Jaras1995

Beta Tester
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  955

About Jaras1995

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 05/23/1995
 • Portal profile Jaras1995

Profile Information

 1. błąd w tłumaczeniu :D Środa 21 września
 2. dokładnie o tym mówiłem, Dlatego zdziwiłem się jak kolega nade mną powiedział że to się zdobywa za duplikaty.. :P
 3. tak? mam komplet przypinek, a nie widziałem, żebym dostał te odznaczenie. :P - @ edit. będę musiał zobaczyć jak się zaloguję w domu Nie jest to przypadkiem tylko, kiedy zdobędziesz całą kolekcję "SAM" bez duplikatów?
 4. @MASSACHUSETTS.. a może on będzie za FreeXP? wtedy bym był zadowolony, jako fanatyk USN ale kolejna, płatna premka (taka sama Alabama, tylko dla nazwy) to już lekkie przegięcie. Cena pewnie z 520k xp by kosztowała.. VII - 375k,a IX- 750k Z drugiej strony.. dali by jakiegoś krążka za freexpa. Wbrew pozorom, z tych okrętów też mają zarobek :P nie jeden przetapia :D
 5. tak mniej więcej... czymś to się różni od Sweet home Alabamy?
 6. Etap 2: -25 kamuflaży Halloween 2016 -50k freexp
 7. Całe życie się człowiek uczy, a głupim umiera :D
 8. na jakim serwerze grasz? świnkowy kolor masz :D
 9. Graf Zeppelin jest prawdopodobnie w dwóch wersjach. jako standardowy i jako GZ TEST 1. Obejrzyj filmik MageT'a, tam mówi właśnie o różnicach. (wczoraj dodał filmik)
 10. sam jeszcze nie grałem, nie zdobyłem przypinki, więc nie jestem w 100% pewny. Wcześniej czytałem, że każda przypinka jest odpowiednia do danej misji. ale j/w nie jestem pewny
 11. z tego co zrozumiałem to dokładnie tak ma to wyglądać.
 12. @PolskaKielbasa mówisz tutaj o sobie? Tak, jest sens, będziesz miał kamuflaże za te misje. Kamuflaż masz przypisany do konta, nie musisz mieć okrętów. Ponoć te misje (przypinki) będą dostępne aż do następnej aktualizacji, więc spore szanse na zrobienie tego. Ja mam 700bitew i jestem pewny że to zrobię i będę walczył! Ty masz 2 razy tyle :)
 13. za każdą podkolekcję (4 sztuki przypinek) masz kamo do danego okrętu. jak zdobędziesz pełną KOLEKCJĘ to dostaniesz 4camo (z podkolekcji)+ dodatkowo na monarcha. jako nagrodę za skompletowanie wszystkich podkolekcji.
 14. tak, z kupionych kontenerów też wypadają duplikaty