Jump to content

dzobo30

Beta Tester
 • Content count

  2,690
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8527
 • Clan

  [MCR]

About dzobo30

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

5 Followers

 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Zapraszam do pracy w korporacji zajmującej się np: Grami, oprogramowaniem, bankowością lub np usługami telekomunikacyjnymi Zapoznasz się tam z takim jednym ważnym słówkiem ,,POUFNOŚĆ`` Najprościej ci to wytłumaczę jak się da: Pracownik korporacji nie może udzielać informacji bez zgody góry.
 2. Wykastrowane Yamato dali, to pewnie coś nim na ninja pogrzebali.
 3. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ale jak to nie zrobi???? Łamiesz wszelkie podstawy teorii spiskowych organizacji czerwone pomidory 700. Przecież ładowanie kasy przez wszelkich unicumów robi im wyniki, to samo lizanie zadka WG powoduje że WR masz na poziomie 53%+. Pozbawiasz ich nadziei, bo oni wszyscy są świetnymi graczami , ale WG im ustawia wyniki.
 4. Macie problem, kto będzie chciał to kupi. Zazwyczaj jest tak, że informacje nt.okrętów które pierwotnie się pojawiają w tzw. przeciekach są zmieniane. Zmiany dotyczą parametrów( KGV) albo tierów(Błyskawica). Przecież nawet teraz mieliście info nt. Kronsztada.
 5. https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/84wpnw/omni_statement_regarding_recent_events/ no jak mi przykro
 6. Nie próbuj tego tłumaczyć , i tak większość nie zrozumie
 7. Dodaj bazę północną w latach 39-40 korzystali z niej Niemcy. Nie oglądaj Iron Sky więcej
 8. To że sama operacja miała miejsce,to niema wątpliwości. To jedyny pewnik reszta jest mało udokumentowana z racji klauzuli tajności na dokumentach. faktem jest to że dowódce czyli adm. Birda zamknięto na kilka lat do domku bez klamek, za rzekome brednie. Ten sam admirał nagle w 1957 dostaje dowództwo nad nową operacją Deep Freeze, podczas której umiera. Jednak dziwne jest to że wcześniej uznany za wariata dostaje nagle dowództwo. Kolejna sprawa to skład operacji Highjump, 4 tyś ludzi i ilość okrętów w tym lotniskowiec, jest trochę dziwne jak dla mnie, patrząc na rzekomą wyprawę badawczo naukową. Dla porównania Niemcy przeprowadzili ekspedycję w składzie jednego okrętu Schwabenland w 1938 roku. Straty poniesione też są jak dla mnie trochę za duże jak ew. wypadki. W niemieckie latające spodki mimo wszystko nie chce mi się wierzyć, ale nie ulega wątpliwości że jeśli chociaż w połowie Niemcy wprowadzili by projektowane uzbrojenie to wynik wojny mógł by być inny. Chociaż jest jeszcze jedno tłumaczenie, wydaje mi się najbardziej realne, błędy Birda doprowadzają do strat podczas operacji. Przypomnę że sam dowódca już raz popisał się opisami zielonej krainy, i opisem zwierząt rzekomo biegających po zielonych terenach
 9. Delfiny bojowe

  Poczytaj troszkę nt. prób w US Navy zdziwisz się i to bardzo. Co to nawiązania do włoskich żywych torped, to czy one przypadkiem nie nazywały się ,,Świnia``(Maiale)???? albo ,,Mignatta`` Pijawka????
 10. Mewa, gdzie jesteś?

  Czytamy ze zrozumieniem, ja wiem że w XXI wieku, jest to trudne. Napisałem tylko że tworzycie kolejne bzdurne tematy. To nie jest żaden błąd ze strony WG bo był zapowiedziany. Oczywiście trzeba wszelakim bezwartościowym chłamem zawalić forum bo jest to aż ciekawe. Chcesz historie o kapitanie to zmontuj sobie z najlepszych kawałków walk opowieść o takim no name, i wrzuć na YT. Ratunku nie mam S.S, jeszcze bym zrozumiał zabranie całkowite przeszkolonego dowódcy. [edited] co to ma wspólnego z kosmetyką gry. Zresztą , co mnie to obchodzi zawsze twierdziłem że w 75% to forum jest bagnem. Kolejne takie tematy mnie w tym utwierdzają.
 11. Mewa, gdzie jesteś?

  Ja pierdziule czy wy nie macie innych problemów, tylko tworzenie durnego tematu ze względu na to że zabrano cyfrowy obraz jakiegoś barana????? To już naprawdę przestało być śmieszne. Jak by nie zapowiedzieli to bym jeszcze zrozumiał, ale tak to już naprawdę wchodząc na to forum mam wrażenie że większość tylko tą grą żyje.
 12. a dobra widze CCk dostaje premium, no ja pierdykamhahaha
 13. SYSTEM OCENY GRACZY

  Srata tata, mm monitor pokazuje ci staty tylko na konkretnym okręcie. Niekoniecznie jest to pomocne, a wręcz przeciwnie. Umiesz liczyć licz na siebie( lub na dywizjon jeśli w nim jesteś)
 14. [MCR] - Mistrzowie Ciętej Riposty

  /\/\ ------
×