Jaras1995

Beta Tester
 • Content count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1362

About Jaras1995

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 05/23/1995
 • Portal profile Jaras1995

Profile Information

 1. z tego co patrzyłem to chyba taki sam event jest: https://worldofwarships.com/en/news/common/jive-turkeys/ Dołączam się do pytania. czy na święta były lepsze promocje?
 2. Panoćku, masz jeszcze ponad 4 doby na zakup. Wejdź sobie do gry i sprawdź to co Cię interesuje. Nikt tutaj nie będzie Ci robił listy wszystkich okrętów w promocji.
 3. tak, otrzymasz rekompensatę, ale: Jeśli okręt jest w promocji w sklepie wewnątrz gry (za dublony) to dostaniesz rekompensatę w kwocie "po promocji" Jeśli okręt nie jest w promocji w wewnętrznym sklepie (za dublony) to dostaniesz rekompensatę w pełnej kwocie.
 4. Dokładnie, dlatego pisałem, że nie wszystkie okręty są objęte promocją :) Czekajmy zatem na oficjalną informację (prawdopodobnie po 14) na stronie WG :) Promocja trwa około 5 dni (pewnie do 27.11. do 7 czy tam 6 rano)
 5. tak, atlanta jest :)
 6. W kliencie gry są już dostępne promocje z okazji BF :) nie znam szczegółów! Promocje na okręty za dublony (nie wszystkie) promocje na miejsca w porcie
 7. bana na konto dopóki nie wykupi tego co kupił. tak mi się wcześniej obiło o uszy :)
 8. tak, ja kupiłem 2x ten zestaw, pierwszym razem dostałem zestaw błyskotki, a drugim razem 4800dub +500+port+dowódca(0pkt)+5 żulu hotel. jak za 44zł to mega promocja :)
 9. zrobi ktoś screena warunków i tych misji? bardo bym prosił :)
 10. ale za to bardzo fajna promocja na błyskotkę :) 44zł przy zakupie przez orange
 11. o 14 było przynajmniej przed zmianą czasu :) Szczytny cel, całość ma być przekazana.. ode mnie olbrzymi + :) O ile camo czy flaga dla mnie nic ciekawego o tyle świadomość pomocy już tak :)
 12. wszelkie info na stronie najczęściej wpadają do nas o 14:00 czasu naszego.
 13. tak, widać, patrząc na banner na forum ( na górze ) Swoją drogą.. czym będzie się wyróżniał?
 14. Ponawiam pytanie, bo sam jestem ciekawy. Ciekawe też jak wygląda sprawa z camo które dostaliśmy na NO (z kolekcji na 2 lata WoWs)
 15. wcześniej celność to było 136m, (u CeCeków) a teraz jest w okolicy 190m więc szału nie ma. Chyba że znowu coś zmieniali Na tę chwilę wydaje mi się że Włoska nacja nie cechuje się.. zupełnie niczym Edit: Poprawka, jest jeszcze gorzej niż myślałem, 226m (z oficjalnej wiki) Wiki