Jump to content

Woland_

Alpha Tester
 • Content Сount

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1343

3 Followers

About Woland_

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 09/18/1988
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznan, Poland

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. Woland_

  WG i MM

  Strach pomyśleć jakbyś dzisiaj jeszcze zagrał, do świąt bym nie wygrał nawet na coopie :P Nie lubię pisać takich postów, ale po prostu poziom wkur.... frustracji osiągnął u mnie punkt krytyczny i gdzieś musiałem to wyrzucić.
 2. Woland_

  WG i MM

  MM dobił mnie do punktu załamania. Zbieram na wyposażenie do FDG i gram praktycznie tylko na Torpitzu i Gaskończyku co by to szybko szło, więc wyłącznie tier8. Zacząłem w końcu liczyć bo coś mi źle to wyglądało. Od momentu jak zacząłem liczyć to: 27 bitew w 3 dni, 27 razy przeciwko 10 z paroma 8 w zespole, 27 porażek (ostatnia była wisienką na torcie, został jeden wrogi Hindenburg, który zjechał naszego Monarcha, Gearinga, Udałoya, Zao i Hindenburga i wygrał). Ja rozumiem niefart, rozumiem kiepskie zespoły, problemy z ładowaniem po patchu (sam doświadczam co jakiś czas, jak ładuje mnie po 5-6 minutach i mogę w 3d obejrzeć torpedy z samolotów rozwalające mnie z przyłożenia, albo zobaczyć, że cały team pożeglował w drugi koniec mapy i właśnie jestem sam naprzeciwko połowy wrogów. Nic nie zastąpi tego uczucia kiedy dłużej ładujesz się do gry niż grasz), to że sam nie jestem jakimś wymiataczem, ale 27 na 27 to już jest matematycznie niemożliwe.
 3. Woland_

  Jakość i stabilność

  U mnie ten sam problem co u kolegów. Teoretycznie fpsy i ping są w normie w praktyce gra zamienia się w pokaz slajdów. Nie pomogło obniżenie grafiki do minimum i wyłączenie ręcznie wszystkiego co lata w tle. Z innych duperel po powrocie do portu zamiast wybranej naszywki wyświetla się standardowa mimo, że po kliknięciu w menu wyboru pokazuje wciąż tę właściwą.
 4. Woland_

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Wypadają na pewno, mnie z Aigle dropnęła na kardynała. Na rng nie narzekam, bo z kontenerów z misji i z niszczyciela mam komplet pancerników (5,6,7,8) i zebraną całą kolekcję (plus sporo dublonów).
 5. Woland_

  german cruiser AP and HE, Whats your game WG ?

  T-72? The god of battlefield Even T-34 would beat Leo2
 6. Woland_

  Steel Ocean - chinska kopia wows

  Niestety. Przy SO WoWs to zaawansowany symulator.
 7. Woland_

  Steel Ocean - chinska kopia wows

  Zagrałem, usunąłem, chcę zapomnieć. Zero fizyki, zero zdrowego rozsądku. Okręty (nawet pancerniki) zachowują się jak motorówki, przyspieszają do maxa i hamują prawie w miejscu, torpedami szyje się jak z karabinu maszynowego a działa mają więcej wspólnego z Batchatem z Wota niż z działami okrętowymi. Nie polecam nikomu.
 8. Woland_

  0.5.1.1 coming - fix for the patch

  "Positive changes" Rofled, loled and what more can a man do. WG please get real.
 9. Woland_

  How did this happen ?

  After the patch sometimes the HE does no dmg. A bug that traces it roots to the same problem causing very low AP dmg.
 10. Woland_

  Ratunku!

  Oj tam sith juggernaut w setupie na typowego tanka też wymiatal ;-)
 11. Woland_

  Ratunku!

  Imho niczego się nie nauczyli na WoWpie. Za dwa miechy zaczną się zastanawiać czemu po serwerze hula wiatr i nie da się złożyć jednego teamu z niedobitków, które pozostały po ich naprawianiu gry.
 12. Woland_

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Prawda, wieże nie potrzebują przyspieszenia a już na pewno nie kosztem szybkostrzelności.
 13. Woland_

  Admiral Hipper, VIII tier

  A z ciekawostkowych easteregów na wieżach Anton i Dora jest umieszczony napis Glowworm przypominający o staranowaniu Hippera przez niszczyciel HMS Glowworm w czasie inwazji na Norwegię.
 14. Woland_

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Z premką po 350-400k, czyli bez premki koło 200k będzie. Ja na swojej mam: Modyfikacja 1 baterii głównej, Modyfikacja 2 wyrzutni torpedowej, Modyfikacja 1 systemu kontroli uszkodzeń, Modyfikacja 2 napędu.
 15. Woland_

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Zarobki fajne i spoko artyleria. Dopóki nie naprawią penetracji i cytadelowania na początku bitwy przestawiam się na AP i walę po krążkach Torpedy jeszcze się nie przydały więc się o nich nie wypowiem.
×