    "Rankingowy sprint"

    Startując z 15 rangi w 56 bitew jest 5 ranga (2 bitwy na 5 randze z ciekawości stoczyłem). Amagi jednak dla mnie okazał się bezcenny, dzięki sile ognia. Ilość pływających bokiem pancerników i krążków w tym sezonie była zatrważająca, i wystarczyło przy celować i puf nie ma okrętu lub salwa za 12-22k wchodziła.
  6. stefan155

    KAGA - Tier 7 Japanese premium CV

    mogą i dopaść, ale jak odpowiednio się je weźmie z alta to można wygrać. Gracz Kagą wykorzystał fakt iż go goniłem i zawracał, i altował. Gdy zacząłem uciekać myśliwcami na bok to i tak alt pożarł 1-2 myśliwce w eskadrze. Powtarzasz tak kilka razy i Saipan jest bez myśliwców.
  7. stefan155

    HMS Queen Elizabeth – Tier VI

    Okręt całkiem całkiem. Zawsze da nim się coś ugrać, i o dziwo mnie się lepiej na nim gra bez HE, tylko AP. Największy minus tego okrętu dla mnie - łapie od pancerników wszystko jakkolwiek nie byłby skątowany.
  8. stefan155

    Hindenburg

    @Michi50 Na twoim miejscu bym zrezygnował z obrotu dział za 2pkt ( obrót jest wolniejszy tylko o 3s jeśli dobrze pamiętam) i szansy do uszkodzenia modułów za 1pkt, i wziął coś za 3pkt np. palenie, czy jak już chcezsz robić pod samoloty to podstawowy trening strzelecki. Na swoim Hindenburgu dążę do czegoś takiego Build
  9. stefan155

    Hindenburg

    Ja cały czas na hydro gram. Niszczyciele są w każdej grze, a lotniska tylko w niektórych, i nawet jeśli są, to rzadko przelatują koło Hindena, ponieważ wiedzą czym to się skończy. Po prostu moim zdaniem się nie opłaca.
  10. stefan155

    Yamato

    Mnie od początku aż do teraz najbardziej pasuje Build 1, ale przez chwilę próbowałem Build 2 i też się sprawdził, szczególnie adrenalina.
  11. stefan155

    Roon, IX tier

    dlatego bliżej niż 15km nie podpływam do pancerników. Wyjątkiem są niespodzianki zza wyspy kiedy wiem, że 4 torpedy wystarczą żeby coś zabić
  12. stefan155

    Roon, IX tier

    Hipper jakoś mi nie podszedł, i przeszedłem z wolnego, ale Roon to już inna historia. Podpływam na 14-15km, odwracam się, wrzucam na 1/2 i sobie strzelam paląc wszystko w zasięgu. Ten sposób działa na wszystko, oprócz Yamato, które tak czy siak wbije cytadele czy 10-15k przez pokład, reszta statków może pomarzyć żeby trafić mnie za więcej niż 5k.
  13. stefan155

    Hakuryu/Hukaryu

    Zagrałem już nim kilka bitew i całkiem całkiem, tylko jedno mnie strasznie denerwuje - jak altuje myśliwce midway'a strącam mu 2-3 samoloty, a jak on mnie to strąca wszystko bez wyjątku lub zostaje jeden samolot
  14. stefan155

    Gry rankingowe - lekarstwo na "raka"

    Opcja 3 trochę dla mnie za bardzo skomplikowana żeby wyznaczyć odpowiednią ilość doświadczenia, żeby dostać gwiazdkę, ale opcje 1 i 2 bardzo fajne i ciężko było mi się zdecydować w ankiecie
  15. stefan155

    "Rankingowy sprint"

    To prawda, plus pancerniki które pływają pełnym bokiem bez względu na spota i znikają po 2-3 minutach gry. W tym sezonie wydaje mi się, że krążowniki są najbardziej ogarniętą klasą.
×