Jump to content

yukisan

Players
 • Content Сount

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7100

About yukisan

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. yukisan

  jak wejść do magazynu?

  Kliknij na swój nick, a potem na "Inwentarz".
 2. yukisan

  Po aktualizacji 7.9 nie widzę wroga

  Ja chciałbym wiedzieć jak spowodować, żebym to ja był tym znikniętym ;-).
 3. yukisan

  Benson

  Może i tak. Wiesz gdzie przeciwnik się znajduje, ale musisz jeszcze odgadnąć dokąd zmierza i w jakim tempie. Po drugie im większa odległość tym bardziej torpedy się rozjeżdżają ułatwiając wyminięcie. Podsumowując: czasami puszczam rybki w kierunku namierzonego, ale skuteczność jest mizerna. Czasami puszczam żeby zablokować mu dostęp do upatrzonego celu/przesmyku/capa, ale naprawdę w ostateczności kiedy nie ma lepszego wyboru i nie będzie w ciągu najbliższej minuty. Chyba, że spodziewam się więcej niż jednego przeciwnika najlepiej w przesmyku - wówczas skuteczność jest zadowalająca. Uśmiech rośnie jak po wypuszczeniu torped w ciemno słyszysz po kilkudziesięciu sekundach PACH! PACH! PAPACH! BLORP! i wyobrażasz sobie ten chaos pomiędzy dwoma-trzema okrętami na które wyszła salwa znikąd . A na liczniku dmg 80.000 więcej :-). Raz tak puściłem torpy na Shimę - wywinęła się, ale zza skały wyskoczył Kurfurst i przyjął 7 Gearingowych pieszczochów .
 4. yukisan

  Nagato

  To Twój najwyższy tier. Trafiasz na najbardziej ogarniętych przeciwników i o wiele lepsze okręty niż dotychczas. Przemyśl doszkolenie się w tym kierunku. Łatwiej już nie będzie.
 5. yukisan

  Taszkient, IX tier

  Dla mnie najgorszy z DD. Nie pasujemy do siebie. WR spadło mi przy nim na ryj. Mam nadzieję, że na Chabie to sobie odbiję.
 6. yukisan

  Konto premium 3+12 dni

  ... ale ja nic nie kupowałem. Może zgłoś do supportu - dowiemy się ze źródła dlaczego nie bangla.
 7. yukisan

  Konto premium 3+12 dni

  Skorzystałem z oficjalnej informacji. Być może kluczem jest jej tytuł : "Wróć do nas i odbierz 15 dni konta premium". Nie tykałem WOTa z pół roku, albo i lepiej. https://worldoftanks.eu/pl/content/docs/polish-comeback-rules/?utm_campaign=pl_support_30818_static_pltank_wb_list&sid=SID6kddrHqfp1tmK-C1fzmPNkg_EMgNHXCUw7C4tg_iJZuDGpNs9cxi5jB_KK3TGUsKTPRNdEWbhvooeLfLK5lZedXAG1J5Ave19GbzK1eIHvbnv3FQPwbScE1-gGnG_R3VrGxVfdoyQQuAxwbb10YDXPRg6e6gzMPkHtzwrwkKw38KrCyY6H6VY8b_-o9D7ugz8w7wvHvi1kHwhbMof9UG3he8kpu0hqbqjs5cz3AE8Fs2&utm_medium=10348&utm_source=wotcpu&lpsn=WOT_Polish_Comeback
 8. yukisan

  Konto premium 3+12 dni

  Mi zaliczyło bezzwłocznie.
 9. yukisan

  Pancerniki T8-10

  Hej Użyłem kopiuj-wklej i wyszło mi to co wyszło. Zdarza się. Ciekawe jaka jest szansa w rachunku prawdopodobieństwa na trafienie tak podobnego nicka, z tak mglistą różnicą... ;-). Pozdrawiam.
 10. yukisan

  Konto premium 3+12 dni

  Cześć Za zalogowanie do WOT 3 dni + za każdą dzienną bitwę po 1 dodatkowym dniu (max 12) - do końca sierpnia. Działa. https://worldoftanks.eu/pl/content/docs/polish-comeback-rules/?utm_campaign=pl_support_30818_static_pltank_wb_list&sid=SID6kddrHqfp1tmK-C1fzmPNkg_EMgNHXCUw7C4tg_iJZuDGpNs9cxi5jB_KK3TGUsKTPRNdEWbhvooeLfLK5lZedXAG1J5Ave19GbzK1eIHvbnv3FQPwbScE1-gGnG_R3VrGxVfdoyQQuAxwbb10YDXPRg6e6gzMPkHtzwrwkKw38KrCyY6H6VY8b_-o9D7ugz8w7wvHvi1kHwhbMof9UG3he8kpu0hqbqjs5cz3AE8Fs2&utm_medium=10348&utm_source=wotcpu&lpsn=WOT_Polish_Comeback
 11. yukisan

  Pancerniki T8-10

  ... i to by było na tyle : Gracz __Davy_Jones__ nie jest dumny ze swoich statystyk i oznaczył swoje konto jako ukryte
 12. yukisan

  masło maślane czyli super MM

  I git! Zrobisz jeszcze więcej kiedy przestaniesz tylko zdejmować gwiazdki pojedynczymi jednostkami.
 13. yukisan

  UI czyli jak ustawić Interfejs gracza

  Słusznie! Ja wolę mijać torpedy patrząc z góry.
 14. yukisan

  UI czyli jak ustawić Interfejs gracza

  Warto użyć przy ataku lotniczym przeciwnika na nasz CV w celu odpowiedniego skupienia obrony p-lot.
 15. yukisan

  Skąd się wziął Twój ...

  Nick Topic Emoticon Signature Fotka ...
×