Jump to content
Server restart - 27.1.2022, no downtime Read more... ×

jakub_czyli_ja

Players
 • Content Сount

  1,254
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  984

2 Followers

About jakub_czyli_ja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Całe dwa mało adekwatne "dowody", z których żaden nie zakończył się zatopieniem pancernika przez niszczyciel, a raczej w wersji tldr "niszczyciel wszedł w zasięg artylerii dodatkowej pancernika i udało mu się przeżyć" jako uzasadnienie tego, co odpwala się w grze? 2/10.
 2. jakub_czyli_ja

  Ciekawe plany PvE

  A co złego w byciu pozbawionym ambicji i chęci współzawodnictwa? W CW byłoby dokładnie tak samo jak na turniejach, akurat w bitwach nie-randomowych WG nie ma interesu w potencjalnym grzebaniu w RNG, i one mogą być uczciwe. Doświadczenie zdaje się WG pokazywać, że CW ani inny endgame konieczne nie jest, bo przecież nawet w samoloty gracze grają. W sumie do czasu, bo mam wrażenie że akurat CW i twierdze w WoT powodują, że WoT wygląda znacząco lepiej niż gdyby było tego pozbawione i podzieliło dynamikę WoWPa, WoWSa i AW. Ale WG tego jeszcze nie załapało, załapie jak zwykle jak będzie za późno.
 3. jakub_czyli_ja

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W samolotach jak się komuś chce to jest cały dzień premki za wygranie jednej bitwy: http://worldofwarplanes.eu/pl/news/special-international-womens-day-17/
 4. jakub_czyli_ja

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  Hmm, 200kg ładunku z prędkością ponaddźwiękową. Ciekawe jak coś takiego interaktuje z czymś opancerzonym, jak na przykład BBk.
 5. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  Zastanów się, jakie szanse na zachowanie gwiazdki w przypadku porażki ma koleś, dla którego mgła wojny czasem się rozwiewa?
 6. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  Mimo że dwóch ludzi z jednego klanu po jednej stronie na TSie może współpracować jak dywizjon, to dramatycznie bardziej szkodliwa jest sytuacja w której występuje 2 ludzi z jednego klanu współpracujących na TSie po przeciwnych stronach.
 7. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  Miło by było, gdyby istniał jakiś bottom line. Mój prywatny byłby na przykład taki, że wymagane są przynajmniej 2 opcje z 3,: 1. należy do klanu 2. umie 3. nie bluzga Bezkrytyczne branie kogokolwiek nie jest świetną opcją, bo o ile nazbiera się ludzi, to ci ludzie zaczynają w pewnym momencie odstraszać innych graczy. W tym konkretnym przypadku 47% WR szału nie robi, a dodatkowo treść rantu wskazuje na lekki brak umiejętności dostosowania się do panujących warunków - ciągle tylko radary i radary.
 8. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  I skoro to gra, i usprawiedliwiasz lamienie, wdupiemanie i tym podobne, to co jest złego w postawie Ferdka? To, że on to robi całkowicie świadomie? Ale to nie powinno być problemem gracza który ogarnia, a wydawcy, któremu teoretycznie powinno zależeć, aby wszyscy, i dzieciaki, ludzie młodzi, starci, emeryci walczący z Alzheimerem czy ogarniający gracze którzy starają się być dobrzy, mieli z gry satysfakcję. W obecnym stanie ci ogarniający którzy jakoś nie odczuwają przyjemności z ani nie uważają za normalne bycie rozwalonym bo stado pawianów, sorry, dzieciaków, ludzi młodych i starców nie potrafi grać. Namówienie na czacie to oksymoron. A jak jełopy się frustrują, że ktoś nie ma życzenia wyciągać za nich bitwę którą oni będą ciągnęli w dół, to może odinstalują, i suma frustracji w grze się zmniejszy. Z punktu widzenia bitwy zazwyczaj nie ma różnicy, czy gościu w DDku zabije się yolo, czy gościu w DDku zginie walcząc na serio, bo debile z teamu nie dali mu wsparcia. I mniej niż przegrana boli to, że ktoś demonstracyjnie uważa ich za szmaciarzy niewartych czasu spędzonego na próbach wyciągania bitwy.
 9. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  Ta, pewnie. Możesz opisać swoje bitwy w których najwyraźniej udaje ci się spowodować, że tarło przestaje tarlić i pcha flankę, a nie ucieka przed 2 okrętami, jak powodujesz, że DDki nie kitrają się za BBkami i nie rzucają zza nich i torped, jak afkerzy przestają być afk, jak stymulujesz współpracę w teamie? Im więcej osób nauczysz, jak to zrobić, tym mniej będzie frustracji, hejtu i toksyczności w grze. I mam wrażenie że niebieskie zdania są ze sobą sprzeczne.
 10. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  No z jakiegoś powodu przegrywa.
 11. jakub_czyli_ja

  Plotki, niepotwierdzone informacje i wróżenie z fusów

  No kurna prorokiem jestem: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/67801-dyskusja-jak-naprawic-lotniskowce/page__st__160__pid__1652417#entry1652417
 12. jakub_czyli_ja

  3. SEZON - Rankedy

  Tak mnie nurtuje - w okolicznych topikach są elaboraty, jakie to BB są OP, noob friendly, cały czas buffowane i tak dalej. Tylko ten jakiś taki dziwny, że OP krążki i tak dalej. Jak to jest?
 13. jakub_czyli_ja

  Nadchodzi nowy regulamin forum

  Rok nie wyrok, dwa lata jak dla brata. Widać efekty były niewspółmierne do nakładu pracy wklejenia "złamanie regulaminu forum".
 14. jakub_czyli_ja

  Nadchodzi nowy regulamin forum

  Fajny regulamin, za bydło na forum można stracić konto WG, ale nie wiadomo do końca za co. Co prawda w części angielskiej dostałem odpowiedź, że to za spam na przykład CVV, ale jakoś tak mało wiary we mnie, bo jak partia mówi że da, to mówi... I się kurna WG zabezpieczyło przed odsyłaniem graczy do supportu, bo punkt 4 mówi, żeby unikać tworzenia tych samych wpisów w wielu wątkach.
 15. jakub_czyli_ja

  [CWS] Cesarska Marynarka Wojenna

  Kojarzysz Walliego z Dilberta? Matematyka jest bezlitosna - jeżeli masz remisy, to nawet w przypadku idealnego rozkładu Gaussa wartość oczekiwana stosunku zwycięstw do rozegranych bitew jest poniżej 50%. A rozkład nie jest gaussowski. Kilka razy wrzucałem obrazek wykresu rozkładu WR z WoTa, w WoWS nie ma żadnego powodu żeby było inaczej, a jest wiele powodów, żeby było bardziej, więc: Spoiler To się nazywa długi ogon.
×