Jump to content

stefan155

Players
 • Content Сount

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10478
 • Clan

  [BOTS]

About stefan155

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stefan155

  Saipan

  niby Enterprise ma gorsze samoloty od Saipana a lepsze wyniki nim robię. Saipanem nie podlecę do żadnego pancernika X oprócz Yamato, bo po pierwszym ataku wszystko spada. Jedynie pokazuje moc jak rzuci na VI, VII, wtedy wynik 90k+ gwarantowany. Jak nie zmienią czegoś w lotniach lub w AA to pożegnam się z Saipanem
 2. stefan155

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mogli zostawić tę pelotkę co była, i opierała się na stałych obrażeniach. Ten nowe dymki./eksplozje są za bardzo przypadkowe. W jednej grze nie da się grać bo nawet taki Monarch rozwali mi całą eskadrę Hakuryu na raz, albo w drugiej bez problemu mogę atakować Desa. Tak po za tym to torpedowymi i raketowymi samolotami da się nauczyć grać, ale bombowce to dla mnie czarna magia jak mam tym skutecznie trafić jak okręt
 3. stefan155

  Looking for new clan

  Hi, Im looking for new clan, mainly to have a good fun and practice my English during games I work every week on diffrent shifts so for example: one week I can play only mornings, but second week only on evening or during nights. My profile is open so you can check my statistics on your own ;)
 4. stefan155

  12 [SEZON] - Rankedy

  Popieram jak najbardziej. Ilość Zao, Hindenburgów i Yamato pływających na 20km od wroga była przerażająca. Gdyby mieli odwagę walczyć może byłaby wygrana, bo czasem było blisko i brakowało tego jednego okrętu do pomocy.
 5. stefan155

  Republique, tier X

  Dla mnie z punktu widzenia gracza Yamato, najbardziej przy niej (ze wszystkich pancerników) muszę się namęczyć żeby dobrze trafić.
 6. stefan155

  Kii, pancernik premium VIII poziomu

  Pograłem nim już trochę i całkiem fajny okręt. W końcu pierwszy japoński pancernik, który nie boi się walki w zwarciu na małe odległości, dzięki torpedom i ma gdzieś samoloty. Pod względem dział jednak Amagi o niebo lepszy. Na Kii czasem potrzebowałem 4-5 salw żeby wbić cytadele w Alabamę/ Carolinę bokiem do mnie. Na Amagim wchodziło mi prawie zawsze w pierwszej salwie. Rozrzut pocisków w locie jednak jest zupełnie inny na tych okrętach. Co do pancerza, to gdyby mi ktoś nie powiedział że Kii ma gorszy pancerz to bym nie zauważył, od przodu wydaje mi się, że są porównywalnie twarde a od boku to wiadomo jak to się kończy czy to Amagi, czy Kii, obydwa zgarną salwę za 20k+ dmg
 7. stefan155

  HMS Lion Tier IX

  Myślałem, że celniejszy ten okręt jest. W Iowe/Missouri przodem wchodzą 2-3 pociski z 9, reszta spada po bokach, trochę mi to przypomina strzelanie z Amagi, który też zalicza trafienia wszystkimi pociskami tylko jak okręt przeciwny jest bokiem. Ap jak Ap salwy wchodzą mi po 10-15k w pancerniki bokiem, jak nie wpadnie cytadela.
 8. stefan155

  12 [SEZON] - Rankedy

  Startując z 15 rangi w 56 bitew jest 5 ranga (2 bitwy na 5 randze z ciekawości stoczyłem). Amagi jednak dla mnie okazał się bezcenny, dzięki sile ognia. Ilość pływających bokiem pancerników i krążków w tym sezonie była zatrważająca, i wystarczyło przy celować i puf nie ma okrętu lub salwa za 12-22k wchodziła.
 9. stefan155

  Kaga — Japanese premium Tier VIII

  mogą i dopaść, ale jak odpowiednio się je weźmie z alta to można wygrać. Gracz Kagą wykorzystał fakt iż go goniłem i zawracał, i altował. Gdy zacząłem uciekać myśliwcami na bok to i tak alt pożarł 1-2 myśliwce w eskadrze. Powtarzasz tak kilka razy i Saipan jest bez myśliwców.
 10. stefan155

  HMS Queen Elizabeth – Tier VI

  Okręt całkiem całkiem. Zawsze da nim się coś ugrać, i o dziwo mnie się lepiej na nim gra bez HE, tylko AP. Największy minus tego okrętu dla mnie - łapie od pancerników wszystko jakkolwiek nie byłby skątowany.
 11. stefan155

  Hindenburg

  @Michi50 Na twoim miejscu bym zrezygnował z obrotu dział za 2pkt ( obrót jest wolniejszy tylko o 3s jeśli dobrze pamiętam) i szansy do uszkodzenia modułów za 1pkt, i wziął coś za 3pkt np. palenie, czy jak już chcezsz robić pod samoloty to podstawowy trening strzelecki. Na swoim Hindenburgu dążę do czegoś takiego Build
 12. stefan155

  Hindenburg

  Ja cały czas na hydro gram. Niszczyciele są w każdej grze, a lotniska tylko w niektórych, i nawet jeśli są, to rzadko przelatują koło Hindena, ponieważ wiedzą czym to się skończy. Po prostu moim zdaniem się nie opłaca.
 13. stefan155

  Yamato

  Mnie od początku aż do teraz najbardziej pasuje Build 1, ale przez chwilę próbowałem Build 2 i też się sprawdził, szczególnie adrenalina.
 14. stefan155

  Roon, IX tier

  dlatego bliżej niż 15km nie podpływam do pancerników. Wyjątkiem są niespodzianki zza wyspy kiedy wiem, że 4 torpedy wystarczą żeby coś zabić
 15. stefan155

  Roon, IX tier

  Hipper jakoś mi nie podszedł, i przeszedłem z wolnego, ale Roon to już inna historia. Podpływam na 14-15km, odwracam się, wrzucam na 1/2 i sobie strzelam paląc wszystko w zasięgu. Ten sposób działa na wszystko, oprócz Yamato, które tak czy siak wbije cytadele czy 10-15k przez pokład, reszta statków może pomarzyć żeby trafić mnie za więcej niż 5k.
×