Jump to content

fazi62

Weekend Tester
 • Content Сount

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13826
 • Clan

  [LARUM]

About fazi62

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [LARUM]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. fazi62

  Summer sale

  Could someone advise me on how to get an achievement in Co-Op battle, please? Unfortunately, I play only them...
 2. fazi62

  Oferta dnia...

  Jak w temacie...
 3. fazi62

  Polowanie na Graf Spee

  Zrobisz. Właśnie skończyłem na EU, RU i NA. RU i NA bez premki, ale na premkach, głównie Texas. Póki co jestem wyleczony z grania na NA, ale RU jest spoko.
 4. fazi62

  Dyskusja - jak naprawić lotniskowce ?

  Prawicie tu sobie o naprawie CV, a tu proszę, komentarz do "Atak na Pearl Harbor" z dzisiaj. "Wydatnie powiększy się liczba noobów za sterami lotniskowców. Jakby mało było takich co mają same bombowce czy samoloty torpedowe, i nie wspierają drużyny to teraz będzie ich prawdziwy wysyp. Jeden taki noob CV driver i zwykle jest po bitwie i nawet DD kiem nic się zrobić nie da!!!" Jest git! Gawiedź oczekuje FD. Temat można zamknąć. Amen.
 5. fazi62

  szczerość i otwarość ala WG :)

  Potwierdzam i czerpię pełnymi garściami
 6. Jak w temacie: http://worldofwarships.ru/ru/news/action/black_friday_2016/#Saipan
 7. fazi62

  Wersja 0.5.15 - raportujcie błędy

  17:55 pad serwera, wpadnę jutro
 8. fazi62

  Rebalans perków kapitana (nieoficjalne informacje)

  Napisałem, cytuję: "może nie w tym samym stopniu, ale kto mówi, że ma być po równo". Masz kłopot z czytaniem?
 9. fazi62

  Rebalans perków kapitana (nieoficjalne informacje)

  Nie będzie wiedział czy się zbliżasz, oddalasz, czy stoisz w miejscu, informacja, którą dostanie to np.: "NPL na 10-tej" i tyle. Jak dla mnie jest to element mający na celu wyeliminowanie remisów, a na dodatek całkiem intersujący. Dotyka w zasadzie wszystkie klasy i jest jednocześnie pomocny dla wszystkich klas, może nie w tym samym stopniu, ale kto mówi, że ma być po równo. Ja jestem za, a ponieważ gram głównie CV więc po dwakroć za.
 10. fazi62

  Statystyki serwerów

  Tobie też się znudzi, kiedy zaczniesz grać wyższe tiery - obym się mylił. Teraz masz mapy 30x30 i 36x36 km, potem będą 48x48 i wiecej km (nie widzę nowych map w wiki). Sam wczoraj po raz pierwszy wsiadłem na Arkansas Beta - no, tutaj to się dzieje! Nie to co na siódemkach. Dziesiątki znam tylko ze stream-ów, i muszę przyznać że wieje tam nudą - wyjątek: CV - lubię oglądać pape'go. Mam Essex'a w porcie, ale nie zagram nim dopóty, dopóki nie WG nie wycofa się ze swojego ostatniego pomysłu odnośnie myśliwców - dla mnie nie do zaakceptowania jest fakt, że automat anuluje moje rozkazy i zmienia cel ataku, albo ja tu rządzę albo wypier... Generalnie, co raz częściej wracam do WoT'a z tej prostej przyczyny, że bitwy są po prostu krótsze - lata temu porzuciłem LoL'a z tego samego powodu.
 11. fazi62

  Lexington

  Dzięki za słowa otuchy, ale jednak poszedłem na skróty
 12. fazi62

  Ratunku!

  http://forum.worldofwarships.ru/index.php?/topic/34999-%D0%BE-%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%85-%D0%B2-051/page__p__1483601 Czyli było fajnie bo model cytadeli był zbugowany, teraz jest już naprawiony - biedne WG nie spodziewało się, że naprawienie błędu rozwali balans, teraz myślą co by tu począć.
 13. fazi62

  Ratunku!

  Nie wiem na ile Ci to pomoże, ale... podobno cytadele zostały obniżone, na małych dystansach trzeba teraz celować poniżej (sic!) linii wodnej. Źródło, nieoficjalne rzecz jasna, poniżej. WG milczy. Widziałem jego sobotni stream, gość jest na ogół spokojny, ale jeżeli ktoś chciałby się zapoznać z bluzgami w wersji rosyjskiej to polecam. Dla młodszego pokolenia nieobznajomionego z cyrylicą - nagłówek niesie wieść: "Strzelamy poniżej linii wodnej"
×