Jump to content

domirex540

Beta Tester
 • Content Сount

  502
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10733

1 Follower

About domirex540

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. domirex540

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Panowie mam zagwozdkę, czy kadłub w doskoiju przyspiesza reload? Bo według mojego klienta tak (1 screen) u kumpla już nie(zostaje 11s, ma moduł na reload) Kumpel na treningówce sprawdził i podobno 11s ma (z modułem). Bug jakiś czy coś?
 2. Kutuzov Kronsztad i Missurii(tu po nerfie zarobków) mogły by wrócić bez zmian. Belfast po lekkich zmianach też.
 3. Przy HIV doskonale się przekonaliśmy że WG jeśli chodzi o balans zawsze robi to od drugiej strony.
 4. domirex540

  Powrót Floty Mgły: Ostatnia okazja!

  Wracając do tematu. Ktoś mi może wyjaśnić dlaczego misji na resztę okrętów nie ma?
 5. Smoleńsk ma w czterech literach zmiany w IFHE. Najwyżej przestaniesz przebijać 27 mm blachy, co przy jego RoF ma małe znaczenie. No i 9 % podpałki robi swoje
 6. domirex540

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ty tak serio czy trolujesz?
 7. Dobrze, że nie poszedłem w azjatyckie DD. Teraz od VI w górę będą coraz gorsze.
 8. domirex540

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mam pytanie, zaprosiłem kumpla do stacji rekrutacjnej który po czasie wrócił do gry. Jednak zamiast 2 SK i 14 dni premki dostał rekompensatę w kredytach za warspaita i 7 dni konta sygnały ale bez kontenerów. Wcześniej zapraszałem go za pomocą 1 edycji (kiedy Teksas był rozdawany)Moje pytanie brzmi dlaczego tak dziwnie?
 9. domirex540

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Za skomplikowane 3/4 graczy nie ogarnie.
 10. domirex540

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Ciężko zauważyć zmianę 36 na 30 kiedy się nie patrzy.
 11. domirex540

  Chciałbym być lepszym graczem. Gdzie zacząć?

  Ostatnio mam bardzo duży problem z pancernikami poziomu X. Gra mi się nimi tragicznie, nie jestem wstanie nic ugrać i wyglądam jak by za sterami siedziała upośledzona małpa. Takie pytanko do was gdzie, u kogo mógłbym nauczyć się grać panckiem. Chciałbym popływać z 460 i nie rzucać paniami lekkich obyczajów gdy znów zrobię 60K -80k dmg i wciry kilka razy z rzędu.
 12. domirex540

  Na randomach nie da się grać....

  He z ifhe czy bez dla DD nie ma znaczenia bo DMG zostaje ten sam
 13. domirex540

  [X] Venezia

  W niszczary wchodzi tak, jak trafisz. W nie obite nadbudówki też.
 14. domirex540

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Francuskie lekkie kończą się koło VII. Natomiast jak nie masz wiele doświadczenia z krążkami polecam ci pograć japońskimi by nauczyć się grać na dystans. Nawet na lekkich jest to dość istotny aspekt gry. Do nauki gry przy wyspach to Dallas. Omijaj brytyjskie do póki nie nabierzesz wprawy, gdyż nie wybaczają błędów mimo swojej naprawki.
 15. domirex540

  Na randomach nie da się grać....

  Bitwy są coraz krótsze bo okrętów z przesadzonym DPM jest coraz więcej. Np. Des Moim miał na he największy DPM przez bardzo długi czas. Potem wszedł Worchester,Henry z dopałką no i najnowsze nabytki jak Smoleńsk czy Colbert. Zmiany w lotniach spowodowały duże straty w populacji DD. Zwłaszcza w śród ogarniętej części, natomiast ogarnięty gracz na Kremlinie potrafi powstrzymywać całą flankę na tyle długo by reszta pozamiatała mapę. Wydaje mi się jednak, że to rework CV sprawił, że wielu weteranów gry powiedziało że tak się bawić nie będą, co w rezultacie spowodowało obniżenie poziomu gry, natomiast zmiany w ekonomi gry sprawiły że nawet największe cielę jest wstanie szybko dojść do X nim choć trochę nauczy się grać. Mam też wrażenie, że coraz więcej graczy ma kompletnie gdzieś jakąkolwiek naukę. Nie raz spotykam graczy którzy piszą mi że jestem cziterem bo Musachim wsadziłem plombę za 40k w dziób Montany, czy że Hipperem odbiłem salwę z Normandii. Najbardziej rozbroił mnie gościu na GK, jak go na Desie z AP zjadłem gdy na mnie boczkiem wypłyną, że nie możliwe że bym z krążka wbił w burtę pancernika i że na pewno używam czitów lub gold ammo. Jak mu wytłumaczyłem że w górną płytę z takiej odległości wbicie się to nie problem. To odpisał mi coś o mojej matce i żebym sobie te mądrości w sadził w cztery litery bo on tu chce popływać, a nie wkuwać podręcznika do matmy czy jakoś tak. Tak ,że ten tego.
×