Jump to content

Jaras1995

Beta Tester
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2406
 • Clan

  [MRP]

About Jaras1995

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 05/23/1995
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Musashi

  ok, pod tanka. Więc co polecicie?, pokażesz na stronie shipcomrade.com/calc?
 2. Musashi

  a jak macie wyszkolonych kapitanów? na shipcomrade nie ma buildów (raptem 7 os. głosowało) zgodnie z tym co Odo_Toothless pisze, to zdecydował się dodać wzmocnienie AA, co daje całkiem ciekawe efekty "na coop'ie" sam chętnie bym tego użył, bo nic bardziej nie denerwuje niż bycie bezbronnym na komary.
 3. z fecebooka: ST, new commander A unique French commander, Jacques-Jean Honoré, is added to the game. He has improved Expert Marksman and Adrenaline Rush skills. Expert Marksman: +3 deg/s (instead of 2.5 deg/s) to traverse speed of guns with a caliber of up to 139 mm; +1 deg/s (instead of 0.7 deg/s) to traverse speed of guns with a caliber above 139 mm. Adrenaline Rush: -0.25% (instead of -0.2%) to reload time of all types of armament for each 1% of HP lost. Localization is underway.
 4. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Missouri, +premium+ camo typ59 (+200%exp)+ flagi Dawało mi wczoraj, za przegraną 5-7k, za wygraną 9-13k, a słabo mi szło wczoraj
 5. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Było, u nas dostali : Gulio Cesare +10pkt kapitan Da Gresse +10pkt kapitan 10pkt kapitan dla nowych azjatów 150k free exp (ileśtam) milionów kredytów Oczywiście wszystko było jako prezent na zachęte (wszystko, nie któreś do wyboru)
 6. Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  Kumpel dostał: - 100 flag DETONACJA - moduł na dymek Ja jutro uzupełnię post o swoje nagrody Ja otrzymałem: - Moduł obrony P.lot. - Moduł obrony P.lot. Kolega z klanu wczoraj dostał: - 100 Flag - USS Kidd +10pkt.
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  2 małe prezenty + kontener na sygnały + kontener na eksploatacyjne/kasę
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W4R5H1P5A8G5R - kod z Fanpejcza jeszcze nie wiem co dodaje, aktywowałem, ale w robocie jestem i nie mam możliwości sprawdzenia
 9. Polowanie na Bismarcka

  Hejka, na głównej stronie, oświadczyli, że jeśli ktoś nie dokończył kolekcji z polowania, będzie miał możliwość zrobić to od 5 do 8 stycznia, jak rozumiem jest to oferta jedynie na dokończenie kolekcji? Jeśli ktoś (ja) nie był aktywny podczas pierwszej kampanii, to teraz również mogę obejść się smakiem?
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Kod już nie działa :), przed chwilą próbowałem
 11. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  na 20 kolejnych paczek średnich wpadły: Hood +kap. Kii +kap. Kutuzow +kap. Warspite +kap. Dunkierka +kap. +90dni premium +4 tyś cebulionów kolejne 15 paczków: leningrad +kap. Huanghe +kap. Lo Yang +kap. + 5 tyś cebulionów
 12. Wcześniej była mowa o misjach, ale Noworoczny Rajd. gdzie do zrobienia misji wymagany jest DoY
 13. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  polskie tłumaczenie najczęściej pojawia się po 14
×