Jump to content

Trebuh87

Players
 • Content Сount

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3013

About Trebuh87

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday March 24
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  GDYNIA!!!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trebuh87

  Północ

  Co za problem widzisz z preferencjami map? W wielu grach to funkcjonuje. Nikt nie mówił o okrętach tylko o mapach. To był tylko pomysł, który nie zmienia balance w żaden sposób. Co do trybów to masz słuszność - też by się przydało, tak, jak jest to w Tankach chociażby.
 2. Trebuh87

  Północ

  Szkoda, że nie ma opcji zaznaczenia preferencji mapowych, aby losowało gry tylko spośród wybranych map.
 3. Trebuh87

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Już jest poza głównym sezonem i te szynobusy jeżdżą praktycznie puste. Ja z przykrością muszę odwołać swój udział :/ Nie zdążę wrócić z wyjazdu służbowego ... Spotkania się przedłużyły i wyszło wielkie G...
 4. Trebuh87

  Kitakaze niszczyciel IX tieru

  Super okręt, jednak na otwartych wodach łapie praktycznie "każdą" torpedę :) (tutaj Yagumo nie ma z nim problemu), a jak się zaświeci to już po nim :P Faktycznie trzeba grac bardziej z głową i w stylu LC. Nie mogę się doczekać, aż dostane go w swoje łapki. Na razie mam okazje je tylko niszczyć.
 5. Trebuh87

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Daleko też nie mam więc wpadnę ^^
 6. Trebuh87

  0.7.8 - Rocznica WoWs

  Kiedy ta kolekcja wchodzi? Nie było jej z updatem
 7. Trebuh87

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Też tak myślałem. Poszukam i wrzucę.
 8. Trebuh87

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Pytanie z prośbą o wyjaśnienie: Rozgrywka na przejęcie bazy przeciwnika lub zniszczenie wszystkich wrogich jednostek. Gra wygląda następująco: Moja drużyna wygrywa przez okres całej gry punktowo - więcej zatopień przeciwnika. W pewnym momencie wróg zaczyna capować naszą bazę i udaje mu się to do połowy. Wracamy ostrzeliwujemy i resetujemy cap. Sytuacja powtarza się 2x. Nadal prowadzimy w punktach. Po zniszczeniu wszystkich okrętów na naszym capie pozostaje 1 okręt wroga i 3 nasze okręty. Nikt do końca rozgrywki już nie wpływa na żaden cap. Zostaje minuta gry. Czas się kończy i mimo przewagi punktowej (ponad 200 punktów) PRZEGRYWAMY rozgrywkę. Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego? Jeżeli jest to gdzieś zapisane to proszę odesłać mnie w konkretne miejsce. Z góry pięknie dziękuję za pomoc.
 9. Trebuh87

  Zuiho

  Mam dokładnie to samo :) 3 okręty sojusznicze w pobliżu, pełne eskadry i kończy się zawsze tak samo - ja bez samolotów, a on (Bogue) ze strąconym 1-2 :P RNG nas lubi :) (skille cpt podobne między mną, a graczem w Bogue).
 10. Trebuh87

  THERE CAN BE ONLY ONE II

  Konkurs przedni :) Szkoda, że nie do końca wyszły zamierzenia organizatora, ale suma sumarum była dobra zabawa i dreszczyk emocji. Z góry pięknie dziękuję za poświęcony czas i nagrody :)
 11. Trebuh87

  GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  Widzę, że zdania są mocno podzielone i jednoznacznie nie wybraliśmy (jako PL Community) jednej ze stron :(
 12. Trebuh87

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Jak za 50 jak widzę za 120+ ? Faktycznie lepiej kupic dublony za 120 i jeszcze troche zostanie. 50 ? musisz miec spora znizke na dublony chyba Oo
 13. Trebuh87

  ZGŁOSZENIA

  READY TO GO SIR!!! Zgłaszam się :)
 14. Trebuh87

  Turniej na 5 !

  To nadal nie wyjaśnia czy tier 7 i 8 dotyczy tylko premek czy regular tree także :P Np. Regular tier X, premium VII i VIII only. Tak wynika z powyższego ustępu regulaminu. Niestety język polski jest problematyczny :/ Chętnie dołączyłbym do drużyny - w zależności od godziny turnieju. :/
 15. Trebuh87

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Nie rozumiem... Przecież jest jasno napisane, że każdego dnia masz inną nagrodę za logowanie, a misje dzienne dają za wykonanie odpowiednio codzienną premię za logowanie + węgiel za całą serię 3 misji. Za trudniejszy etap masz 2x nagrodę za dzienne logowanie od poszczególnych fragmentów misji oraz 300 węgla za całokształt. Dzis tj 06/07 dostaniesz za logowanie Mysliwiec II - i za misje "łącznie" - 450 węgla + 9 Mysliwcow II Jutro znowu będa flagi.
×