Jump to content

rurkovsky

Beta Tester
 • Content Сount

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5900
 • Clan

  [WIDMO]

About rurkovsky

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rurkovsky

  Hindenburg czy Moskwa

  Droga do Moskwy jest strasznie dziwna, wszystkimi okrętami od VI gra się praktycznie tak samo, wymagane IFHE (V-IX). Celne działa, świetny dpm, strasznie słabo opancerzone. świetny radar 11.7 ale krótki. Sama Moskwa jest okrutnie nudna. nie wybacza błędów, jest wielka i mułowata z cytadelą wielkości haragumo. Stoisz w miejscu i strzelasz... Niemcami grałem od IX ale od VII linia ta promuje ten sam styl gry. Świetne działa ze znakomitą penetracją HE. Świetny zasięg z szybkimi pociskami, którymi z łatwością celujesz nawet z samolotem zwiadowczym. Niestety świetne hydro na tym samym slocie co plotka. Roon i Hinden dostały ostatnio +1 heal. Grasz nimi najczęściej na 13-18km, spamujesz HE i pożarami. Henri z tej trójki jest chyba najlepszy. Ogólnie po dodaniu boostera przeładowania stał się trochę OP. Nie wiem dokładnie, od którego tieru dostajesz ten booster ale jest to naprawdę wielki plus. Działa od VI z podobnym zasięgiem jak Niemce ( i Ruskie) ale z dużo gorszą prędkością wylotową, świetnie podpalają i cytadelują na <10 km. Przyjemna linia od VII. Dopałka silnika zawsze na plus, świetna do zmiany pozycji jak i myleniu przeciwnika ciągłą zmianą prędkości (Henri max 44,2 knt) Gra się nimi podobnie jak Niemcami z tym, że robimy więcej dmg z pożarów. Na Henrim można użyć IFHE żeby penetrować 50mm. Osobiście polecam France.
 2. rurkovsky

  Seattle

  Seattlem świetnie gra się na otwartym, tyłkiem do pancków na 11-13km, kilka salw i zniakasz. Camo i radar sprawiają, że masz pełną kontrolę nad tym kiedy się świecisz. Okręt staje się grywalny kiedy przestaniemy grać nudną campe zza wysp.
 3. rurkovsky

  Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

  *edit jakby można było zdobyć 21k stali w nadchodzącym evencie...
 4. rurkovsky

  [WIDMO] LATAJĄCY HOLENDER Rekrutuje

  Plotki głoszą, że po tej bitwie PNAVY grało już na 7 stalinów.
 5. rurkovsky

  Harugumo Niszczyciel X tieru

  Chyba miałeś na myśli: przerwy pomiędzy każdą wystrzeloną torpedą porównywalne są do shimy.
 6. Przyznam się. Tak naprawdę nie posiadam portu (nawet kilku do wyboru), w którym ukrytych mam 50 okrętów wojskowych i nie zatrudniam blisko 30000 marynarzy bo to tylko durna gra.
 7. rurkovsky

  Jean Bart

  Nie zapomnijcie dodać, że Zao Was podpala a Shimakaze/Gearing torpeduje.
 8. rurkovsky

  Jean Bart

  Błagam, wytłumacz nam ten bełkot. Jak wielkim panckiem z ośmioma działami w superpozycji można grać jak krążkiem? No chyba, że grasz nim jak Moskwą. :-)
 9. rurkovsky

  Szukam Klanu !!!

  Jak możecie się tak obrzucać błotem, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja?...
 10. rurkovsky

  "Superkontener"

  Sasha Grey vs dywizjon 3x Black...
 11. Chapayev też? Worcester powinien również stracić hydro aby był karany w dywizjonie z niszczarką, i tyle. Owszem, ma przegięty dpm ale większość graczy nadal zamiast grać nim tyłem na otwartym chowa się za wyspą.
 12. rurkovsky

  SK za każdy 10T

  Za Salema dostaje się SK?
 13. 12 TX https://wows-numbers.com/player/501352177,rurkovsky/
 14. Jest stary prosty sposób, który sprawdzał się w czołgach przy zbyt OP premkach i dychach. Zrobić spodziewane wartości dmg dla Stalingrada tak wysokie, że fiolety będą bały się nim grać aby nie popsuć sobie statystyk.
×