Jump to content

rurkovsky

Beta Tester
 • Content Сount

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6818
 • Clan

  [WIDMO]

About rurkovsky

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rurkovsky

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  *edit, ale bełkot
 2. rurkovsky

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Strasznie szkoda Mi wszystkich graczy, którzy zawiedli się na możliwościach swoich lotnisk. Szczególnie właścicieli Grafów, Saipanów i Kagi, którzy przestaną mieć decydującą rolę w bitwach za ciężko zarobione pieniądze. Wstyd WG!!! Naprawdę bardzo mi was szkoda i łączę się z wami w bólu.
 3. rurkovsky

  CV exchange questions

  So you rather keep 2 useless/basic 50% camos than get 10k dooblons for them basically for free. I'm kinda mind boggled right now.
 4. Na minus zaliczam możliwość zachowania gwiazdki
 5. rurkovsky

  Januszowanie na nowym patchu

 6. rurkovsky

  Januszowanie na nowym patchu

  W związku z rekompensatami w wolnym pd i kredytach wraz z nowym patchem ciekawi mnie jak wyjanuszować najwięcej wolnego. Moja sytuacja, zbadane Shokaku, 101k do Taiho i pytanie czy warto wybadać te 101k wolnym? I czy potrzebne są w porcie. "Jeśli gracze posiadają zbadane lotniskowce Shokaku oraz Taiho, to zwracana jest im różnica pomiędzy kosztem badania starych lotniskowców oraz nowego Shokaku, wynosząca 140 000 wolnych PD."
 7. okej ktoś napiszę mi na chłopski rozum, czy jak zbadałem shokaku (wymaksowany) a jestem pieprzonym januszem i chcem wszystkie expy jakie w włożyłem w jego wybadanie bo mnie oszukali to czy dostanę za niego rekompensatę w wolnym pd i ile dokładnie? i czy muszę posiadać go w porcie? pomocy bo jestem leniwy
 8. rurkovsky

  Ostatnia dyrektywa na PEF

  wiadomo kiedy kończy się zbieranie ptk do 'hall of fame' ?? pisało , że do 22 a ciągle zbiera więc...
 9. Its not Azuma on picture, theres no gold Imperial emblem on it.
 10. rurkovsky

  Hindenburg czy Moskwa

  Droga do Moskwy jest strasznie dziwna, wszystkimi okrętami od VI gra się praktycznie tak samo, wymagane IFHE (V-IX). Celne działa, świetny dpm, strasznie słabo opancerzone. świetny radar 11.7 ale krótki. Sama Moskwa jest okrutnie nudna. nie wybacza błędów, jest wielka i mułowata z cytadelą wielkości haragumo. Stoisz w miejscu i strzelasz... Niemcami grałem od IX ale od VII linia ta promuje ten sam styl gry. Świetne działa ze znakomitą penetracją HE. Świetny zasięg z szybkimi pociskami, którymi z łatwością celujesz nawet z samolotem zwiadowczym. Niestety świetne hydro na tym samym slocie co plotka. Roon i Hinden dostały ostatnio +1 heal. Grasz nimi najczęściej na 13-18km, spamujesz HE i pożarami. Henri z tej trójki jest chyba najlepszy. Ogólnie po dodaniu boostera przeładowania stał się trochę OP. Nie wiem dokładnie, od którego tieru dostajesz ten booster ale jest to naprawdę wielki plus. Działa od VI z podobnym zasięgiem jak Niemce ( i Ruskie) ale z dużo gorszą prędkością wylotową, świetnie podpalają i cytadelują na <10 km. Przyjemna linia od VII. Dopałka silnika zawsze na plus, świetna do zmiany pozycji jak i myleniu przeciwnika ciągłą zmianą prędkości (Henri max 44,2 knt) Gra się nimi podobnie jak Niemcami z tym, że robimy więcej dmg z pożarów. Na Henrim można użyć IFHE żeby penetrować 50mm. Osobiście polecam France.
 11. rurkovsky

  Seattle

  Seattlem świetnie gra się na otwartym, tyłkiem do pancków na 11-13km, kilka salw i zniakasz. Camo i radar sprawiają, że masz pełną kontrolę nad tym kiedy się świecisz. Okręt staje się grywalny kiedy przestaniemy grać nudną campe zza wysp.
 12. rurkovsky

  Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

  *edit jakby można było zdobyć 21k stali w nadchodzącym evencie...
 13. rurkovsky

  [WIDMO] LATAJĄCY HOLENDER Rekrutuje

  Plotki głoszą, że po tej bitwie PNAVY grało już na 7 stalinów.
 14. rurkovsky

  Harugumo Niszczyciel X tieru

  Chyba miałeś na myśli: przerwy pomiędzy każdą wystrzeloną torpedą porównywalne są do shimy.
 15. Przyznam się. Tak naprawdę nie posiadam portu (nawet kilku do wyboru), w którym ukrytych mam 50 okrętów wojskowych i nie zatrudniam blisko 30000 marynarzy bo to tylko durna gra.
×