Jump to content

ZygZag

Beta Tester
 • Content Сount

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4628
 • Clan

  [CRAB]

1 Follower

About ZygZag

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 01/18/1909
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw - Zegrzynskie Sea - Baltic Sea - Atlantic Ocean
 • Interests
  Warfare history, martial arts, offshore sailing, supermoto, cold steel - knifes, daggers, sabre.
 1. ZygZag

  Dallas

  IMO szkoda nerwów na to "coś". Większość ludzi już wie, że jeśli zobaczy "Dupkasa", to należy walić w niego bo to free frag bez zasięgu i rozsądnej artylerii. Ja go sobie na razie odpuszczam. Niech sobie stoi i rdzewiej przy nabrzeżu. Może jak zacznę grać lepiej niż obecnie, to do niego wrócę.
 2. ZygZag

  Gniewnyj

  Dzięki za rady aby grać nim niczym krążkiem. Źycie stało się ciut piękniejsze. Jeszcze może uda mi się dogadać z Fletcherem i zacznę lubić DDki (choć staty marne, ale powoli się uczę).
 3. ZygZag

  Dziękuję ze zepsucie weekendu

  W weekend sporo osób tak miało - było sporo utyskiwań na randomach. Mnie też to nie ominęło. Czysty klient, bez modów, działam na czyściuteńkiej stacji graficznej. Może z tego powodu jest dzisiejszy poranny restart serwera?
 4. Cześć, Zastanawiam się czy ktoś z Szanownych starał się robić manewry stosując "zacieśnianie cyrkulacji" aka "nadrzucanie śrubą" w grze (efekt działania śruby w dana stronę skrętu + efekt działania steru). Nie robiłem żadnych testów - ale może ktoś się tym bawił.
 5. ZygZag

  WG i MM

  Ano były plutki - po każdej ze stron po jednym. U mnie plutek 3x8. U przeciwnika 2x10. Ja pierniczę - przecież to jakiś absurd. Że niby 3x8=24 a 2x10=20? W WOT nigdy mi się nie zdarzyło wyjść z bitwy bo MM sucked. Ale tutaj miałem naprawdę chwilę zawahania nad esc...
 6. ZygZag

  WG i MM

  Mój MM joke na dzisiaj: 1. Mój team: 1xT10, 2xT9, 9xT8 (w tym ja) 2. Czerwoni: 3xT10, 4xT9​, 5xt8. Jak widać mieliśmy przewagę ... w T8. Zawsze to coś, prawda? Na dobór do teamu czekałem jakieś 20 sekund. Niestety nie wiem jak dorzucać tutaj screeny. Po tym doświadczeniu idę pograć w wannie ze 3 razy i czas skończyć na dzisiaj.
 7. ZygZag

  Swietłana (poziom IV)

  ​Też tak mam zamiar zrobić. 2 bitwy i za każdym razem 2-3x utrata napędu. Zwrotność ... nijaka :/. Bogatyrem jakiś wpływ na bitwę miałem. Tym żaden. Mistrzem nie jestem, ale fr.exp jedzie. po całości. I co z tego, ze obie bitwy wygrane - skoro czułem się jak rak niemal wpadający do wrzątku, który to wrzątek właśnie chlapnął na "kucharza" a ten machnięciem łapy wysłał mnie z powrotem do jeziora...
 8. ZygZag

  Swietłana (poziom IV)

  Po poprzednich "ruskich" spodziewam się dużo lepszej zabawy.... - coś jak to, o czym pisał kania (PWyżej). Muszę tylko zrobić perka na zwiększenie zasięgu dla kapiszona i może będzie ciekawie.
 9. ZygZag

  Mikasa

  To może i ja w to wejdę ... jakoś w tę machinę wrzuciłem .kpt z rozwijanego BB. I się k...wa przestraszyłem tym co zobaczyłem Może jak jakiś "dywizjon" z tym zrobimy to MM uklęknie?
 10. ZygZag

  Tirpitz jutro w sklepie

  A to dziękuję za info. +1. Topizz przyda się w porcie. Nie wiem do czego, ale się przyda. Na pewno...
 11. ZygZag

  Tirpitz jutro w sklepie

  A przypadkiem nie pomyliłeś okrętów? Bo tutaj z tego co widzę, to chodzi o Warspite. Na WG "ŁotoMoto" nigdzie nie widzę ofert sprzedaży Torpizza.
 12. ZygZag

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Polska bandera, polski kapiszon Dziękuje WG (ja pierniczę... naprawdę to napisałem ... ) Od dzisiaj zamiast mówić żonie, że idę "pograć okrętami", będę obwieszczał iż wybieram się do Gdyni.
 13. Na pewno będzie. Gry się zmieniają ale ludzie wciąż ci sami
 14. ZygZag

  Karlsruhe, IV tier

  Już nie. Chyba faktycznie trzeba z free expa skorzystać, bo Szkoda nerwów.
 15. ZygZag

  Wygrywanie bitew

  No i super. Zgadzasz się, że to co masz to jednak pewien rodzaj przyjemności, której szukasz. Tak się składa, że ja też. Ale.. ... jeśli będziemy "walić konie wg. Konia" Na temat tego co nam daje Wydafca... ...to za cholerę nie dostaniemy tego co jest ważne dla tej gry(aka nas w tej grze). I co chcielibyśmy mieć. I za co chętnie zapłacimy (a przynajmniej ja - a tych "ja" jest ... cała kupa ) I nie ma co się chrzanić - jest Company , która widzi potencjał tematyki - jest grupa docelowa (gracze - tak aby to jasne było). Company robi coś co próbuje sprzedać. Łapie w necie zapaleńców. Na tej podstawie coś buduje. Alfa/Beta, HGW co... Później masz ... no jakąś BETA'ę (aka Beata) z rożnymi przymiarkami. I ta Beata będzie ciągnąć - zmieniać pozycje i ustawienia (skojarzenie jest właściwe), aż do chwili gdy ... jest dobrze (co i tak jest niemożliwe przy takiej liczbie klientów serwera...) Pytanie. Kto bardziej pomaga BECIE: robiący swoje wyrobnik, czy dający wskazówki jak robić dobrze? Co pozwoli BEaCIE rozwinąć się lepiej/szybciej, eee... lepiej już skończę... ? IMO odpowiedź jest prosta: każda KONSTRUKTYWNA krytyka jest jak najbardziej ok. Te mniej konstruktywne pomyje pewnie też (bo jeśli WG nie ma obecnie softu do zarządzania topikami (szukanie treści, analizowanie, uwspólnienia...., to jest dalej za softem niż. terroryści z pewnego "państwa na południowym wschodzie" - nie chcę podawać nazwy, bo mogą wyciąć post za jakieś pierdoły...). Więc jeśli chcecie pomóc w rozwoju tej gry, to nie siedźcie na dupsku tylko bazgrajcie na forum, do supportu, etc. IMO peany pochwalne pomagają mniej niż kopniaki w dupę - to ostatnie łatwiej nakierunkowują na właściwą drogę.
×