Jump to content

ziger2

Beta Tester
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2283

About ziger2

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ziger2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Witam po mimo aktualizacji 0.8.0.2 granie lotniskowcami np Kaga , Shokaku jest beznadziejne na tirach 8, 9,10 samoloty nie mogą podejść do żadnego z okrętów jest nadal zbyt silna artyleria przeciw lotnicza nie ma sensu grac lotniskowcami. Zróbcie coś w tym w końcu. Dla czego na samolotach torpedowych osłabiliście celowanie ? Trafić torpedami graniczy z cudem. W 2 wojnie światowej żaden statek wojenny w pojedynkę nie strącił podczas jednego ataku 9 samolotów. Nie stwierdzono takiego faktu zęby samolot nie doleciał do statku . Przy takiej kolei zeczy proponuje wylaczenie lotniskowcow na 8 tirach i danie kasy za okręty premium.
 2. ziger2

  Kamera Altylerii worldofwarships 0.6.15.0

  Nie czepiaj sie skladni jezyka tylko odpwoeidz wiesz czy nie ? Dzieki za pomoc Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 3. ziger2

  Kamera Altylerii worldofwarships 0.6.15.0

  No właśnie shiftem mnie w k... wygodniej mi mieć lornetkę pod PPM-em tu jest kwestia gustu jak to zmienić bo koledzy wyżej to tematu nie ogarniają. Myślałem ze ci którzy się wypowiadają znają grę i ustawienia na pamięć.
 4. ziger2

  Kamera Altylerii worldofwarships 0.6.15.0

  Napisze jak w instrukcji., Po za logowaniu do gry wchodzisz menu/ustawienia/ zakładka sterowanie grupa kamera i w tej grupie patrzysz Kamera Artylerii i tam jest klawisz przypisany Shift i chcę go zamienić na PPM - czyli prawy przycisk myszy. SHIFT tez jest zoom Artylerii chce go zamienic na ppm Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 5. ziger2

  Kamera Altylerii worldofwarships 0.6.15.0

  .adamL555 a co ty polonista jesteś jak tak to leć do szkoły i tam wykładaj zadałem wam proste pytanie jak w ustawienia/sterowanie/ grupa kamera zakładka Kamera Artylerii zmienić shift na prawy przycisk myszy
 6. Witam jak zmienić kamerę artylerii w czesniej miałem pod prawy przycisk myszy teraz nie idzie zmienić tego w ustawieniach. Ktos wie jak w pliku konfiguracyjnym to zrobić ?
 7. ziger2

  Czarny ekran podczas bitwy

  Nie pomogło
 8. ziger2

  Czarny ekran podczas bitwy

  Witam, co do sprzetu to wszystkie iine gry smigaja. Pozostale gry z wargaming.net chodza prawie na max detalach tak wiec cos jest do porawy w grze powiecie lepiej gdzie mozna zglosic ten blad podajcie linka
 9. ziger2

  Czarny ekran podczas bitwy

  Witam ponownie, sterowniki do vapor-x mam najnowsze wylonczylem tryb pelno ekranowy minimalne ustawilem w grze i nadal widze podczas bitwy ciemnosc proponujecie reinstalke gry ?
 10. ziger2

  Czarny ekran podczas bitwy

  Witam wszystko pieknie chodzi do czasu kiedy wybieram statek i dolanczam sie do bitwy w tedy pojawia mi sie okrent i pochwili pojawia sie czarny ekran moze ktos z was ma podobny probelm ? moja konfiguracja : Płyta Głowna : Asus M4A79 Deluxe Procesor: Phenom II X6 1045T Pamiec: 4 GB RAM CorsAir Grafika: Shapire Radeon 4890 2 GB System Operacyjny : Windows xp sp3
×