Jump to content

PucalkovicAmina

Players
 • Content Сount

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7705
 • Clan

  [HUGO]

About PucalkovicAmina

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia
  [HUGO]

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. Nevíte kdy zase plánují reset kapitánských skillů?
 2. Teď jsem si po dlouhé době dal bitvu s Hallandem a všechny torpéda šly uplně šejdrem do skal. Je to snad horší než to bylo. Dokonce když jsem hodil z druhého torpédometu, tak se jedno z torpéd opozdilo asi o půl kilometru hned na začátku
 3. PucalkovicAmina

  Velký Kuřbuřt, umakartní upgrade - vyplatí se?

  GK je výborný v sekundárkové vzdálenosti, ano je problém tam přes spam doplout
 4. PucalkovicAmina

  Velký Kuřbuřt, umakartní upgrade - vyplatí se?

  Já hrál Němce na sekundáry i předtím, modul na GK mám. Doporučuji nasadit jestli máš tu možnost Lutjense, po 100 zásazích sekundárkama se zrychlí jejich nabíjení o dalších 15% a to je pak cvrkot + má lepší otáčení věží a preventivku. Ale třeba Tirpitz, Pommern jsou na svých tierech daleko lepší lodě než GK, to je takový otloukánek pro HE spammery díky své velikosti a hlavní nedostatek je absence torpéd, ty dakážou často zachránit kejhák, když už jseš v nějaký mele na blízko.
 5. PucalkovicAmina

  Rework CC

  Mě se líbí jak tyhle firmy všeobecně uvažují třeba stěma goldama, jak kdyby za ně dali reálný peníze. Ne nedali, zmáčkli tlačítko a goldy byly na světě, stejně tak lodě. Stálo je to jen tu námahu to zmáčknout.
 6. PucalkovicAmina

  Rework CC

  Líbila se mi tady nějaká stížnost jak je ten WG zlý, že hodlá nerfovat prémiové tanky. Milej chlapče, já když tuhle hru hrával tak byl prémiový tank synonymum pro totální šrot s kterým si ale občas musel zahrát abys vydělal kredity a mohl si zahrát pár her na 10. tieru, kde se běžně těžce prodělávalo i s prémiovým účtem a bez střelby prémiovou municí. Jinak samozřejmě nedělejte si iluzi, nezmění se vůbec nic, navíc WG i jiné podobné firmy absolutně nezajímá názor běžných hráčů, je zajímají noví hráči co hře tolik nerozumí a investují do hry peníze, těm chtějí z kapsy vytáhnout co nejvíce peněz. Mimochodem podobných bojkotů a odchodů už v tancích proběhlo mnoho, většinou se ti lidé po čase vrátili zpět. Jinak lodě jsou v tom portfoliu WG pouze okrajová záležitost. Všem odcházejícím CC ale přeji vše nejlepší, nenechte se znechutit, i když to tak nevypadá a u hry jste strávili hodně času svého života, který vám nikdo nenahradí je to přeci jen hra.
 7. PucalkovicAmina

  Otázky pro WG

  Oprava torpéd která jaksi směřují trošku jiným směrem než kam jsou vypuštěna se chystá?
 8. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Aha, to jsem si vůbec nevšiml. Takže takové ocenění úspěšných hráčů ala WG.
 9. PucalkovicAmina

  Otázky a odpovědi

  Nevíte zda byly nenápadně odňaty odměny za úspěchy v bitvě? Nějak to nesleduji, ale začly mě rychle ubývat vlajky na sekundárky a koukám, že ač jsem hned v první bitvě dal "Boj zblízka" dostal jsem kulový místo x10 vlajek.
 10. PucalkovicAmina

  Aktualizace 0.10.5: Velká bitva

  Jako ty Superbitvy jsou zajímavé zpestření, dal jsem jednu, ale abych se x dalších bitev trápil na to znovuodemčení? Vyzkoušel jsem. Děkuji a vypínám hru.
 11. PucalkovicAmina

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Po dlouhé době jedna "sekundárková", vývojáři musí vzteky rotovat na svých proprděných židlích, že jsem si dovolit tlačit a tlačit kupředu místo stání vzadu. Ale popravdě řečeno, ty sekundáry na počet zásahů a výstřelů, to je taková ubohost, až je člověku smutno...
 12. No budu doufat, že máš pravdu, ale co nám do hry přes tyhle supertestery v poslední době prošlo za zvěrstva netřeba mluvit. I když se vsadím, že WG si lodě po testu stejně upraví jak chce a na nějaké reakce háže bobek. Co jsem tak nějak zaznamenal, to co našinci testovali a následně šlo do hry bylo úplně něco jiného.
 13. Jen tím narážím na to, že nás tím tihle jedinci budou oblažovat, dokud to někdo nepoužije proti nim, pak to samozřejmě bude špatně a přejmenují se třeba na BANNLAIR (Ban Nederland airplanes).
 14. Jó BANCV to s těmahle fičurinama včetně různých aimbotů a botů prostě umí....
 15. PucalkovicAmina

  zmrznutie po konci hry

  Po tom co ti matlalové předvádí s kapitánskými skilly bych se ani nedivil
×