Jump to content

PucalkovicAmina

Players
 • Content Сount

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3895
 • Clan

  [HUGO]

About PucalkovicAmina

Recent Profile Visitors

179 profile views
 1. PucalkovicAmina

  Hodnocené bitvy: Šestnáctá sezóna

  Svýho času mě tu osočil, že mám nízký WR a vysokou průměrnou damage a že to naháním HEčkama...A voilá, v rankedech jezdí s HEčkovou Atlantou a jeho nejoblíbenější bitevkou je Conqueror. Co dodat?
 2. PucalkovicAmina

  Tallinn

  Tady je přesně vidět jak by to fungovat mělo a jak to nefunguje ve hře... v live hře Conqueror a citadela? Možná jednou za deset her. Naopak Yamato jí dostavá snad i od DDček Citadelu Mikoyanem nedáš ani bitevce stejného tieru, natož sedmičkám proti kterým stojíš v 80% her. Já to chápu, jsou to napsaný čísla.Je pravda, že těch 12 děl je sakra hodně.Ale podobný to bylo u Puerto Rica a jak dopadlo? Mnohdy loď papírově dobrá je totální střep a naopak.On Petropavlovsk má děla z Moskvy a ještě s horším reloadem, Moskva 30+ citadel nedá a nikdy nedávala, respektive umí naložit, ale ne takhle. Já na ten Tallin rozhodně nedosáhnu, nic jiného než 5 žetonů u mě totiž WG nezná a to dokonce za dublony.
 3. PucalkovicAmina

  Tallinn

  No nevím...Rád bych se pletl,ale ty stejný děla se stejnou municí na V.tier Mikoyanu jsou hodně slabá i na tenhle tier. Zejména právě AP náboje prostřelí maximálně křižník stejného tieru. Předpokládám, že na Tallinu najednou stejná děla a munice fungují úplně jinak. Stejně tak P.Bagration s horšíma dělama a municí než Mikoyan je oproti němu jak z jiné planety a najednou nakládá i bitevkám.
 4. PucalkovicAmina

  Mikoyan

  Co k tý lodí říct? Možná něco napoví porovnání s Kirovem. O 1/3 méně děl. Čas nabíjení +- stejný. Dostřel +- stejný. Disperze o 18% horší. Počet HP nižší o 25% a AA horší o 100%!!! Lepší camo a o chlup lepší obratnost. Trošku mě připadá jako by WG zašátralo v dávne minulosti a našlo koncept, který platil v tancích, tj. že to co je prémiové musí být vždy výrazně horší než ekvivalent ve stromu. Jelikož jim pak ty krumply už nikdo nekupoval, tak museli udělat doslova otočku na patě. Ovšem tohle je "zadarmo" tak to kruml bejt může...O to více ale tenhle koncept zaráží u Ušakova
 5. PucalkovicAmina

  Zkušenosti z vyzkoumaqných lodí

  Taky bych třeba přivítal, kdyby šly konvertovat v nějakých byť nevýhodných poměrech na něco jiného....
 6. PucalkovicAmina

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  Když koupíte jebku, máte po třech předchozích bitvách v devítkách vcelku dobrou bitvu a první místo vám někdo, o kom jste ani nevěděli že tam je prostě sprostě ukradne
 7. PucalkovicAmina

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  Tak jsem s karmou na nule.
 8. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Mluvím o hrách se stejnou lodí Ale co jsem koukal na replaye, tak se to tam škube, ve hře ne...Asi fakt ty internety.
 9. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Že bych najednou začal špatně mířit? Respektive v jedný bitvě mířil špatně a v další najednou pořád dobře? To se mi nezdá. Spíš ty přetížený internety teď stojí za prd...
 10. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Popisuji, že je to jako by se ten kříž nepřehodil...ovšem nemá kam, když je tam ta loď samotná. Zkusím nějaké video, ale vsadím se, že se to jako na potvoru nestane. Ale aby všechny granáty letěly 3x nebo 4x před loď, jako se mi stalo předevčírem je divné.
 11. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Padne to jakobys střílel na loď co je třeba o 1km blíže.
 12. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Mě se tohle popisované děje v poslední době docela často a je jedno co mám za loď. Dříve to dělalo, když třeba pluly dvě lodě vedle sebe, ale v trochu jiné vzdálenosti a rychle jsem vystřelil dalšíma dělama na tu o kousek vzdálenější a nestačil na ní přejet ten kříž. Tak to na ní letělo, ale do vzdálenosti té první. Teď to ovšem dělá i na samostatné lodě. Používám dynamický zaměřovač. Může být problém vtom...a nebo tam prostě něco domrvili. Přijde mi, že je to ve chvíli, kdy ta loď je zralá na "ničivý úder" a sedí v ní trotl.
 13. PucalkovicAmina

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Souboj Dunkerqueů (hrozný slovo) v můj prospěch. Sedmý kill a dalších 40k v podobě CV stačilo zajet za skálu a skončil čas. Od začátku jsme těžce prohrávali, musel jsem stím pidi Jean Bartem pořádně "potahat".Odměnou bylo cca 8 záporných bodů.
 14. PucalkovicAmina

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  Jeden čas jsem je lovil s Atlantou, 2-3 jsem většinou zabil....čtvrtý těžce poškodil a někdo ho dorazil a nic a nic...jen jsem tím srovnal počet DD na obouch stranách na nulu. Jelikož naše zařvala v první minutě, nebo jezdila po vlastním spawnu a schovávala se za bitevky.
 15. PucalkovicAmina

  Naše slavné prohry - pochlubte se

  Bohužel, ale je to tak. Zabíjet DD se nevyplatí. Hrozně riskuješ, je z toho malá damage. Vlastní stejně chcípnou v první minutě na torpéda a tobě pak chybí HP na další souboje.
×