Jump to content

mosberg

Beta Tester
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7899

About mosberg

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. mosberg

  Błędy aktualizacji

  Faktycznie...interfejs kuleje i to mocno :-(
 2. mosberg

  Kod zaproszeniowy dla nowych graczy

  Cześć! Kod zaproszeniowy z CD-ACTION, ważny do 31.12.2016: - niszczyciel Tachibana - miejsce w porcie - 3 dni premium CDACT4-RPSCA-K45E5-YHC3P Pozdrawiam!
 3. mosberg

  Wielkie Bitwy Morskie

  Ja dostałem odp., że jeśli wybrałem nagrodę do 12.00 08.06.2016 to nagrodę otrzymam, ale jeśli po 12.00 to jest to niemożliwe. To do k...y nędzy, jak to jest możliwe, że mi otworzyły się skrzyneczki i system pobrał należne diamenty a po paru godzinach zostało to anulowane?????
 4. mosberg

  Wielkie Bitwy Morskie

  jest chyba zamieszanie bo dział obsługi klienta jest niedostępny :-(
 5. mosberg

  Wielkie Bitwy Morskie

  taaaaa.....ponownie wszedłem i...znowu mam 420 diamentów....a wczoraj klikałem nagrody, skrzynki były pootwierane a diamenty zdjęte. oczywiście teraz strona z nagrodami jest niedostępna!!! [edited]mać!!!! logiczne chyba jest, że wiele osób grało do końca i decyzję o nagrodach chciało podjąć znając końcową liczbę zdobytych diamentów!!! brawo!!!
 6. mosberg

  Wielkie Bitwy Morskie

  Podobnie u mnie. Otworzyłem skrzyneczkę z amerykańskim niszczycielem, diamenty odjęte a okrętu nie dostałem :-(
 7. Witam! Chętnie kupię dwa kody wydania (dla mnie i dla syna) Kupno wydania papieowego z wysyłką przez sklep wychodzi za drogo...ale jeśli ktoś jest na miejscu to przelewam kaskę albo na konto albo przez paypal. Pozdrawiam!
 8. mosberg

  Wysadzone działa

  Najlepsze? No nie wiem..... a tzw. szybkie okręty liniowe US Navy, uzbrojone w 9x 406mm z najlepszymi w czasie tej wojny systemami kierowania ogniem i najlepiej zbalansowane. .....a Bismarck jest nieco przereklamowany... Faktycznie drzewka niemieckie i brytyjskie będą bardzo ciekawe ale chyba nie powinny wyraźnie dominować w okrętach liniowych. Pozdrawiam!
 9. mosberg

  Ewidetne błędy

  Witam! Ja mam uwagę merytoryczną...może już ktoś o tym napisał a ja przeoczyłem, to przepraszam. USS Lexington nigdy nie pływał w takiej konfiguracji uzbrojenia. Pełną modernizację, a co za tym idzie działa 127mm w wieżach zamiast wież z działami 203mm przeszła USS Saratoga. Szkoda, że taki babol..... Pozdrawiam!
 10. mosberg

  [Poradnik] Podstawy

  Jasne! Wielkie dzięki!!!! Poleciał plusik :-) Pozdrawiam!
 11. mosberg

  [Poradnik] Podstawy

  Witam! Panowe! Jak używać arty p-lot? Wiem, że się ją aktywuje klawiszem P...ale co potem? Czy działa automatycznie? Dlaczego trzeba aktywować lub dezaktywować? Będę wdzięczny za pomoc lub link do wskazówek. Pozdrawiam!
×