Jump to content

Michi50

Beta Tester
 • Content Сount

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6090
 • Clan

  [MS-B]

About Michi50

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 10/31/1996
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Michi50

  SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  Stawiam, że to będzie coś w tym stylu + dps będzie zalezny od odległości samolotów od okrętu: https://imgur.com/a/f8A3o5n. Cały wątek odnośnie propozycji sektorów AA na reddicie: W skrócie: płynąc bokiem do nadlatujących samolotów zadajesz największe obrażenia samolotom, bo wiekszość dział może strzelać w tą stronę. Płynąc dziobem w kierunku samolotów zadawać się będzie mniejsze obrażenia, bo np. nie wszytskie działa mają możliwość strzelania "do przodu" :) to by było całkiem sensowne. Większa siła AA kosztem łatwiejszego trafienia przez samoloty, albo mniejsza moc AA, ale za to mniejszy profil okrętu do trafienia.
 2. Michi50

  Ranked Season 10

  You will receive those rewards after playing first battle in ranked.
 3. Michi50

  Stalingrad

  Jak narazie moja najlepsza bitwa:
 4. Michi50

  Stalingrad

  Jeżeli ma 3 flagi i kupi Stalingrada to dostanie dodatkowy kupon
 5. Michi50

  Stalingrad

  Myślę, że to nie ma znaczenia ile osób jest w takiej sytuacji. Było dokładnie napisane, żeby nie wydawać stali i kuponów aż do zakupu Stalingrada, jeżeli chce się go mieć jak najszybciej. WG i tak z tym nic nie zrobi, skoro napisali, żeby kuponów nie wydawać. https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-076-night-battle/
 6. Racja, teraz dopiero przeczytałem na reddicie. Więc teraz drzewko pan-eu będzie takim jakby drzewkiem zastępczym, do którego będzie się wsadzać okręty, które nie mają pełnych drzewek (aby np. można było wykorzystać kapitanów do innych okrętów). Jeżeli w późniejszym czasie zdecydują o utworzeniu całego drzewka, to okręty z drzewka pan-eu przesuną znowu do drzewka danej nacji.
 7. Michi50

  Stalingrad

  W grudniu dostaniesz kolejny kupon, więc wtedy będziesz mógł kupić innej opcji niż nazbieranie większej ilości stali albo poczekanie do grudnia chyba nie ma
 8. Na gamescomie niby WG zapowiedziało coś w stylu drzewka pan-eu. Błyskawica ma zostać przeniesiona z polskiego drzewka do właśnie europejskiego.
 9. Wiadomo może czy Stalingrad to będzie premka jak np. Missouri czy po prostu okręt specjalny? Czyli będzie miał te właściwości premek (przenoszenie kapitanów), ale będzie zarabiał jak zwykłe dyszki?
 10. Trochę beka, jeden pluton będzie mógł wygrać bitwę samemu. Zobaczymy jak się będzie sprawował, staty wyglądają na trochę OP, ale z drugiej strony jak ktoś takiego Stalina złapie bokiem to ma free fraga. Z innej strony będzie ich na początek pewnie około 6 tysięcy na cały świat. Ciekawe jaka efektywna celność będzie rozrzutu grafa i 2.65 sigmy. Porównywalnie do normalnych krążowników?
 11. Michi50

  ZGŁOSZENIA

  Zgłaszam się ;)
 12. Michi50

  Smutny temat o smutnym mundialu

  E tam, w dwóch słowach podsumowanie. Tutaj jest w jednym
 13. Serio komuś to przeszkadza, że kiedyś tam wprowadzą możliwość "kupienia" Stalingrada, poprzez pakiety ze stalą? Zrobi to komuś różnicę, jak spotka Stalingrada nie raz na 10 bitew, tylko raz na 3 bitwy? Bez przesady... Jak ktoś gada o tym, że nie będzie prestiżu przez to, że Stalingrad będzie możliwy do kupienia, to tak, jakby chciał sobie coś przez to posiadanie Stalingrada przedłużyć, bo ma kompleksy...
×